ניהול תחרויות טניס השולחן בישראל
אירועים
כולם
קריטריון
ליגה
ליגות העונה הנוכחית
ליגות מחוזיות
כולם
דירוג
גברים
נשים
בנים 21
בנות 21
בנים 18
בנות 18
בנים 15
בנות 15
בנים 13
בנות 13
בנים 11
בנות 11
הפחתה
תקנון
ארכיון
טבלת דירוג
מועדונים
כולם
כלים
שופטים
בית
3
4
5
6
7
8
9
10
12
20
עץ
8
16
32
64
128
טופס משחק (1x2)
טופס משחק (2x2)
חיבור
חיבור
שכחת את הסיסמא
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
ID של השחקן :
8616
קטגוריה :
B10
נקודות :
186.6
גברים
1122
פעיל
יצירת משתמש
כל השדות חובה
דירוג
כולם
אליפות פתח תקווה 18.05.24
13א
418160
1
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
עידו משה
מכבי רחובות
11/3 11/5 3/11 11/4
418162
3
רני בורוק
עירוני גבעתיים
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
2/11 8/11 7/11
אליפות לוד 11.5.24
גיל 11
415358
2
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
עידו אייזיקוביץ
הפועל פתח תקווה
6/11 9/11 6/11
415359
3
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
עידו אזולאי
מכבי רמת יצחק רמת גן
4/11 9/11 1/11
415373
5
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אביב כהן
מכבי רחובות
8/11 4/11 6/11
415375
6
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
יונתן אילוז
עירוני גבעתיים
10/12 3/11 5/11
13 ב
415166
2
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
יונתן אילוז
עירוני גבעתיים
8/11 11/6 6/11 6/11
415167
3
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
דניאל גוברמן
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
11/9 14/12 11/9
415178
4
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אלון סלע
מכבי רחובות
11/6 13/11 11/9
אליפות שהם 4.5.24
דרג ג'
414545
1
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אושרי דרי
מכבי רמת יצחק רמת גן
6/11 6/11 11/6 6/11
414547
3
אופק קבריטי
מכבי שהם
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
6/11 6/11 11/6 11/6 6/11
414561
4
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
גדעון גסר
מכבי שהם
7/11 8/11 11/6 8/11
414568
5
יצחק אשכנזי
מכבי שהם
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
5/11 6/11 7/11
אליפות לוד 25.04.24
דרג ד'
412774
2
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
ניקול גרינברג
הפועל לוד
6/11 1/11 4/11
412775
3
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
טליה קלוו
הפועל ירושלים
4/11 6/11 3/11
412800
4
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
איתי יעקב חמו
מכבי רמת יצחק רמת גן
8/11 8/11 5/11
412808
5
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
עומר אדרי
הפועל לוד
5/11 12/10 7/11 3/11
412812
6
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
עילאי דהן
הפועל ארנון רמת גן
11/9 7/11 11/4 3/11 4/11
412814
7
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אסף וקנין
הפועל לוד
9/11 11/13 8/11
אליפות הפועל 2024
בנים 11
409151
2
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אופק פרי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
6/11 4/11 9/11
409152
3
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
שוהם גבאי מריומה
הפועל גליל תחתון
6/11 1/11 6/11
409192
5
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
יהל גואלמן
הפועל גליל תחתון
5/11 3/11 4/11
409199
6
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
דניס ריבק
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
8/11 11/4 11/5 11/9
רנקליסט א 2 - 2023-2024
רמה א - בנים 11 לוד
408325
1
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
דילן מיזן
עירוני טנ''ש ראש העין
3/11 5/11 5/11
408327
3
יובל ענתבי
עירוני גבעתיים
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
10/12 9/11 11/6 3/11
408335
4
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אורי זונטג
עירוני גבעתיים
6/11 11/8 7/11 11/2 9/11
408338
5
אורי ברלאי
מכבי זאב זכרון יעקב
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
2/11 3/11 11/6 6/11
408341
6
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
רועי שרון
עירוני גבעתיים
11/3 9/11 11/7 12/14 13/11
אליפות לוד 9.3.24
גיל 11
400228
2
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
לירן פילוסוף
מכבי רמת יצחק רמת גן
9/11 2/11 4/11
400229
3
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
