אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
ID של השחקן : 4643
קטגוריה : M13 נקודות : 192.7
גברים
1098
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
204306
192.7
12/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 1
בנים 14 (2006)
בית 6
1 אושרי מלול
בית''ר ראשון לציון
112.7 11/6 9/11 11/7 11/7 3-1 0.7 -4.9
204083
192.7
12/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 1
בנים 15 ב (2005)
6 ליאור סרף
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
534.9 14/12 11/7 6/11 11/8 3-1 0.7 -1.4
204080
192.7
12/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 1
בנים 15 ב (2005)
5 יהונתן גנדל
הישגי כרמיאל
356.4 6/11 14/16 11/8 13/11 7/11 2-3 0.7 +14
204094
192.7
12/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 1
בנים 15 ב (2005)
בית 2
3 דן רחבלסקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
לא מדורג 3/11 2/11 2/11 0-3 0.7 +0
204091
192.7
12/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 1
בנים 15 ב (2005)
בית 2
2 טומי גרינפלד
בית''ר ראשון לציון
265.2 11/8 11/4 7/11 11/6 3-1 0.7 -2.8
204090
192.7
12/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 1
בנים 15 ב (2005)
בית 2
1 שגיא קמין
הפועל עירוני צפת
167.7 5/11 4/11 10/12 0-3 0.7 +6.3
203502
192.7
04/10/2019 אליפות ראשון לציון למוזמנים
מיני קאדטים 4.10.19
בית 4
3 אלמוג בעל צדקה
בית''ר ראשון לציון
152.6 11/1 14/16 9/11 11/13 1-3 0.7 +5.6
203499
192.7
04/10/2019 אליפות ראשון לציון למוזמנים
מיני קאדטים 4.10.19
בית 4
2 אלעד מור יוסף
הפועל גליל תחתון
350.7 11/9 12/10 11/7 11/5 4-0 0.7 -2.1
203498
192.7
04/10/2019 אליפות ראשון לציון למוזמנים
מיני קאדטים 4.10.19
בית 4
1 איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
342.9 10/12 14/12 11/7 11/3 3-1 0.7 -2.1
201940 31/08/2019
154.2
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 13 א'
6 אסף חננאל
הפועל קריית אונו
615.3 11/9 11/8 11/7 3-0 0.7 -0.7
201937 31/08/2019
154.2
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 13 א'
5 אורי חאיה
מכבי ארזים רמת גן
431.7 7/11 6/11 5/11 0-3 0.7 +16.8
201923 31/08/2019
154.2
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 13 א'
בית 5
2 הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
409.2 11/9 8/11 8/11 11/9 8/11 2-3 0.7 +16.8
201922 31/08/2019
154.2
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 13 א'
בית 5
1 איתי פנחסוב
מכבי שהם
125.2 9/11 8/11 7/11 0-3 0.7 +5.6
198637 30/06/2019
157.0
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
13 א
בית 1
3 עילאי פריטש
מכבי בני הרצליה
507.4 11/7 11/7 11/6 3-0 0.7 -1.4
198636 30/06/2019
157.0
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
13 א
בית 1
2 רביד סלודובניק
הפועל קריית אונו
135.2 11/8 11/9 11/7 3-0 0.7 -3.5
198634 30/06/2019
157.0
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
13 א
בית 1
1 גלעד לוין
טנ''ש נס ציונה
668.0 11/8 7/11 11/4 11/7 3-1 0.7 -0.7
198687 30/06/2019
157.0
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
15 א
בית 1
3 אורי חאיה
מכבי ארזים רמת גן
372.0 11/7 11/8 11/6 3-0 0.7 -1.4
198684 30/06/2019
157.0
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
15 א
בית 1
2 אוהד חן
עירוני גבעתיים
263.2 11/9 11/7 6/11 11/9 3-1 0.7 -2.1
198683 30/06/2019
157.0
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
15 א
בית 1
1 תמר גולן
מכבי שהם
533.4 11/9 11/7 11/8 3-0 0.7 -1.4
198713 30/06/2019
157.0
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
18 ב
בית 1
5 רביד סלודובניק
הפועל קריית אונו
135.2 11/6 11/8 12/10 3-0 0.7 -3.5
198711 30/06/2019
157.0
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
18 ב
בית 1
4 אוהד חן
עירוני גבעתיים
263.2 8/11 9/11 7/11 0-3 0.7 +11.2
198708 30/06/2019
157.0
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
18 ב
בית 1
3 אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
517.5 11/9 11/8 8/11 7/11 11/5 3-2 0.7 -1.4
198705 30/06/2019
157.0
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
18 ב
בית 1
1 מושיקו נשיא
הפועל קריית אונו
259.5 7/11 6/11 11/9 11/7 7/11 2-3 0.7 +11.2
198237 30/06/2019
157.0
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
13 א
בית 1
3 גילי אנגלר
טנ''ש נס ציונה
694.7 11/5 11/6 11/5 3-0 0.7 -0.7
198235 30/06/2019
157.0
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
13 א
בית 1
1 עידו דפני
מכבי שהם
143.1 7/11 11/8 8/11 11/9 12/10 3-2 0.7 -3.5
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנים 14 (2006) Φ:0.7
204306
דירוג

