דירוג גברים
31/03/2020 - 30/06/2020
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >>
דירוג ID קטגוריה שם מועדון נקודות
-16 1201 5483 B11 גיא שטרן הפועל ארנון רמת גן 49.1 (49.1)
-16 1202 5085 C15 רוי קזאילה בית''ר ראשון לציון 48.7 (48.7)
-16 1203 5013 C15 עמית כהן בית''ר ראשון לציון 48.7 (48.7)
-16 1204 4522 C14 אילן מושייב מכבי דימונה 48.3 (48.3)
-16 1205 4917 C14 אור משה גנון בית''ר ראשון לציון 48.1 (48.1)
-34 1206 3733 C14 מוחמד מגדאלאוי הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה 47.8 (54.8)
-17 1207 6229 M12 נועם רפאל בית''ר ראשון לציון 47.6 (47.6)
-17 1208 4567 B10 זיו אוצ'רטנר מכבי דימונה 47.6 (47.6)
-17 1209 6030 B11 נהוראי דוד חוטה הפועל טנ''ש באר שבע 47.3 (47.3)
-17 1210 5718 M13 אור הילדסהיים בית''ר ראשון לציון 47.2 (47.2)
-16 1211 6059 C14 דניאל יפרח מכבי דימונה 46.8 (46.8)
-16 1212 6046 B11 אנדרי מולצ'נוב מכבי דימונה 46.0 (46.0)
-16 1213 4545 B8 דניאל פורמן הפועל טנ''ש באר שבע 45.3 (45.3)
-15 1214 6027 M12 עמיר סתיו בית''ר ראשון לציון 43.1 (43.1)
-15 1215 5813 M12 רני מעוז מ. טנ"ש ויקטור נתניה 42.4 (42.4)
-15 1216 5954 M12 רותם טנא מכבי עלה אריאל 42.1 (42.1)
= 1217 4777 M13 עידן פריץ הפועל אילת 41.5 (33.5)
-16 1218 5914 M13 מאור שרעבי טנ''ש 2007 נתניה 41.1 (41.1)
-16 1219 5449 M12 אביב לדרברג מכבי בני הרצליה 40.7 (40.7)
-16 1220 5998 M13 יאן רוסקין הפועל טנ''ש באר שבע 40.6 (40.6)
-16 1221 5779 C15 אדר קלנדרוב בית''ר ראשון לציון 40.5 (40.5)
-16 1222 3748 J17 איתי אוריאל טנ''ש נס ציונה 40.0 (40.0)
-16 1223 5918 M12 אופק מוסקוביץ הפועל רמת ישי 38.8 (38.8)
-16 1224 4455 M12 נדב רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 38.6 (38.6)
-16 1225 5567 M13 דוד מאמו הפועל עירוני צפת 38.0 (38.0)
-16 1226 5322 C15 סתיו אזולאי בית''ר באר שבע 37.0 (37.0)
-15 1227 6449 B11 ישי יקים הפועל ארנון רמת גן 36.1 (36.1)
-15 1228 6136 M12 נהוראי עמר מכבי דימונה 35.4 (35.4)
-15 1229 5554 B11 נמרוד פרי הפועל גליל תחתון 35.4 (35.4)
-15 1230 4733 M13 דוד כהן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 34.0 (34.0)
-15 1231 5052 C15 אדם לנצמן בית''ר ראשון לציון 33.9 (33.9)
-14 1232 4771 C15 נועם כהן הפועל ארנון רמת גן 32.9 (32.9)
-14 1233 5681 M13 ראם שרוני הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 32.6 (32.6)
-14 1234 3955 C15 תומר פולטורצרי הפועל ארנון רמת גן 32.5 (32.5)
-14 1235 6349 M12 נתנאל טרבלסי בית''ר באר שבע 32.2 (32.2)
+15 1236 4796 C14 הלל פיטוסי מ. טנ"ש ויקטור נתניה 32.0 (16.0)
-15 1237 5767 C15 איתי נאור בית''ר ראשון לציון 31.7 (31.7)
-27 1238 4671 J16 עלי גנאיים הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה 31.5 (36.5)
-16 1239 5556 M12 יואב דור טנ''ש 2007 נתניה 30.6 (30.6)
-16 1240 6061 B11 עידן אילטוב מכבי דימונה 30.4 (30.4)
-16 1241 4683 B9 נמרוד הורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 30.3 (30.3)
-16 1242 5184 C14 אדיר כהן בית''ר ראשון לציון 29.8 (29.8)
-16 1243 5196 C15 מתן דנגור בית''ר ראשון לציון 29.4 (29.4)