יונתן אילוז
עירוני גבעתיים
12/10 3/11 14/12 5/11 7/11
400239
4
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אלעד מדויאנץ
הפועל ארנון רמת גן
4/11 6/11 4/11
400243
5
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
עומר גדות
מכבי שהם
11/6 3/11 9/11 11/4 8/11
400245
6
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
שגב מימון
הפועל ארנון רמת גן
13/11 3/11 11/7 9/11 9/11
13 ב
400183
1
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
יאן ויזגלוב
טנ''ש נס ציונה
7/11 9/11 5/11
400185
2
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
יונתן אילוז
עירוני גבעתיים
11/6 8/11 11/2 7/11 7/11
400187
3
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
דניאל גוברמן
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
10/12 11/9 11/8 11/5
400195
4
איתי לן
הפועל ארנון רמת גן
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/9 9/11 11/9 14/12
400199
5
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אסף וקנין
הפועל לוד
6/11 11/9 14/12 6/11 11/6
אליפות פתח תקווה 24.02.24
11
397382
2
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
עתי ממן
מכבי רמת יצחק רמת גן
7/11 6/11 14/12 10/12
397383
3
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
עידו אייזיקוביץ
הפועל פתח תקווה
9/11 12/14 6/11
397399
4
אורי רוקני
הפועל תל אביב
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
9/11 9/11 11/8 11/2 11/4
397401
5
עומר גדות
מכבי שהם
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/8 11/5 11/4
397402
6
טל לפינר
עירוני גבעתיים
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/7 6/11 6/11 11/13
אליפות לוד 12.02.24
דרג ד'
394569
2
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אילאי גדייב
הפועל לוד
3/11 8/11 5/11
394570
3
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אילעאי חן
הפועל ארנון רמת גן
8/11 7/11 11/8 9/11
394600
5
יואב מסטרוב
הפועל לוד
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/7 11/5 11/8
394602
6
אור אנטמן
הפועל פתח תקווה
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
8/11 8/11 8/11
רנקליסט 1 דרג א - 2023-2024
רמה א - בנים 11 לוד 18/01
388495
1
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
יובל ענתבי
עירוני גבעתיים
11/6 7/11 11/8 11/7
388497
2
אביב כהן
מכבי רחובות
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
10/12 11/9 11/7 11/6
388498
3
עילאי דוידוב
מכבי דימונה
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
7/11 5/11 3/11
בנים 11 פלייאוף תחתון
389208
1
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
איתמר זית
הפועל ארנון רמת גן
2/11 1/11 1/11
389212
2
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
איתי לן
הפועל ארנון רמת גן
8/11 6/11 6/11
389214
3
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
רועי שרון
עירוני גבעתיים
12/10 11/8 11/7
אליפות לוד 13.01.24
גיל 11
388067
2
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
עומר כהן
מכבי דימונה
4/11 6/11 2/11
388068
3
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
איתן פרי-מור
הפועל דרום השרון
6/11 3/11 8/11
388094
4
לביא נטישנסקי
הישגי כרמיאל
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/6 11/9 11/9
388098
5
יונתן אילוז
עירוני גבעתיים
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/7 9/11 6/11 5/11
13 א
387866
1
עמית אזולאי
עירוני גבעתיים
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
7/11 11/13 9/11
387867
2
מאיה לוין
הפועל פתח תקווה
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
9/11 7/11 6/11
אליפות פתח תקווה 30.12.23
11
385021
2
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אוהד שטרית
מכבי דימונה
4/11 1/11 8/11
385022
3
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
יונתן אילוז
עירוני גבעתיים
11/7 11/7 23/21
385037
4
יובל ענתבי
עירוני גבעתיים
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/7 2/11 2/11 0/11
13ב'
385229
2
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
עידו אבידר
טנ''ש 2007 נתניה
2/11 1/11 6/11
385230
3
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אסף וקנין
הפועל לוד
11/6 7/11 8/11 9/11
385245
4
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
