יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
ID של השחקן : 4801
קטגוריה : B11 נקודות : 92.1
גברים
1081
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
232315 31/03/2020
55.1
11/03/2020 אליפות הפועל 2020
בנים 11
6 ליאור סרף
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
530.9 11/9 11/8 11/6 3-0 1 -1
232312 31/03/2020
55.1
11/03/2020 אליפות הפועל 2020
בנים 11
5 יהלי מור
הפועל תל אביב
112.6 4/11 9/11 6/11 0-3 1 +14
232306 31/03/2020
55.1
11/03/2020 אליפות הפועל 2020
בנים 11
4 מירון ברזין
הפועל בת ים
19.7 6/11 1/11 4/11 0-3 1 +8
232279 31/03/2020
55.1
11/03/2020 אליפות הפועל 2020
בנים 11
בית 4
1 עידו שפירר
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
1.0 2/11 6/11 6/11 0-3 1 +7
237233 31/03/2020
55.1
09/03/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K1 - הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K3
ראם שרוני
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
45.6 7/11 11/6 8/11 11/5 3/11 2-3 1 +9
231044 29/02/2020
31.2
15/02/2020 אליפות רמלה 15.2.20
גיל 11 א
בית 2
3 יהונתן סצ'קוב
מכבי דימונה
24.5 9/11 7/11 6/11 0-3 0.7 +6.3
231041 29/02/2020
31.2
15/02/2020 אליפות רמלה 15.2.20
גיל 11 א
בית 2
2 עידו דפני
מכבי שהם
245.6 11/8 11/9 8/11 7/11 11/7 3-2 0.7 -1.4
231040 29/02/2020
31.2
15/02/2020 אליפות רמלה 15.2.20
גיל 11 א
בית 2
1 גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
170.0 7/11 11/9 11/7 11/8 3-1 0.7 -2.1
231133 29/02/2020
31.2
15/02/2020 אליפות רמלה 15.2.20
גיל 13 ב
5 איתמר נויבואר
מכבי בני הרצליה
8.4 11/6 11/7 11/5 3-0 0.7 -3.5
231470 29/02/2020
31.2
15/02/2020 אליפות רמלה 15.2.20
גיל 13 ב
בית 4
3 גון עזאר
הפועל לוד
0.0 9/11 7/11 7/11 0-3 0.7 +0
231468 29/02/2020
31.2
15/02/2020 אליפות רמלה 15.2.20
גיל 13 ב
בית 4
2 בן חרוץ
עירוני גבעתיים
0.0 9/11 8/11 7/11 0-3 0.7 +0
231466 29/02/2020
31.2
15/02/2020 אליפות רמלה 15.2.20
גיל 13 ב
בית 4
1 עידן עופר
מכבי רחובות
269.9 11/7 11/8 11/6 3-0 0.7 -1.4
228049 29/02/2020
31.2
03/02/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K1 - הפועל לוד K2
שון איכנבאום
הפועל לוד
60.6 8/11 9/11 7/11 0-3 1 +12
228054 29/02/2020
31.2
03/02/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K1 - הפועל ירושלים K1
תמר קלוו
הפועל ירושלים
0.0 8/11 7/11 6/11 0-3 1 +0
228052 29/02/2020
31.2
03/02/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K1 - הפועל לוד K2
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6 6/11 3/11 8/11 0-3 1 +14
226230 31/01/2020
7.3
29/01/2020 אליפות ראשון לציון-תחרות 6
דרג ב
בית 1
3 יואב קמק
הפועל ארנון רמת גן
127.5 11/6 11/5 11/8 3-0 0.7 -2.1
226228 31/01/2020
7.3
29/01/2020 אליפות ראשון לציון-תחרות 6
דרג ב
בית 1
2 ירין מור
טנ''ש נס ציונה
155.4 11/9 11/9 7/11 11/8 3-1 0.7 -2.1
226225 31/01/2020
7.3
29/01/2020 אליפות ראשון לציון-תחרות 6
דרג ב
בית 1
1 אושרי מלול
בית''ר ראשון לציון
247.8 8/11 11/8 10/12 11/2 11/8 3-2 0.7 -1.4
223719 31/01/2020
7.3
16/01/2020 רנקליסט 2 - עונה 2019-2020
בנים/בנות 11
4 גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
107.3 11/4 13/15 11/5 15/13 3-1 1.5 -6
223690 31/01/2020
7.3
16/01/2020 רנקליסט 2 - עונה 2019-2020
בנים/בנות 11
בית 1
2 אלעד מור יוסף
הפועל גליל תחתון
427.1 11/9 11/9 11/9 3-0 1.5 -1.5
223689 31/01/2020
7.3
16/01/2020 רנקליסט 2 - עונה 2019-2020
בנים/בנות 11
בית 1
1 יאיר שניידר
הפועל רמת ישי
41.6 8/11 5/11 9/11 0-3 1.5 +18
223478 31/01/2020
7.3
15/01/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K1 - הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
25.9 6/11 7/11 8/11 0-3 1 +10
223464 31/01/2020
7.3
15/01/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K1 - מכבי עלה אריאל K1
מארק אלקין
מכבי עלה אריאל
1.0 6/11 7/11 5/11 0-3 1 +9
217378 31/12/2019
8.7
18/12/2019 אליפות ראשון לציון- תחרות 4
דרג ב"
בית 3
3 אלין נתנוב
בית''ר ראשון לציון
30.7 4/11 11/7 5/11 11/7 11/8 3-2 0.7 -3.5
217376 31/12/2019
8.7
18/12/2019 אליפות ראשון לציון- תחרות 4
דרג ב"
בית 3
2 ניר אנגלר
טנ''ש נס ציונה
134.0 11/4 2/11 11/2 3/11 11/7 3-2 0.7 -2.1
אליפות הפועל 2020 בנים 11 Φ:1
232315
דירוג
31/03/2020
תאריך
11/03/2020
ליאור סרף
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
530.925 0-3 -1
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
55.1
אליפות הפועל 2020 בנים 11 Φ:1
232312
דירוג
31/03/2020
תאריך
11/03/2020
יהלי מור
הפועל תל אביב
112.55 3-0 +14
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
55.1
אליפות הפועל 2020 בנים 11 Φ:1
232306
דירוג
31/03/2020
תאריך
11/03/2020