-16 1244 6389 M12 אחיה אזולאי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 29.3 (29.3)
-16 1245 5799 C14 אדם ויסוקובסקי מכבי עלה אריאל 29.0 (29.0)
-14 1246 6029 B10 יונותן רוזנטל הפועל טנ''ש באר שבע 26.4 (26.4)
-13 1247 5992 M12 מקסים לסקין מכבי עלה אריאל 25.7 (25.7)
-13 1248 3847 B10 נעם שעיה הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 25.1 (25.1)
-13 1249 4784 M13 יובל סולובי הישגי כרמיאל 23.8 (23.8)
-13 1250 4992 C14 אריאל דהן בית''ר ראשון לציון 23.4 (23.4)
-12 1251 4506 C14 יובל בכר הפועל ארנון רמת גן 22.1 (22.1)
-11 1252 4107 B11 מירון ברזין הפועל בת ים 21.7 (21.7)
-15 1253 5898 B11 לבנון רועי הפועל רמת ישי 21.7 (22.7)
-23 1254 4367 J16 עמית יוניוב הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 21.1 (27.1)
+184 1255 6053 M13 שי אדר הפועל באר טוביה 20.0 (1.0)
-14 1256 5916 B11 אסף אלטמן הפועל רמת ישי 19.1 (19.1)
-14 1257 5464 B10 יהונתן ברונשטין הפועל בת ים 19.0 (19.0)
+16 1258 5536 M12 נועם גמזו הפועל עירוני צפת 19.0 (8.0)
+78 1259 5538 B10 עומרי אונגר הפועל עירוני צפת 19.0 (1.0)
-30 1260 4740 M12 אור להב הפועל אילת 18.6 (27.6)
-17 1261 6149 M13 אליהו קוטלר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 18.5 (18.5)
-17 1262 5526 M12 איתמר מורד מ. טנ"ש ויקטור נתניה 18.0 (18.0)
-17 1263 6182 M12 תמיר גפן מכבי רחובות 17.3 (17.3)
-17 1264 5137 M13 אנטון מנשין הישגי כרמיאל 17.2 (17.2)
-17 1265 5952 M12 יועד הלברון מכבי עלה אריאל 17.1 (17.1)
-17 1266 6353 B9 דניאל גרין עירוני גבעתיים 17.0 (17.0)
-34 1267 6000 M12 איתמר נויבואר מכבי בני הרצליה 16.9 (25.9)
+18 1268 5971 M12 עמית שלומוב מ.ק.מתנ''ס קריית גת 16.8 (5.8)
-19 1269 5822 B10 אביחי חקמון טנ''ש 2007 נתניה 16.1 (16.1)
= 1270 6037 M13 נטע בן דוד הפועל רמת ישי 16.1 (9.1)
+134 1271 5865 M13 עידו גואהריאן הפועל גליל תחתון 16.0 (1.0)
-20 1272 6047 M13 דוד קלנטרוב מכבי דימונה 15.6 (15.6)
-20 1273 5018 C15 מור ביטון בית''ר ראשון לציון 15.4 (15.4)
-20 1274 4093 C14 רוני פרדין בית''ר ראשון לציון 14.6 (14.6)
-20 1275 5326 M13 אור טרייטל בית''ר באר שבע 14.4 (14.4)
-20 1276 5811 B9 ליאם זהבי הפועל תל אביב 14.0 (14.0)
-20 1277 5488 B11 אורי מור פרץ הפועל לוד 13.9 (13.9)
-20 1278 5609 M12 נתנאל סייג כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 13.9 (13.9)
-20 1279 5758 M13 נדב יצחק פור מכבי זכרון יעקב 13.4 (13.4)
-20 1280 5956 M12 מרטין קבקוב מכבי עלה אריאל 12.8 (12.8)
-19 1281 4389 M13 רועי סלוניקיו הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 11.7 (11.7)
-19 1282 5757 M13 ליעד שלמה חסין הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 11.4 (11.4)
+143 1283 5987 C15 ליאם סגל הפועל קריית אונו 11.0 (1.0)
-19 1284 6245 M12 עומר שמיר עירוני גבעתיים 11.0 (11.0)
-16 1285 4437 C15 נועם פלדמן בית''ר ראשון לציון 11.0 (10.0)
-20 1286 5485 M12 יואב אהרן הפועל לוד 10.9 (10.9)
-19 1287 6232 M12 יונתן נויבך טנ''ש 2007 נתניה 10.1 (10.1)
-21 1288 5543 M12 אורי תמיר עירוני גבעתיים 8.9 (10.9)
