זיו יצחק
מכבי שהם
ID של השחקן : 682
קטגוריה : J18 נקודות : 1736.8
גברים
13
כל השדות חובה
רנקליסט-4 2018-19 בנים 18
190953 1 זיו יצחק מכבי שהם אביב הלפרן הישגי כרמיאל 11/7 11/13 7/11 8/11
190955 2 זיו יצחק מכבי שהם איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 12/14 10/12 11/9 5/11
190957 3 זיו יצחק מכבי שהם יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 10/12 10/12 8/11
190974 4 טל טילקין הישגי כרמיאל זיו יצחק מכבי שהם 4/11 11/9 11/9 11/9
190976 5 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה זיו יצחק מכבי שהם 7/11 6/11 8/11
190980 6 עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה זיו יצחק מכבי שהם 7/11 10/12 9/11
אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019 בנים 18
184509 4 עילאי לביא הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה זיו יצחק מכבי שהם 11/4 11/7 11/7
184517 5 בן בכר הישגי כרמיאל זיו יצחק מכבי שהם 11/3 11/8 11/4
184521 6 דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה זיו יצחק מכבי שהם 11/4 11/7 11/7
184523 7 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה זיו יצחק מכבי שהם 11/4 11/13 10/12 11/9 6/11
גברים א
184610 2 זיו יצחק מכבי שהם בן זוסמן הפועל ירושלים 3/11 7/11 9/11
184611 3 זיו יצחק מכבי שהם דור אורן מכבי זכרון יעקב 7/11 6/11 7/11
184643 4 עידו אטקין ק.ה. גבעתיים זיו יצחק מכבי שהם 11/9 11/5 12/10
184652 5 עמרי בן ארי ק.ה. גבעתיים זיו יצחק מכבי שהם 9/11 11/9 9/11 7/11
רנקליסט-3 2018-19 בנים 18
183698 1 זיו יצחק מכבי שהם עידן טרוסמן אליצור קריית אתא 2/11 8/11 7/11
183700 2 זיו יצחק מכבי שהם יונתן מיינצר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 5/11 5/11 11/7 5/11
183702 3 זיו יצחק מכבי שהם יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 7/11 13/15 5/11
183719 4 עידו אטקין ק.ה. גבעתיים זיו יצחק מכבי שהם 8/11 7/11 11/7 11/5 9/11
183723 5 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה זיו יצחק מכבי שהם /
183726 6 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה זיו יצחק מכבי שהם 10/12 11/8 11/13 11/8 10/12
גברים
185821 1 רון דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל זיו יצחק מכבי שהם 8/11 11/9 11/6 12/10
185822 2 טל ישראלי הפועל חיפה זיו יצחק מכבי שהם 11/9 8/11 7/11 9/11
185825 3 זיו יצחק מכבי שהם סמיון גנדלר מכבי גבירול באר שבע 5/11 7/11 4/11
185829 4 זיו יצחק מכבי שהם מיכאל טאובר הפועל עירוני נוף הגליל 11/3 11/9 11/6
185833 5 יניב שרון מכבי רחובות זיו יצחק מכבי שהם 11/8 9/11 11/7 12/10
185836 6 אביב בן ארי ק.ה. גבעתיים זיו יצחק מכבי שהם 11/8 4/11 11/6 6/11 11/6
רנקליסט-3 2018-19 רמה ב' גיל 18, מרכז, דרג ב'
182905 1 זיו יצחק מכבי שהם קורן לרון הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 3/11 5/11 5/11
182907 2 זיו יצחק מכבי שהם נתנאל אברמוב ק.ה. גבעתיים 5/11 6/11 4/11
182909 3 זיו יצחק מכבי שהם בן זוסמן הפועל ירושלים 4/11 13/11 6/11 4/11
182912 4 אדם אמיר ק.ה. גבעתיים זיו יצחק מכבי שהם 11/2 11/2 11/6
182913 5 בן זוסמן הפועל ירושלים זיו יצחק מכבי שהם 11/8 11/6 13/11
בוגרים, מרכז, דרג ב'
183032 1 זיו יצחק מכבי שהם גיא קליג הפועל ירושלים 7/11 7/11 7/11
183034 2 זיו יצחק מכבי שהם דוד אלכסנדרוביץ הפועל לוד 7/11 7/11 7/11
183036 3 זיו יצחק מכבי שהם עידן לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה 7/11 11/7 11/7 7/11 7/11
183067 5 זיו יצחק מכבי שהם גבריאל קלוו הפועל ירושלים 7/11 7/11 10/12
183071 6 זיו יצחק מכבי שהם עידן אוגורצב הפועל קריית אונו 9/11 10/12 4/11
183073 7 זיו יצחק מכבי שהם אור בשן הפועל קריית אונו 13/11 2/11 8/11 9/11
מאסטרס כרמיאל-4 18 בוגרים
173727 1 זיו יצחק מכבי שהם מארק פולובץ הישגי כרמיאל 8/11 5/11 5/11
173729 2 זיו יצחק מכבי שהם ויטלי דובינין הישגי כרמיאל 3/11 7/11 6/11
173731 3 זיו יצחק מכבי שהם עומר קמיל מכבי בני הרצליה 4/11 9/11 4/11
173633 4 זיו יצחק מכבי שהם עידן טרוסמן אליצור קריית אתא 8/11 8/11 7/11
173641 5 זיו יצחק מכבי שהם אורי אלמור מכבי זכרון יעקב 11/9 5/11 9/11 7/11
173645 6 זיו יצחק מכבי שהם יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 5/11 2/11 11/8 9/11
173647 7 זיו יצחק מכבי שהם עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 11/8 11/8 11/8
גביע המדינה 2018-19 גביע המדינה לגברים
179452 0 זיו יצחק מכבי שהם בן זוסמן הפועל ירושלים /
185272 0 עמרי בן ארי ק.ה. גבעתיים זיו יצחק מכבי שהם 18/16 14/16 9/11 7/11
179451 0 ז. יצחק / א. אשכנזי מכבי שהם/ מכבי שהם ד אלטרץ / ד. ליבשיץ הפועל ירושלים/ הפועל ירושלים 11/5 7/11 13/11 1/11 8/11
179449 0 זיו יצחק מכבי שהם גאד הזו הפועל ירושלים 9/11 11/6 5/11 12/10 9/11
185274 0 מתן סימון ק.ה. גבעתיים זיו יצחק מכבי שהם /
185273 0 מ. סימון / ע. בן ארי ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים ז יצחק / א. אשכנזי מכבי שהם/ מכבי שהם 11/6 11/6 9/11 7/11 10/12
גביע המדינה לנוער
174936 0 זיו יצחק מכבי שהם טל ישראלי הפועל חיפה 12/10 11/8 11/9
174935 0 ז. יצחק / א. בסן מכבי שהם/ מכבי שהם ד קושקרוב / ט. ישראלי הפועל חיפה/ הפועל חיפה 11/9 10/12 11/8 11/9
174933 0 זיו יצחק מכבי שהם דניאל קושקרוב הפועל חיפה 9/11 8/11 9/11
ליגת על גברים 2018-2019 על גברים דרום
177912 0 זיו יצחק מכבי שהם גבריאל קלוו הפועל ירושלים /
175198 0 פ. טמנוגורוד / ו. פורמן הפועל טנ''ש באר שבע/ הפועל טנ''ש באר שבע א אשכנזי / ז. יצחק מכבי שהם/ מכבי שהם 6/11 11/7 11/9 6/11 11/5
178737 0 ז. יצחק / ש. כרמון מכבי שהם/ מכבי שהם ר בורובר / א. אברויה הפועל אשדוד/ הפועל אשדוד 0/11 0/11 0/11
176908 0 א. גד / ש. גינסברג מכבי רחובות/ מכבי רחובות ז יצחק / א. אשכנזי מכבי שהם/ מכבי שהם 3/11 11/9 11/7 11/7
167090 0 טל קאלין הפועל אשדוד זיו יצחק מכבי שהם 11/5 11/6 11/4
165569 0 י. אברמוביץ / ש. קלברס הפועל לוד/ הפועל לוד ז יצחק / א. אשכנזי מכבי שהם/ מכבי שהם 5/11 11/6 10/12 11/8 11/2
166028 0 פבל טמנוגורוד הפועל טנ''ש באר שבע זיו יצחק מכבי שהם 11/7 9/11 13/11 13/11
165181 0 זיו יצחק מכבי שהם ניר בראון מכבי שהם /
167786 0 א. אשכנזי / ז. יצחק מכבי שהם/ מכבי שהם ר דוידוב / א. שטיין הפועל ירושלים/ הפועל ירושלים 5/11 7/11 5/11
174156 0 זיו יצחק מכבי שהם שמעון קלברס הפועל לוד /
169167 0 שחר גינסברג מכבי רחובות זיו יצחק מכבי שהם /
177909 0 ז. יצחק / א. אשכנזי מכבי שהם/ מכבי שהם ג קלוו / ר. דוידוב הפועל ירושלים/ הפועל ירושלים 9/11 11/8 7/11 10/12
178738 0 זיו יצחק מכבי שהם אלעד אברויה הפועל אשדוד /
176907 0 יניב שרון מכבי רחובות זיו יצחק מכבי שהם 12/10 8/11 13/11 3/11 11/8
166027 0 פ. טמנוגורוד / ו. פורמן הפועל טנ''ש באר שבע/ הפועל טנ''ש באר שבע ז יצחק / א. אשכנזי מכבי שהם/ מכבי שהם 8/11 11/8 9/11 11/7 9/11
165180 0 ז. יצחק / ש. כרמון מכבי שהם/ מכבי שהם ת סידלר / א. בסן מכבי שהם/ מכבי שהם 4/11 11/8 11/13 8/11
167034 0 אלעד אברויה הפועל אשדוד זיו יצחק מכבי שהם 9/11 11/5 11/5 11/6
165566 0 בנצי בלנק הפועל לוד זיו יצחק מכבי שהם 7/11 16/14 12/10 8/11 8/11
167785 0 זיו יצחק מכבי שהם גבריאל קלוו הפועל ירושלים 6/11 11/4 8/11 11/8 7/11
169164 0 א. אברמוב / י. שרון מכבי רחובות/ מכבי רחובות ש כרמון / ז. יצחק מכבי שהם/ מכבי שהם 7/11 4/11 12/10 8/11
177907 0 זיו יצחק מכבי שהם אור שטיין הפועל ירושלים 8/11 11/8 7/11 12/10 3/11
178661 0 יובל ורדי הפועל אשדוד זיו יצחק מכבי שהם /
175200 0 רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע זיו יצחק מכבי שהם 11/7 11/9 11/6
166025 0 רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע זיו יצחק מכבי שהם 11/7 11/4 11/8
165177 0 זיו יצחק מכבי שהם תום סידלר מכבי שהם 9/11 7/11 9/11
167036 0 ר. בורובר / א. אברויה הפועל אשדוד/ הפועל אשדוד ז יצחק / א. אשכנזי מכבי שהם/ מכבי שהם 11/6 9/11 11/7 11/7
165189 0 זיו יצחק מכבי שהם ניר בראון מכבי שהם /
167093 0 קונסטנטין מורוזוב הפועל אשדוד זיו יצחק מכבי שהם /
169163 0 איסק אברמוב מכבי רחובות זיו יצחק מכבי שהם 5/11 11/9 10/12 11/8 11/5
178734 0 זיו יצחק מכבי שהם רון בורובר הפועל אשדוד 8/11 7/11 11/6 11/9 4/11
176911 0 אלנתן גד מכבי רחובות זיו יצחק מכבי שהם /
178657 0 ולדימיר ברוסילובסקי הפועל אשדוד זיו יצחק מכבי שהם 11/4 11/5 11/8
175195 0 פבל טמנוגורוד הפועל טנ''ש באר שבע זיו יצחק מכבי שהם 11/6 12/10 8/11 11/9
167092 0 י. ורדי / ק. מורוזוב הפועל אשדוד/ הפועל אשדוד ז יצחק / ש. כרמון מכבי שהם/ מכבי שהם 11/5 11/9 8/11 11/5
165571 0 יצחק אברמוביץ הפועל לוד זיו יצחק מכבי שהם 12/10 11/9 11/8
167037 0 רון בורובר הפועל אשדוד זיו יצחק מכבי שהם 9/11 11/7 11/9 12/10
165186 0 זיו יצחק מכבי שהם אורן בסן מכבי שהם 7/11 8/11 9/11
174152 0 זיו יצחק מכבי שהם בנצי בלנק הפועל לוד 11/6 11/5 8/11 12/14 14/12
167788 0 זיו יצחק מכבי שהם רונאל דוידוב הפועל ירושלים 11/7 11/4 10/12 9/11 11/6
על גברים פלייאוף עליון
182375 0 עידן אוגורצב הפועל קריית אונו זיו יצחק מכבי שהם 12/10 11/6 11/6
180745 0 עמרי טל הפועל קריית אונו זיו יצחק מכבי שהם 11/9 13/15 11/8 11/8
182378 0 אור בשן הפועל קריית אונו זיו יצחק מכבי שהם 11/13 7/11 11/8 11/7 13/15
180743 0 א. בשן / ע. טל הפועל קריית אונו/ הפועל קריית אונו א אשכנזי / ז. יצחק מכבי שהם/ מכבי שהם 6/11 2/11 8/11
180740 0 אור בשן הפועל קריית אונו זיו יצחק מכבי שהם 11/7 11/1 9/11 11/6
182377 0 א. בשן / ע. טל הפועל קריית אונו/ הפועל קריית אונו ז יצחק / א. אשכנזי מכבי שהם/ מכבי שהם 8/11 7/11 3/11
ליגות נוער 2018-2019 על נוער פלייאוף תחתון
197470 0 יונתן זיסקינד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה זיו יצחק מכבי שהם 11/8 11/7 4/11 11/6
195829 0 ז. יצחק / מ. חרקובר מכבי שהם/ מכבי שהם נ רחליס / ר. מלינגר הפועל גליל תחתון/ הפועל גליל תחתון 11/7 11/6 8/11 8/11 11/5
197457 0 בן זוסמן הפועל ירושלים זיו יצחק מכבי שהם 11/1 13/11 11/6
195827 0 זיו יצחק מכבי שהם ניר רחליס הפועל גליל תחתון 8/11 11/7 11/9 10/12 4/11
197456 0 ב. זוסמן / ע. כהן הפועל ירושלים/ הפועל ירושלים ז יצחק / מ. חרקובר מכבי שהם/ מכבי שהם 11/7 11/7 11/7
197472 0 שגיא רכליס כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה זיו יצחק מכבי שהם /
