יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
ID של השחקן : 4801
קטגוריה : B10 נקודות : 16.6
גברים
1353
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
193404 30/04/2019
19.2
11/04/2019 אליפות רמת גן ע"ש אהרון גולדנברג
11 א'
בית 3
2 איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
292.9 11/8 11/7 11/8 3-0 0.7 -1.4
193403 30/04/2019
19.2
11/04/2019 אליפות רמת גן ע"ש אהרון גולדנברג
11 א'
בית 3
1 אלון חסון
מכבי בני הרצליה
239.6 11/9 11/8 11/9 3-0 0.7 -1.4
193426 30/04/2019
19.2
11/04/2019 אליפות רמת גן ע"ש אהרון גולדנברג
13 א'
בית 4
2 דניאל קרבצ'נקו
מכבי בני הרצליה
238.7 11/9 11/8 11/9 3-0 0.7 -1.4
193425 30/04/2019
19.2
11/04/2019 אליפות רמת גן ע"ש אהרון גולדנברג
13 א'
בית 4
1 איתי ישראלי
הפועל ארנון רמת גן
358.3 11/9 11/8 11/7 3-0 0.7 -1.4
189708 30/04/2019
19.2
03/04/2019 ליגות נוער 2018-2019
קדטים שלב ב תל אביב-שפלה תחתון
מכבי רחובות C1 - הפועל בת ים C1
לידור חומארי
הפועל בת ים
37.9 8/11 12/10 7/11 8/11 1-3 1 +10
189638 30/04/2019
19.2
03/04/2019 ליגות נוער 2018-2019
קדטים שלב ב תל אביב-שפלה תחתון
מכבי רחובות C1 - בית''ר ראשון לציון C1
אופק דינצמן
בית''ר ראשון לציון
118.0 12/10 10/12 11/6 11/9 3-1 1 -4
189719 30/04/2019
19.2
03/04/2019 ליגות נוער 2018-2019
קדטים שלב ב תל אביב-שפלה תחתון
בית''ר אשדוד C1 - מכבי רחובות C1
יעקב זיזוב
בית''ר אשדוד
0.0 11/3 11/7 11/2 3-0 1 0
189711 30/04/2019
19.2
03/04/2019 ליגות נוער 2018-2019
קדטים שלב ב תל אביב-שפלה תחתון
מכבי רחובות C1 - הפועל בת ים C1
אמה לויתן
הפועל בת ים
214.3 11/9 10/12 11/4 11/1 3-1 1 -3
184164 31/03/2019
0.0
20/03/2019 אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019
בנים 11
בית 12
3 אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
0.0 11/6 11/6 6/11 13/11 3-1 2 0
184162 31/03/2019
0.0
20/03/2019 אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019
בנים 11
בית 12
2 דרור גורן
הפועל מבשרת ציון
64.0 3/11 4/11 10/12 0-3 2 +0
184159 31/03/2019
0.0
20/03/2019 אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019
בנים 11
בית 12
1 דוד מוזיצנקו
בית''ר באר שבע
191.0 11/9 11/8 11/8 3-0 2 0
183294 31/03/2019
0.0
09/03/2019 אליפות תל אביב
גיל 11
בית 2
3 אשל בלמקר
מכבי שהם
88.1 11/9 8/11 11/9 11/7 3-1 0.7 0
183292 31/03/2019
0.0
09/03/2019 אליפות תל אביב
גיל 11
בית 2
2 הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
178.1 11/6 11/7 11/9 3-0 0.7 0
183289 31/03/2019
0.0
09/03/2019 אליפות תל אביב
גיל 11
בית 2
1 עילאי פריטש
מכבי בני הרצליה
250.4 11/9 11/7 11/6 3-0 0.7 0
183462 31/03/2019
0.0
09/03/2019 אליפות תל אביב
גיל 13
בית 7
3 אדם סידלר
מכבי שהם
156.0 11/7 11/8 11/9 3-0 0.7 0
183461 31/03/2019
0.0
09/03/2019 אליפות תל אביב
גיל 13
בית 7
2 יובל אלחזוב
ק.ה. גבעתיים
53.2 11/8 11/7 11/8 3-0 0.7 0
182602 31/03/2019
0.0
06/03/2019 ליגות נוער 2018-2019
קדטים שלב ב תל אביב-שפלה תחתון
מכבי רחובות C1 - מכבי רחובות C2
פלג ברני סקין
מכבי רחובות
111.7 11/1 11/7 12/10 3-0 1 0
182916 31/03/2019
0.0
06/03/2019 ליגות נוער 2018-2019
קדטים שלב ב תל אביב-שפלה תחתון
מכבי רחובות C1 - הפועל באר טוביה C1
איה פריוה
הפועל באר טוביה
101.0 11/7 11/6 11/8 3-0 1 0
182648 31/03/2019
0.0
06/03/2019 ליגות נוער 2018-2019
קדטים שלב ב תל אביב-שפלה תחתון
מכבי רחובות C1 - הפועל קריית אונו C1
אוריאל כהן
הפועל קריית אונו
132.4 11/6 11/8 11/9 3-0 1 0
182919 31/03/2019
0.0
06/03/2019 ליגות נוער 2018-2019
קדטים שלב ב תל אביב-שפלה תחתון
מכבי רחובות C1 - הפועל באר טוביה C1
עומר אחרק
הפועל באר טוביה
0.0 11/7 11/8 9/11 8/11 6/11 2-3 1 +0
181156 28/02/2019
0.0
23/02/2019 אליפות רמלה
11 א
בית 3
3 אשל בלמקר
מכבי שהם
0.0 11/8 7/11 8/11 9/11 1-3 0.7 +0
181154 28/02/2019
0.0
23/02/2019 אליפות רמלה
11 א
בית 3
2 מתן פוקס
ק.ה. גבעתיים
181.6 11/1 11/6 11/1 3-0 0.7 0
181151 28/02/2019
0.0
23/02/2019 אליפות רמלה
11 א
בית 3
1 עילאי פריטש
מכבי בני הרצליה
227.9 11/3 11/3 11/4 3-0 0.7 0
אליפות רמת גן ע"ש אהרון גולדנברג 11 א' Φ:0.7
193404
דירוג
30/04/2019
תאריך
11/04/2019
איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
292.9 0-3 -1.4
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
19.2
אליפות רמת גן ע"ש אהרון גולדנברג 11 א' Φ:0.7
193403
דירוג
30/04/2019
תאריך
11/04/2019
אלון חסון
מכבי בני הרצליה
239.6 0-3 -1.4
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
19.2
