דירוג בנים 13
30/11/2020 - 31/12/2020
דירוג ID קטגוריה שם מועדון נקודות
= 1 3181 M13 נתנאל אברמוב בית''ר ראשון לציון 1051.2 (959.7)
= 2 4304 M13 מתן פוקס בית''ר ראשון לציון 646.8 (613.8)
+2 3 4167 M12 טומי גרינפלד בית''ר ראשון לציון 609.9 (507.6)
-1 4 3205 B11 ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 600.1 (600.1)
-1 5 3820 M12 אלעד מור יוסף הפועל גליל תחתון 522.7 (522.7)
= 6 4404 M12 דניאל קרבצ'נקו מכבי בני הרצליה 500.9 (500.9)
= 7 3736 M12 איילון בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 486.4 (486.4)
= 8 4494 M12 עידו דפני מכבי שהם 417.6 (411.6)
= 9 4647 M13 אורי בר מנשה טנ''ש 2007 נתניה 399.9 (409.0)
+5 10 5599 M13 יובל שריג מכבי שהם 369.2 (307.5)
-1 11 6463 M13 איתי אטיאה אופק קריית אונו 366.0 (366.0)
= 12 3020 M13 אורן מוסקוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 359.1 (359.1)
-2 13 4707 B10 ניר אנגלר טנ''ש נס ציונה 335.9 (359.9)
-1 14 5212 M13 ליעד יפרח אופק קריית אונו 332.0 (332.0)
-1 15 4176 M13 איתי שרון בית''ר ראשון לציון 325.3 (325.3)
+1 16 5225 B11 גל ניב בית''ר ראשון לציון 312.1 (303.1)
-1 17 6174 M13 עידן עופר מכבי רחובות 308.2 (303.3)
+2 18 4250 M13 ישי אדרי טניס שולחן חיפה 285.9 (225.9)
= 19 2924 M13 איל רייפלר מכבי רחובות 281.5 (281.5)
-2 20 2377 M13 מקסים שר אליצור קריית אתא 271.7 (292.7)
= 21 3879 B11 אילן אלטמן אליצור קריית אתא 211.1 (211.1)
= 22 2930 M12 אורי שר בית''ר באר שבע 207.1 (207.1)
= 23 3048 M12 עידו פרידמן עמותת קריית מוצקין 198.7 (194.2)
= 24 5589 M13 לביא פנחסי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 173.9 (173.9)
= 25 4128 M13 יהלי וולטר מכבי שהם 171.4 (155.1)
+2 26 4249 M13 יהונתן לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה 149.8 (144.9)
-1 27 4031 M13 אלכסנדר סטרלץ מכבי דימונה 149.1 (149.1)
-1 28 4517 B11 אריאל שימונוב מכבי דימונה 146.1 (146.1)
+1 29 4811 M12 אופק אורי הפועל ארנון רמת גן 144.8 (137.8)
-1 30 5917 M13 רון עמיר הפועל רמת ישי 139.5 (139.5)
+4 31 5817 B11 יהלי מור מכבי תל אביב 130.8 (109.6)
-1 32 5612 M12 יאיר שניידר הפועל רמת ישי 125.0 (125.0)
-1 33 4278 B11 קורן דוידוביץ הפועל רמת ישי 124.2 (124.2)
-1 34 3737 M12 רועי בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 122.2 (122.2)
-1 35 6344 M13 יצחק בטיט בית''ר באר שבע 119.5 (119.5)
+3 36 4814 B10 שון איכנבאום הפועל לוד 107.3 (97.3)
= 37 4788 M13 רועי הס מכבי תל אביב 101.8 (101.8)
= 38 4453 M12 יובל רוזנברג הישגי כרמיאל 101.6 (101.6)
+29 39 5485 M13 יואב אהרן הפועל לוד 100.1 (13.9)
= 40 3029 M13 קיריל מלצב עמותת קריית מוצקין 94.8 (91.8)
= 41 4756 M13 אורי שמשון זרביב הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 91.1 (91.1)
-6 42 5558 M13 איתן בן עטיה הפועל פתח תקווה 85.0 (103.1)
-1 43 4226 M13 אדם כרמל בית''ר באר שבע 67.4 (67.4)
-1 44 5581 M13 איתמר יוסף לב הפועל מבואות חרמון 66.4 (66.4)
-1 45 3759 M12 דרור גורן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 58.3 (58.3)
-1 46 5548 M12 יונתן גינזבורג הפועל טנ''ש באר שבע 56.6 (56.6)
-1 47 5604 B11 אלון מרקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 53.5 (53.5)
-1 48 4147 M13 שחר ברנשטין הפועל ארנון רמת גן 52.4 (52.4)
-1 49 5592 M13 פריאל בובלי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 51.3 (51.3)
-1 50 6229 M13 נועם רפאל בית''ר ראשון לציון 47.6 (47.6)
-1 51 4567 B11 זיו אוצ'רטנר מכבי דימונה 47.6 (47.6)
-1 52 6046 M12 אנדרי מולצ'נוב מכבי דימונה 46.0 (46.0)
-1 53 4545 B9 דניאל פורמן הפועל טנ''ש באר שבע 45.3 (45.3)
-1 54 5918 M13 אופק מוסקוביץ הפועל רמת ישי 38.8 (38.8)