197455 0 עמנואל כהן הפועל ירושלים זיו יצחק מכבי שהם 11/5 5/11 11/2 11/8
197471 0 ש. רכליס / ש. לבילב כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה/ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה ז יצחק / מ. חרקובר מכבי שהם/ מכבי שהם 11/6 11/6 11/7
195830 0 זיו יצחק מכבי שהם יהונתן אלמוז הפועל גליל תחתון 8/11 11/6 6/11 11/7 6/11
רנקליסט 6 - 2017-2018 בנים 18 א'
160024 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אביב הלפרן הישגי כרמיאל 7/11 10/12 14/16
160025 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 11/7 12/10 11/4
160043 4 גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 4/11 11/5 4/11 11/8 10/12
160048 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 3/11 10/12 9/11
160051 6 עידו אטקין ק.ה. גבעתיים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 6/11 7/11 6/11
רנקליסט 5 - 2017-2018 בנים 18 א'
158112 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים שחף שר בית''ר באר שבע 8/11 6/11 5/11
158114 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אנדריי רגולביץ' הפועל ירושלים 3/11 8/11 3/11
158116 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 11/1 11/5 11/7
158138 4 טל ישראלי הפועל חיפה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 4/11 11/7 10/12 11/9 11/13
158143 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים טל טילקין הישגי כרמיאל 11/8 3/11 15/13 11/8
158147 6 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 5/11 11/7 11/1 7/11 6/11
גברים א'
158295 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 8/11 9/11 8/11
158297 2 רם שר בית''ר באר שבע זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/5 16/14 11/6
158298 3 יונתן שוסטרמן הפועל חיפה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 3/11 3/11 11/8 7/11
158303 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יניב שרון מכבי רחובות 12/10 9/11 11/9 11/2
158307 5 אביב בן ארי מכבי זכרון יעקב זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 5/11 11/5 11/7 11/7
158310 6 יורי פורמן מ. טנ"ש ויקטור נתניה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/4 11/6 12/14 7/11 12/10
מבחנים לאליפות עולם 2018 גברים
154785 1 רון דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/9 11/9 7/11 11/8
154786 2 יונתן שוסטרמן הפועל חיפה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 9/11 11/13 11/5 12/10 9/11
154789 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע 11/9 11/3 11/8
אליפות ישראל לשנת 2018 ה-64 בטניס שולחן בנים 18
152431 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אלעד ווינשטוק מכבי בני הרצליה 4/11 3/11 6/11
152447 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמית וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל 7/11 5/11 4/11
152455 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 11/13 8/11 9/11
152459 7 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים דור אורן מכבי זכרון יעקב 11/5 3/11 4/11 12/10 9/11
152461 8 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 5/11 4/11 2/11
גברים א
153039 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמרי טל הפועל קריית אונו 13/11 11/13 3/11 6/11
153044 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יניב שרון מכבי רחובות 10/12 11/6 11/5 11/9 6/11 8/11 11/8
זוגות בנים 18
153472 2 מ. חרקובר / א. בסן מכבי שהם/ מכבי שהם ט טילקין / ז. יצחק הישגי כרמיאל/ ק.ה. גבעתיים 11/9 11/7 11/5
153476 3 ד. רזניק / י. זיסקינד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה/ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה ט טילקין / ז. יצחק הישגי כרמיאל/ ק.ה. גבעתיים 11/6 11/5 11/4
153478 4 א. מרקין / ע. אטקין ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים ט טילקין / ז. יצחק הישגי כרמיאל/ ק.ה. גבעתיים 11/6 11/6 11/13 11/5
153479 5 ג. קוחלי / ד. אורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה/ מכבי זכרון יעקב ט טילקין / ז. יצחק הישגי כרמיאל/ ק.ה. גבעתיים 12/10 11/9 5/11 16/14
רנקליסט 4 - 2017-2018 בנים 18 א'
150066 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים ליאור קוסטינסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 7/11 11/7 11/6 5/11 8/11
150068 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים דניאל קושקרוב מכבי דימונה 5/11 10/12 7/11
150070 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים טל טילקין הישגי כרמיאל 7/11 10/12 4/11
150090 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עידו אטקין ק.ה. גבעתיים 8/11 11/6 12/10 5/11 7/11
150094 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 5/11 11/4 3/11 4/11
150098 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים דור אורן מכבי זכרון יעקב 8/11 2/11 11/6 7/11
רנקליסט 3 - 2017-2018 גברים א'
145493 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים טל ישראלי הפועל חיפה 5/11 8/11 11/8 7/11
145495 2 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
145496 3 יניב שרון מכבי רחובות זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 6/11 7/11 11/9 11/7 2/11
גברים א' משחקי הישרדות
145530 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה /
בנים 18 א'
143627 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים שגיא רכליס כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 12/14 7/11 6/11
143629 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 6/11 8/11 7/11
143631 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים טל טילקין הישגי כרמיאל 14/12 5/11 11/6 6/11 8/11
143651 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 15/13 8/11 11/9 6/11 7/11
143655 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים טל ישראלי הפועל חיפה 11/4 9/11 6/11 11/7 11/8
143660 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רון דימנט הישגי כרמיאל /
רנקליסט 2 - 2017-2018 גברים א'
136288 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע 11/8 5/11 12/10 6/11 2/11
136290 2 רם שר בית''ר באר שבע זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/9 11/7 11/8
136291 3 יניב שרון מכבי רחובות זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 6/11 4/11 11/6 12/10 13/11
136311 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים מתן סימון ק.ה. גבעתיים 4/11 11/6 11/5 11/7
136317 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יורי פורמן מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/3 5/11 11/6 15/13
136322 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רונאל דוידוב הפועל ירושלים 10/12 11/13 10/12
בנים 18 א'
136471 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 9/11 10/12 9/11
136472 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים טל טילקין הישגי כרמיאל 8/11 13/15 11/7 8/11
136491 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 7/11 8/11 8/11
136495 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 8/11 7/11 6/11
136499 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רון דימנט הישגי כרמיאל 11/9 11/8 11/4
רנקליסט 1 - 2017-2018 בנים 18 - דרג א'
129919 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 13/11 11/7 12/14 7/11 8/11
129921 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים איתי חננאל הפועל קריית אונו 5/11 10/12 12/14
129923 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים טל טילקין הישגי כרמיאל 11/6 3/11 7/11 1/11
129943 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 11/9 7/11 11/9 8/11 9/11
129947 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 5/11 5/11 3/11
129951 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רון דימנט הישגי כרמיאל 4/11 11/9 14/16 4/11
גברים - דרג א'
130300 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רונאל דוידוב הפועל ירושלים 9/11 11/13 9/11
130302 2 צחי פרום מ. טנ"ש ויקטור נתניה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/4 4/11 11/13 10/12
130303 3 יניב שרון מכבי רחובות זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/7 5/11 11/8 6/11 7/11
130318 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים שמעון רבינוביץ ק.ה. גבעתיים 6/11 11/9 11/9 10/12 11/2
130323 5 גל פרפל הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/6 7/11 6/11 11/8 11/2
130327 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רון דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל 8/11 11/1 11/13 11/9 11/7
טסט
131853 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רונאל דוידוב הפועל ירושלים /
131855 2 צחי פרום מ. טנ"ש ויקטור נתניה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
131856 3 יניב שרון מכבי רחובות זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
ליגות גברים 2017-2018 על גברים - מחוז צפון
127509 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יוסי בוגן מכבי בני הרצליה 9/11 7/11 5/11
129137 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים צחי פרום מ. טנ"ש ויקטור נתניה /
127102 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה /
131270 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים איתמר אברמוב הפועל חיפה 9/11 9/11 11/7 11/4 11/5
130105 0 ז. יצחק / ש. רבינוביץ ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים ג פרפל / ר. דימנט הישגי כרמיאל/ הישגי כרמיאל 3/11 3/11 6/11
132162 0 רון דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 5/11 11/9 11/9 7/11 11/6
141378 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יורי דימנט הישגי כרמיאל 11/8 11/7 11/8
147769 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אביב בן ארי מכבי זכרון יעקב 10/12 4/11 11/2 9/11
