יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
ID של השחקן : 4753
קטגוריה : B10 נקודות : 31.5
נשים
169
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
242299 31/03/2020
1.0
12/03/2020 רנקליסט 4 - דרג ג
מטה יהודה גיל 13
בית 3
3 אורי נבו
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
0.0 11/6 11/3 12/14 11/9 3-1 0.7 0
242297 31/03/2020
1.0
12/03/2020 רנקליסט 4 - דרג ג
מטה יהודה גיל 13
בית 3
2 איתי צבר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1.0 4/11 5/11 10/12 0-3 0.7 +6.3
242294 31/03/2020
1.0
12/03/2020 רנקליסט 4 - דרג ג
מטה יהודה גיל 13
בית 3
1 משה נחמיה גוטליב
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
98.6 11/7 11/7 11/3 3-0 0.7 -2.8
232541 31/03/2020
1.0
11/03/2020 אליפות הפועל 2020
בנות 11
5 נויה אלטמן
הישגי כרמיאל
1.0 9/11 8/11 5/11 0-3 1 +9
232540 31/03/2020
1.0
11/03/2020 אליפות הפועל 2020
בנות 11
4 מישל צ'שקין
הישגי כרמיאל
33.9 9/11 12/10 8/11 6/11 1-3 1 +12
232538 31/03/2020
1.0
11/03/2020 אליפות הפועל 2020
בנות 11
בית 2
3 נויה אלטמן
הישגי כרמיאל
1.0 9/11 8/11 5/11 0-3 1 +9
237242 31/03/2020
1.0
09/03/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K2 - הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
194.0 11/6 11/8 11/1 3-0 1 -3
231692 29/02/2020
1.0
20/02/2020 רנקליסט 3 - עונה 2019-2020
בנים/בנות 11
בית 6
3 מאור ניחנביץ
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
1.0 11/2 11/9 11/9 3-0 1.5 -7.5
231689 29/02/2020
1.0
20/02/2020 רנקליסט 3 - עונה 2019-2020
בנים/בנות 11
בית 6
2 אילן אלטמן
אליצור קריית אתא
170.6 11/1 11/3 11/3 3-0 1.5 -4.5
231688 29/02/2020
1.0
20/02/2020 רנקליסט 3 - עונה 2019-2020
בנים/בנות 11
בית 6
1 אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
98.3 11/4 11/5 11/4 3-0 1.5 -6
231784 29/02/2020
1.0
20/02/2020 רנקליסט 3 - עונה 2019-2020
פלייאוף תחתון
1 קורן דוידוביץ
הפועל רמת ישי
21.2 8/11 11/9 11/9 11/9 3-1 1.5 -7.5
228616 29/02/2020
1.0
06/02/2020 רנקליסט 3 - דרג ג
מטה יהודה 13
6 רומי לביא
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
160.1 11/1 11/2 11/3 3-0 0.7 -2.1
228591 29/02/2020
1.0
06/02/2020 רנקליסט 3 - דרג ג
מטה יהודה 13
בית 2
4 משה נחמיה גוטליב
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
76.7 11/3 11/9 11/4 3-0 0.7 -2.8
228590 29/02/2020
1.0
06/02/2020 רנקליסט 3 - דרג ג
מטה יהודה 13
בית 2
3 רואי אסולין
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
0.0 5/11 9/11 5/11 0-3 0.7 +0
228586 29/02/2020
1.0
06/02/2020 רנקליסט 3 - דרג ג
מטה יהודה 13
בית 2
1 עמית יוסף שוורץ
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1.0 6/11 4/11 6/11 0-3 0.7 +6.3
227907 29/02/2020
1.0
03/02/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1 - הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K4
ליעד שלמה חסין
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
2.4 11/5 11/4 8/11 9/11 11/8 3-2 1 -5
227661 29/02/2020
1.0
03/02/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1 - הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K2
איתי צבר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1.0 2/11 8/11 6/11 0-3 1 +9
227664 29/02/2020
1.0
03/02/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1 - הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K2
נעם שעיה
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
20.6 11/6 12/10 11/8 3-0 1 -5
223706 31/01/2020
25.9
16/01/2020 רנקליסט 2 - עונה 2019-2020
בנים/בנות 11
בית 6
3 עידו דפני
מכבי שהם
200.8 11/7 11/13 11/5 11/3 3-1 1.5 -4.5
223704 31/01/2020
25.9
16/01/2020 רנקליסט 2 - עונה 2019-2020
בנים/בנות 11
בית 6
1 אלון מרקו
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
4.5 11/7 11/4 11/3 3-0 1.5 -7.5
223812 31/01/2020
25.9
16/01/2020 רנקליסט 2 - עונה 2019-2020
פלייאוף תחתון
1 מאור ניחנביץ
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
1.0 11/2 11/5 11/4 3-0 1.5 -7.5
223453 31/01/2020
25.9
15/01/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל ירושלים K1 - הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1
יהונתן מבורך
הפועל ירושלים
86.4 11/6 11/4 11/2 3-0 1 -4
223478 31/01/2020
25.9
15/01/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K1 - הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
7.3 11/6 11/7 11/8 3-0 1 -5
223468 31/01/2020
25.9
15/01/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל ירושלים K2 - הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1
אביתר קרופניק
הפועל ירושלים
0.0 6/11 11/9 4/11 4/11 1-3 1 +0
218834 31/12/2019
21.7
23/12/2019 רנקליסט 2 - ג
הפ' מטה יהודה גיל 13
בית 3
3 דביר זינגר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
180.0 11/5 11/3 11/5 3-0 0.7 -2.1
רנקליסט 4 - דרג ג מטה יהודה גיל 13 Φ:0.7
242299
דירוג
31/03/2020
תאריך
12/03/2020
אורי נבו
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
0 1-3 +0
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1
רנקליסט 4 - דרג ג מטה יהודה גיל 13 Φ:0.7
242297
דירוג
31/03/2020
