גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
ID של השחקן : 5225
קטגוריה : B10 נקודות : 101.7
גברים
963
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
223724
101.7
16/01/2020 רנקליסט 2 - עונה 2019-2020
בנים/בנות 11
5 דניאל קרבצ'נקו
מכבי בני הרצליה
360.4 11/9 11/5 11/4 3-0 1.5 -3
223719
101.7
16/01/2020 רנקליסט 2 - עונה 2019-2020
בנים/בנות 11
4 יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
7.3 4/11 15/13 5/11 13/15 1-3 1.5 +10.5
223709
101.7
16/01/2020 רנקליסט 2 - עונה 2019-2020
בנים/בנות 11
בית 7
3 רועי בניימין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
41.9 6/11 10/12 11/8 9/11 1-3 1.5 +10.5
223708
101.7
16/01/2020 רנקליסט 2 - עונה 2019-2020
בנים/בנות 11
בית 7
2 דרור גורן
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
5.7 6/11 12/14 5/11 0-3 1.5 +10.5
219229 31/12/2019
37.4
26/12/2019 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים שפלה
הפועל ארנון רמת גן K1 - מכבי ארזים רמת גן K2
רני עזר
הפועל ארנון רמת גן
63.6 11/9 9/11 6/11 7/11 1-3 1 +12
219210 31/12/2019
37.4
26/12/2019 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים שפלה
מכבי ארזים רמת גן K2 - הפועל בת ים K1
יהודית בורנשטיין
הפועל בת ים
175.1 11/7 11/7 11/3 3-0 1 -3
219213 31/12/2019
37.4
26/12/2019 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים שפלה
מכבי ארזים רמת גן K2 - הפועל בת ים K1
יהונתן ברונשטין
הפועל בת ים
0.0 7/11 6/11 5/11 0-3 1 +0
217388 31/12/2019
37.4
18/12/2019 אליפות ראשון לציון- תחרות 4
דרג ב"
4 גבריאל מולוקנדוב
בית''ר ראשון לציון
121.2 9/11 11/8 11/3 9/11 11/7 3-2 0.7 -2.8
217384 31/12/2019
37.4
18/12/2019 אליפות ראשון לציון- תחרות 4
דרג ב"
בית 4
3 נועם פלדמן
בית''ר ראשון לציון
12.7 6/11 9/11 8/11 0-3 0.7 +6.3
217381 31/12/2019
37.4
18/12/2019 אליפות ראשון לציון- תחרות 4
דרג ב"
בית 4
2 ירין מור
טנ''ש נס ציונה
150.8 9/11 9/11 8/11 0-3 0.7 +11.2
217380 31/12/2019
37.4
18/12/2019 אליפות ראשון לציון- תחרות 4
דרג ב"
בית 4
1 אושרי מלול
בית''ר ראשון לציון
145.0 11/7 11/8 10/12 11/5 3-1 0.7 -2.1
216131 31/12/2019
37.4
09/12/2019 אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן
11א
4 עידו דפני
מכבי שהם
195.5 11/8 11/7 11/6 3-0 0.7 -2.1
216119 31/12/2019
37.4
09/12/2019 אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן
11א
בית 1
3 דניאל קרבצ'נקו
מכבי בני הרצליה
311.8 11/6 11/5 11/6 3-0 0.7 -1.4
216117 31/12/2019
37.4
09/12/2019 אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן
11א
בית 1
1 ינאי זינגר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
24.7 5/11 4/11 6/11 0-3 0.7 +6.3
216412 31/12/2019
37.4
09/12/2019 אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן
13ב
7 יובל שריג
מכבי שהם
101.5 6/11 5/11 4/11 0-3 0.7 +9.8
216411 31/12/2019
37.4
09/12/2019 אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן
13ב
6 ניר אנגלר
טנ''ש נס ציונה
134.0 6/11 6/11 5/11 0-3 0.7 +9.8
216408 31/12/2019
37.4
09/12/2019 אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן
13ב
5 יואב קמק
הפועל ארנון רמת גן
113.5 6/11 5/11 4/11 0-3 0.7 +9.8
216403 31/12/2019
37.4
09/12/2019 אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן
13ב
4 עידן דיוקר
מכבי עלה אריאל
0.0 6/11 5/11 4/11 0-3 0.7 +0
216391
101.7
09/12/2019 אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן
13ב
בית 6
3 סהר ברוך
הפועל לוד
לא מדורג 6/11 6/11 11/7 11/7 6/11 2-3 0.7 +0
216390 31/12/2019
37.4
09/12/2019 אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן
13ב
בית 6
2 איתמר פולוקשט
מכבי עלה אריאל
0.0 7/11 6/11 6/11 0-3 0.7 +0
215046 31/12/2019
37.4
07/12/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 3
בנים 12 א
4 ירין מור
טנ''ש נס ציונה
150.8 11/8 11/9 8/11 11/7 3-1 0.7 -2.1
215032 31/12/2019
37.4
07/12/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 3
בנים 12 א
בית 2
3 ליאור סרף
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
475.5 12/14 10/12 11/4 11/3 11/2 3-2 0.7 -0.7
215030 31/12/2019
37.4
07/12/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 3
בנים 12 א
בית 2
1 יאיר שניידר
הפועל רמת ישי
1.0 7/11 7/11 11/6 6/11 1-3 0.7 +5.6
214971 31/12/2019
37.4
07/12/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 3
בנים 15 ב
4 אורן מוסקוביץ
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
148.1 11/5 11/9 15/13 3-0 0.7 -2.1
214944 31/12/2019
37.4
07/12/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 3
בנים 15 ב
בית 2
3 דן רחבלסקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
1.0 40/42 3/11 1/11 0-3 0.7 +5.6
רנקליסט 2 - עונה 2019-2020 בנים/בנות 11 Φ:1.5
223724
דירוג