127511 0 ז. יצחק / ש. רבינוביץ ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים י בוגן / מ. עולי מכבי בני הרצליה/ מכבי בני הרצליה 11/8 5/11 11/9 8/11 6/11
129134 0 ש. רבינוביץ / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים צ פרום / י. פורמן מ. טנ"ש ויקטור נתניה/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה 1/11 9/11 7/11
130104 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים דמיטרי אברמנקו הישגי כרמיאל 10/12 5/11 11/5 5/11
132157 0 מיכאל טאובר הפועל עירוני נוף הגליל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 0/11 11/8 6/11 14/16
127097 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 4/11 10/12 11/5 8/11
129132 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יורי פורמן מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/8 6/11 3/11 9/11
132016 0 אופק מרואני מכבי זכרון יעקב זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
147774 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עידו רוזנבאום מכבי זכרון יעקב /
127514 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים ארז זכריה מכבי בני הרצליה /
127099 0 ז. יצחק / ש. רבינוביץ ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים ע גורן / י. קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה/ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 11/6 11/6 9/11 4/11 11/13
132011 0 דור אורן מכבי זכרון יעקב זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/8 11/2 11/9
131275 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אדי ישראלי הפועל חיפה /
130107 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רון דימנט הישגי כרמיאל /
141381 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רון דימנט הישגי כרמיאל 11/1 11/8 11/5
147771 0 ז. יצחק / ש. רבינוביץ ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים א בן ארי / ע. רוזנבאום מכבי זכרון יעקב/ מכבי זכרון יעקב 11/7 6/11 11/4 5/11 10/12
על גברים - פלייאוף עליון
158164 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אבנר לוין מכבי בני הרצליה 11/8 7/11 5/11 9/11
158169 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים מרינה קרבצנקו מכבי בני הרצליה /
158166 0 ש. רבינוביץ / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים א לוין / א. סלע מכבי בני הרצליה/ מכבי בני הרצליה 7/11 6/11 11/2 11/6 9/11
משחקי דירוג סבב 4 בנים 18- דרגה א'
116141 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים איתי חננאל ק.ה. גבעתיים 13/11 6/11 12/14 5/11
116144 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים בן סורוקין הפועל ירושלים 8/11 10/12 11/9 4/11
116147 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 3/11 9/11 8/11
116150 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 14/12 11/8 11/9
116153 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יונתן שוסטרמן מכבי זכרון יעקב 12/10 11/3 15/13
גברים - דרג א'
116784 1 אביב בן ארי מכבי זכרון יעקב זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/6 11/8 11/7
116786 2 יורי פורמן מ. טנ"ש ויקטור נתניה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 5/11 11/7 8/11 9/11
116788 3 מתן סימון ק.ה. גבעתיים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 16/18 8/11 9/11
116792 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמרי בן ארי ק.ה. גבעתיים 11/2 11/6 11/8
116796 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 9/11 3/11 11/13
18 א - מקומות 5-8
116192 1 רון דימנט הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 0/0
116193 2 טל ישראלי הפועל חיפה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 8/11 7/11 11/9 11/2 12/10
116196 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים בן סורוקין הפועל ירושלים 8/11 10/12 11/9 4/11
גברים א' - מקומות 5-8
116815 1 גל פרפל הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/6 10/12 11/8 11/5
116818 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים פבל טמנוגורוד הפועל טנ''ש באר שבע 11/8 9/11 11/8 9/11 11/8
116820 3 מתן סימון ק.ה. גבעתיים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 16/18 8/11 9/11
אליפות ישראל לשנת 2017 ה-63 בטניס שולחן בנים 18
112691 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עידו תמם ק.ה. גבעתיים 9/11 13/11 1/11 2/11
112703 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים מאור אמור ק.ה. גבעתיים 7/11 7/11 7/11
112709 7 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רון דימנט הישגי כרמיאל 5/11 8/11 9/11
112712 8 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יונתן שוסטרמן מכבי זכרון יעקב 13/11 11/8 11/6
גברים א
112122 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים סמי יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 8/11 3/11 11/13
112124 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 5/11 8/11 11/5 11/8 11/6
112126 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים דור אורן מכבי זכרון יעקב 11/5 11/7 5/11 7/11 9/11
112163 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יורי פורמן מ. טנ"ש ויקטור נתניה 7/11 11/8 11/6 9/11 7/11
112176 5 גל פרפל הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 8/11 5/11 11/4 14/12 6/11
זוגות בנים 18
113562 2 ש. רכליס / ל. קוסטינסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה/ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה ז יצחק / י. שוסטרמן ק.ה. גבעתיים/ מכבי זכרון יעקב 11/9 11/4 11/8
113568 3 י. שויפר / ג. קוחלי הישגי כרמיאל/ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה ז יצחק / י. שוסטרמן ק.ה. גבעתיים/ מכבי זכרון יעקב 11/4 12/10 11/5
113571 4 ג. פרפל / ר. דימנט הישגי כרמיאל/ הישגי כרמיאל ז יצחק / י. שוסטרמן ק.ה. גבעתיים/ מכבי זכרון יעקב 11/3 11/9 11/8
113573 5 ז. יצחק / י. שוסטרמן ק.ה. גבעתיים/ מכבי זכרון יעקב א דניאל / ד. אורן הפועל קריית אונו/ מכבי זכרון יעקב 14/16 3/11 8/11
אליפות הפועל 2017 בנים 18
107340 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים בנואל דובינסקי הישגי כרמיאל /
107341 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עומר לוי הפועל גליל תחתון /
107407 5 מאור אמור ק.ה. גבעתיים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
משחקי דירוג סבב 3 בנים 18- דרגה א'
108042 1 טל ישראלי הפועל חיפה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/5 11/3 13/11
108044 2 גל פרפל הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/4 11/13 8/11 8/11
108048 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אדיר דניאל הפועל קריית אונו 9/11 11/13 11/9 8/11
108052 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עומר צאירי מכבי זכרון יעקב 12/10 11/4 16/14
108055 5 דור אורן מכבי זכרון יעקב זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 10/12 11/9 11/8 11/7
108072 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יונתן שוסטרמן מכבי זכרון יעקב /
גברים - דרג א'
108932 1 פבל טמנוגורוד הפועל טנ''ש באר שבע זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/7 11/9 4/11 11/9
108933 2 עמרי טל מכבי שהם זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 4/11 11/4 7/11 3/11
108936 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 6/11 7/11 7/11
108943 4 עמרי בן ארי ק.ה. גבעתיים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 5/11 7/11 6/11
108949 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אביב בן ארי מכבי זכרון יעקב 11/9 11/6 4/11 11/7
108954 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים פבל טמנוגורוד הפועל טנ''ש באר שבע 13/11 11/9 11/13 4/11 5/11
18 א - מקומות 1-4
108076 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יונתן שוסטרמן מכבי זכרון יעקב 9/11 11/8 9/11 11/8 9/11
108078 2 רון דימנט הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/5 14/12 14/12
108079 3 גל פרפל הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/4 11/13 8/11 8/11
גביע המדינה 2017- 2016 גביע מדינה לנוער
118132 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים גל פרפל הישגי כרמיאל 11/6 11/8 11/7
118133 0 י. פריבס / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים ר דימנט / ג. פרפל הישגי כרמיאל/ הישגי כרמיאל 9/11 11/8 11/7 9/11 9/11
118401 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יונתן שוסטרמן מכבי זכרון יעקב 11/5 12/10 9/11 11/9
118134 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רון דימנט הישגי כרמיאל 9/11 8/11 11/5 7/11
107243 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים בן סורוקין הפועל ירושלים /
118400 0 י. פריבס / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים ד אורן / י. שוסטרמן מכבי זכרון יעקב/ מכבי זכרון יעקב 11/8 11/9 11/5
107242 0 י. פריבס / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים א עמידור / ב. סורוקין הפועל ירושלים/ הפועל ירושלים 9/11 6/11 7/11
118399 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים דור אורן מכבי זכרון יעקב 1/11 7/11 11/8 8/11
107241 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אביב עמידור הפועל ירושלים 10/12 11/13 8/11
משחקי דירוג סבב 2 בנים 18- דרגה א'
98187 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים טל ישראלי הפועל חיפה 13/11 8/11 5/11 6/11
98190 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אביב עמידור הפועל ירושלים 8/11 8/11 11/9 4/11
98193 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים דור אורן מכבי זכרון יעקב 11/2 10/12 11/6 14/12
98196 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רון דימנט הישגי כרמיאל 11/6 13/11 11/13 11/9
98199 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים בן סורוקין הפועל ירושלים 11/7 11/13 11/6 8/11 15/13
גברים - דרג ב'
101359 1 אור בשן הפועל קריית אונו זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/8 11/9 11/9
