תוצאות אחרונות

טל טילקין

3 - 0

07/12/2019

אביב הלפרן

ליאור שפיגלמן

3 - 0

07/12/2019

אסף חננאל

גילי אנגלר

3 - 0

07/12/2019

דיאגו שיקינסקי

אביב הלפרן

3 - 2

07/12/2019

יניב שפס

טל טילקין

3 - 1

07/12/2019

נתן סגל

ליגה

על גברים צפון

## קבוצות + = - נ
1 הפועל חיפה M2 7 6 0 1 13
2 הפועל עירוני נוף הגליל M1 6 6 0 0 12
3 עירוני גבעתיים M1 5 4 0 1 9
4 מכבי בני הרצליה M2 6 3 0 3 9
5 הישגי כרמיאל M1 5 2 0 3 7
6 מכבי שהם M1 7 0 0 7 7
7 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M1 5 1 0 4 6
8 הפועל לוד M2 5 1 0 4 6
כל התוצאות
סיבוב הבא : 07/01/2020 סיבוב : 4
עירוני גבעתיים M1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M1
הישגי כרמיאל M1 מכבי שהם M1
הפועל עירוני נוף הגליל M1 הפועל לוד M2

על גברים דרום

## קבוצות + = - נ
1 מכבי רחובות M1 7 7 0 0 14
2 הפועל לוד M1 7 6 0 1 13
3 הפועל ירושלים M1 7 5 0 2 12
4 מכבי שהם M2 6 5 0 1 11
5 מכבי בני הרצליה M1 6 3 0 3 9
6 הפועל חיפה M1 7 2 0 5 9
7 הפועל טנ''ש באר שבע M1 6 2 0 4 8
8 הפועל אשדוד M1 14 0 0 14 0
כל התוצאות
סיבוב הבא : 06/12/2020 סיבוב : 4
מכבי בני הרצליה M1 4:2 הפועל טנ''ש באר שבע M1
מכבי רחובות M1 הפועל ירושלים M1
הפועל חיפה M1 מכבי שהם M2

על נשים צפון

## קבוצות + = - נ
1 הישגי כרמיאל F1 6 5 0 1 11
2 הישגי כרמיאל F2 6 1 0 5 7
3 מכבי בני הרצליה F1 3 3 0 0 6
4 הפועל גליל תחתון F1 3 2 0 1 5
5 מ. טנ"ש ויקטור נתניה F1 3 1 0 2 4
6 טנ''ש 2007 נתניה F1 3 0 0 3 3
כל התוצאות
סיבוב הבא : 09/12/2019 סיבוב : 4
הפועל גליל תחתון F1 מכבי בני הרצליה F1
הפועל גליל תחתון F1 טנ''ש 2007 נתניה F1
מ. טנ"ש ויקטור נתניה F1 הישגי כרמיאל F2
מ. טנ"ש ויקטור נתניה F1 הישגי כרמיאל F1

על נשים דרום

## קבוצות + = - נ
1 מכבי רחובות F2 4 3 0 1 7
2 מכבי דימונה F1 5 2 0 3 7
3 הפועל טנ''ש באר שבע F1 5 2 0 3 7
4 הפועל ירושלים F1 3 3 0 0 6
5 הפועל לוד F1 3 2 0 1 5
6 מכבי רחובות F1 4 0 0 4 4
כל התוצאות
סיבוב הבא : 19/12/2019 סיבוב : 4
הפועל לוד F1 מכבי רחובות F1
הפועל ירושלים F1 מכבי רחובות F2
הפועל לוד F1 מכבי רחובות F2
הפועל ירושלים F1 מכבי רחובות F1

דירוג

1 = מיכאל טאובר עירוני גבעתיים
2 = יונתן שוסטרמן הפועל חיפה
3 = אביב בן ארי הפועל עירוני נוף הגליל
4 1+ עמרי בן ארי עירוני גבעתיים
5 1- טל ישראלי הפועל חיפה
6 = מתן סימון עירוני גבעתיים
7 = יניב שרון מכבי רחובות
8 = גל פרפל הישגי כרמיאל
9 = רון דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל
10 = רונאל דוידוב הפועל ירושלים
דירוג
1 = מרינה קרבצנקו מכבי בני הרצליה
2 = ניקול טרוסמן אליצור קריית אתא
3 1+ כרמית דור הפועל ירושלים
4 1+ שלי גלמן הישגי כרמיאל
5 1+ חני פלדמן אליצור קריית אתא
6 1+ ילנה אגרונוב מכבי רחובות
7 1+ ויטל קרלין מ. טנ"ש ויקטור נתניה
8 1+ קרינה אדמסקי הישגי כרמיאל
9 1+ נטלי רובמן הפועל לוד
10 1+ אינגה יבורובסקי הפועל עירוני נוף הגליל
דירוג
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com