-18 1289 5611 B11 מיכאל רבינוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 8.9 (8.9)
-18 1290 6055 B10 רואי שאף הישגי כרמיאל 8.2 (8.2)
-18 1291 4715 B11 כפיר קויש עירוני גבעתיים 8.0 (8.0)
-17 1292 5580 J16 גלעד אברהם לב הפועל עירוני צפת 8.0 (8.0)
-17 1293 5912 M13 דן אוניק מכבי תל אביב 8.0 (8.0)
-9 1294 5731 M13 סהר ברוך הפועל לוד 7.8 (5.8)
-18 1295 5628 M13 מאור פלטיאל טנ''ש נס ציונה 7.6 (7.6)
-17 1296 5820 M12 אורי ירום עירוני גבעתיים 7.1 (7.1)
-17 1297 4519 B11 יהונתן סצ'קוב מכבי דימונה 6.6 (6.6)
-17 1298 6131 C15 הילאי אמזלג הפועל אילת 6.6 (6.6)
-17 1299 4896 C15 שי נשטיר הפועל לוד 6.1 (6.1)
-60 1300 3922 C15 אלון אלמוג הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 6.0 (22.0)
1201    גיא שטרן הפועל ארנון רמת גן 49 (49)
1202    רוי קזאילה בית''ר ראשון לציון 48 (48)
1203    עמית כהן בית''ר ראשון לציון 48 (48)
1204    אילן מושייב מכבי דימונה 48 (48)
1205    אור משה גנון בית''ר ראשון לציון 48 (48)
1206    מוחמד מגדאלאוי הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה 47 (54)
1207    נועם רפאל בית''ר ראשון לציון 47 (47)
1208    זיו אוצ'רטנר מכבי דימונה 47 (47)
1209    נהוראי דוד חוטה הפועל טנ''ש באר שבע 47 (47)
1210    אור הילדסהיים בית''ר ראשון לציון 47 (47)
1211    דניאל יפרח מכבי דימונה 46 (46)
1212    אנדרי מולצ'נוב מכבי דימונה 45 (45)
1213    דניאל פורמן הפועל טנ''ש באר שבע 45 (45)
1214    עמיר סתיו בית''ר ראשון לציון 43 (43)
1215    רני מעוז מ. טנ"ש ויקטור נתניה 42 (42)
1216    רותם טנא מכבי עלה אריאל 42 (42)
1217 = עידן פריץ הפועל אילת 41 (33)
1218    מאור שרעבי טנ''ש 2007 נתניה 41 (41)
1219    אביב לדרברג מכבי בני הרצליה 40 (40)
1220    יאן רוסקין הפועל טנ''ש באר שבע 40 (40)
1221    אדר קלנדרוב בית''ר ראשון לציון 40 (40)
1222    איתי אוריאל טנ''ש נס ציונה 39 (39)
1223    אופק מוסקוביץ הפועל רמת ישי 38 (38)
1224    נדב רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 38 (38)
1225    דוד מאמו הפועל עירוני צפת 38 (38)
1226    סתיו אזולאי בית''ר באר שבע 37 (37)
1227    ישי יקים הפועל ארנון רמת גן 36 (36)
1228    נהוראי עמר מכבי דימונה 35 (35)
1229    נמרוד פרי הפועל גליל תחתון 35 (35)
1230    דוד כהן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 34 (34)
1231    אדם לנצמן בית''ר ראשון לציון 33 (33)
1232    נועם כהן הפועל ארנון רמת גן 32 (32)
1233    ראם שרוני הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 32 (32)
1234    תומר פולטורצרי הפועל ארנון רמת גן 32 (32)
1235    נתנאל טרבלסי בית''ר באר שבע 32 (32)
1236    הלל פיטוסי מ. טנ"ש ויקטור נתניה 32 (16)
1237    איתי נאור בית''ר ראשון לציון 31 (31)
1238    עלי גנאיים הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה 31 (36)
1239    יואב דור טנ''ש 2007 נתניה 30 (30)
1240    עידן אילטוב מכבי דימונה 30 (30)
1241    נמרוד הורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 30 (30)
1242    אדיר כהן בית''ר ראשון לציון 29 (29)
1243    מתן דנגור בית''ר ראשון לציון 29 (29)