-1 55 4455 M13 נדב רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 38.6 (38.6)
+4 56 4107 M12 מירון ברזין הפועל בת ים 37.1 (21.7)
-2 57 6389 M13 אחיה אזולאי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 37.0 (37.0)
+1 58 6182 M13 תמיר גפן מכבי רחובות 32.6 (22.1)
-3 59 6349 M13 נתנאל טרבלסי בית''ר באר שבע 32.2 (32.2)
-3 60 6061 M12 עידן אילטוב מכבי דימונה 30.4 (30.4)
-3 61 4683 B10 נמרוד הורן הפועל רמת ישי 30.3 (30.3)
+1 62 5464 B11 יהונתן ברונשטין הפועל בת ים 23.2 (19.0)
-2 63 5898 M12 לבנון רועי הפועל רמת ישי 21.7 (21.7)
-2 64 6458 M13 אביתר שלום הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 20.5 (20.5)
-1 65 5536 M13 נועם גמזו הפועל מבואות חרמון 19.0 (19.0)
-1 66 5538 B11 עומרי אונגר הפועל מבואות חרמון 19.0 (19.0)
-1 67 6000 M13 איתמר נויבואר מכבי בני הרצליה 16.9 (16.9)
+1 68 5611 M12 מיכאל רבינוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 8.9 (8.9)
+1 69 4519 M12 יהונתן סצ'קוב מכבי דימונה 6.6 (6.6)
+1 70 6225 M13 הראל מורי בית''ר ראשון לציון 5.2 (5.2)
+1 71 5465 M13 דניס טפויאן הפועל בת ים 1.0 (1.0)
+1 72 5533 M13 עידן יעקב אונגר הפועל מבואות חרמון 1.0 (1.0)
+1 73 5586 M13 עמית יוסף שוורץ הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 1.0 (1.0)
+1 74 5590 M12 איתי צבר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 1.0 (1.0)
+1 75 5606 B11 גיא רונן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1.0 (1.0)
+1 76 5610 M12 עידו שפירר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1.0 (1.0)
+1 77 5687 M13 יהונתן ברוימן הפועל רמת ישי 1.0 (1.0)
+1 78 5782 B10 מאור ניחנביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1.0 (1.0)
+1 79 5808 M13 תומר ורמוס הפועל רמת ישי 1.0 (1.0)
-13 80 5811 B10 ליאם זהבי מכבי תל אביב 1.0 (14.0)
= 81 5847 B11 יהלי זגורי הישגי כרמיאל 1.0 (1.0)
= 82 5913 M12 רון גביזון הפועל רמת ישי 1.0 (1.0)
= 83 5915 M12 ניר גביזון הפועל רמת ישי 1.0 (1.0)
= 84 5946 M13 תמיר לביא מכבי רחובות 1.0 (1.0)
= 85 5950 M13 בניה אגמי הפועל בת ים 1.0 (1.0)
= 86 6112 M13 יהלי בוטבול הפועל רמת ישי 1.0 (1.0)
= 87 6236 M12 יפתח להב מכבי בני הרצליה 1.0 (1.0)
= 88 6286 B11 יואב ואנונו הפועל ארנון רמת גן 1.0 (1.0)
= 89 6340 M12 דניאל פאוזנר בית''ר ראשון לציון 1.0 (1.0)
= 90 6386 M13 אורי נבו הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 1.0 (1.0)
= 91 6388 B10 אבינועם אזולאי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 1.0 (1.0)
1 = נתנאל אברמוב בית''ר ראשון לציון 1051 (959)
2 = מתן פוקס בית''ר ראשון לציון 646 (613)
3    טומי גרינפלד בית''ר ראשון לציון 609 (507)
4    ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 600 (600)
5    אלעד מור יוסף הפועל גליל תחתון 522 (522)
6 = דניאל קרבצ'נקו מכבי בני הרצליה 500 (500)
7 = איילון בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 486 (486)
8 = עידו דפני מכבי שהם 417 (411)
9 = אורי בר מנשה טנ''ש 2007 נתניה 399 (409)
10    יובל שריג מכבי שהם 369 (307)
11    איתי אטיאה אופק קריית אונו 366 (366)
12 = אורן מוסקוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 359 (359)
13    ניר אנגלר טנ''ש נס ציונה 335 (359)
14    ליעד יפרח אופק קריית אונו 332 (332)
15    איתי שרון בית''ר ראשון לציון 325 (325)
16    גל ניב בית''ר ראשון לציון 312 (303)
17    עידן עופר מכבי רחובות 308 (303)
18    ישי אדרי טניס שולחן חיפה 285 (225)
19 = איל רייפלר מכבי רחובות 281 (281)
20    מקסים שר אליצור קריית אתא 271 (292)
21 = אילן אלטמן אליצור קריית אתא 211 (211)
22 = אורי שר בית''ר באר שבע 207 (207)
23 = עידו פרידמן עמותת קריית מוצקין 198 (194)
24 = לביא פנחסי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 173 (173)