101362 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יבגני ספוזניקוב הפועל אשדוד 10/12 12/10 5/11 6/11
101364 3 עידן לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 7/11 11/7 12/10
101383 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אביב עמידור הפועל ירושלים 9/11 4/11 5/11
101387 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יורי פורמן מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/8 8/11 11/9 10/12 5/11
101391 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אדיר דניאל הפועל קריית אונו 5/11 6/11 10/12
18 א - מקומות - 9-12
98233 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 9/11 5/11 7/11
98235 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 3/11 11/9 9/11 9/11
98237 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אביב עמידור הפועל ירושלים 8/11 8/11 11/9 4/11
ליגות גברים 2016-2017 על גברים - מחוז דרום
94804 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים פבל טמנוגורוד הפועל טנ''ש באר שבע /
95094 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אור בשן הפועל קריית אונו /
99545 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יהודה דרור מכבי בני הרצליה 16/14 9/11 11/4 4/11 5/11
97826 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמרי טל מכבי שהם 5/11 8/11 10/12
104345 0 אביב עמידור הפועל ירושלים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
102252 0 מתן מן הפועל טנ''ש באר שבע זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/4 11/4 8/11 14/12
102914 0 מ. סימון / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים א אברמוב / א. דניאל הפועל קריית אונו/ הפועל קריית אונו 11/6 11/8 14/12
94802 0 ע. בן ארי / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים פ טמנוגורוד / ו. פורמן הפועל טנ''ש באר שבע/ הפועל טנ''ש באר שבע 8/11 9/11 11/5 10/12
95089 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים איתמר אברמוב הפועל קריית אונו 11/9 11/9 12/10
98042 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים איסק אברמוב מכבי רחובות /
96778 0 יצחק אברמוביץ הפועל לוד זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
104342 0 א. עמידור / ב. סורוקין הפועל ירושלים/ הפועל ירושלים ש רבינוביץ / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים 11/7 11/3 11/9
102913 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אור בשן הפועל קריית אונו 8/11 9/11 11/8 12/14
94801 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים מתן מן הפועל טנ''ש באר שבע 12/10 8/11 7/11 8/11
94827 0 מרינה קרבצנקו מכבי בני הרצליה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
98037 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יניב שרון מכבי רחובות 11/1 11/9 11/9
96774 0 דן סולודר הפועל לוד זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/2 11/5 11/3
102257 0 פבל טמנוגורוד הפועל טנ''ש באר שבע זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
104341 0 שחר כרמון הפועל ירושלים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 8/11 11/7 5/11 11/8 11/8
94824 0 אבנר לוין מכבי בני הרצליה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/5 11/4 11/5
97831 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אופק פוני מכבי שהם /
102255 0 מ. מן / ו. פורמן הפועל טנ''ש באר שבע/ הפועל טנ''ש באר שבע ש רבינוביץ / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים 11/6 11/13 11/9 12/10
99550 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אבנר לוין מכבי בני הרצליה /
102916 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אדיר דניאל הפועל קריית אונו 12/14 11/8 11/9 8/11 8/11
על גברים - פלייאוף עליון
110740 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יורי דימנט הישגי כרמיאל /
110737 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים דמיטרי אברמנקו הישגי כרמיאל 12/10 11/9 4/11 7/11 4/11
ליגות נוער 2016-2017 על נוער - מחוז דרום
94861 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עידו אטקין ק.ה. גבעתיים 8/11 7/11 11/7 11/8 8/11
95658 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אביב עמידור הפועל ירושלים /
96098 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים דן זוילי הפועל לוד 6/11 8/11 3/11
95588 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים שי רוטברת בית''ר באר שבע /
96108 0 ז. יצחק / א. חננאל ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים א דניאל / ע. פנסו הפועל קריית אונו/ הפועל קריית אונו 7/11 7/11 6/11
94857 0 ז. יצחק / י. פריבס ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים מ אמור / א. מרקין ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים 8/11 7/11 7/11
96105 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אדיר דניאל הפועל קריית אונו 11/8 7/11 11/9 11/8
95657 0 ב. פומפס / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים א עמידור / ב. סורוקין הפועל ירושלים/ הפועל ירושלים 6/11 7/11 11/5 8/11
95681 0 דור פרידלנדר הפועל ירושלים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
95587 0 ב. פומפס / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים ש שר / ד. לב בית''ר באר שבע/ בית''ר באר שבע 6/11 7/11 8/11
94865 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים מאור אמור ק.ה. גבעתיים 9/11 8/11 11/7 8/11
96102 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים איתי שחק הפועל לוד /
95602 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע /
95678 0 ע. גל / ד. פרידלנדר הפועל ירושלים/ הפועל ירושלים א חננאל / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים 11/2 12/10 13/11
95584 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים שחף שר בית''ר באר שבע 7/11 8/11 13/11 8/11
94864 0 ז. יצחק / ע. תמם ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים מ אמור / ע. אטקין ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים 11/8 11/7 8/11 11/6
96101 0 ז. יצחק / ע. תמם ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים א שחק / ד. זוילי הפועל לוד/ הפועל לוד 1/11 2/11 1/11
95598 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים שליו אלפסי הפועל טנ''ש באר שבע 6/11 3/11 4/11
95677 0 אלעד עמידור הפועל ירושלים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/8 11/6 11/3
95654 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים בן סורוקין הפועל ירושלים 6/11 7/11 11/5 8/11
96109 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עידו פנסו הפועל קריית אונו 6/11 8/11 5/11
על נוער - פלייאוף עליון
111155 0 ע. צאירי / ג. פדה מכבי זכרון יעקב/ מכבי זכרון יעקב ז יצחק / י. פריבס ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים 13/11 11/9 11/6
115575 0 יאן שויפר הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/7 11/9 11/7
113739 0 ז. יצחק / י. פריבס ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים ע צאירי / א. מרואני מכבי זכרון יעקב/ מכבי זכרון יעקב 7/11 6/11 8/11
117247 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יאן שויפר הישגי כרמיאל 9/11 7/11 11/8 11/8 10/12
111152 0 עומר צאירי מכבי זכרון יעקב זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/9 11/7 11/8
115573 0 ג. פרפל / ר. דימנט הישגי כרמיאל/ הישגי כרמיאל ז יצחק / י. פריבס ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים 7/11 9/11 13/11 11/8 11/8
115601 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים גל פרפל הישגי כרמיאל 11/7 11/7 11/8
113736 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אופק מרואני מכבי זכרון יעקב 6/11 11/8 7/11 7/11
115570 0 גל פרפל הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 10/12 8/11 10/12
115600 0 ז. יצחק / י. פריבס ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים ג פרפל / ר. דימנט הישגי כרמיאל/ הישגי כרמיאל 5/11 8/11 6/11
117250 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים גל פרפל הישגי כרמיאל /
111157 0 אופק מרואני מכבי זכרון יעקב זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
113740 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עומר צאירי מכבי זכרון יעקב /
115597 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יאן שויפר הישגי כרמיאל 3/11 9/11 6/11
117248 0 י. פריבס / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים ר דימנט / ג. פרפל הישגי כרמיאל/ הישגי כרמיאל 11/9 11/8 11/9
משחקי דירוג סבב 1 בנים 18- דרגה א'
93782 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים דור אורן מכבי זכרון יעקב 11/9 2/11 13/11 8/11 8/11
93785 2 יואב פריבס ק.ה. גבעתיים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/6 9/11 11/5 3/11 11/8
93787 3 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/8 11/9 11/5
93789 4 גל פרפל הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/6 9/11 11/9 7/11 11/3
93793 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים בר פומפס ק.ה. גבעתיים 11/8 11/9 9/11 7/11 5/11
93810 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים בן סורוקין הפועל ירושלים /
גברים - דרג ג'
94599 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים איליה ריטבין ברקים לבנים 6/11 4/11 3/11
94600 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים פיליפ קושנר מכבי גבירול באר שבע 9/11 4/11 4/11
94621 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים סמיון גנדלר מכבי גבירול באר שבע 5/11 4/11 4/11
94636 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים שימי אסרף הפועל עירוני נוף הגליל /
94651 6 יורי פורמן מ. טנ"ש ויקטור נתניה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 9/11 8/11 9/11
18 א - מקומות 1-4
93814 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים בן סורוקין הפועל ירושלים 11/6 13/15 11/8 11/7
