דירוג בנים 11
31/05/2018 - 30/06/2018
דירוג ID קטגוריה שם מועדון נקודות
= 1 2620 B11 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב 980.4 (960.4)
= 2 3181 B10 נתנאל אברמוב ק.ה. גבעתיים 537.9 (547.4)
= 3 2788 B11 ירדן וולפרט הפועל נצרת עילית 513.4 (513.4)
= 4 3168 B11 עידו ליבוביץ ק.ה. גבעתיים 494.6 (494.6)
= 5 2964 B11 בן הורנשטיין ק.ה. גבעתיים 483.4 (483.4)
= 6 2720 B11 גלעד לוין טנ''ש נס ציונה 471.8 (482.3)
+1 7 3045 B10 יהונתן גירזיל אליצור קריית אתא 445.7 (429.3)
-1 8 3074 B9 בן וינטרויב ק.ה. גבעתיים 444.8 (444.8)
+1 9 3122 B11 איליי כוכבי מכבי זכרון יעקב 424.6 (377.9)
-1 10 2912 B11 ליאור ליפץ הישגי כרמיאל 400.7 (384.6)
= 11 2758 B11 יהונתן לוי הפועל אילת 337.0 (337.0)
= 12 2631 B9 יניב רייבר ק.ה. קריית מוצקין 335.5 (318.7)
= 13 2664 B10 איתמר עמר מכבי דימונה 301.8 (301.8)
= 14 2621 B11 יהונתן גנדל הישגי כרמיאל 294.9 (291.4)
= 15 2759 B11 יאן אנגאוס הפועל אילת 278.0 (278.0)
= 16 3816 B11 סהר גרושקא ק.ה. גבעתיים 264.0 (261.0)
= 17 2822 B11 לב לנגר מרשק הישגי כרמיאל 263.9 (257.6)
= 18 2924 B10 איל רייפלר מכבי רחובות 255.4 (255.4)
= 19 2619 B10 עידן שולקלפר הישגי כרמיאל 251.6 (239.7)
= 20 3205 B8 ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 249.8 (236.5)
+1 21 3929 B9 יונתן בוכריס הפועל עירוני צפת 217.8 (217.8)
+1 22 3766 B11 אדיר שומר הפועל מבשרת ציון 211.0 (211.0)
+1 23 4078 B11 אורי דוד הפועל תל אביב 210.0 (210.0)
+1 24 2930 B9 אורי שר בית''ר באר שבע 205.1 (206.5)
+1 25 4083 B9 ניתאי חיון מכבי שהם 203.5 (203.5)
+1 26 3184 B11 דניאל לייב הפועל טנ''ש באר שבע 202.8 (202.8)
-6 27 4176 B10 איתי שרון בית''ר ראשון לציון 200.3 (222.2)
= 28 3048 B9 עידו פרידמן ק.ה. קריית מוצקין 188.3 (188.3)
+1 29 3820 B9 אלעד מור יוסף הפועל גליל תחתון 174.2 (158.1)
-1 30 4167 B9 טומי גרינפלד הפועל ארנון רמת גן 174.2 (187.5)
= 31 3163 B11 יואב אזרד הפועל גליל תחתון 117.9 (133.0)
= 32 3109 B11 דביר זינגר הפועל מבשרת ציון 114.0 (120.0)
= 33 4080 B11 דניאל מורן הפועל תל אביב 113.9 (113.9)
+2 34 2377 B10 מקסים שר הפועל חיפה 103.2 (92.7)
= 35 3879 B8 אילן אלטמן אליצור קריית אתא 99.9 (94.3)
+16 36 4031 B10 אלכסנדר סטרלץ מכבי דימונה 96.0 (66.0)
-3 37 4147 B10 שחר ברנשטין הפועל ארנון רמת גן 91.2 (97.5)
-1 38 3847 B8 נעם שעיה הפועל מבשרת ציון 88.6 (88.6)
+6 39 4162 B11 נועם גולדנברג הפועל ארנון רמת גן 88.4 (74.4)
-2 40 4081 B11 איתן סלע הפועל תל אביב 86.8 (86.8)
-2 41 4086 B11 אופיר כהן הפועל תל אביב 81.6 (81.6)
-2 42 3759 B6 דרור גורן הפועל מבשרת ציון 80.8 (80.8)
-2 43 3742 B11 יואב לשמן הפועל ארנון רמת גן 79.7 (80.4)
-2 44 3688 B10 רום לוי מכבי דימונה 77.5 (77.5)
+8 45 3200 B10 רועי חליפה ק.ה. גבעתיים 77.4 (62.4)
-3 46 4126 B11 אורי בן-זיו הפועל קריית אונו 76.5 (76.5)
-3 47 3819 B11 דביר כץ הפועל גליל תחתון 74.8 (74.8)
+6 48 3851 B11 שיזף שטרית הפועל גליל תחתון 74.5 (61.9)
=> 49 4113 B10 פז אדמוני הפועל גליל תחתון 70.9 (0.0)
-2 50 3765 B8 ינאי זינגר הפועל מבשרת ציון 70.7 (70.7)
-1 51 3905 B9 עידו אבוחצריה ק.ה. קריית מוצקין 67.1 (67.1)
-1 52 4111 B11 יהל הר אל הפועל גליל תחתון 66.5 (66.5)
-4 53 3736 B9 איילון בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 66.2 (69.7)
-7 54 4110 B9 מיכאל מובסוביץ הפועל גליל תחתון 65.2 (71.5)
-9 55 4112 B10 יובל חזון הפועל גליל תחתון 64.8 (73.2)
=> 56 4174 B10 אריאל ברגינסקי הפועל טנ''ש באר שבע 58.2 (0.0)
=> 57 4109 B11 שהם חזן הפועל גליל תחתון 54.6 (0.0)
-3 58 3186 B10 גיל סולומון ק.ה. גבעתיים 53.0 (53.0)
-2 59 3773 B10 עמרי נמטי ק.ה. גבעתיים 48.6 (48.6)
-2 60 4107 B9 מירון ברזין הפועל בת ים 48.0 (48.0)
