ליגות גברים 2017-2018

ארצית גברים - מחוז מרכז

ארצית גברים - מחוז מרכז

## קבוצות + = - נקודות
1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2 18 17 0 1 35
2 מכבי בני הרצליה M5 18 13 0 5 31
3 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 18 13 0 5 31
4 מכבי בני הרצליה M6 18 10 0 8 28
5 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 18 9 0 9 27
6 הפועל קריית אונו M3 18 8 0 10 26
7 הפועל מעוף רעננה M1 18 7 0 11 25 4/3=1.33
8 הפועל בת ים M1 18 7 0 11 25 3/4=0.75
9 ק.ה. גבעתיים M4 18 4 0 14 22
10 הפועל חולון M2 18 2 0 16 20
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ק. אונו 29/10/2017 19:30 הפועל מעוף רעננה M1 3:1 הפועל קריית אונו M3
נתניה 29/10/2017 19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2 2:3 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
חולון 29/10/2017 19:00 הפועל חולון M2 1:3 הפועל בת ים M1
הרצליה 29/10/2017 19:00 מכבי בני הרצליה M5 2:3 מכבי בני הרצליה M6
כפר יונה 29/10/2017 19:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 2:3 ק.ה. גבעתיים M4
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
נתניה
12/11/2017
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2 1:3 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 1:3 ק.ה. גבעתיים M4
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2 1:3 ק.ה. גבעתיים M4
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 0:3 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1
חולון
12/11/2017
19:00 הפועל חולון M2 3:2 מכבי בני הרצליה M5
19:00 הפועל בת ים M1 1:3 מכבי בני הרצליה M6
20:00 הפועל חולון M2 3:1 מכבי בני הרצליה M6
20:00 הפועל בת ים M1 3:2 מכבי בני הרצליה M5
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כפר יונה
26/11/2017
19:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 2:3 הפועל מעוף רעננה M1
19:00 ק.ה. גבעתיים M4 3:1 הפועל קריית אונו M3
20:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 0:3 הפועל קריית אונו M3
20:00 ק.ה. גבעתיים M4 3:1 הפועל מעוף רעננה M1
בת ים
26/11/2017
19:00 הפועל חולון M2 3:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2
19:00 הפועל בת ים M1 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
20:00 הפועל חולון M2 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
20:00 הפועל בת ים M1 3:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ק. אונו
10/12/2017
19:30 הפועל מעוף רעננה M1 2:3 מכבי בני הרצליה M5
19:30 הפועל קריית אונו M3 3:2 מכבי בני הרצליה M6
20:30 הפועל מעוף רעננה M1 3:2 מכבי בני הרצליה M6
20:30 הפועל קריית אונו M3 2:3 מכבי בני הרצליה M5
גבעתיים
10/12/2017
19:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 1:3 הפועל חולון M2
19:00 ק.ה. גבעתיים M4 3:2 הפועל בת ים M1
20:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 2:3 הפועל בת ים M1
20:00 ק.ה. גבעתיים M4 3:1 הפועל חולון M2
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
חולון
24/12/2017
19:00 הפועל חולון M2 3:0 הפועל מעוף רעננה M1
19:00 הפועל בת ים M1 0:3 הפועל קריית אונו M3
20:00 הפועל חולון M2 3:0 הפועל קריית אונו M3
20:00 הפועל בת ים M1 1:3 הפועל מעוף רעננה M1
נתניה
24/12/2017
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2 3:2 מכבי בני הרצליה M5
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 0:3 מכבי בני הרצליה M6
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2 0:3 מכבי בני הרצליה M6
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 3:0 מכבי בני הרצליה M5
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ק. אונו
07/01/2018
19:30 הפועל מעוף רעננה M1 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2
19:30 הפועל קריית אונו M3 3:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
20:30 הפועל מעוף רעננה M1 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
20:30 הפועל קריית אונו M3 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2
