אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019 תנחומים בנים 15 | Φ:2 | |||
187177 דירוג 31/03/2019 תאריך 21/03/2019 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
276.8 | 3-2 | -20 |
אורי אוליצקי טנ''ש 2007 נתניה |
113.3 |
אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019 תנחומים בנים 15 | Φ:2 | |||
187176 דירוג 31/03/2019 תאריך 21/03/2019 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
276.8 | 0-3 | +0 |
אלון אלמוג הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
0 |
אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019 בנים 15 | Φ:2 | |||
184356 דירוג 31/03/2019 תאריך 20/03/2019 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
276.8 | 0-3 | +0 |
גולן בנימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
0 |
אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019 בנים 15 | Φ:2 | |||
184353 דירוג 31/03/2019 תאריך 20/03/2019 |
עמנואל כהן הפועל ירושלים |
806.1 | 0-3 | -2 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
276.8 |
אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019 בנים 15 | Φ:2 | |||
184352 דירוג 31/03/2019 תאריך 20/03/2019 |
רן מלינגר הפועל גליל תחתון |
493 | 0-3 | -4 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
276.8 |
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב ירושלים תחתון | Φ:1 | |||
182706 דירוג 31/03/2019 תאריך 06/03/2019 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
276.8 | 3-1 | +0 |
ניתאי ג'ינו הפועל ירושלים |
0 |
ליגות נוער 2018-2019 קדטים ירושלים 1 | Φ:1 | |||
177988 דירוג 28/02/2019 תאריך 06/02/2019 |
ישעיה ברזילי הפועל ירושלים |
311.2 | 0-3 | -4 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
280.8 |
ליגות נוער 2018-2019 קדטים ירושלים 1 | Φ:1 | |||
176311 דירוג 31/01/2019 תאריך 23/01/2019 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
273.8 | 0-3 | +5 |
אמיתי זיו הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
83.1 |
ליגות נוער 2018-2019 קדטים ירושלים 1 | Φ:1 | |||
176347 דירוג 31/01/2019 תאריך 23/01/2019 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
273.8 | 3-0 | -3 |
תמר גולן מכבי שהם |
471 |
ליגות נוער 2018-2019 קדטים ירושלים 1 | Φ:1 | |||
176314 דירוג 31/01/2019 תאריך 23/01/2019 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
273.8 | 0-3 | +5 |
מיכאל לוסקי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
83.8 |
רנקליסט-2 2018-19 רמה ב' גיל 15, מרכז, דרג ב' | Φ:1 | |||
169349 דירוג 30/11/2018 תאריך 12/11/2018 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
280.8 | 3-0 | -4 |
סטניסלב סוקולוב בית''ר ראשון לציון |
375.7 |
רנקליסט-2 2018-19 רמה ב' גיל 15, מרכז, דרג ב' | Φ:1 | |||
169346 דירוג 30/11/2018 תאריך 12/11/2018 |
דן זוילי הפועל לוד |
739.9 | 0-3 | -1 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
280.8 |
רנקליסט-2 2018-19 רמה ב' גיל 15, מרכז, דרג ב' | Φ:1 | |||
169345 דירוג 30/11/2018 תאריך 12/11/2018 |
עידו ליבוביץ עירוני גבעתיים |
508.1 | 0-3 | -2 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
280.8 |
תחרות לזכרו של אלעד קופרברג ז"ל נוער דרג ג | Φ:0.7 | |||
160203 דירוג 31/08/2018 תאריך 08/07/2018 |
דן פאליי עירוני גבעתיים |
459.1 | 0-3 | -2.1 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
285 |
תחרות לזכרו של אלעד קופרברג ז"ל נוער דרג ג | Φ:0.7 | |||
160202 דירוג 31/08/2018 תאריך 08/07/2018 |
יהונתן גירזיל אליצור קריית אתא |
447.8 | 0-3 | -2.1 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
285 |
אליפות ישראל לשנת 2018 ה-64 בטניס שולחן בנים 13 | Φ:2 | |||
151577 דירוג 30/04/2018 תאריך 02/04/2018 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
285 | 3-0 | +0 |
ליאב כהן מכבי זאב זכרון יעקב |
0 |
אליפות ישראל לשנת 2018 ה-64 בטניס שולחן בנים 13 | Φ:2 | |||
151520 דירוג 30/04/2018 תאריך 02/04/2018 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
285 | 3-2 | +0 |
מושיקו נשיא אופק קריית אונו |
0 |
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
151036 דירוג 31/03/2018 תאריך 14/03/2018 |
יונתן גולדיץ בית''ר רמלה |
336 | 0-3 | -4 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
289 |
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
149940 דירוג 31/03/2018 תאריך 07/03/2018 |
אביתר הרץ מכבי שהם |
0 | 3-0 | +0 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
289 |
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
146433 דירוג 27/02/2018 תאריך 07/02/2018 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
294 | 3-0 | -5 |
מיכאל חתמוב בית''ר רמלה |
301.7 |
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
139461 דירוג 31/01/2018 תאריך 10/01/2018 |
נריה כהן הפועל ירושלים |
256.2 | 2-3 | -7 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
313 |
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
139463 דירוג 31/01/2018 תאריך 10/01/2018 |
שגיא גלברג-סומך הפועל ירושלים |
98.6 | 2-3 | -12 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
313 |
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
137921 דירוג 31/12/2017 תאריך 27/12/2017 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
313 | 1-3 | +0 |
אדיר שומר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
0 |
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
137917 דירוג 31/12/2017 תאריך 27/12/2017 |
אמיתי זיו הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
0 | 3-2 | +0 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
313 |
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
137924 דירוג 31/12/2017 תאריך 27/12/2017 |
יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
313 | 3-0 | +0 |
דניאל שי רגב הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
0 |