אליפות רמת גן ע"ש אהרון גולדנברג 13 א' Φ:0.7
193426
דירוג
30/04/2019
תאריך
11/04/2019
דניאל קרבצ'נקו
מכבי בני הרצליה
238.7 0-3 -1.4
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
19.2
אליפות רמת גן ע"ש אהרון גולדנברג 13 א' Φ:0.7
193425
דירוג
30/04/2019
תאריך
11/04/2019
איתי ישראלי
הפועל ארנון רמת גן
358.337 0-3 -1.4
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
19.2
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב תל אביב-שפלה תחתון Φ:1
189708
דירוג
30/04/2019
תאריך
03/04/2019
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
19.2 1-3 +10
לידור חומארי
הפועל בת ים
37.9
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב תל אביב-שפלה תחתון Φ:1
189638
דירוג
30/04/2019
תאריך
03/04/2019
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
19.2 3-1 -4
אופק דינצמן
בית''ר ראשון לציון
118
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב תל אביב-שפלה תחתון Φ:1
189719
דירוג
30/04/2019
תאריך
03/04/2019
יעקב זיזוב
בית''ר אשדוד
0 0-3 +0
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
19.2
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב תל אביב-שפלה תחתון Φ:1
189711
דירוג
30/04/2019
תאריך
03/04/2019
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
19.2 3-1 -3
אמה לויתן
הפועל בת ים
214.3
אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019 בנים 11 Φ:2
184164
דירוג
31/03/2019
תאריך
20/03/2019
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
0 1-3 +0
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
0
אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019 בנים 11 Φ:2
184162
דירוג
31/03/2019
תאריך
20/03/2019
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
0 0-3 +0
דרור גורן
הפועל מבשרת ציון
64
אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019 בנים 11 Φ:2
184159
דירוג
31/03/2019
תאריך
20/03/2019
דוד מוזיצנקו
בית''ר באר שבע
191 0-3 +0
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
0
אליפות תל אביב גיל 11 Φ:0.7
183294
דירוג
31/03/2019
תאריך
09/03/2019
אשל בלמקר
מכבי שהם
88.1 1-3 +0
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
0
אליפות תל אביב גיל 11 Φ:0.7
183292
דירוג
31/03/2019
תאריך
09/03/2019
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
0 3-0 +0
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
178.1
אליפות תל אביב גיל 11 Φ:0.7
183289
דירוג
31/03/2019
תאריך
09/03/2019
עילאי פריטש
מכבי בני הרצליה
250.4 0-3 +0
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
0
אליפות תל אביב גיל 13 Φ:0.7
183462
דירוג
31/03/2019
תאריך
09/03/2019
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
0 3-0 +0
אדם סידלר
מכבי שהם
156
אליפות תל אביב גיל 13 Φ:0.7
183461
דירוג
31/03/2019
תאריך
09/03/2019
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
0 3-0 +0
יובל אלחזוב
ק.ה. גבעתיים
53.2
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב תל אביב-שפלה תחתון Φ:1
182602
דירוג
31/03/2019
תאריך
06/03/2019
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
0 3-0 +0
פלג ברני סקין
מכבי רחובות
111.7
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב תל אביב-שפלה תחתון Φ:1
182916
דירוג
31/03/2019
תאריך
06/03/2019
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
0 3-0 +0
איה פריוה
הפועל באר טוביה
101
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב תל אביב-שפלה תחתון Φ:1
182648
דירוג
31/03/2019
תאריך
06/03/2019
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
0 3-0 +0
אוריאל כהן
הפועל קריית אונו
132.4
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב תל אביב-שפלה תחתון Φ:1
182919
דירוג
31/03/2019
תאריך
06/03/2019
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
0 2-3 +0
עומר אחרק
הפועל באר טוביה
0
אליפות רמלה 11 א Φ:0.7
181156
דירוג
28/02/2019
תאריך
23/02/2019
אשל בלמקר
מכבי שהם
0 3-1 +0
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
0
אליפות רמלה 11 א Φ:0.7
181154
דירוג
28/02/2019
תאריך
23/02/2019
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
0 3-0 +0
מתן פוקס
ק.ה. גבעתיים
181.6
אליפות רמלה 11 א Φ:0.7
181151
דירוג
28/02/2019
תאריך
23/02/2019
עילאי פריטש
מכבי בני הרצליה
227.9 0-3 +0
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
0
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com