תאריך
12/03/2020
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1 0-3 +6.3
איתי צבר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1
רנקליסט 4 - דרג ג מטה יהודה גיל 13 Φ:0.7
242294
דירוג
31/03/2020
תאריך
12/03/2020
משה נחמיה גוטליב
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
98.6 0-3 -2.8
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1
אליפות הפועל 2020 בנות 11 Φ:1
232541
דירוג
31/03/2020
תאריך
11/03/2020
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1 0-3 +9
נויה אלטמן
הישגי כרמיאל
1
אליפות הפועל 2020 בנות 11 Φ:1
232540
דירוג
31/03/2020
תאריך
11/03/2020
מישל צ'שקין
הישגי כרמיאל
33.9 3-1 +12
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1
אליפות הפועל 2020 בנות 11 Φ:1
232538
דירוג
31/03/2020
תאריך
11/03/2020
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1 0-3 +9
נויה אלטמן
הישגי כרמיאל
1
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
237242
דירוג
31/03/2020
תאריך
09/03/2020
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
194 0-3 -3
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1
רנקליסט 3 - עונה 2019-2020 בנים/בנות 11 Φ:1.5
231692
דירוג
29/02/2020
תאריך
20/02/2020
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1 3-0 -7.5
מאור ניחנביץ
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
1
רנקליסט 3 - עונה 2019-2020 בנים/בנות 11 Φ:1.5
231689
דירוג
29/02/2020
תאריך
20/02/2020
אילן אלטמן
אליצור קריית אתא
170.6 0-3 -4.5
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1
רנקליסט 3 - עונה 2019-2020 בנים/בנות 11 Φ:1.5
231688
דירוג
29/02/2020
תאריך
20/02/2020
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
98.2925 0-3 -6
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1
רנקליסט 3 - עונה 2019-2020 פלייאוף תחתון Φ:1.5
231784
דירוג
29/02/2020
תאריך
20/02/2020
קורן דוידוביץ
הפועל רמת ישי
21.1925 1-3 -7.5
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1
רנקליסט 3 - דרג ג מטה יהודה 13 Φ:0.7
228616
דירוג
29/02/2020
תאריך
06/02/2020
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1 3-0 -2.1
רומי לביא
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
160.1
רנקליסט 3 - דרג ג מטה יהודה 13 Φ:0.7
228591
דירוג
29/02/2020
תאריך
06/02/2020
משה נחמיה גוטליב
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
76.7 0-3 -2.8
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1
רנקליסט 3 - דרג ג מטה יהודה 13 Φ:0.7
228590
דירוג
29/02/2020
תאריך
06/02/2020
רואי אסולין
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
0 3-0 +0
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1
רנקליסט 3 - דרג ג מטה יהודה 13 Φ:0.7
228586
דירוג
29/02/2020
תאריך
06/02/2020
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1 0-3 +6.3
עמית יוסף שוורץ
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
227907
דירוג
29/02/2020
תאריך
03/02/2020
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1 3-2 -5
ליעד שלמה חסין
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
2.4
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
227661
דירוג
29/02/2020
תאריך
03/02/2020
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1 0-3 +9
איתי צבר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
227664
דירוג
29/02/2020
תאריך
03/02/2020
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1 3-0 -5
נעם שעיה
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
20.55
רנקליסט 2 - עונה 2019-2020 בנים/בנות 11 Φ:1.5
223706
דירוג
31/01/2020
תאריך
16/01/2020
עידו דפני
מכבי שהם
200.825 1-3 -4.5
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
25.9
רנקליסט 2 - עונה 2019-2020 בנים/בנות 11 Φ:1.5
223704
דירוג
31/01/2020
תאריך
16/01/2020
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
25.9 3-0 -7.5
אלון מרקו
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
4.5
רנקליסט 2 - עונה 2019-2020 פלייאוף תחתון Φ:1.5
223812
דירוג
31/01/2020
תאריך
16/01/2020
מאור ניחנביץ
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
1 0-3 -7.5
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
25.9
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
223453
דירוג
31/01/2020
תאריך
15/01/2020
יהונתן מבורך
הפועל ירושלים
86.4425 0-3 -4
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
25.9
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
223478
דירוג
31/01/2020
תאריך
15/01/2020
יונתן נפומניאשצי
הפועל לוד
7.3 0-3 -5
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
25.9
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
223468
דירוג
31/01/2020
תאריך
15/01/2020
אביתר קרופניק
הפועל ירושלים
0 3-1 +0
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
25.9
רנקליסט 2 - ג הפ' מטה יהודה גיל 13 Φ:0.7
218834
דירוג
31/12/2019
תאריך
23/12/2019
דביר זינגר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
179.967 0-3 -2.1
יעל שנהר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
21.7
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com