דירוג בנים 11
30/09/2019 - 31/10/2019
דירוג ID קטגוריה שם מועדון נקודות
= 1 3205 B10 ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 408.4 (401.4)
+1 2 3820 B11 אלעד מור יוסף הפועל גליל תחתון 320.0 (263.3)
-1 3 4404 B11 דניאל קרבצ'נקו מכבי בני הרצליה 271.3 (265.7)
= 4 4167 B11 טומי גרינפלד בית''ר ראשון לציון 208.3 (199.2)
+1 5 4494 B11 עידו דפני מכבי שהם 193.8 (147.6)
-1 6 2930 B11 אורי שר בית''ר באר שבע 172.8 (172.8)
= 7 3879 B10 אילן אלטמן אליצור קריית אתא 124.0 (124.0)
= 8 4517 B10 אריאל שימונוב מכבי דימונה 102.9 (102.9)
= 9 4707 B9 ניר אנגלר טנ''ש נס ציונה 84.5 (102.0)
= 10 4797 B11 ינאי מרציאנו מ. טנ"ש ויקטור נתניה 82.4 (82.4)
= 11 3736 B11 איילון בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 81.0 (81.0)
+1 12 4488 B9 אריק רוייטמן הפועל טנ''ש באר שבע 77.9 (77.9)
+1 13 3171 B11 ניב שרמן מכבי זכרון יעקב 76.1 (76.1)
+1 14 4507 B9 נתנאל אוישר הפועל טנ''ש באר שבע 75.3 (75.3)
-3 15 4811 B11 אופק אורי הפועל ארנון רמת גן 73.5 (78.4)
+1 16 4453 B11 יובל רוזנברג הישגי כרמיאל 69.6 (69.6)
+1 17 4545 B8 דניאל פורמן הפועל טנ''ש באר שבע 54.1 (54.1)
-2 18 5225 B10 גל ניב מכבי ארזים רמת גן 52.2 (71.8)
= 19 3847 B10 נעם שעיה הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 48.9 (48.9)
= 20 4814 B9 שון איכנבאום הפועל לוד 36.5 (36.5)
= 21 3765 B10 ינאי זינגר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 34.5 (34.5)
= 22 3759 B11 דרור גורן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 32.5 (32.5)
= 23 4313 B11 שילי הוד בית''ר באר שבע 30.5 (30.5)
= 24 4107 B11 מירון ברזין הפועל בת ים 20.9 (26.5)
= 25 4801 B11 יונתן נפומניאשצי הפועל לוד 12.7 (12.7)
= 26 3737 B11 רועי בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 8.7 (8.7)
1 = ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 408 (401)
2    אלעד מור יוסף הפועל גליל תחתון 319 (263)
3    דניאל קרבצ'נקו מכבי בני הרצליה 271 (265)
4 = טומי גרינפלד בית''ר ראשון לציון 208 (199)
5    עידו דפני מכבי שהם 193 (147)
6    אורי שר בית''ר באר שבע 172 (172)
7 = אילן אלטמן אליצור קריית אתא 124 (124)
8 = אריאל שימונוב מכבי דימונה 102 (102)
9 = ניר אנגלר טנ''ש נס ציונה 84 (101)
10 = ינאי מרציאנו מ. טנ"ש ויקטור נתניה 82 (82)
11 = איילון בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 81 (81)
12    אריק רוייטמן הפועל טנ''ש באר שבע 77 (77)
13    ניב שרמן מכבי זכרון יעקב 76 (76)
14    נתנאל אוישר הפועל טנ''ש באר שבע 75 (75)
15    אופק אורי הפועל ארנון רמת גן 73 (78)
16    יובל רוזנברג הישגי כרמיאל 69 (69)
17    דניאל פורמן הפועל טנ''ש באר שבע 54 (54)
18    גל ניב מכבי ארזים רמת גן 52 (71)
19 = נעם שעיה הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 48 (48)
20 = שון איכנבאום הפועל לוד 36 (36)
21 = ינאי זינגר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 34 (34)
22 = דרור גורן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 32 (32)
23 = שילי הוד בית''ר באר שבע 30 (30)
24 = מירון ברזין הפועל בת ים 20 (26)
25 = יונתן נפומניאשצי הפועל לוד 12 (12)
26 = רועי בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 8 (8)
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com