1244    אחיה אזולאי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 29 (29)
1245    אדם ויסוקובסקי מכבי עלה אריאל 29 (29)
1246    יונותן רוזנטל הפועל טנ''ש באר שבע 26 (26)
1247    מקסים לסקין מכבי עלה אריאל 25 (25)
1248    נעם שעיה הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 25 (25)
1249    יובל סולובי הישגי כרמיאל 23 (23)
1250    אריאל דהן בית''ר ראשון לציון 23 (23)
1251    יובל בכר הפועל ארנון רמת גן 22 (22)
1252    מירון ברזין הפועל בת ים 21 (21)
1253    לבנון רועי הפועל רמת ישי 21 (22)
1254    עמית יוניוב הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 21 (27)
1255    שי אדר הפועל באר טוביה 20 (1)
1256    אסף אלטמן הפועל רמת ישי 19 (19)
1257    יהונתן ברונשטין הפועל בת ים 19 (19)
1258    נועם גמזו הפועל עירוני צפת 19 (8)
1259    עומרי אונגר הפועל עירוני צפת 19 (1)
1260    אור להב הפועל אילת 18 (27)
1261    אליהו קוטלר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 18 (18)
1262    איתמר מורד מ. טנ"ש ויקטור נתניה 18 (18)
1263    תמיר גפן מכבי רחובות 17 (17)
1264    אנטון מנשין הישגי כרמיאל 17 (17)
1265    יועד הלברון מכבי עלה אריאל 17 (17)
1266    דניאל גרין עירוני גבעתיים 17 (17)
1267    איתמר נויבואר מכבי בני הרצליה 16 (25)
1268    עמית שלומוב מ.ק.מתנ''ס קריית גת 16 (5)
1269    אביחי חקמון טנ''ש 2007 נתניה 16 (16)
1270 = נטע בן דוד הפועל רמת ישי 16 (9)
1271    עידו גואהריאן הפועל גליל תחתון 16 (1)
1272    דוד קלנטרוב מכבי דימונה 15 (15)
1273    מור ביטון בית''ר ראשון לציון 15 (15)
1274    רוני פרדין בית''ר ראשון לציון 14 (14)
1275    אור טרייטל בית''ר באר שבע 14 (14)
1276    ליאם זהבי הפועל תל אביב 14 (14)
1277    אורי מור פרץ הפועל לוד 13 (13)
1278    נתנאל סייג כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 13 (13)
1279    נדב יצחק פור מכבי זכרון יעקב 13 (13)
1280    מרטין קבקוב מכבי עלה אריאל 12 (12)
1281    רועי סלוניקיו הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 11 (11)
1282    ליעד שלמה חסין הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 11 (11)
1283    ליאם סגל הפועל קריית אונו 11 (1)
1284    עומר שמיר עירוני גבעתיים 11 (11)
1285    נועם פלדמן בית''ר ראשון לציון 10 (9)
1286    יואב אהרן הפועל לוד 10 (10)
1287    יונתן נויבך טנ''ש 2007 נתניה 10 (10)
1288    אורי תמיר עירוני גבעתיים 8 (10)
1289    מיכאל רבינוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 8 (8)
1290    רואי שאף הישגי כרמיאל 8 (8)
1291    כפיר קויש עירוני גבעתיים 8 (8)
1292    גלעד אברהם לב הפועל עירוני צפת 8 (8)
1293    דן אוניק מכבי תל אביב 8 (8)
1294    סהר ברוך הפועל לוד 7 (5)
1295    מאור פלטיאל טנ''ש נס ציונה 7 (7)
1296    אורי ירום עירוני גבעתיים 7 (7)
1297    יהונתן סצ'קוב מכבי דימונה 6 (6)
1298    הילאי אמזלג הפועל אילת 6 (6)
1299    שי נשטיר הפועל לוד 6 (6)
1300    אלון אלמוג הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 6 (22)
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >>
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com