נדב להב
טנ''ש 2007 נתניה
8/11 3/11 8/11
385252
5
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
דוד היילברונר
הפועל פתח תקווה
9/11 9/11 11/9 11/6 11/9
אליפות שהם 23.12.2023
דרג ד'
384195
1
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
עידו משה
טנ''ש נס ציונה
11/5 9/11 8/11 7/11
384197
3
מיכל זית
הפועל ארנון רמת גן
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
5/11 11/5 6/11 5/11
384210
4
אביתר קרופניק
הפועל ירושלים
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/5 11/5 4/11 4/11 11/9
384215
5
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
גדעון גסר
מכבי שהם
11/5 11/4 11/4
אליפות יהוד הפתוחה 15.12.23
11
381933
1
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אורי ימין
הפועל באר טוביה
6/11 7/11 12/14
381935
2
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אייל סביש
הפועל ארנון רמת גן
9/11 7/11 7/11
381937
3
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
מיכל זית
הפועל ארנון רמת גן
6/11 11/9 8/11 11/7 11/13
381945
6
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
שגב מימון
הפועל ארנון רמת גן
12/10 5/11 5/11 5/11
381947
7
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
איתמר זית
הפועל ארנון רמת גן
9/11 11/8 8/11 8/11
13
382037
1
איתי לן
הפועל ארנון רמת גן
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
6/11 5/11 3/11
382038
2
עומר פרץ
מכבי שהם
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
4/11 7/11 7/11
382041
3
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אור מאור
טנ''ש נס ציונה
/
אליפות השרון 06.12.23
דרג ג'
380412
1
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
דור יוסף מימון
הפועל ארנון רמת גן
8/11 4/11 15/13 5/11
380414
2
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
עילאי דהן
הפועל ארנון רמת גן
11/7 11/9 10/12 7/11 9/11
380416
3
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
גיא שילה
בני הרצליה
5/11 9/11 8/11
380420
4
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
שגב מימון
הפועל ארנון רמת גן
6/11 6/11 8/11
380423
5
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
גדעון גסר
מכבי שהם
7/11 11/3 8/11 12/10 12/14
380424
6
עילאי דהן
הפועל ארנון רמת גן
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/8 12/10 14/12
אליפות ראשון לציון 30.11.23
דרג ג'
379409
2
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
עידו שרביט
הפועל ירושלים
9/11 11/7 11/9 12/10
379410
3
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
נועם פרגון
הפועל חולון
6/11 13/11 3/11 11/13
379422
4
רפאל הראל מרדכי
הפועל חולון
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/8 11/7 13/11
379425
5
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אסף וקנין
הפועל לוד
8/11 8/11 5/11
379426
6
עידו שרביט
הפועל ירושלים
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
9/11 3/11 9/11
אליפות פתח תקווה 25.11.23
11
378260
1
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אסף אויפמן
מכבי אבן יהודה
2/11 5/11 1/11
378262
3
ליאם לב ארי
בני הרצליה
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/4 11/5 13/11
378268
4
הראל קרני
הפועל פתח תקווה
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/7 11/7 11/7
378273
5
יובל ענתבי
עירוני גבעתיים
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/9 3/11 4/11 11/8 8/11
13ב'
378477
2
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
עמרי מור
מכבי תל אביב
8/11 7/11 2/11
378478
3
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
נועם ארבל
מכבי גדרה
9/11 7/11 9/11
378487
4
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אופיר קפיטולניק
אופק קריית אונו
9/11 8/11 6/11
378494
5
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
יניר אלמוזנינו
הפועל חולון
7/11 9/11 4/11
378497
6
עמית פורר
מכבי שהם
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/13 6/11 7/11
אליפות פתח תקווה 25.8.23
9
372957
1
דילן מיזן
עירוני טנ''ש ראש העין
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
7/11 6/11 7/11
372960
3
איתמר זית
הפועל ארנון רמת גן
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/7 11/6 11/3
372963
4
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