25 = יהלי וולטר מכבי שהם 171 (155)
26    יהונתן לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה 149 (144)
27    אלכסנדר סטרלץ מכבי דימונה 149 (149)
28    אריאל שימונוב מכבי דימונה 146 (146)
29    אופק אורי הפועל ארנון רמת גן 144 (137)
30    רון עמיר הפועל רמת ישי 139 (139)
31    יהלי מור מכבי תל אביב 130 (109)
32    יאיר שניידר הפועל רמת ישי 125 (125)
33    קורן דוידוביץ הפועל רמת ישי 124 (124)
34    רועי בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 122 (122)
35    יצחק בטיט בית''ר באר שבע 119 (119)
36    שון איכנבאום הפועל לוד 107 (97)
37 = רועי הס מכבי תל אביב 101 (101)
38 = יובל רוזנברג הישגי כרמיאל 101 (101)
39    יואב אהרן הפועל לוד 100 (13)
40 = קיריל מלצב עמותת קריית מוצקין 94 (91)
41 = אורי שמשון זרביב הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 91 (91)
42    איתן בן עטיה הפועל פתח תקווה 85 (103)
43    אדם כרמל בית''ר באר שבע 67 (67)
44    איתמר יוסף לב הפועל מבואות חרמון 66 (66)
45    דרור גורן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 58 (58)
46    יונתן גינזבורג הפועל טנ''ש באר שבע 56 (56)
47    אלון מרקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 53 (53)
48    שחר ברנשטין הפועל ארנון רמת גן 52 (52)
49    פריאל בובלי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 51 (51)
50    נועם רפאל בית''ר ראשון לציון 47 (47)
51    זיו אוצ'רטנר מכבי דימונה 47 (47)
52    אנדרי מולצ'נוב מכבי דימונה 45 (45)
53    דניאל פורמן הפועל טנ''ש באר שבע 45 (45)
54    אופק מוסקוביץ הפועל רמת ישי 38 (38)
55    נדב רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 38 (38)
56    מירון ברזין הפועל בת ים 37 (21)
57    אחיה אזולאי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 36 (36)
58    תמיר גפן מכבי רחובות 32 (22)
59    נתנאל טרבלסי בית''ר באר שבע 32 (32)
60    עידן אילטוב מכבי דימונה 30 (30)
61    נמרוד הורן הפועל רמת ישי 30 (30)
62    יהונתן ברונשטין הפועל בת ים 23 (19)
63    לבנון רועי הפועל רמת ישי 21 (21)
64    אביתר שלום הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 20 (20)
65    נועם גמזו הפועל מבואות חרמון 19 (19)
66    עומרי אונגר הפועל מבואות חרמון 19 (19)
67    איתמר נויבואר מכבי בני הרצליה 16 (16)
68    מיכאל רבינוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 8 (8)
69    יהונתן סצ'קוב מכבי דימונה 6 (6)
70    הראל מורי בית''ר ראשון לציון 5 (5)
71    דניס טפויאן הפועל בת ים 1 (1)
72    עידן יעקב אונגר הפועל מבואות חרמון 1 (1)
73    עמית יוסף שוורץ הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 1 (1)
74    איתי צבר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 1 (1)
75    גיא רונן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1 (1)
76    עידו שפירר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1 (1)
77    יהונתן ברוימן הפועל רמת ישי 1 (1)
78    מאור ניחנביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1 (1)
79    תומר ורמוס הפועל רמת ישי 1 (1)
80    ליאם זהבי מכבי תל אביב 1 (14)
81 = יהלי זגורי הישגי כרמיאל 1 (1)
82 = רון גביזון הפועל רמת ישי 1 (1)
83 = ניר גביזון הפועל רמת ישי 1 (1)
84 = תמיר לביא מכבי רחובות 1 (1)
85 = בניה אגמי הפועל בת ים 1 (1)
86 = יהלי בוטבול הפועל רמת ישי 1 (1)
87 = יפתח להב מכבי בני הרצליה 1 (1)
88 = יואב ואנונו הפועל ארנון רמת גן 1 (1)
89 = דניאל פאוזנר בית''ר ראשון לציון 1 (1)
90 = אורי נבו הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 1 (1)
91 = אבינועם אזולאי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 1 (1)
© Copyright 2012-2021 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com