מירון ברזין
הפועל בת ים
19.7 3-0 +8
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
55.1
אליפות הפועל 2020 בנים 11 Φ:1
232279
דירוג
31/03/2020
תאריך
11/03/2020
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
55.1 0-3 +7
עידו שפירר
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
1
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
237233
דירוג
31/03/2020
תאריך
09/03/2020
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
55.1 2-3 +9
ראם שרוני
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
45.55
אליפות רמלה 15.2.20 גיל 11 א Φ:0.7
231044
דירוג
29/02/2020
תאריך
15/02/2020
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
31.2 0-3 +6.3
יהונתן סצ'קוב
מכבי דימונה
24.5
אליפות רמלה 15.2.20 גיל 11 א Φ:0.7
231041
דירוג
29/02/2020
תאריך
15/02/2020
עידו דפני
מכבי שהם
245.625 2-3 -1.4
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
31.2
אליפות רמלה 15.2.20 גיל 11 א Φ:0.7
231040
דירוג
29/02/2020
תאריך
15/02/2020
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
170 1-3 -2.1
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
31.2
אליפות רמלה 15.2.20 גיל 13 ב Φ:0.7
231133
דירוג
29/02/2020
תאריך
15/02/2020
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
31.2 3-0 -3.5
איתמר נויבואר
מכבי בני הרצליה
8.35
אליפות רמלה 15.2.20 גיל 13 ב Φ:0.7
231470
דירוג
29/02/2020
תאריך
15/02/2020
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
31.2 0-3 +0
גון עזאר
הפועל לוד
0
אליפות רמלה 15.2.20 גיל 13 ב Φ:0.7
231468
דירוג
29/02/2020
תאריך
15/02/2020
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
31.2 0-3 +0
בן חרוץ
עירוני גבעתיים
0
אליפות רמלה 15.2.20 גיל 13 ב Φ:0.7
231466
דירוג
29/02/2020
תאריך
15/02/2020
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
31.2 3-0 -1.4
עידן עופר
מכבי רחובות
269.85
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
228049
דירוג
29/02/2020
תאריך
03/02/2020
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
31.2 0-3 +12
שון איכנבאום
הפועל לוד
60.5675
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
228054
דירוג
29/02/2020
תאריך
03/02/2020
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
31.2 0-3 +0
תמר קלוו
הפועל ירושלים
0
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
228052
דירוג
29/02/2020
תאריך
03/02/2020
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
31.2 0-3 +14
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
120.6
אליפות ראשון לציון-תחרות 6 דרג ב Φ:0.7
226230
דירוג
31/01/2020
תאריך
29/01/2020
יואב קמק
הפועל ארנון רמת גן
127.5 0-3 -2.1
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
7.3
אליפות ראשון לציון-תחרות 6 דרג ב Φ:0.7
226228
דירוג
31/01/2020
תאריך
29/01/2020
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
7.3 3-1 -2.1
ירין מור
טנ''ש נס ציונה
155.425
אליפות ראשון לציון-תחרות 6 דרג ב Φ:0.7
226225
דירוג
31/01/2020
תאריך
29/01/2020
אושרי מלול
בית''ר ראשון לציון
247.767 2-3 -1.4
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
7.3
רנקליסט 2 - עונה 2019-2020 בנים/בנות 11 Φ:1.5
223719
דירוג
31/01/2020
תאריך
16/01/2020
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
107.3 1-3 -6
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
7.3
רנקליסט 2 - עונה 2019-2020 בנים/בנות 11 Φ:1.5
223690
דירוג
31/01/2020
תאריך
16/01/2020
אלעד מור יוסף
הפועל גליל תחתון
427.075 0-3 -1.5
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
7.3
רנקליסט 2 - עונה 2019-2020 בנים/בנות 11 Φ:1.5
223689
דירוג
31/01/2020
תאריך
16/01/2020
יאיר שניידר
הפועל רמת ישי
41.6 3-0 +18
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
7.3
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
223478
דירוג
31/01/2020
תאריך
15/01/2020
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
7.3 0-3 +10
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
25.9
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
223464
דירוג
31/01/2020
תאריך
15/01/2020
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
7.3 0-3 +9
מארק אלקין
מכבי עלה אריאל
1
אליפות ראשון לציון- תחרות 4 דרג ב" Φ:0.7
217378
דירוג
31/12/2019
תאריך
18/12/2019
אלין נתנוב
בית''ר ראשון לציון
30.675 2-3 -3.5
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
8.7
אליפות ראשון לציון- תחרות 4 דרג ב" Φ:0.7
217376
דירוג
31/12/2019
תאריך
18/12/2019
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
8.7 3-2 -2.1
ניר אנגלר
טנ''ש נס ציונה
133.95
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com