ליגות נוער 2019-2020

מיני קדטים צפון

מיני קדטים צפון

## קבוצות + = - נקודות
1 הישגי כרמיאל K2 7 6 0 1 13
2 הפועל גליל תחתון K1 6 6 0 0 12
3 הישגי כרמיאל K1 6 5 0 1 11
4 הפועל עירוני צפת K1 8 4 0 4 10
5 הפועל גליל תחתון K2 6 3 0 3 9
6 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K2 6 3 0 3 9
7 הפועל עירוני צפת K2 6 1 0 5 7
8 הפועל עירוני צפת K3 6 0 0 6 6
9 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K1 5 0 0 5 5
סיבוב הבא : 14/06/2020 סיבוב : 4
הפועל עירוני צפת K1 טכני הפועל גליל תחתון K2
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K1 הפועל עירוני צפת K2
הפועל גליל תחתון K1 הישגי כרמיאל K1
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K2 הישגי כרמיאל K2
הפועל עירוני צפת K1 טכני הישגי כרמיאל K2
הפועל גליל תחתון K2 הפועל עירוני צפת K2
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K1 הפועל עירוני צפת K3
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K2 הישגי כרמיאל K1
הפועל גליל תחתון K2 הפועל עירוני צפת K3
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K1 הפועל גליל תחתון K1
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כרמיאל
26/12/2019
10:00 הפועל עירוני צפת K2 3:0 הפועל גליל תחתון K1
10:00 הישגי כרמיאל K2 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K1
10:00 הפועל גליל תחתון K2 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K2
10:00 הפועל עירוני צפת K1 3:0 הישגי כרמיאל K1
11:00 הפועל עירוני צפת K3 3:0 הפועל גליל תחתון K1
11:00 הפועל עירוני צפת K2 3:2 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K2
11:00 הישגי כרמיאל K2 1:3 הפועל גליל תחתון K2
11:00 הפועל עירוני צפת K1 3:0 הפועל גליל תחתון K1
11:00 הישגי כרמיאל K1 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K1
12:00 הפועל עירוני צפת K3 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K2
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
צפת
03/02/2020
19:00 הפועל עירוני צפת K2 0:3 הפועל עירוני צפת K3
19:30 הפועל עירוני צפת K1 0:3 הפועל עירוני צפת K3
20:00 הפועל עירוני צפת K1 0:3 הפועל עירוני צפת K2
חיפה 03/02/2020 19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K2 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K1
כדורי 03/02/2020 19:00 הפועל גליל תחתון K2 3:0 הפועל גליל תחתון K1
כרמיאל 26/12/2019 12:00 הישגי כרמיאל K2 1:3 הישגי כרמיאל K1
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כדורי
09/03/2020
10:00 הפועל עירוני צפת K2 3:0 הישגי כרמיאל K2
10:00 הפועל גליל תחתון K1 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K2
10:00 הפועל עירוני צפת K1 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K1
10:00 הישגי כרמיאל K1 0:3 הפועל גליל תחתון K2
11:00 הפועל עירוני צפת K3 3:0 הישגי כרמיאל K2
11:00 הפועל עירוני צפת K1 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K2
11:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K1 3:0 הפועל גליל תחתון K2
12:00 הפועל גליל תחתון K1 2:3 הישגי כרמיאל K2
12:00 הישגי כרמיאל K1 0:3 הפועל עירוני צפת K2
13:00 הישגי כרמיאל K1 0:3 הפועל עירוני צפת K3
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כרמיאל
14/06/2020
17:00 הפועל עירוני צפת K1 טכני הפועל גליל תחתון K2
18:00 הפועל עירוני צפת K1 טכני הישגי כרמיאל K2
כדורי
17/06/2020
17:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K1 0:0 הפועל עירוני צפת K2
17:00 הפועל גליל תחתון K1 0:0 הישגי כרמיאל K1
17:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K2 0:0 הישגי כרמיאל K2
18:00 הפועל גליל תחתון K2 0:0 הפועל עירוני צפת K2
18:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K1 0:0 הפועל עירוני צפת K3
18:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K2 0:0 הישגי כרמיאל K1
19:00 הפועל גליל תחתון K2 0:0 הפועל עירוני צפת K3
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K1 0:0 הפועל גליל תחתון K1
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com