שגב מימון
הפועל ארנון רמת גן
8/11 11/4 11/5 11/9
372965
5
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
רון פלדמן
מכבי רמת יצחק רמת גן
4/11 9/11 8/11
11א'
372934
1
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
יונתן דטנר
הפועל פתח תקווה
7/11 4/11 7/11
372936
3
עמית סרף
טנ''ש 2007 נתניה
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
9/11 5/11 7/11
372950
4
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
דוד היילברונר
הפועל פתח תקווה
9/11 11/4 12/14 11/4 12/14
372953
5
עומר פרץ
מכבי שהם
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
9/11 8/11 6/11
אליפות ישראל 2023
בנים 9
367297
4
עמית אהרוני
הפועל ארנון רמת גן
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/8 8/11 8/11 11/5 11/6
367303
5
איתי אקו
מכבי רמת יצחק רמת גן
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/8 11/7 11/7
367306
6
עמית ענבר
מכבי רחובות
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
5/11 6/11 4/11
זוגות בנים 9
368797
1
א. אקו
/
ע. אזולאי
מכבי רמת יצחק רמת גן
/
הפועל ארנון רמת גן
א גולדברג
/
א. זית
הפועל ארנון רמת גן
/
הפועל ארנון רמת גן
8/11 4/11 11/6 7/11
אליפות פתח תקווה 24.6.23
גיל 9
370627
1
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
יונתן קשי
טניס שולחן חיפה
3/11 4/11 4/11
370629
2
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
מקס גרבניקוב
הפועל בת ים
16/14 3/11 2/11 2/11
370631
3
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
איתמר זית
הפועל ארנון רמת גן
11/7 11/9 11/7
370633
4
שגב מימון
הפועל ארנון רמת גן
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/9 11/9 9/11 11/4
370635
5
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
איתמר זית
הפועל ארנון רמת גן
8/11 11/7 11/3 11/9
אליפות לוד 06.06.23
דרג ג'
366685
1
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
ינאי אברהם גרבי
בית''ר ראשון לציון
8/11 5/11 11/13
366687
3
נתן גרמפל
הפועל לוד
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
5/11 6/11 7/11
366699
4
זאב כהן
הפועל לוד
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
/
אליפות פתח תקווה 20.5.23
גיל 9
364321
1
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
לחן דוידוביץ
הפועל רמת ישי
5/11 6/11 7/11
364323
3
טל לפינר
עירוני גבעתיים
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
6/11 11/13 5/11
364324
4
עמית ענבר
מכבי רחובות
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
9/11 8/11 7/11
אליפות מכבי רמת יצחק 05.05.23
דרג א'
361600
1
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אילעאי חן
הפועל ארנון רמת גן
7/11 9/11 10/12
361602
2
יאן גורנשטיין
מכבי רמת יצחק רמת גן
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/7 5/11 11/4 16/14
361603
3
רני בורוק
עירוני גבעתיים
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
4/11 10/12 1/11
361624
4
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
נעם סימון
מכבי אבן יהודה
11/8 11/9 11/2
אליפות פתח תקווה 22.4.23
גיל 9
360084
1
עמית ענבר
מכבי רחובות
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
9/11 7/11 7/11
גיל 11
359790
1
איתמר זית
הפועל ארנון רמת גן
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/5 11/7 11/7
359791
2
שגב מימון
הפועל ארנון רמת גן
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/7 11/8 11/9
359798
4
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
אליסה לובנוב
מכבי רחובות
9/11 7/11 11/8 8/11
359805
5
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
עמית פורר
מכבי שהם
11/8 11/7 7/11 11/8
אליפות הפועל 2023
בנים 9
350180
1
איתמר זית
הפועל ארנון רמת גן
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
8/11 6/11 11/13
350181
2
דניאל פרילפסקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
11/4 11/4 11/6
350183
4
טל לפינר
עירוני גבעתיים
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
5/11 9/11 6/11
אליפות לוד 24.12.22
בנים 9 (2014)
337272
1
איתמר זית
הפועל ארנון רמת גן
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
9/11 11/8 11/8 6/11 9/11
337273
2
עמית ענבר
מכבי רחובות
אייל גולדברג
הפועל ארנון רמת גן
8/11 7/11 8/11
© Copyright 2012-2024 - Galaan
Webmaster:
galaanb@gmail.com