ליגות נוער 2019-2020

קדטים צפון

קדטים צפון

## קבוצות + = - נקודות
1 הפועל גליל תחתון C1 5 5 0 0 10
2 טניס שולחן חיפה C2 5 4 0 1 9
3 הישגי כרמיאל C1 4 4 0 0 8
4 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C1 5 3 0 2 8
5 הפועל עירוני צפת C2 4 3 0 1 7
6 הפועל עירוני צפת C1 5 2 0 3 7
7 טניס שולחן חיפה C1 5 2 0 3 7
8 עמותת קריית מוצקין C1 5 1 0 4 6
9 הפועל רמת ישי C1 5 1 0 4 6
10 הפועל עירוני נוף הגליל C1 4 1 0 3 5
11 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C2 5 0 0 5 5
סיבוב הבא : 31/03/2020 סיבוב : 3
הפועל עירוני נוף הגליל C1 עמותת קריית מוצקין C1
הפועל רמת ישי C1 הפועל עירוני צפת C1
הישגי כרמיאל C1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C2
הפועל עירוני צפת C2 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C1
הפועל גליל תחתון C1 טניס שולחן חיפה C2
הפועל רמת ישי C1 עמותת קריית מוצקין C1
הישגי כרמיאל C1 טניס שולחן חיפה C1
הפועל עירוני צפת C2 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C2
הפועל עירוני נוף הגליל C1 הפועל גליל תחתון C1
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C1 הפועל עירוני צפת C1
הישגי כרמיאל C1 הפועל גליל תחתון C1
טניס שולחן חיפה C2 עמותת קריית מוצקין C1
טניס שולחן חיפה C1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C2
הפועל עירוני נוף הגליל C1 הפועל עירוני צפת C1
הפועל רמת ישי C1 הפועל עירוני צפת C2
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כדורי
25/12/2019
10:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C2 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C1
10:00 הפועל עירוני צפת C1 3:2 הפועל עירוני צפת C2
10:00 טניס שולחן חיפה C1 3:1 טניס שולחן חיפה C2
10:00 עמותת קריית מוצקין C1 3:0 הישגי כרמיאל C1
10:00 הפועל גליל תחתון C1 0:3 הפועל רמת ישי C1
10:45 הפועל עירוני נוף הגליל C1 3:1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C1
10:45 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C2 3:0 טניס שולחן חיפה C2
10:45 הפועל עירוני צפת C1 3:0 הישגי כרמיאל C1
10:45 טניס שולחן חיפה C1 0:3 הפועל רמת ישי C1
10:45 עמותת קריית מוצקין C1 3:0 הפועל גליל תחתון C1
11:30 הפועל עירוני נוף הגליל C1 3:0 הפועל עירוני צפת C2
11:30 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C1 3:2 טניס שולחן חיפה C2
11:30 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C2 3:0 הפועל רמת ישי C1
11:30 הפועל עירוני צפת C1 3:1 הפועל גליל תחתון C1
11:30 טניס שולחן חיפה C1 0:3 עמותת קריית מוצקין C1
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כרמיאל
06/02/2020
18:00 הפועל רמת ישי C1 3:0 הישגי כרמיאל C1
18:00 הפועל עירוני נוף הגליל C1 0:3 הפועל רמת ישי C1
18:00 הפועל עירוני נוף הגליל C1 3:0 הישגי כרמיאל C1
18:00 הפועל עירוני צפת C2 1:3 טניס שולחן חיפה C1
18:00 טניס שולחן חיפה C2 3:0 הפועל עירוני צפת C1
19:00 טניס שולחן חיפה C2 2:3 הפועל עירוני צפת C2
19:00 הפועל עירוני צפת C1 1:3 טניס שולחן חיפה C1
כדורי
06/02/2020
18:00 הפועל גליל תחתון C1 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C2
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C1 1:3 עמותת קריית מוצקין C1
19:00 הפועל גליל תחתון C1 1:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C1
18:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C2 3:0 עמותת קריית מוצקין C1
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כרמיאל
31/03/2020
10:00 הפועל עירוני נוף הגליל C1 0:0 עמותת קריית מוצקין C1
10:00 הפועל רמת ישי C1 0:0 הפועל עירוני צפת C1
10:00 הישגי כרמיאל C1 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C2
10:00 הפועל עירוני צפת C2 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C1
10:00 הפועל גליל תחתון C1 0:0 טניס שולחן חיפה C2
11:00 הפועל רמת ישי C1 0:0 עמותת קריית מוצקין C1
11:00 הישגי כרמיאל C1 0:0 טניס שולחן חיפה C1
11:00 הפועל עירוני צפת C2 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C2
11:00 הפועל עירוני נוף הגליל C1 0:0 הפועל גליל תחתון C1
11:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C1 0:0 הפועל עירוני צפת C1
12:00 הישגי כרמיאל C1 0:0 הפועל גליל תחתון C1
12:00 טניס שולחן חיפה C2 0:0 עמותת קריית מוצקין C1
12:00 טניס שולחן חיפה C1 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C2
12:00 הפועל עירוני נוף הגליל C1 0:0 הפועל עירוני צפת C1
12:00 הפועל רמת ישי C1 0:0 הפועל עירוני צפת C2
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כדורי
03/04/2020
10:00 הפועל עירוני נוף הגליל C1 0:0 טניס שולחן חיפה C1
10:00 הישגי כרמיאל C1 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C1
10:00 טניס שולחן חיפה C2 0:0 הפועל רמת ישי C1
10:00 עמותת קריית מוצקין C1 0:0 הפועל עירוני צפת C2
10:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C2 0:0 הפועל עירוני צפת C1
11:00 עמותת קריית מוצקין C1 0:0 הפועל עירוני צפת C1
11:00 הפועל עירוני צפת C2 0:0 הישגי כרמיאל C1
11:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C1 0:0 הפועל רמת ישי C1
11:00 הפועל עירוני נוף הגליל C1 0:0 טניס שולחן חיפה C2
11:00 הפועל גליל תחתון C1 0:0 טניס שולחן חיפה C1
12:00 הישגי כרמיאל C1 0:0 טניס שולחן חיפה C2
12:00 הפועל עירוני נוף הגליל C1 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C2
12:00 טניס שולחן חיפה C1 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C1
12:00 הפועל עירוני צפת C2 0:0 הפועל גליל תחתון C1
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com