אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
ID של השחקן : 4851
קטגוריה : M12 נקודות : 194.0
נשים
106
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
232558
194.0
11/03/2020 אליפות הפועל 2020
בנות 13
5 רומי טילקין
הישגי כרמיאל
591.4 11/5 14/12 11/9 3-0 1 -2
232555
194.0
11/03/2020 אליפות הפועל 2020
בנות 13
4 איילה סמורי
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
37.9 2/11 4/11 3/11 0-3 1 +5
232546
194.0
11/03/2020 אליפות הפועל 2020
בנות 13
בית 2
2 ליאל שוט
הישגי כרמיאל
451.2 11/6 11/4 11/6 3-0 1 -2
237242
194.0
09/03/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K2 - הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1.0 6/11 8/11 1/11 0-3 1 +5
232147 29/02/2020
120.6
22/02/2020 אליפות לוד 22.2.20
12 ב
6 איתמר נויבואר
מכבי בני הרצליה
8.4 11/6 11/7 9/11 7/11 7/11 2-3 0.7 +4.2
232145 29/02/2020
120.6
22/02/2020 אליפות לוד 22.2.20
12 ב
5 שון איכנבאום
הפועל לוד
60.6 6/11 5/11 7/11 0-3 0.7 +4.9
232134 29/02/2020
120.6
22/02/2020 אליפות לוד 22.2.20
12 ב
בית 1
3 ג'ורג' אבו מנה
הפועל לוד
0.0 11/7 11/9 8/11 6/11 11/8 3-2 0.7 0
232133 29/02/2020
120.6
22/02/2020 אליפות לוד 22.2.20
12 ב
בית 1
2 איתמר נויבואר
מכבי בני הרצליה
8.4 8/11 6/11 11/7 9/11 1-3 0.7 +4.2
231544 29/02/2020
120.6
20/02/2020 רנקליסט 3 - עונה 2019-2020
בנות 15
בית 4
3 קרינה טברובסקי
עירוני גבעתיים
207.5 5/11 3/11 6/11 0-3 1.5 +21
231542 29/02/2020
120.6
20/02/2020 רנקליסט 3 - עונה 2019-2020
בנות 15
בית 4
2 ליאל שוט
הישגי כרמיאל
440.2 5/11 12/10 11/7 11/7 3-1 1.5 -3
231539 29/02/2020
120.6
20/02/2020 רנקליסט 3 - עונה 2019-2020
בנות 15
בית 4
1 תמר גולן
מכבי שהם
503.7 11/7 11/8 11/9 3-0 1.5 -3
231746 29/02/2020
120.6
20/02/2020 רנקליסט 3 - עונה 2019-2020
פלייאוף תחתון
3 יהודית בורנשטיין
הפועל בת ים
214.9 11/13 11/6 3/11 8/11 1-3 1.5 +21
231744 29/02/2020
120.6
20/02/2020 רנקליסט 3 - עונה 2019-2020
פלייאוף תחתון
2 אליה סטפמן
הפועל גליל תחתון
204.4 9/11 10/12 11/6 8/11 1-3 1.5 +21
231046 29/02/2020
120.6
15/02/2020 אליפות רמלה 15.2.20
גיל 11 א
4 עידו דפני
מכבי שהם
245.6 11/7 11/6 11/5 3-0 0.7 -2.1
231037 29/02/2020
120.6
15/02/2020 אליפות רמלה 15.2.20
גיל 11 א
בית 1
2 ניר אנגלר
טנ''ש נס ציונה
262.7 11/8 11/7 6/11 11/7 3-1 0.7 -2.1
231036 29/02/2020
120.6
15/02/2020 אליפות רמלה 15.2.20
גיל 11 א
בית 1
1 אריאל שימונוב
מכבי דימונה
122.5 6/11 7/11 8/11 0-3 0.7 +7
231131 29/02/2020
120.6
15/02/2020 אליפות רמלה 15.2.20
גיל 13 ב
5 עידן עופר
מכבי רחובות
269.9 11/7 11/6 11/8 3-0 0.7 -2.1
231115 29/02/2020
120.6
15/02/2020 אליפות רמלה 15.2.20
גיל 13 ב
בית 2
3 איתמר נויבואר
מכבי בני הרצליה
8.4 11/9 11/8 4/11 7/11 11/8 3-2 0.7 -5.6
231114 29/02/2020
120.6
15/02/2020 אליפות רמלה 15.2.20
גיל 13 ב
בית 2
2 ג'ורג' אבו מנה
הפועל לוד
0.0 11/6 11/5 9/11 7/11 6/11 2-3 0.7 +0
228064 29/02/2020
120.6
03/02/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K2 - הפועל ירושלים K1
יהונתן מבורך
הפועל ירושלים
100.4 1/11 0/11 0/11 0-3 1 +9
228059 29/02/2020
120.6
03/02/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K2 - הפועל ירושלים K2
ערן בר טוב רוטמן
הפועל ירושלים
0.0 1/11 3/11 5/11 0-3 1 +0
228050 29/02/2020
120.6
03/02/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K1 - הפועל לוד K2
מנור עובדיה
הפועל לוד
1.0 8/11 7/11 6/11 0-3 1 +6
228052 29/02/2020
120.6
03/02/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K1 - הפועל לוד K2
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
31.2 11/6 11/3 11/8 3-0 1 -7
223780 31/01/2020
90.6
16/01/2020 רנקליסט 2 - עונה 2019-2020
בנות 15
בית 3
2 רומי טילקין
הישגי כרמיאל
494.6 11/6 11/7 11/6 3-0 1.5 -1.5
223779 31/01/2020
90.6
16/01/2020 רנקליסט 2 - עונה 2019-2020
בנות 15
בית 3
1 סוניה ירובינסקי
הישגי כרמיאל
380.8 11/6 6/11 11/7 11/2 3-1 1.5 -3
אליפות הפועל 2020 בנות 13 Φ:1
232558
דירוג