תאריך
12/10/2019
אושרי מלול
בית''ר ראשון לציון
112.7 1-3 -4.9
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
192.7
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנים 15 ב (2005) Φ:0.7
204083
דירוג

תאריך
12/10/2019
ליאור סרף
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
534.9 1-3 -1.4
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
192.7
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנים 15 ב (2005) Φ:0.7
204080
דירוג

תאריך
12/10/2019
יהונתן גנדל
הישגי כרמיאל
356.4 3-2 +14
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
192.7
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנים 15 ב (2005) Φ:0.7
204094
דירוג

תאריך
12/10/2019
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
192.7 0-3 +0
דן רחבלסקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
NOT_RANKED
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנים 15 ב (2005) Φ:0.7
204091
דירוג

תאריך
12/10/2019
טומי גרינפלד
בית''ר ראשון לציון
265.2 1-3 -2.8
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
192.7
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנים 15 ב (2005) Φ:0.7
204090
דירוג

תאריך
12/10/2019
שגיא קמין
הפועל עירוני צפת
167.7 3-0 +6.3
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
192.7
אליפות ראשון לציון למוזמנים מיני קאדטים 4.10.19 Φ:0.7
203502
דירוג

תאריך
04/10/2019
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
192.7 1-3 +5.6
אלמוג בעל צדקה
בית''ר ראשון לציון
152.6
אליפות ראשון לציון למוזמנים מיני קאדטים 4.10.19 Φ:0.7
203499
דירוג

תאריך
04/10/2019
אלעד מור יוסף
הפועל גליל תחתון
350.7 0-4 -2.1
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
192.7
אליפות ראשון לציון למוזמנים מיני קאדטים 4.10.19 Φ:0.7
203498
דירוג

תאריך
04/10/2019
איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
342.9 1-3 -2.1
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
192.7
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 13 א' Φ:0.7
201940
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
אסף חננאל
הפועל קריית אונו
615.31 0-3 -0.7
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
154.2
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 13 א' Φ:0.7
201937
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
אורי חאיה
מכבי ארזים רמת גן
431.7 3-0 +16.8
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
154.2
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 13 א' Φ:0.7
201923
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
409.2 3-2 +16.8
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
154.2
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 13 א' Φ:0.7
201922
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
איתי פנחסוב
מכבי שהם
125.2 3-0 +5.6
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
154.2
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 13 א Φ:0.7
198637
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
עילאי פריטש
מכבי בני הרצליה
507.4 0-3 -1.4
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
157
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 13 א Φ:0.7
198636
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
רביד סלודובניק
הפועל קריית אונו
135.2 0-3 -3.5
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
157
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 13 א Φ:0.7
198634
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
157 3-1 -0.7
גלעד לוין
טנ''ש נס ציונה
668
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 15 א Φ:0.7
198687
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
157 3-0 -1.4
אורי חאיה
מכבי ארזים רמת גן
372
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 15 א Φ:0.7
198684
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
אוהד חן
עירוני גבעתיים
263.2 1-3 -2.1
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
157
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 15 א Φ:0.7
198683
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
תמר גולן
מכבי שהם
533.4 0-3 -1.4
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
157
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 18 ב Φ:0.7
198713
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
157 3-0 -3.5
רביד סלודובניק
הפועל קריית אונו
135.2
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 18 ב Φ:0.7
198711
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
157 0-3 +11.2
אוהד חן
עירוני גבעתיים
263.2
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 18 ב Φ:0.7
198708
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
517.5 2-3 -1.4
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
157
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 18 ב Φ:0.7
198705
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
מושיקו נשיא
הפועל קריית אונו
259.5 3-2 +11.2
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
157
אליפות רמלה יוני 2019 13 א Φ:0.7
198237
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
גילי אנגלר
טנ''ש נס ציונה
694.7 0-3 -0.7
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
157
אליפות רמלה יוני 2019 13 א Φ:0.7
198235
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
157 3-2 -3.5
עידו דפני
מכבי שהם
143.1
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com