93816 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יונתן שוסטרמן מכבי זכרון יעקב 9/11 8/11 8/11
93818 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים גל פרפל הישגי כרמיאל 6/11 11/9 9/11 11/7 3/11
משחקי דירוג סבב 4 בנים 15- דרגה א'
92010 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אורן פוקס ק.ה. גבעתיים 1/11 7/11 11/0
92013 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים תום סידלר מכבי שהם 7/11 5/11 4/11
92016 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים שחף שר בית''ר באר שבע 7/11 6/11 4/11
92019 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עידו אטקין ק.ה. גבעתיים 9/11 13/11 7/11 7/11
92022 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יובל הס ק.ה. גבעתיים 5/11 5/11 7/11
92040 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה /
בנים 18- דרגה א'
90706 1 בן סורוקין הפועל ירושלים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 6/11 11/5 7/11 11/5 9/11
90708 2 אדיר דניאל הפועל קריית אונו זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/9 12/10 5/11 11/4
90710 3 רון דימנט הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 8/11 9/11 4/11
90714 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים מתן סימון ק.ה. גבעתיים 11/7 11/9 11/13 11/9
90718 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יואב פריבס ק.ה. גבעתיים 11/7 11/13 11/9 9/11 11/9
18 א - מקומות 5-8
90745 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יואב פריבס ק.ה. גבעתיים 11/7 11/13 11/9 9/11 11/9
90747 2 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 5/11 11/8 8/11 12/10 11/9
90748 3 יונתן שוסטרמן מכבי זכרון יעקב זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 9/11 11/8 9/11 9/11
15 א - מקומות 1-4
92043 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים תום סידלר מכבי שהם 7/11 5/11 4/11
92045 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 12/10 6/11 7/11 11/7 9/11
92047 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים טל ישראלי הפועל חיפה 9/11 11/8 9/11 11/8 9/11
אליפות ישראל ה-62 בטניס שולחן בנים 15
85604 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אור גרשון הפועל ירושלים 7/11 4/11 3/11
85620 7 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אביב הלפרן הישגי כרמיאל 3/11 2/11 1/11
85628 8 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יובל הס ק.ה. גבעתיים 5/11 11/6 5/11 10/12
85632 9 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים טל טילקין הישגי כרמיאל 6/11 9/11 13/11 3/11
85634 10 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 7/11 9/11 9/11
גברים א
86383 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אביתר ויאולא הפועל חיפה 11/4 3/11 11/9 8/11 11/6
86385 3 פבל טמנוגורוד הפועל טנ''ש באר שבע זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 3/11 11/8 7/11 7/11
זוגות בנים 15
87203 2 ז. יצחק / י. קרמזין ק.ה. גבעתיים/ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה ד פרידלנדר / ע. גל הפועל ירושלים/ הפועל ירושלים 0/11 2/11 3/11
87211 3 ז. יצחק / י. קרמזין ק.ה. גבעתיים/ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה ד רזניק / ס. פליפנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה/ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 3/11 4/11 4/11
87215 4 ז. יצחק / י. קרמזין ק.ה. גבעתיים/ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה ט טילקין / ג. פדה הישגי כרמיאל/ מכבי זכרון יעקב 4/11 8/11 2/11
87217 5 ז. יצחק / י. קרמזין ק.ה. גבעתיים/ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה ע אטקין / ע. גורן ק.ה. גבעתיים/ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 6/11 12/10 5/11 6/11
משחקי דירוג סבב 3 בנים 15- דרגה א'
84037 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים שחף שר בית''ר באר שבע 7/11 13/11 8/11 3/11
84040 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יונתן דבח ק.ה. גבעתיים 0/0
84043 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יובל הס ק.ה. גבעתיים 3/11 8/11 11/9 9/11
84046 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 4/11 8/11 5/11
84049 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים טל טילקין הישגי כרמיאל 5/11 5/11 9/11
84067 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אלון מרקין ק.ה. גבעתיים /
בנים 18- דרגה א'
84776 1 רון דימנט הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 3/11 11/8 11/7 6/11 11/8
84778 2 מתן סימון ק.ה. גבעתיים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 9/11 9/11 9/11
84782 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יואב פריבס ק.ה. גבעתיים 6/11 10/12 11/9 8/11
84786 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים דן סולודר הפועל לוד 10/12 9/11 3/11
84789 5 בן סורוקין הפועל ירושלים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 8/11 11/6 12/14 11/7 9/11
18 א - מקומות 5-8
84815 1 גל פרפל הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 13/15 8/11 16/14 13/11 6/11
84818 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 11/9 4/11 7/11 11/5 6/11
84820 3 בן סורוקין הפועל ירושלים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 8/11 11/6 12/14 11/7 9/11
15 א - מקומות 1-4
84070 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אלון מרקין ק.ה. גבעתיים 3/11 9/11 7/11
84072 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 4/11 8/11 5/11
84074 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 11/9 2/11 7/11 11/9 5/11
אליפות הפועל 2016 בנים 15
82874 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים מתן רביב הפועל ירושלים 0/0
82875 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים ניר רחליס הפועל גליל תחתון 0/0
גביע המדינה 2015 - 2016 גביע מדינה לבוגרים
73164 0 אלכסנדר לוין הפועל חיפה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
73162 0 א. לוין / ג. אביבי הפועל חיפה/ הפועל חיפה ז יצחק / ש. רבינוביץ ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים 11/9 11/9 11/9
73161 0 גיל אביבי הפועל חיפה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 14/12 7/11 11/8 11/9
גביע מדינה לנוער
78124 0 ב. פומפס / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים ב זוסמן / י. אלבוים הפועל ירושלים/ הפועל ירושלים 8/11 7/11 6/11
84001 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רון דימנט הישגי כרמיאל 11/7 6/11 16/14 8/11 11/8
78123 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים בן זוסמן הפועל ירושלים 9/11 11/8 9/11 9/11
83997 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים גל פרפל הישגי כרמיאל 11/7 11/6 11/8
78125 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יובל אלבוים הפועל ירושלים /
משחקי דירוג סבב 2 בנים 15- דרגה א'
72011 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים טל טילקין הישגי כרמיאל 6/11 6/11 8/11
72015 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יובל הס ק.ה. גבעתיים 6/11 9/11 8/11
72018 3 סמיון פליפנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/8 11/6 11/6
72020 4 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/5 11/5 11/7
72022 5 טל ישראלי הפועל חיפה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/7 11/7 11/8
72040 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עידו אטקין ק.ה. גבעתיים /
בנים 18- דרגה א'
72730 1 אביב בן ארי מכבי זכרון יעקב זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/8 11/8 7/11 9/11 5/11
72734 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יואב פריבס ק.ה. גבעתיים 11/9 5/11 11/13 10/12
72738 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רון דימנט הישגי כרמיאל 11/8 11/4 9/11 7/11 12/10
72741 4 בן סורוקין הפועל ירושלים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 7/11 11/4 5/11 7/11
72743 5 ענבר צוק שגיא הפועל גליל תחתון זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 5/11 5/11 11/6 1/11
18 א - מקומות - 9-12
72963 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים בר פומפס ק.ה. גבעתיים 12/10 8/11 11/7 9/11 7/11
72965 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אדיר דניאל הפועל קריית אונו 5/11 9/11 11/9 5/11
72967 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים בן סורוקין הפועל ירושלים 11/7 4/11 11/5 11/7
15 א - מקומות 1-4
76920 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים טל טילקין הישגי כרמיאל 7/11 7/11 8/11
76922 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עידו אטקין ק.ה. גבעתיים 12/10 3/11 8/11 7/11
76924 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 8/11 10/12 11/8 2/11
פרנקי פיש 2015 גברים א
67347 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אבנר לוין מכבי בני הרצליה 8/11 11/9 8/11 11/9 4/11
67348 3 אביב בן ארי מכבי זכרון יעקב זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 8/11 11/9 8/11 6/11
משחקי דירוג 2015-2016 סבב 1 בנים 15 - דרגה א'
65338 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים כפיר בדיחי ק.ה. גבעתיים 6/11 5/11 1/11
65341 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים תום סידלר מכבי שהם 11/9 8/11 5/11 6/11
65344 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים שחף שר בית''ר באר שבע 4/11 4/11 8/11
65347 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 11/9 7/11 9/11 6/11
65350 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים טל ישראלי הפועל חיפה 11/9 8/11 12/10 4/11 9/11
65368 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עידו אטקין ק.ה. גבעתיים /
בנים 18 - דרגה ב'
64325 1 עידו אטקין ק.ה. גבעתיים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/6 5/11 11/6 13/11
