הפועל לוד | |
---|---|
ישוב : | לוד (580145563) |
אחראי : | איציק אברמוביץ |
אתר אינטרנט : | |
דוא''ל : | Karinia@012.net.il |
כתובת : | רחוב אהרון בן חמו 5, לוד |
פלייאוף עליון
כל התוצאותמחוז דרום
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי דימונה M1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | |
2 | הפועל לוד M1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | |
3 | בית''ר ראשון לציון M3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | |
4 | הפועל ירושלים M1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | |
5 | הפועל פתח תקווה M1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | |
6 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | |
7 | מ. בני הרצליה M3 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 |
לאומית גברים דרום משחק על 1-2
כל התוצאותלאומית גברים דרום 2
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל לוד M2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | |
2 | הפועל אשדוד M1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | |
3 | מכבי רחובות M1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | |
4 | הפועל לוד M3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 |
לאומית גברים דרום משחק 7-8
כל התוצאותארצית גברים שפלה
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל לוד M5 | 10 | 8 | 0 | 2 | 18 | |
2 | בית''ר רמלה M2 | 10 | 7 | 0 | 3 | 17 | |
3 | הפועל ירושלים M4 | 10 | 7 | 0 | 3 | 17 | |
4 | מועדון ספורט מעלה אדומים M1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16 | |
5 | הפועל לוד M8 | 10 | 2 | 0 | 8 | 12 | |
6 | מועדון ספורט מעלה אדומים M4 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 |
משחקי השרדות
כל התוצאותפלייאוף עליה
כל התוצאותעל נשים דרום
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי דימונה F1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 20 | |
2 | מ. בני הרצליה F1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 18 | |
3 | הפועל לוד F3 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16 | |
4 | הפועל ירושלים F1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | |
5 | מכבי תל אביב F2 | 10 | 2 | 0 | 8 | 11 | |
6 | הפועל פתח תקווה F1 | 10 | 0 | 0 | 10 | 7 |
על נשים פלייאוף
כל התוצאותפלייאוף
כל התוצאותשלב בתים שני - רשימה כללית
כל התוצאותבית 1 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל לוד C1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל רמת ישי C2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל ירושלים C1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | אופק קריית אונו C1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 3 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי רחובות C1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | אופק קריית אונו C1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | מכבי גדרה C1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל לוד C2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 2
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל ירושלים F2 | 8 | 6 | 0 | 2 | 14 | |
2 | הפועל לוד F1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | |
3 | מכבי תל אביב F1 | 8 | 6 | 0 | 2 | 12 | |
4 | טנ''ש 2007 נתניה F1 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | |
5 | מכבי זאב זכרון יעקב F1 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 |
בית 3
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל טנ''ש באר שבע F2 | 8 | 7 | 0 | 1 | 15 | |
2 | הפועל לוד F4 | 8 | 6 | 0 | 2 | 14 | |
3 | הפועל לוד F2 | 8 | 5 | 0 | 3 | 13 | |
4 | מ.ק.מתנ''ס קריית גת F1 | 8 | 2 | 0 | 6 | 10 | |
5 | בית''ר ראשון לציון F1 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 |
הצלבה - עליה סיבוב ראשון
כל התוצאותפליאוף עליה שלב שני
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל טנ''ש באר שבע F2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | |
2 | הפועל לוד F4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | |
3 | אליצור קריית אתא F2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 |
גביע המדינה
כל התוצאותגביע איגוד
כל התוצאותגביע נשים
כל התוצאותגביע קדטים
כל התוצאותגביע נוער
כל התוצאותגביע נערות
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל לוד JG1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הישגי כרמיאל JG1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל לוד JG2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל ירושלים JG1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
גביע קדטיות
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אליצור קריית אתא CG1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
2 | עירוני גבעתיים CG1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל לוד CG1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
4 | הישגי כרמיאל CG1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
גביע מיני קדטים
כל התוצאותרשימה כללית - נוער
כל התוצאותבית 1 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מ. בני הרצליה J1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
2 | הפועל לוד J1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | בית''ר ראשון לציון J2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | אופק קריית אונו J2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 |
בית 4 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי זאב זכרון יעקב J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | מכבי תל אביב J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | הפועל רמת ישי J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | הפועל לוד J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
בית 12
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | טנ''ש נס ציונה M3 | 14 | 14 | 0 | 0 | 28 | |
2 | הפועל ירושלים M6 | 14 | 11 | 0 | 3 | 25 | |
3 | בית''ר ראשון לציון M4 | 14 | 9 | 0 | 5 | 23 | |
4 | הפועל ירושלים M7 | 14 | 7 | 0 | 7 | 21 | |
5 | הפועל לוד M9 | 14 | 7 | 0 | 7 | 21 | |
6 | טנ''ש נס ציונה M4 | 14 | 5 | 0 | 9 | 19 | |
7 | בית''ר ראשון לציון M2 | 14 | 2 | 0 | 12 | 16 | |
8 | מכבי רחובות M3 | 14 | 1 | 0 | 13 | 14 |
בית 13
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל ירושלים M5 | 14 | 13 | 0 | 1 | 27 | |
2 | מכבי שהם M5 | 14 | 12 | 0 | 2 | 26 | |
3 | הפועל לוד M4 | 14 | 10 | 0 | 4 | 24 | |
4 | הפועל לוד M6 | 13 | 8 | 0 | 5 | 21 | |
5 | בית''ר ראשון לציון M1 | 14 | 4 | 0 | 10 | 18 | |
6 | הפועל ירושלים M3 | 14 | 3 | 0 | 11 | 17 | |
7 | מועדון ספורט מעלה אדומים M5 | 14 | 2 | 0 | 12 | 16 | |
8 | בית''ר רמלה M1 | 13 | 3 | 0 | 10 | 15 |
בית 14
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי גדרה M1 | 14 | 13 | 0 | 1 | 27 | |
2 | מכבי רחובות M7 | 14 | 12 | 0 | 2 | 26 | |
3 | מכבי רחובות M6 | 14 | 11 | 0 | 3 | 25 | |
4 | הפועל באר טוביה M2 | 14 | 8 | 0 | 6 | 22 | |
5 | בית''ר אשדוד M2 | 14 | 6 | 0 | 8 | 20 | |
6 | הפועל לוד M7 | 14 | 4 | 0 | 10 | 18 | |
7 | מכבי גדרה M2 | 14 | 1 | 0 | 13 | 2 | |
8 | הפועל ירושלים M10 | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 |
דרג כללי
כל התוצאותפלייאוף
כל התוצאותבית 7 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי שהם K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל לוד K2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
3 | הפועל ירושלים K2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | עירוני מודיעין K1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 |
בית 1 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל לוד K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | עירוני טנ''ש ראש העין K1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | מכבי רמת יצחק רמת גן K2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | מכבי אבן יהודה K1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 6 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי זאב זכרון יעקב K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | עירוני גבעתיים K2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל רמת ישי K2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל לוד K2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |