דירוג בנים 11
31/03/2020 - 30/06/2020
1 2 >>
דירוג ID קטגוריה שם מועדון נקודות
= 1 3205 B10 ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 598.6 (554.6)
+1 2 4404 B11 דניאל קרבצ'נקו מכבי בני הרצליה 501.9 (495.9)
-1 3 3820 B11 אלעד מור יוסף הפועל גליל תחתון 483.7 (497.7)
+1 4 4167 B11 טומי גרינפלד בית''ר ראשון לציון 478.4 (452.4)
-1 5 3736 B11 איילון בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 459.9 (469.9)
= 6 2631 B11 יניב רייבר עמותת קריית מוצקין 429.7 (396.7)
= 7 4494 B11 עידו דפני מכבי שהם 388.0 (390.0)
+2 8 5807 B11 עילאי זר הפועל חולון 330.7 (303.7)
-1 9 4707 B9 ניר אנגלר טנ''ש נס ציונה 319.9 (323.9)
-1 10 6212 B11 ולדיסלב שובוב הפועל ארנון רמת גן 313.9 (313.9)
= 11 5895 B10 איתי פנחסוב בית''ר רמלה 303.2 (303.2)
= 12 5225 B10 גל ניב מכבי ארזים רמת גן 298.1 (279.1)
= 13 5523 B11 יוסף חיים אריש מ. טנ"ש ויקטור נתניה 222.5 (222.5)
= 14 3879 B10 אילן אלטמן אליצור קריית אתא 211.1 (212.1)
+1 15 2930 B11 אורי שר בית''ר באר שבע 207.1 (203.1)
-1 16 3048 B11 עידו פרידמן עמותת קריית מוצקין 200.2 (211.2)
+3 17 3171 B11 ניב שרמן מכבי זכרון יעקב 175.5 (139.5)
= 18 4517 B10 אריאל שימונוב מכבי דימונה 146.1 (146.1)
-2 19 3737 B11 רועי בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 141.2 (151.2)
-1 20 4811 B11 אופק אורי הפועל ארנון רמת גן 140.6 (140.6)
+1 21 5612 B11 יאיר שניידר הפועל רמת ישי 125.0 (130.0)
-1 22 4278 B10 קורן דוידוביץ הפועל רמת ישי 124.2 (136.2)
= 23 4797 B11 ינאי מרציאנו מ. טנ"ש ויקטור נתניה 122.1 (122.1)
= 24 5817 B10 יהלי מור הפועל תל אביב 109.6 (109.6)
= 25 5547 B11 עידו סאלי שריקי הפועל טנ''ש באר שבע 105.4 (105.4)
= 26 4488 B9 אריק רוייטמן הפועל טנ''ש באר שבע 101.7 (101.7)
= 27 4453 B11 יובל רוזנברג הישגי כרמיאל 101.6 (101.6)
= 28 4814 B9 שון איכנבאום הפועל לוד 97.3 (97.3)
= 29 5227 B11 אביב יחיאב טנ''ש 2007 נתניה 94.4 (94.4)
= 30 5929 B11 אודי שטרן טנ''ש 2007 נתניה 93.5 (93.5)
= 31 4801 B11 יונתן נפומניאשצי הפועל לוד 92.1 (92.1)
= 32 6043 B11 מאור מרציאנו מכבי דימונה 86.9 (86.9)
= 33 5880 B11 ירדן אגאיפור טנ''ש 2007 נתניה 86.5 (86.5)
= 34 5233 B11 טל מני מכבי ארזים רמת גן 76.4 (76.4)
+7 35 4500 B10 לב מלישב הפועל אילת 73.3 (59.3)
-1 36 4507 B9 נתנאל אוישר הפועל טנ''ש באר שבע 72.1 (72.1)
-1 37 4655 B9 נתניאל שנפר בית''ר ראשון לציון 67.8 (67.8)
-1 38 5521 B11 מאור יערי הפועל בת ים 67.7 (67.7)
-1 39 5928 B11 מיכאל תמרי טנ''ש 2007 נתניה 67.6 (67.6)
-1 40 5250 B11 יהונתן אלבז מכבי ארזים רמת גן 65.4 (65.4)
-1 41 5157 B11 הראל ביגר הפועל קריית אונו 65.1 (65.1)
-1 42 3765 B10 ינאי זינגר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 62.8 (62.8)
= 43 3759 B11 דרור גורן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 58.3 (58.3)
= 44 5548 B11 יונתן גינזבורג הפועל טנ''ש באר שבע 56.6 (56.6)
= 45 4493 B11 אדם טוקרסקי מכבי דימונה 55.2 (55.2)
= 46 5604 B10 אלון מרקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 53.5 (54.5)
= 47 6387 B10 אמיחי נבו הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 49.5 (49.5)
= 48 5483 B11 גיא שטרן הפועל ארנון רמת גן 49.1 (49.1)
= 49 4567 B10 זיו אוצ'רטנר מכבי דימונה 47.6 (47.6)
= 50 6030 B11 נהוראי דוד חוטה הפועל טנ''ש באר שבע 47.3 (47.3)
= 51 6046 B11 אנדרי מולצ'נוב מכבי דימונה 46.0 (46.0)
= 52 4545 B8 דניאל פורמן הפועל טנ''ש באר שבע 45.3 (45.3)
= 53 6449 B11 ישי יקים הפועל ארנון רמת גן 36.1 (36.1)
= 54 5554 B11 נמרוד פרי הפועל גליל תחתון 35.4 (35.4)
= 55 6061 B11 עידן אילטוב מכבי דימונה 30.4 (30.4)
= 56 4683 B9 נמרוד הורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 30.3 (30.3)
= 57 6029 B10 יונותן רוזנטל הפועל טנ''ש באר שבע 26.4 (26.4)
= 58 3847 B10 נעם שעיה הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 25.1 (25.1)
+1 59 4107 B11 מירון ברזין הפועל בת ים 21.7 (21.7)
-1 60 5898 B11 לבנון רועי הפועל רמת ישי 21.7 (22.7)
= 61 5916 B11 אסף אלטמן הפועל רמת ישי 19.1 (19.1)
= 62 5464 B10 יהונתן ברונשטין הפועל בת ים 19.0 (19.0)
+14 63 5538 B10 עומרי אונגר הפועל עירוני צפת 19.0 (1.0)
-1 64 6353 B9 דניאל גרין עירוני גבעתיים 17.0 (17.0)
-1 65 5822 B10 אביחי חקמון טנ''ש 2007 נתניה 16.1 (16.1)
-1 66 5811 B9 ליאם זהבי הפועל תל אביב 14.0 (14.0)
-1 67 5488 B11 אורי מור פרץ הפועל לוד 13.9 (13.9)
-1 68 5611 B11 מיכאל רבינוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 8.9 (8.9)
-1 69 6055 B10 רואי שאף הישגי כרמיאל 8.2 (8.2)
-1 70 4715 B11 כפיר קויש עירוני גבעתיים 8.0 (8.0)
-1 71 4519 B11 יהונתן סצ'קוב מכבי דימונה 6.6 (6.6)
-1 72 6151 B11 רואי אסולין הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 5.2 (5.2)
-1 73 4457 B11 רועי פלגי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 5.0 (5.0)
-1 74 5911 B11 דביר ביטון טנ''ש 2007 נתניה 1.7 (1.7)
-1 75 4313 B11 שילי הוד בית''ר באר שבע 1.0 (1.0)
-1 76 4348 B10 אדם דננבורג הפועל לוד 1.0 (1.0)
-1 77 4415 B9 דניאל אזרד הפועל אילת 1.0 (1.0)
= 78 5590 B11 איתי צבר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 1.0 (1.0)
= 79 5606 B10 גיא רונן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1.0 (1.0)
= 80 5607 B9 רון שנדרנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1.0 (1.0)
= 81 5610 B11 עידו שפירר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1.0 (1.0)
= 82 5655 B10 אייל יפת הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 1.0 (1.0)
= 83 5665 B9 אביתר קרופניק הפועל ירושלים 1.0 (1.0)
= 84 5782 B9 מאור ניחנביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1.0 (1.0)
= 85 5783 B9 אוהד אלטר-כהן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1.0 (1.0)
= 86 5785 B11 אריאל שטיינפר הישגי כרמיאל 1.0 (1.0)
=> 87 5794 B1 עדי אבו מוך הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה 1.0 (0.0)
-1 88 5847 B10 יהלי זגורי הישגי כרמיאל 1.0 (1.0)
-1 89 5882 B10 אמיר בירגר הפועל גליל תחתון 1.0 (1.0)
-1 90 5889 B11 עמית מייזליק הפועל פתח תקווה 1.0 (1.0)
-1 91 5913 B11 רון גביזון הפועל רמת ישי 1.0 (1.0)
-1 92 5915 B11 ניר גביזון הפועל רמת ישי 1.0 (1.0)
-1 93 5953 B11 אילעי בס-לינצ'וק מכבי עלה אריאל 1.0 (1.0)
-1 94 5972 B11 אמיתי מליחי טנ''ש 2007 נתניה 1.0 (1.0)
-1 95 5990 B10 עידו גרוסברג מכבי עלה אריאל 1.0 (1.0)
-1 96 6003 B2 עידן דיוקר מכבי עלה אריאל 1.0 (1.0)
-1 97 6022 B9 גב זמורה כהן הפועל ירושלים 1.0 (1.0)
-1 98 6086 B9 ערן בר טוב רוטמן הפועל ירושלים 1.0 (1.0)
-1 99 6137 B8 אביאל נסימוב מכבי דימונה 1.0 (1.0)
-1 100 6150 B11 נבו קמינקא הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 1.0 (1.0)
1 = ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 598 (554)
2    דניאל קרבצ'נקו מכבי בני הרצליה 501 (495)
3    אלעד מור יוסף הפועל גליל תחתון 483 (497)
4    טומי גרינפלד בית''ר ראשון לציון 478 (452)
5    איילון בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 459 (469)
6 = יניב רייבר עמותת קריית מוצקין 429 (396)
7 = עידו דפני מכבי שהם 388 (390)
8    עילאי זר הפועל חולון 330 (303)
9    ניר אנגלר טנ''ש נס ציונה 319 (323)
10    ולדיסלב שובוב הפועל ארנון רמת גן 313 (313)
11 = איתי פנחסוב בית''ר רמלה 303 (303)
12 = גל ניב מכבי ארזים רמת גן 298 (279)
13 = יוסף חיים אריש מ. טנ"ש ויקטור נתניה 222 (222)
14 = אילן אלטמן אליצור קריית אתא 211 (212)
15    אורי שר בית''ר באר שבע 207 (203)
16    עידו פרידמן עמותת קריית מוצקין 200 (211)
17    ניב שרמן מכבי זכרון יעקב 175 (139)
18 = אריאל שימונוב מכבי דימונה 146 (146)
19    רועי בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 141 (151)
20    אופק אורי הפועל ארנון רמת גן 140 (140)
21    יאיר שניידר הפועל רמת ישי 125 (130)
22    קורן דוידוביץ הפועל רמת ישי 124 (136)
23 = ינאי מרציאנו מ. טנ"ש ויקטור נתניה 122 (122)
24 = יהלי מור הפועל תל אביב 109 (109)
25 = עידו סאלי שריקי הפועל טנ''ש באר שבע 105 (105)
26 = אריק רוייטמן הפועל טנ''ש באר שבע 101 (101)
27 = יובל רוזנברג הישגי כרמיאל 101 (101)
28 = שון איכנבאום הפועל לוד 97 (97)
29 = אביב יחיאב טנ''ש 2007 נתניה 94 (94)
30 = אודי שטרן טנ''ש 2007 נתניה 93 (93)
31 = יונתן נפומניאשצי הפועל לוד 92 (92)
32 = מאור מרציאנו מכבי דימונה 86 (86)
33 = ירדן אגאיפור טנ''ש 2007 נתניה 86 (86)
34 = טל מני מכבי ארזים רמת גן 76 (76)
35    לב מלישב הפועל אילת 73 (59)
36    נתנאל אוישר הפועל טנ''ש באר שבע 72 (72)
37    נתניאל שנפר בית''ר ראשון לציון 67 (67)
38    מאור יערי הפועל בת ים 67 (67)
39    מיכאל תמרי טנ''ש 2007 נתניה 67 (67)
40    יהונתן אלבז מכבי ארזים רמת גן 65 (65)
41    הראל ביגר הפועל קריית אונו 65 (65)
42    ינאי זינגר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 62 (62)
43 = דרור גורן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 58 (58)
44 = יונתן גינזבורג הפועל טנ''ש באר שבע 56 (56)
45 = אדם טוקרסקי מכבי דימונה 55 (55)
46 = אלון מרקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 53 (54)
47 = אמיחי נבו הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 49 (49)
48 = גיא שטרן הפועל ארנון רמת גן 49 (49)
49 = זיו אוצ'רטנר מכבי דימונה 47 (47)
50 = נהוראי דוד חוטה הפועל טנ''ש באר שבע 47 (47)
51 = אנדרי מולצ'נוב מכבי דימונה 45 (45)
52 = דניאל פורמן הפועל טנ''ש באר שבע 45 (45)
53 = ישי יקים הפועל ארנון רמת גן 36 (36)
54 = נמרוד פרי הפועל גליל תחתון 35 (35)
55 = עידן אילטוב מכבי דימונה 30 (30)
56 = נמרוד הורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 30 (30)
57 = יונותן רוזנטל הפועל טנ''ש באר שבע 26 (26)
58 = נעם שעיה הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 25 (25)
59    מירון ברזין הפועל בת ים 21 (21)
60    לבנון רועי הפועל רמת ישי 21 (22)
61 = אסף אלטמן הפועל רמת ישי 19 (19)
62 = יהונתן ברונשטין הפועל בת ים 19 (19)
63    עומרי אונגר הפועל עירוני צפת 19 (1)
64    דניאל גרין עירוני גבעתיים 17 (17)
65    אביחי חקמון טנ''ש 2007 נתניה 16 (16)
66    ליאם זהבי הפועל תל אביב 14 (14)
67    אורי מור פרץ הפועל לוד 13 (13)
68    מיכאל רבינוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 8 (8)
69    רואי שאף הישגי כרמיאל 8 (8)
70    כפיר קויש עירוני גבעתיים 8 (8)
71    יהונתן סצ'קוב מכבי דימונה 6 (6)
72    רואי אסולין הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 5 (5)
73    רועי פלגי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 5 (5)
74    דביר ביטון טנ''ש 2007 נתניה 1 (1)
75    שילי הוד בית''ר באר שבע 1 (1)
76    אדם דננבורג הפועל לוד 1 (1)
77    דניאל אזרד הפועל אילת 1 (1)
78 = איתי צבר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 1 (1)
79 = גיא רונן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1 (1)
80 = רון שנדרנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1 (1)
81 = עידו שפירר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1 (1)
82 = אייל יפת הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 1 (1)
83 = אביתר קרופניק הפועל ירושלים 1 (1)
84 = מאור ניחנביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1 (1)
85 = אוהד אלטר-כהן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1 (1)
86 = אריאל שטיינפר הישגי כרמיאל 1 (1)
87 => עדי אבו מוך הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה 1 (0)
88    יהלי זגורי הישגי כרמיאל 1 (1)
89    אמיר בירגר הפועל גליל תחתון 1 (1)
90    עמית מייזליק הפועל פתח תקווה 1 (1)
91    רון גביזון הפועל רמת ישי 1 (1)
92    ניר גביזון הפועל רמת ישי 1 (1)
93    אילעי בס-לינצ'וק מכבי עלה אריאל 1 (1)
94    אמיתי מליחי טנ''ש 2007 נתניה 1 (1)
95    עידו גרוסברג מכבי עלה אריאל 1 (1)
96    עידן דיוקר מכבי עלה אריאל 1 (1)
97    גב זמורה כהן הפועל ירושלים 1 (1)
98    ערן בר טוב רוטמן הפועל ירושלים 1 (1)
99    אביאל נסימוב מכבי דימונה 1 (1)
100    נבו קמינקא הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 1 (1)
1 2 >>
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com