תאריך
11/03/2020
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
591.443 0-3 -2
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
194
אליפות הפועל 2020 בנות 13 Φ:1
232555
דירוג

תאריך
11/03/2020
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
194 0-3 +5
איילה סמורי
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
37.85
אליפות הפועל 2020 בנות 13 Φ:1
232546
דירוג

תאריך
11/03/2020
ליאל שוט
הישגי כרמיאל
451.228 0-3 -2
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
194
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
237242
דירוג

תאריך
09/03/2020
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
194 0-3 +5
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1
אליפות לוד 22.2.20 12 ב Φ:0.7
232147
דירוג
29/02/2020
תאריך
22/02/2020
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6 2-3 +4.2
איתמר נויבואר
מכבי בני הרצליה
8.35
אליפות לוד 22.2.20 12 ב Φ:0.7
232145
דירוג
29/02/2020
תאריך
22/02/2020
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6 0-3 +4.9
שון איכנבאום
הפועל לוד
60.5675
אליפות לוד 22.2.20 12 ב Φ:0.7
232134
דירוג
29/02/2020
תאריך
22/02/2020
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6 3-2 +0
ג'ורג' אבו מנה
הפועל לוד
0
אליפות לוד 22.2.20 12 ב Φ:0.7
232133
דירוג
29/02/2020
תאריך
22/02/2020
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6 1-3 +4.2
איתמר נויבואר
מכבי בני הרצליה
8.35
רנקליסט 3 - עונה 2019-2020 בנות 15 Φ:1.5
231544
דירוג
29/02/2020
תאריך
20/02/2020
קרינה טברובסקי
עירוני גבעתיים
207.475 3-0 +21
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6
רנקליסט 3 - עונה 2019-2020 בנות 15 Φ:1.5
231542
דירוג
29/02/2020
תאריך
20/02/2020
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6 3-1 -3
ליאל שוט
הישגי כרמיאל
440.228
רנקליסט 3 - עונה 2019-2020 בנות 15 Φ:1.5
231539
דירוג
29/02/2020
תאריך
20/02/2020
תמר גולן
מכבי שהם
503.725 0-3 -3
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6
רנקליסט 3 - עונה 2019-2020 פלייאוף תחתון Φ:1.5
231746
דירוג
29/02/2020
תאריך
20/02/2020
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6 1-3 +21
יהודית בורנשטיין
הפועל בת ים
214.943
רנקליסט 3 - עונה 2019-2020 פלייאוף תחתון Φ:1.5
231744
דירוג
29/02/2020
תאריך
20/02/2020
אליה סטפמן
הפועל גליל תחתון
204.375 3-1 +21
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6
אליפות רמלה 15.2.20 גיל 11 א Φ:0.7
231046
דירוג
29/02/2020
תאריך
15/02/2020
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6 3-0 -2.1
עידו דפני
מכבי שהם
245.625
אליפות רמלה 15.2.20 גיל 11 א Φ:0.7
231037
דירוג
29/02/2020
תאריך
15/02/2020
ניר אנגלר
טנ''ש נס ציונה
262.65 1-3 -2.1
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6
אליפות רמלה 15.2.20 גיל 11 א Φ:0.7
231036
דירוג
29/02/2020
תאריך
15/02/2020
אריאל שימונוב
מכבי דימונה
122.518 3-0 +7
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6
אליפות רמלה 15.2.20 גיל 13 ב Φ:0.7
231131
דירוג
29/02/2020
תאריך
15/02/2020
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6 3-0 -2.1
עידן עופר
מכבי רחובות
269.85
אליפות רמלה 15.2.20 גיל 13 ב Φ:0.7
231115
דירוג
29/02/2020
תאריך
15/02/2020
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6 3-2 -5.6
איתמר נויבואר
מכבי בני הרצליה
8.35
אליפות רמלה 15.2.20 גיל 13 ב Φ:0.7
231114
דירוג
29/02/2020
תאריך
15/02/2020
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6 2-3 +0
ג'ורג' אבו מנה
הפועל לוד
0
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
228064
דירוג
29/02/2020
תאריך
03/02/2020
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6 0-3 +9
יהונתן מבורך
הפועל ירושלים
100.442
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
228059
דירוג
29/02/2020
תאריך
03/02/2020
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6 0-3 +0
ערן בר טוב רוטמן
הפועל ירושלים
0
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
228050
דירוג
29/02/2020
תאריך
03/02/2020
מנור עובדיה
הפועל לוד
1 3-0 +6
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
228052
דירוג
29/02/2020
תאריך
03/02/2020
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
31.2 0-3 -7
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6
רנקליסט 2 - עונה 2019-2020 בנות 15 Φ:1.5
223780
דירוג
31/01/2020
תאריך
16/01/2020
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
494.643 0-3 -1.5
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
90.6
רנקליסט 2 - עונה 2019-2020 בנות 15 Φ:1.5
223779
דירוג
31/01/2020
תאריך
16/01/2020
סוניה ירובינסקי
הישגי כרמיאל
380.825 1-3 -3
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
90.6
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com