הרצליה
07/01/2018
19:00 מכבי בני הרצליה M5 3:2 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1
19:00 מכבי בני הרצליה M6 2:3 ק.ה. גבעתיים M4
20:00 מכבי בני הרצליה M5 0:3 ק.ה. גבעתיים M4
20:00 מכבי בני הרצליה M6 2:3 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ק. אונו 05/11/2017 19:30 הפועל קריית אונו M3 2:3 הפועל מעוף רעננה M1
נתניה 05/11/2017 19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2
בת ים 14/01/2018 19:00 הפועל בת ים M1 1:3 הפועל חולון M2
הרצליה 05/11/2017 19:00 מכבי בני הרצליה M6 2:3 מכבי בני הרצליה M5
גבעתיים 14/01/2018 19:00 ק.ה. גבעתיים M4 0:3 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כפר יונה
21/01/2018
19:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2
19:00 ק.ה. גבעתיים M4 1:3 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
20:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
20:00 ק.ה. גבעתיים M4 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2
הרצליה
21/01/2018
19:00 מכבי בני הרצליה M5 0:3 הפועל חולון M2
19:00 מכבי בני הרצליה M6 2:3 הפועל בת ים M1
20:00 מכבי בני הרצליה M5 2:3 הפועל בת ים M1
20:00 מכבי בני הרצליה M6 1:3 הפועל חולון M2
מחזור 9 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ק. אונו
04/02/2018
19:30 הפועל מעוף רעננה M1 3:2 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1
19:30 הפועל קריית אונו M3 3:0 ק.ה. גבעתיים M4
20:30 הפועל מעוף רעננה M1 2:3 ק.ה. גבעתיים M4
20:30 הפועל קריית אונו M3 3:1 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1
נתניה
04/02/2018
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2 0:3 הפועל חולון M2
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 2:3 הפועל בת ים M1
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2 1:3 הפועל בת ים M1
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 2:3 הפועל חולון M2
מחזור 10 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הרצליה
18/02/2018
19:00 מכבי בני הרצליה M5 1:3 הפועל מעוף רעננה M1
19:00 מכבי בני הרצליה M6 3:2 הפועל קריית אונו M3
20:00 מכבי בני הרצליה M5 0:3 הפועל קריית אונו M3
20:00 מכבי בני הרצליה M6 3:2 הפועל מעוף רעננה M1
בת ים
18/02/2018
19:00 הפועל חולון M2 3:1 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1
19:00 הפועל בת ים M1 0:3 ק.ה. גבעתיים M4
20:00 הפועל חולון M2 3:1 ק.ה. גבעתיים M4
20:00 הפועל בת ים M1 1:3 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1
מחזור 11 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ק. אונו
04/03/2018
19:30 הפועל מעוף רעננה M1 1:3 הפועל חולון M2
19:30 הפועל קריית אונו M3 2:3 הפועל בת ים M1
20:30 הפועל מעוף רעננה M1 0:3 הפועל בת ים M1
20:30 הפועל קריית אונו M3 1:3 הפועל חולון M2
הרצליה
04/03/2018
19:00 מכבי בני הרצליה M5 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2
19:00 מכבי בני הרצליה M6 3:2 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
20:00 מכבי בני הרצליה M5 2:3 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
20:00 מכבי בני הרצליה M6 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2
מחזור 12 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
נתניה
11/03/2018
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2 1:3 הפועל מעוף רעננה M1
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 1:3 הפועל קריית אונו M3
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2 1:3 הפועל קריית אונו M3
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 1:3 הפועל מעוף רעננה M1
גבעתיים
11/03/2018
19:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 3:0 מכבי בני הרצליה M5
19:00 ק.ה. גבעתיים M4 3:2 מכבי בני הרצליה M6
20:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 3:0 מכבי בני הרצליה M6
20:00 ק.ה. גבעתיים M4 3:0 מכבי בני הרצליה M5
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com