64326 2 ניב ראובני הפועל גליל תחתון זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/8 11/7 11/13 11/4
64329 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יואב שר עמותת קריית מוצקין 8/11 8/11 11/8 8/11
64332 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים שי רוטברת בית''ר באר שבע 11/9 7/11 11/7 9/11 6/11
64335 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים דן סולודר הפועל לוד 9/11 5/11 6/11
64338 6 גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/6 6/11 8/11 11/9 11/7
15א - מקומות 1-4
65371 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים טל ישראלי הפועל חיפה 11/9 8/11 12/10 4/11 9/11
65373 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 9/11 11/4 11/6 11/6
65375 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עידו אטקין ק.ה. גבעתיים 12/10 11/9 9/11 11/6
ליגות גברים 2015-2016 על גברים - מחוז צפון
80110 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עידן אוגורצב הפועל עירוני נוף הגליל 11/7 11/7 5/11 11/9
79966 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יפתח גסר מכבי בני הרצליה 9/11 11/6 10/12 10/12
70856 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים ארז סלע מכבי תל אביב 11/9 13/11 11/7
69972 0 ז. יצחק / ש. רבינוביץ ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים ע צוק שגיא / י. שרון הפועל גליל תחתון/ הפועל גליל תחתון 3/11 11/9 11/9 10/12 11/7
77319 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים גל פרפל הישגי כרמיאל /
78639 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים ארז סלע מכבי תל אביב /
80115 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אוהד פניאל הפועל עירוני נוף הגליל /
70583 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עידן לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה /
78634 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים ניב בוגן מכבי תל אביב 10/12 10/12 12/14
77314 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רון דימנט הישגי כרמיאל 11/9 9/11 11/6 18/16
79969 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים ארז זכריה מכבי בני הרצליה /
70006 0 גל פרפל הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
70580 0 ש. רבינוביץ / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים י פורמן / צ. פרום מ. טנ"ש ויקטור נתניה/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה 3/11 7/11 8/11
70859 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים דובי פורטנוי מכבי תל אביב 5/11 6/11 1/11
77970 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יורי פורמן מ. טנ"ש ויקטור נתניה /
79967 0 ש. רבינוביץ / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים א זכריה / ר. לימור מכבי בני הרצליה/ מכבי בני הרצליה 9/11 3/11 8/11
70578 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יורי פורמן מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/8 8/11 11/5 11/5
70857 0 ש. רבינוביץ / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ מכבי תל אביב א סלע / נ. בוגן מכבי תל אביב/ מכבי תל אביב 11/6 11/7 11/9
70002 0 יורי דימנט הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 5/11 4/11 7/11
77967 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עידן לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/6 11/7 6/11 11/7
על גברים - פלייאוף עליון
82117 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים מרינה קרבצנקו מכבי בני הרצליה /
82114 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יהודה דרור מכבי בני הרצליה 11/4 11/9 11/3
ליגות נוער 2015-2016 על נוער - מחוז דרום
70372 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים דן סולודר הפועל לוד /
75602 0 ב. פומפס / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים ש רוטברת / ד. לב בית''ר באר שבע/ בית''ר באר שבע 11/6 11/5 8/11 6/11 11/9
78136 0 מתן רביב הפועל ירושלים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
70368 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים איתי שחק הפועל לוד 6/11 8/11 2/11
76101 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים איתי שחק הפועל לוד /
78135 0 מ. רביב / י. אלבוים הפועל ירושלים/ הפועל ירושלים ז יצחק / ב. פומפס ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים 11/9 11/6 11/5
76099 0 מ. סימון / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים ד סולודר / א. שחק הפועל לוד/ הפועל לוד 4/11 5/11 7/11
78144 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים בן סורוקין הפועל ירושלים /
78133 0 יובל אלבוים הפועל ירושלים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/6 11/8 11/4
76098 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אלעד גדילביץ הפועל לוד 5/11 6/11 1/11
78141 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמוס דורון הפועל ירושלים 6/11 5/11 8/11
על נוער - פלייאוף עליון
83218 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יאן שויפר הישגי כרמיאל 8/11 5/11 9/11
83996 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רון דימנט הישגי כרמיאל 11/8 11/6 11/9
83216 0 מ. סימון / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים ג פרפל / ר. דימנט הישגי כרמיאל/ הישגי כרמיאל 11/8 6/11 8/11 11/9 11/8
83991 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים גל פרפל הישגי כרמיאל 11/9 11/8 6/11 11/6
83215 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רון דימנט הישגי כרמיאל 11/8 11/6 11/9
תחרות סוף העונה 2014-15 גברים דרג א
63400 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יוני בייזרוב בית''ר אשדוד 11/2 9/11 8/11 11/6 7/11
63401 3 אדי ישראלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 0/0
63413 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אלכס קורנברג הפועל טנ''ש באר שבע 9/11 8/11 9/11
63420 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יוני דדון הפועל אשדוד 8/11 11/8 11/8 11/8
אליפות ישראל ה-61 בטניס שולחן בנים 15
60031 1 רועי כהן הפועל ארנון רמת גן זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/8 11/5 11/3
60043 2 עמית גורן הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/7 5/11 11/4 11/1
60049 3 אביב עמידור הפועל מעוף רעננה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/6 11/5 11/4
60052 4 רון דימנט הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 2/11 11/6 11/9 12/10
60054 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יואב פריבס הפועל קריית אונו 11/7 13/15 8/11 2/11
גברים א
60229 1 יניב שרון הפועל גליל תחתון זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/7 9/11 8/11 6/11
60232 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רון בורובר הפועל חולון 11/9 7/11 8/11 11/7 12/10
60234 3 ניב בוגן מכבי תל אביב זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 0/0
זוגות בנים 15
59760 2 י. שר / א. קופרווסר עמותת קריית מוצקין/ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה ד אורן / ז. יצחק מכבי זכרון יעקב/ ק.ה. גבעתיים 11/6 12/10 11/9
59766 3 י. קרמזין / ג. קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה/ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה ד אורן / ז. יצחק מכבי זכרון יעקב/ ק.ה. גבעתיים 11/2 11/5 11/13 7/11 7/11
משחקי דירוג 2014-2015 סבב 3 בנים 18 ג
61196 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים איתי מלמד הפועל מעוף רעננה 4/11 7/11 3/11
61198 2 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים גילי לבילב כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 3/11 4/11 2/11
61200 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים טל אוקון כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 3/11 4/11 9/11
61203 4 יובל הס ק.ה. גבעתיים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/4 11/7 11/13 11/6
61206 5 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
בנים 15 א
60663 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 11/8 4/11 2/11 7/11
60666 2 מעיין פרנק הפועל מעוף רעננה זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/6 11/1 11/7
60668 3 איתי חננאל הפועל קריית אונו זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/5 11/5 10/12 11/5
60670 4 רון דימנט הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 6/11 9/11 4/11
60674 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עמית גורן הישגי כרמיאל 6/11 10/12 6/11
60692 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה /
בנים 15 א מקומות 1-4
60697 1 יואב פריבס הפועל קריית אונו זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 13/11 7/11 11/8 11/7
60698 2 רון דימנט הישגי כרמיאל זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 8/11 8/11 8/11
60701 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 14/12 11/7 11/3
משחקי דירוג 2014-2015 סבב 2 בנים 15 א
44040 1 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עומר לוי הפועל גליל תחתון 11/8 8/11 8/11 8/11
44042 3 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים איתי חננאל הפועל קריית אונו 11/8 8/11 8/11 8/11
44055 4 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים מעיין פרנק הפועל מעוף רעננה 11/8 11/8 11/8
44061 5 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 11/8 8/11 8/11 8/11
44065 6 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים עידו אטקין ק.ה. גבעתיים 8/11 8/11 8/11
פרנקי פיש 2014 גיל 15
38067 1 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה חני פלדמן אליצור קריית אתא 11/7 11/8 6/11 13/15 10/12
38069 3 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה ארז קופרווסר טנ''ש ראשון 8/11 8/11 8/11
38099 5 מעיין פרנק הפועל מעוף רעננה זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/8 8/11 11/8 11/8
