אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
ID של השחקן : 4811
קטגוריה : B11 נקודות : 73.5
גברים
654
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
211114
73.5
06/11/2019 רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15)
ראנקליסט ב' גיל 13
בית 3
2 הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
347.2 11/4 11/9 11/9 3-0 1 -2
211113
73.5
06/11/2019 רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15)
ראנקליסט ב' גיל 13
בית 3
1 יהודית בורנשטיין
הפועל בת ים
154.6 13/11 11/6 12/14 11/8 3-1 1 -4
211771
73.5
04/11/2019 רנקליסט 1 - ג
רמת גן 13
בית 1
3 יואב קמק
הפועל ארנון רמת גן
124.6 9/11 7/11 11/8 11/6 7/11 2-3 0.7 +9.8
211769
73.5
04/11/2019 רנקליסט 1 - ג
רמת גן 13
בית 1
1 רני עזר
הפועל ארנון רמת גן
69.9 11/8 11/7 9/11 6/11 8/11 2-3 0.7 +6.3
206465 31/10/2019
78.4
26/10/2019 אליפות שהם 26.10.19
גיל 13
בית 1
3 טומי גרינפלד
בית''ר ראשון לציון
199.2 11/7 11/8 11/6 3-0 0.7 -2.1
206464 31/10/2019
78.4
26/10/2019 אליפות שהם 26.10.19
גיל 13
בית 1
2 עידו דפני
מכבי שהם
147.6 8/11 11/9 11/5 11/7 3-1 0.7 -2.8
201955 31/08/2019
91.6
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 11 א'
4 ליעד יפרח
הפועל קריית אונו
0.0 11/9 11/8 11/7 3-0 0.7 0
201953 31/08/2019
91.6
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 11 א'
בית 3
3 איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
321.9 11/9 8/11 11/7 11/7 3-1 0.7 -1.4
201952 31/08/2019
91.6
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 11 א'
בית 3
2 גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
105.2 8/11 11/8 8/11 11/8 8/11 2-3 0.7 +7
201950 31/08/2019
91.6
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 11 א'
בית 3
1 יהלי וולטר
מכבי שהם
100.6 8/11 11/8 8/11 11/8 8/11 2-3 0.7 +7
198294 30/06/2019
97.2
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
11 א
בית 1
2 הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
333.2 11/6 11/8 11/5 3-0 0.7 -1.4
198293 30/06/2019
97.2
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
11 א
בית 1
1 גל חזן
הפועל לוד
63.7 11/6 13/11 11/7 3-0 0.7 -4.2
195937 31/05/2019
115.4
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
בנים 11 א
בית 1
3 נועם ספיר
מכבי שהם
0.0 7/11 17/15 11/8 11/7 3-1 0.7 0
195934 31/05/2019
115.4
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
בנים 11 א
בית 1
2 איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
362.4 11/5 11/4 11/8 3-0 0.7 -1.4
195933 31/05/2019
115.4
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
בנים 11 א
בית 1
1 יהונתן לוי
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
188.3 11/4 11/9 11/6 3-0 0.7 -2.8
196511 31/05/2019
115.4
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
13 ב
בית 3
3 יהלי וולטר
מכבי שהם
32.7 11/6 11/7 5/11 9/11 11/7 3-2 0.7 -4.9
196510 31/05/2019
115.4
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
13 ב
בית 3
2 יהונתן לוי
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
188.3 11/8 11/7 9/11 11/6 3-1 0.7 -2.8
198373 31/05/2019
115.4
20/05/2019 רנקליסט-5 2018-19 רמה ג'
רמת גן גיל 13
4 מור בן טובים
הפועל ארנון רמת גן
156.8 11/7 11/6 12/10 3-0 0.7 -2.8
198365 31/05/2019
115.4
20/05/2019 רנקליסט-5 2018-19 רמה ג'
רמת גן גיל 13
בית 2
3 טומי גרינפלד
הפועל ארנון רמת גן
282.6 9/11 5/11 11/4 6/11 1-3 0.7 +14
198364 31/05/2019
115.4
20/05/2019 רנקליסט-5 2018-19 רמה ג'
רמת גן גיל 13
בית 2
2 שחר ברנשטין
הפועל ארנון רמת גן
84.2 7/11 11/6 11/7 11/5 3-1 0.7 -4.2
196291 31/05/2019
115.4
18/05/2019 אליפות שהם
גיל 11
בית 2
3 איילון בניימין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
79.9 11/9 11/9 11/8 3-0 0.7 -4.2
196289 31/05/2019
115.4
18/05/2019 אליפות שהם
גיל 11
בית 2
1 יהלי וולטר
מכבי שהם
32.7 7/11 11/7 11/7 7/11 11/8 3-2 0.7 -4.9
194642 31/05/2019
115.4
11/05/2019 אליפות נס ציונה
11 א
4 דניאל קרבצ'נקו
מכבי בני הרצליה
263.2 11/5 11/8 11/7 3-0 0.7 -2.1
194865 31/05/2019
115.4
11/05/2019 אליפות נס ציונה
11 א
בית 3
1 אלון חסון
מכבי בני הרצליה
245.2 11/8 11/7 11/8 3-0 0.7 -2.1
186322 30/04/2019
131.9
14/04/2019 אליפות הפועל 2019
בנים 11
בית 3
2 ליאור סרף
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
404.6 11/3 11/3 13/11 3-0 1 -2
רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15) ראנקליסט ב' גיל 13 Φ:1
211114
דירוג

