ליגה מיניקדטים 2023-24 בית 5 צפון שלב א | Φ:1 | |||
395718 דירוג 29/02/2024 תאריך 15/02/2024 |
נועה גסין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
12.7 | 3-1 | +10 |
שוהם ישורון הפועל גליל תחתון |
1 |
ליגה מיניקדטים 2023-24 בית 5 צפון שלב א | Φ:1 | |||
395420 דירוג 29/02/2024 תאריך 15/02/2024 |
נבו חשמונאי טניס שולחן חיפה |
0 | 3-1 | +0 |
שוהם ישורון הפועל גליל תחתון |
1 |
אליפות רמת ישי 25.1.24 רמה ג | Φ:0.7 | |||
391071 דירוג 31/01/2024 תאריך 25/01/2024 |
תובל מוטיב הפועל רמת ישי |
0 | 2-3 | +0 |
שוהם ישורון הפועל גליל תחתון |
0 |
אליפות רמת ישי 25.1.24 רמה ג | Φ:0.7 | |||
391063 דירוג 31/01/2024 תאריך 25/01/2024 |
אמנון יואל טניס שולחן חיפה |
0 | 1-3 | +0 |
שוהם ישורון הפועל גליל תחתון |
0 |
אליפות רמת ישי 25.1.24 רמה ג | Φ:0.7 | |||
391054 דירוג 31/01/2024 תאריך 25/01/2024 |
רן בורדו הפועל רמת ישי |
12.9 | 3-2 | +0 |
שוהם ישורון הפועל גליל תחתון |
0 |
אליפות רמת ישי 25.1.24 רמה ג | Φ:0.7 | |||
391052 דירוג 31/01/2024 תאריך 25/01/2024 |
שוהם ישורון הפועל גליל תחתון |
0 | 3-0 | +0 |
יוסף רובין עמותת קריית מוצקין |
0 |
מאסטרס כרמיאל 6.01.24 14 ב | Φ:0.7 | |||
386840 דירוג 31/01/2024 תאריך 06/01/2024 |
שוהם ישורון הפועל גליל תחתון |
0 | 3-1 | +0 |
סטניסלב גובנוב מועדון טניס שולחן עפולה |
1 |
מאסטרס כרמיאל 6.01.24 14 ב | Φ:0.7 | |||
386837 דירוג 31/01/2024 תאריך 06/01/2024 |
יאן גרמנוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
12.4 | 3-0 | +0 |
שוהם ישורון הפועל גליל תחתון |
0 |
מאסטרס כרמיאל 6.01.24 14 ב | Φ:0.7 | |||
386836 דירוג 31/01/2024 תאריך 06/01/2024 |
אלמוג בנסמהון הישגי כרמיאל |
1 | 0-3 | +0 |
שוהם ישורון הפועל גליל תחתון |
0 |
אליפות ישראל 2023 בנים 13 | Φ:2 | |||
367596 דירוג 31/07/2023 תאריך 02/07/2023 |
עילאי נוש מועדון טניס שולחן עפולה |
8 | 3-0 | +0 |
שוהם ישורון הפועל גליל תחתון |
0 |
אליפות ישראל 2023 בנים 13 | Φ:2 | |||
367594 דירוג 31/07/2023 תאריך 02/07/2023 |
שוהם ישורון הפועל גליל תחתון |
0 | 3-0 | +0 |
עילאי שמש עירוני גבעתיים |
242.5 |
אליפות ישראל 2023 בנים 13 | Φ:2 | |||
367591 דירוג 31/07/2023 תאריך 02/07/2023 |
תומר אלמוג בני הרצליה |
454.8 | 0-3 | +0 |
שוהם ישורון הפועל גליל תחתון |
0 |