38114 6 רון דימנט הישגי כרמיאל זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 8/11 8/11 8/11
ליגה על 2014-2015 ליגת על גברים פלייאוף עליון
58898 0 איתמר אברמוב מכבי זכרון יעקב זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 5/11 11/7 9/11 5/11
58902 0 רונאל דוידוב מכבי זכרון יעקב זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
ליגת על גברים מחוז דרום
40205 0 יואב לוין הפועל קריית אונו זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
40204 0 ע. הד / י. פריבס הפועל קריית אונו/ הפועל קריית אונו ז יצחק / א. אשכנזי ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים 11/7 11/6 11/6
40202 0 עמית הד הפועל קריית אונו זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 12/10 12/10 12/10
ליגת על נוער מחוז דרום
40365 0 בן סורוקין הפועל ירושלים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/8 8/11 8/11 8/11
39943 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים איתי שחק הפועל לוד 5/11 7/11 9/11
39177 0 ו. פורמן / ז. גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע/ הפועל טנ''ש באר שבע ז יצחק / א. אשכנזי ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים 11/8 11/9 5/11 11/9
43064 0 זיו גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
37702 0 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה יואב פריבס הפועל קריית אונו 15/13 7/11 11/7 11/7
40363 0 עמוס דורון הפועל ירושלים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
39939 0 נתנאל בויאנובר בית''ר אשדוד זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
39174 0 רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/8 11/6 5/11 6/11 11/8
43077 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים שון ברקטוב בית''ר באר שבע /
43061 0 ו. פורמן / ז. גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע/ הפועל טנ''ש באר שבע א אשכנזי / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים 8/11 11/7 11/5 11/8
37522 0 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה יואב פריבס הפועל מעוף רעננה 9/11 8/11 11/6 11/9 10/12
40361 0 י. בץ / ע. דורון הפועל ירושלים/ הפועל ירושלים ז יצחק / א. אשכנזי ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים 11/5 11/8 9/11 11/5
39934 0 דניאל צרבץ הפועל אשדוד זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/8 11/8 11/8
39173 0 שחף שר בית''ר באר שבע זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
43060 0 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 8/11 5/11 11/6 11/9 7/11
43075 0 ב. פומפס / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים ש ברקטוב / ש. שר בית''ר באר שבע/ בית''ר באר שבע 6/11 11/7 7/11 8/11
37520 0 מ. סימון / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה א פוני / י. פריבס הפועל קריית אונו/ הפועל מעוף רעננה 8/11 8/11 11/8 11/8 11/8
40370 0 אייל ברוך הפועל ירושלים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
39946 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים דן סולודר הפועל לוד /
39169 0 שון ברקטוב בית''ר באר שבע זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/5 11/7 11/4
40358 0 יובל בץ הפועל ירושלים זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/7 11/8 11/6
39179 0 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
43074 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים שחף שר בית''ר באר שבע 6/11 7/11 11/8 8/11
37519 0 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה אופק פוני הפועל קריית אונו 9/11 7/11 11/8 11/9 11/8
37705 0 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה אדיר דניאל הפועל קריית אונו 9/11 8/11 11/9 5/11
ליגת על נוער פלייאוף
53268 0 סיני יצחקי הפועל גליל תחתון זיו יצחק ק.ה. גבעתיים /
59072 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים יובל נוטנקו הישגי כרמיאל /
61034 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים גל פרפל הישגי כרמיאל /
59069 0 ז. יצחק / מ. סימון ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים ג פרפל / י. נוטנקו הישגי כרמיאל/ הישגי כרמיאל 8/11 8/11 8/11
53265 0 ע. צוק שגיא / נ. ראובני הפועל גליל תחתון/ הפועל גליל תחתון מ סימון / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים 11/8 8/11 11/8 11/8
62662 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רונאל דוידוב מכבי זכרון יעקב 8/11 11/8 8/11 11/8 8/11
61031 0 מ. סימון / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים ג פרפל / י. נוטנקו הישגי כרמיאל/ הישגי כרמיאל 8/11 11/8 8/11 11/8 8/11
59067 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רון דימנט הישגי כרמיאל 8/11 11/8 8/11 8/11
53264 0 ניב ראובני הפועל גליל תחתון זיו יצחק ק.ה. גבעתיים 11/8 11/8 11/8
62664 0 מ. סימון / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים א בן ארי / י. שוסטרמן מכבי זכרון יעקב/ מכבי זכרון יעקב 8/11 11/8 8/11 8/11
61029 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים רון דימנט הישגי כרמיאל 11/8 8/11 11/8 8/11 11/8
49729 0 ע. צוק שגיא / נ. ראובני הפועל גליל תחתון/ הפועל גליל תחתון מ סימון / ז. יצחק ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים 11/8 8/11 11/8 11/8
62667 0 זיו יצחק ק.ה. גבעתיים אביב בן ארי מכבי זכרון יעקב /
משחקי דירוג 2014-2015 סבב 1 נוער 18 ב'
35535 1 רוי קופיט מ. טנ"ש ויקטור נתניה זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 0/0
35536 2 בן סורוקין הפועל ירושלים זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 0/0
35539 3 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה ניב שורצולד הפועל קריית אונו 0/0
קדטים 15 א'
35028 1 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה מעיין רוגל הפועל גליל תחתון 2/11 6/11 6/11
35030 2 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה דור אורן מכבי זכרון יעקב 9/11 16/18 6/11
35032 3 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה מעיין פרנק לנד&סקיי 9/11 11/9 8/11 6/11
35048 4 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה עמית גורן הישגי כרמיאל 3/11 11/7 9/11 11/9 1/11
35051 5 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה יואב פריבס הפועל מעוף רעננה 11/3 11/8 7/11 4/11 10/12
35052 6 רון דימנט הישגי כרמיאל זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/7 9/11 11/6 11/9
משחקי דירוג 2013-2014 סבב 4 בנים 15 א' בתים מקומות 1-4
30659 1 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה יאן שויפר הישגי כרמיאל 9/11 10/12 6/11
30661 2 איתי חננאל הפועל קריית אונו זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/7 8/11 11/9 12/10
30662 3 דן סולודר הפועל לוד זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 7/11 11/8 14/12 11/3
30666 4 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה גל פרפל הישגי כרמיאל 11/4 11/7 12/10
בנים 15 א' מקומות 5-6
30718 1 דן סולודר הפועל לוד זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/8 11/8 14/12
בנים 13 א'
31054 1 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה אביב הלפרן הישגי כרמיאל 7/11 4/11 11/13
31056 2 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה יובל הס ק.ה. גבעתיים 11/5 4/11 11/2 5/11 8/11
31058 3 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה אלון מרקין בית''ר ראשון לציון 6/11 6/11 11/9 12/10 7/11
31076 5 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה טל ישראלי הפועל לוד 9/11 11/8 7/11 11/5 8/11
31080 6 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה עידו אטקין ק.ה. גבעתיים 8/11 11/8 8/11 8/11
אליפות ישראל ה-60 בטניס שולחן בנים 13
27731 1 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה יונתן לוי ק.ה. גבעתיים 5/11 4/11 9/11
27733 3 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה שליו ברנזון הפועל עירוני צפת 5/11 4/11 7/11
27810 5 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה אורן פוקס מכבי שהם 8/11 7/11 8/11
27818 6 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה עידו אטקין ק.ה. גבעתיים 13/11 11/9 4/11 9/11 11/8
זוגות בנים 13
28360 1 י. קרמזין / ז. יצחק הפועל לוד/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה א לידגי / ע. תמם ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים 8/11 5/11 4/11
28376 2 י. קרמזין / ז. יצחק הפועל לוד/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה י ציפורה / ד. בסקין אליצור קריית אתא/ אליצור קריית אתא 6/11 7/11 1/11
28384 3 י. קרמזין / ז. יצחק הפועל לוד/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה ר אוישר / ת. סידלר הפועל טנ''ש באר שבע/ מכבי שהם 4/11 4/11 9/11
28388 4 י. קרמזין / ז. יצחק הפועל לוד/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה ע גורן / ט. טילקין הישגי כרמיאל/ הישגי כרמיאל 8/11 8/11 11/8 5/11
28390 5 י. קרמזין / ז. יצחק הפועל לוד/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה ט ישראלי / ל. קוסטינסקי הפועל לוד/ הפועל לוד 7/11 11/9 9/11 14/16
זוגות מעורבים 13
28391 1 ז. יצחק / ו. קרלין מ. טנ"ש ויקטור נתניה/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה ע גנטמן / ר. נורולין הפועל עירוני נוף הגליל/ הפועל עירוני נוף הגליל 0/0
28399 2 ז. יצחק / ו. קרלין מ. טנ"ש ויקטור נתניה/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה ג נסור / ס. פליפנקו הישגי כרמיאל/ הישגי כרמיאל 13/11 4/11 9/11 4/11
28403 3 ז. יצחק / ו. קרלין מ. טנ"ש ויקטור נתניה/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה א ירובינסקי / י. קרמזין טנ''ש ראשון/ הפועל לוד 3/11 8/11 7/11
28405 4 ז. יצחק / ו. קרלין מ. טנ"ש ויקטור נתניה/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה א זבולוני / ר. זיידן הפועל קריית אונו/ הפועל קריית אונו 14/12 6/11 6/11 9/11
אליפות מכבי 2014 בנים 13
29741 1 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה יובל ציפורה אליצור קריית אתא 3/11 7/11 8/11