תאריך
16/01/2020
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
101.7 3-0 -3
דניאל קרבצ'נקו
מכבי בני הרצליה
360.368
רנקליסט 2 - עונה 2019-2020 בנים/בנות 11 Φ:1.5
223719
דירוג

תאריך
16/01/2020
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
101.7 1-3 +10.5
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
7.3
רנקליסט 2 - עונה 2019-2020 בנים/בנות 11 Φ:1.5
223709
דירוג

תאריך
16/01/2020
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
101.7 1-3 +10.5
רועי בניימין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
41.925
רנקליסט 2 - עונה 2019-2020 בנים/בנות 11 Φ:1.5
223708
דירוג

תאריך
16/01/2020
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
101.7 0-3 +10.5
דרור גורן
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
5.7
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים שפלה Φ:1
219229
דירוג
31/12/2019
תאריך
26/12/2019
רני עזר
הפועל ארנון רמת גן
63.625 3-1 +12
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים שפלה Φ:1
219210
דירוג
31/12/2019
תאריך
26/12/2019
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4 3-0 -3
יהודית בורנשטיין
הפועל בת ים
175.143
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים שפלה Φ:1
219213
דירוג
31/12/2019
תאריך
26/12/2019
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4 0-3 +0
יהונתן ברונשטין
הפועל בת ים
0
אליפות ראשון לציון- תחרות 4 דרג ב" Φ:0.7
217388
דירוג
31/12/2019
תאריך
18/12/2019
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4 3-2 -2.8
גבריאל מולוקנדוב
בית''ר ראשון לציון
121.218
אליפות ראשון לציון- תחרות 4 דרג ב" Φ:0.7
217384
דירוג
31/12/2019
תאריך
18/12/2019
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4 0-3 +6.3
נועם פלדמן
בית''ר ראשון לציון
12.6675
אליפות ראשון לציון- תחרות 4 דרג ב" Φ:0.7
217381
דירוג
31/12/2019
תאריך
18/12/2019
ירין מור
טנ''ש נס ציונה
150.825 3-0 +11.2
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4
אליפות ראשון לציון- תחרות 4 דרג ב" Φ:0.7
217380
דירוג
31/12/2019
תאריך
18/12/2019
אושרי מלול
בית''ר ראשון לציון
144.967 1-3 -2.1
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4
אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן 11א Φ:0.7
216131
דירוג
31/12/2019
תאריך
09/12/2019
עידו דפני
מכבי שהם
195.525 0-3 -2.1
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4
אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן 11א Φ:0.7
216119
דירוג
31/12/2019
תאריך
09/12/2019
דניאל קרבצ'נקו
מכבי בני הרצליה
311.768 0-3 -1.4
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4
אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן 11א Φ:0.7
216117
דירוג
31/12/2019
תאריך
09/12/2019
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4 0-3 +6.3
ינאי זינגר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
24.725
אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן 13ב Φ:0.7
216412
דירוג
31/12/2019
תאריך
09/12/2019
יובל שריג
מכבי שהם
101.45 3-0 +9.8
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4
אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן 13ב Φ:0.7
216411
דירוג
31/12/2019
תאריך
09/12/2019
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4 0-3 +9.8
ניר אנגלר
טנ''ש נס ציונה
133.95
אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן 13ב Φ:0.7
216408
דירוג
31/12/2019
תאריך
09/12/2019
יואב קמק
הפועל ארנון רמת גן
113.5 3-0 +9.8
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4
אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן 13ב Φ:0.7
216403
דירוג
31/12/2019
תאריך
09/12/2019
עידן דיוקר
מכבי עלה אריאל
0 3-0 +0
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4
אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן 13ב Φ:0.7
216391
דירוג

תאריך
09/12/2019
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
101.7 2-3 +0
סהר ברוך
הפועל לוד
NOT_RANKED
אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן 13ב Φ:0.7
216390
דירוג
31/12/2019
תאריך
09/12/2019
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4 0-3 +0
איתמר פולוקשט
מכבי עלה אריאל
0
מאסטרס כרמיאל מס' 3 בנים 12 א Φ:0.7
215046
דירוג
31/12/2019
תאריך
07/12/2019
ירין מור
טנ''ש נס ציונה
150.825 1-3 -2.1
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4
מאסטרס כרמיאל מס' 3 בנים 12 א Φ:0.7
215032
דירוג
31/12/2019
תאריך
07/12/2019
ליאור סרף
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
475.525 2-3 -0.7
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4
מאסטרס כרמיאל מס' 3 בנים 12 א Φ:0.7
215030
דירוג
31/12/2019
תאריך
07/12/2019
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4 1-3 +5.6
יאיר שניידר
הפועל רמת ישי
1
מאסטרס כרמיאל מס' 3 בנים 15 ב Φ:0.7
214971
דירוג
31/12/2019
תאריך
07/12/2019
אורן מוסקוביץ
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
148.1 0-3 -2.1
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4
מאסטרס כרמיאל מס' 3 בנים 15 ב Φ:0.7
214944
דירוג
31/12/2019
תאריך
07/12/2019
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
37.4 0-3 +5.6
דן רחבלסקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
1
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com