תאריך
06/11/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
347.225 0-3 -2
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
73.5
רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15) ראנקליסט ב' גיל 13 Φ:1
211113
דירוג

תאריך
06/11/2019
יהודית בורנשטיין
הפועל בת ים
154.55 1-3 -4
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
73.5
רנקליסט 1 - ג רמת גן 13 Φ:0.7
211771
דירוג

תאריך
04/11/2019
יואב קמק
הפועל ארנון רמת גן
124.6 3-2 +9.8
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
73.5
רנקליסט 1 - ג רמת גן 13 Φ:0.7
211769
דירוג

תאריך
04/11/2019
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
73.5 2-3 +6.3
רני עזר
הפועל ארנון רמת גן
69.925
אליפות שהם 26.10.19 גיל 13 Φ:0.7
206465
דירוג
31/10/2019
תאריך
26/10/2019
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
78.4 3-0 -2.1
טומי גרינפלד
בית''ר ראשון לציון
199.15
אליפות שהם 26.10.19 גיל 13 Φ:0.7
206464
דירוג
31/10/2019
תאריך
26/10/2019
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
78.4 3-1 -2.8
עידו דפני
מכבי שהם
147.625
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 11 א' Φ:0.7
201955
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
ליעד יפרח
הפועל קריית אונו
0 0-3 +0
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
91.6
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 11 א' Φ:0.7
201953
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
321.9 1-3 -1.4
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
91.6
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 11 א' Φ:0.7
201952
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
105.2 3-2 +7
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
91.6
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 11 א' Φ:0.7
201950
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
91.6 2-3 +7
יהלי וולטר
מכבי שהם
100.6
אליפות רמלה יוני 2019 11 א Φ:0.7
198294
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
333.2 0-3 -1.4
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
97.2
אליפות רמלה יוני 2019 11 א Φ:0.7
198293
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
גל חזן
הפועל לוד
63.7 0-3 -4.2
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
97.2
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 11 א Φ:0.7
195937
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
115.4 3-1 +0
נועם ספיר
מכבי שהם
0
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 11 א Φ:0.7
195934
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
362.4 0-3 -1.4
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
115.4
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 11 א Φ:0.7
195933
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
יהונתן לוי
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
188.3 0-3 -2.8
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
115.4
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל 13 ב Φ:0.7
196511
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
115.4 3-2 -4.9
יהלי וולטר
מכבי שהם
32.7
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל 13 ב Φ:0.7
196510
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
115.4 3-1 -2.8
יהונתן לוי
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
188.3
רנקליסט-5 2018-19 רמה ג' רמת גן גיל 13 Φ:0.7
198373
דירוג
31/05/2019
תאריך
20/05/2019
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
115.4 3-0 -2.8
מור בן טובים
הפועל ארנון רמת גן
156.8
רנקליסט-5 2018-19 רמה ג' רמת גן גיל 13 Φ:0.7
198365
דירוג
31/05/2019
תאריך
20/05/2019
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
115.4 1-3 +14
טומי גרינפלד
הפועל ארנון רמת גן
282.6
רנקליסט-5 2018-19 רמה ג' רמת גן גיל 13 Φ:0.7
198364
דירוג
31/05/2019
תאריך
20/05/2019
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
115.4 3-1 -4.2
שחר ברנשטין
הפועל ארנון רמת גן
84.2
אליפות שהם גיל 11 Φ:0.7
196291
דירוג
31/05/2019
תאריך
18/05/2019
איילון בניימין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
79.9 0-3 -4.2
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
115.4
אליפות שהם גיל 11 Φ:0.7
196289
דירוג
31/05/2019
תאריך
18/05/2019
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
115.4 3-2 -4.9
יהלי וולטר
מכבי שהם
32.7
אליפות נס ציונה 11 א Φ:0.7
194642
דירוג
31/05/2019
תאריך
11/05/2019
דניאל קרבצ'נקו
מכבי בני הרצליה
263.2 0-3 -2.1
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
115.4
אליפות נס ציונה 11 א Φ:0.7
194865
דירוג
31/05/2019
תאריך
11/05/2019
אלון חסון
מכבי בני הרצליה
245.2 0-3 -2.1
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
115.4
אליפות הפועל 2019 בנים 11 Φ:1
186322
דירוג
30/04/2019
תאריך
14/04/2019
ליאור סרף
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
404.6 0-3 -2
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
131.9
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com