29745 2 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה שביט שירזי מכבי שהם 6/11 9/11 6/11
29747 3 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה רונן סמוטריצקי אליצור קריית אתא 11/7 5/11 8/11 12/14
בנים 21
30405 1 רונאל דוידוב מכבי זכרון יעקב זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 7/11 11/9 6/11 11/6 12/10
30407 2 אורי פסקל מכבי זכרון יעקב זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 14/12 11/9 4/11 10/12 10/12
30410 3 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה יונתן שוסטרמן מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/8 13/11 11/3
30414 5 רוי קופיט מ. טנ"ש ויקטור נתניה זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 0/0
משחקי דירוג 2013-2014 סבב 3 13 א' בתים ומק' 1-4
22456 1 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה תום סידלר מכבי שהם 1/11 5/11 5/11
22458 2 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה אלון מרקין בית''ר ראשון לציון 11/6 9/11 11/7 3/11 3/11
22460 3 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה רונן סמוטריצקי אליצור קריית אתא 11/7 3/11 9/11 11/9 12/14
22478 5 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה טל טילקין הישגי כרמיאל 8/11 2/11 7/11
22480 6 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה טל ישראלי הפועל לוד 12/10 7/11 11/13 5/11
15 א' בתים מק' 1-4
24527 1 רון דימנט הישגי כרמיאל זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 4/11 11/6 4/11 11/6 12/10
24530 2 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה יואב פריבס הפועל מעוף רעננה 9/11 8/11 10/12
24532 3 אייל ברוך הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/5 5/11 7/11 11/8 11/7
24549 5 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה יונתן שוסטרמן מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/5 7/11 21/19 11/6
24552 6 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה דן סולודר הפועל לוד 11/6 11/6 11/7
משחקי דירוג 2013-2014 סבב 2 בנים 15 ב'
14205 1 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה קורן פלדוס הפועל עירוני נוף הגליל 3/11 11/9 11/5 8/11 4/11
14207 2 אוריה רז הפועל עירוני נוף הגליל זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/6 11/3 11/7
14208 3 גיא קוחלי הפועל טירת הכרמל זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/7 7/11 11/4 11/6 11/4
14221 5 בר פומפס ק.ה. גבעתיים זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 9/11 8/11 11/9 11/8 11/5
14222 6 גיא קוחלי הפועל טירת הכרמל זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/13 7/11 5/11
בנים 13 א'
14889 1 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה תום סידלר מכבי שהם 6/11 3/11 6/11
14891 2 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה טל טילקין הישגי כרמיאל 4/11 8/11 11/7 8/11
14893 3 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה אלון מרקין בית''ר ראשון לציון 8/11 6/11 5/11
14911 5 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה ליאור קוסטינסקי הפועל טירת הכרמל 4/11 11/6 6/11 8/11 11/7
14913 6 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה יניב קרמזין הפועל טירת הכרמל 11/5 7/11 5/11 9/11
ליגות נוער 2013-2014 על נוער דרום
24071 0 ליאור היימס הפועל אשדוד זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה /
22114 0 ז. יצחק / א. תבורי מ. טנ"ש ויקטור נתניה/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה ר בורובר / א. חננאל הפועל קריית אונו/ הפועל קריית אונו 11/8 11/8 11/8
17541 0 יובל ורדי הפועל אשדוד זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה /
12858 0 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה מתן סימון ק.ה. גבעתיים 11/8 11/8 11/8
16915 0 רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/8 11/8 11/8
13781 0 יואב פריבס הפועל מעוף רעננה זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 8/11 11/8 11/8 11/8
24066 0 דניאל צרבץ הפועל אשדוד זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/8 11/8 11/8
22113 0 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה אופק פוני הפועל קריית אונו 8/11 8/11 8/11
17540 0 י. ורדי / ד. צרבץ הפועל אשדוד/ הפועל אשדוד ז יצחק / א. תבורי מ. טנ"ש ויקטור נתניה/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/8 11/8 11/8
12857 0 ז. יצחק / א. תבורי מ. טנ"ש ויקטור נתניה/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה מ סימון / א. אשכנזי ק.ה. גבעתיים/ ק.ה. גבעתיים 8/11 11/8 11/8 11/8
12872 0 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה אדיר דניאל הפועל קריית אונו /
19147 0 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה איתי שם-טוב הפועל מעוף רעננה /
17538 0 ליאור היימס הפועל אשדוד זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/8 11/8 11/8
12854 0 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה אושר אשכנזי ק.ה. גבעתיים 11/8 11/8 11/8
16918 0 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/8 8/11 11/8 11/8
12871 0 ז. יצחק / מ. כהן מ. טנ"ש ויקטור נתניה/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה א פוני / א. חננאל הפועל קריית אונו/ הפועל קריית אונו 11/8 11/8 11/8
22116 0 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה רון בורובר הפועל קריית אונו 11/8 8/11 11/8 11/8
19144 0 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה יואב פריבס הפועל מעוף רעננה 11/8 8/11 11/8 11/8
12868 0 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה רון בורובר הפועל קריית אונו 11/8 11/8 11/8
16917 0 ו. פורמן / ז. גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע/ הפועל טנ''ש באר שבע ז יצחק / א. תבורי מ. טנ"ש ויקטור נתניה/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה 8/11 11/8 8/11 8/11
13786 0 שלומי מועלם הפועל קריית אונו זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה /
האליפות ה-4 ע״ש פרנקי פיש בנים 15
10553 2 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע 5/11 5/11 2/11
10555 3 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה ניב ראובני הפועל גליל תחתון 12/10 11/5 12/10
10651 5 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע 11/9 11/5 8/11 4/11 11/4
משחקי דירוג 2013-2014 סבב 1 נוער 15 ב'
11062 1 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה שלומי מועלם הפועל מעוף רעננה 8/11 11/8 8/11 8/11
11064 2 גיא קוחלי הפועל טירת הכרמל זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/8 9/11 6/11 3/11
11065 3 יניב קרמזין הפועל טירת הכרמל זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/9 11/6 9/11 12/14 11/9
11081 4 בן סורוקין הפועל ירושלים זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/6 11/13 9/11 9/11
נוער 15 ב' מקום 5-6
11087 1 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה איתי רוזנברג הפועל מעוף רעננה 11/1 11/1 11/1
נוער 13 א'
11206 1 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה טל טילקין הישגי כרמיאל 7/11 10/12 10/12
11208 3 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע 9/11 7/11 5/11
11225 5 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה עידו אטקין ק.ה. גבעתיים 5/11 9/11 11/4 8/11
11227 6 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה ליאור קוסטינסקי הפועל טירת הכרמל 6/11 9/11 11/9 3/11
אליפות מכבי 2013 בנים 13
8096 1 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה ירדן שמעוני בית''ר באר שבע 0/11 0/11 0/11
8098 3 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה איתי שחק מכבי שהם 6/11 10/12 2/11
8108 4 עומר תורג'מן מכבי שהם זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/4 11/7 11/2
8110 5 דור אורן מכבי זכרון יעקב זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/9 11/8 15/13
8111 6 רונן סמוטריצקי אליצור קריית אתא זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/9 11/9 11/8
אליפות ישראל ה-59 בטניס שולחן בנים 13
5133 1 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה דין הללי הפועל טירת הכרמל 4/11 9/11 5/11
5135 3 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה ניב ירושלמי ק.ה. גבעתיים 4/11 2/11 9/11
5219 5 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה יואב שר הפועל ראשון לציון 8/11 9/11 3/11
5225 6 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה מעיין פרנק הפועל באר טוביה 11/8 13/11 4/11 3/11 9/11
5228 7 זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה גיא קוחלי הפועל טירת הכרמל 8/11 11/9 8/11 11/7 9/11
5229 8 רון דימנט הישגי כרמיאל זיו יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/8 8/11 11/3 5/11 11/9
זוגות בנים 13
6467 2 ז. יצחק / ד. אורן מ. טנ"ש ויקטור נתניה/ מכבי זכרון יעקב ת פומפן / ק. לרון הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה/ הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 1/11 7/11 1/11
6479 3 ז. יצחק / ד. אורן מ. טנ"ש ויקטור נתניה/ מכבי זכרון יעקב ש שר / ע. קורנגרין בית''ר באר שבע/ בית''ר באר שבע 8/11 8/11 7/11
6485 4 ז. יצחק / ד. אורן מ. טנ"ש ויקטור נתניה/ מכבי זכרון יעקב ג קוחלי / י. קרמזין הפועל טירת הכרמל/ הפועל טירת הכרמל 8/11 8/11 4/11
6488 5 ז. יצחק / ד. אורן מ. טנ"ש ויקטור נתניה/ מכבי זכרון יעקב ר דימנט / ט. טילקין הישגי כרמיאל/ הישגי כרמיאל 8/11 11/6 7/11 5/11
6489 6 י. פריבס / מ. פרנק הפועל באר טוביה/ הפועל באר טוביה ז יצחק / ד. אורן מ. טנ"ש ויקטור נתניה/ מכבי זכרון יעקב 13/11 11/9 11/9 12/10
מעורב 13
6510 2 ע. עוזיאל / ש. יצחקוב הפועל אשדוד/ בית''ר אשדוד ז יצחק / ו. קרלין מ. טנ"ש ויקטור נתניה/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה 8/11 11/4 11/3 11/1
6516 3 א. עמידור / נ. אלון הפועל ירושלים/ הפועל ירושלים ז יצחק / ו. קרלין מ. טנ"ש ויקטור נתניה/ מ. טנ"ש ויקטור נתניה 2/11 8/11 4/11
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com