-1 61 3822 B11 עפרי חליוה הפועל גליל תחתון 41.5 (43.6)
=> 62 4138 B10 אדר פרץ הפועל גליל תחתון 41.5 (0.0)
-7 63 3737 B9 רועי בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 37.7 (49.6)
-5 64 3735 B9 שחר דואני הפועל ארנון רמת גן 37.5 (45.9)
=> 65 4146 B11 יואב קמק הפועל ארנון רמת גן 32.2 (0.0)
=> 66 3821 B11 יובל שלף הפועל גליל תחתון 25.7 (0.0)
-6 67 3020 B10 אורן מוסקוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 24.8 (16.4)
1 = אורי אלמור מכבי זכרון יעקב 980 (960)
2 = נתנאל אברמוב ק.ה. גבעתיים 537 (547)
3 = ירדן וולפרט הפועל נצרת עילית 513 (513)
4 = עידו ליבוביץ ק.ה. גבעתיים 494 (494)
5 = בן הורנשטיין ק.ה. גבעתיים 483 (483)
6 = גלעד לוין טנ''ש נס ציונה 471 (482)
7    יהונתן גירזיל אליצור קריית אתא 445 (429)
8    בן וינטרויב ק.ה. גבעתיים 444 (444)
9    איליי כוכבי מכבי זכרון יעקב 424 (377)
10    ליאור ליפץ הישגי כרמיאל 400 (384)
11 = יהונתן לוי הפועל אילת 337 (337)
12 = יניב רייבר ק.ה. קריית מוצקין 335 (318)
13 = איתמר עמר מכבי דימונה 301 (301)
14 = יהונתן גנדל הישגי כרמיאל 294 (291)
15 = יאן אנגאוס הפועל אילת 278 (278)
16 = סהר גרושקא ק.ה. גבעתיים 264 (261)
17 = לב לנגר מרשק הישגי כרמיאל 263 (257)
18 = איל רייפלר מכבי רחובות 255 (255)
19 = עידן שולקלפר הישגי כרמיאל 251 (239)
20 = ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 249 (236)
21    יונתן בוכריס הפועל עירוני צפת 217 (217)
22    אדיר שומר הפועל מבשרת ציון 211 (211)
23    אורי דוד הפועל תל אביב 210 (210)
24    אורי שר בית''ר באר שבע 205 (206)
25    ניתאי חיון מכבי שהם 203 (203)
26    דניאל לייב הפועל טנ''ש באר שבע 202 (202)
27    איתי שרון בית''ר ראשון לציון 200 (222)
28 = עידו פרידמן ק.ה. קריית מוצקין 188 (188)
29    אלעד מור יוסף הפועל גליל תחתון 174 (158)
30    טומי גרינפלד הפועל ארנון רמת גן 174 (187)
31 = יואב אזרד הפועל גליל תחתון 117 (133)
32 = דביר זינגר הפועל מבשרת ציון 114 (120)
33 = דניאל מורן הפועל תל אביב 113 (113)
34    מקסים שר הפועל חיפה 103 (92)
35 = אילן אלטמן אליצור קריית אתא 99 (94)
36    אלכסנדר סטרלץ מכבי דימונה 96 (66)
37    שחר ברנשטין הפועל ארנון רמת גן 91 (97)
38    נעם שעיה הפועל מבשרת ציון 88 (88)
39    נועם גולדנברג הפועל ארנון רמת גן 88 (74)
40    איתן סלע הפועל תל אביב 86 (86)
41    אופיר כהן הפועל תל אביב 81 (81)
42    דרור גורן הפועל מבשרת ציון 80 (80)
43    יואב לשמן הפועל ארנון רמת גן 79 (80)
44    רום לוי מכבי דימונה 77 (77)
45    רועי חליפה ק.ה. גבעתיים 77 (62)
46    אורי בן-זיו הפועל קריית אונו 76 (76)
47    דביר כץ הפועל גליל תחתון 74 (74)
48    שיזף שטרית הפועל גליל תחתון 74 (61)
49 => פז אדמוני הפועל גליל תחתון 70 (0)
50    ינאי זינגר הפועל מבשרת ציון 70 (70)
51    עידו אבוחצריה ק.ה. קריית מוצקין 67 (67)
52    יהל הר אל הפועל גליל תחתון 66 (66)
53    איילון בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 66 (69)
54    מיכאל מובסוביץ הפועל גליל תחתון 65 (71)
55    יובל חזון הפועל גליל תחתון 64 (73)
56 => אריאל ברגינסקי הפועל טנ''ש באר שבע 58 (0)
57 => שהם חזן הפועל גליל תחתון 54 (0)
58    גיל סולומון ק.ה. גבעתיים 53 (53)
59    עמרי נמטי ק.ה. גבעתיים 48 (48)
60    מירון ברזין הפועל בת ים 48 (48)
61    עפרי חליוה הפועל גליל תחתון 41 (43)
62 => אדר פרץ הפועל גליל תחתון 41 (0)
63    רועי בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 37 (49)
64    שחר דואני הפועל ארנון רמת גן 37 (45)
65 => יואב קמק הפועל ארנון רמת גן 32 (0)
66 => יובל שלף הפועל גליל תחתון 25 (0)
67    אורן מוסקוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 24 (16)
© Copyright 2012-2018 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com