עידו דפני
מכבי שהם
ID של השחקן : 4494
קטגוריה : B10 נקודות : 184.6
גברים
1085
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
198583 30/06/2019
143.1
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
11 א
בית 1
3 יהלי וולטר
מכבי שהם
71.9 9/11 15/17 9/11 0-3 0.7 +4.9
198580 30/06/2019
143.1
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
11 א
בית 1
2 דניאל קרבצ'נקו
מכבי בני הרצליה
338.8 11/8 11/6 11/5 3-0 0.7 -2.1
198579 30/06/2019
143.1
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
11 א
בית 1
1 אליאן דרביאן
מכבי דימונה
204.8 8/11 6/11 5/11 0-3 0.7 +9.8
198591 30/06/2019
143.1
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
13 א
בית 2
3 יהונתן אזרי
טנ''ש 2007 נתניה
167.7 11/9 11/8 11/7 3-0 0.7 -3.5
198590 30/06/2019
143.1
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
13 א
בית 2
2 דניאל קרבצ'נקו
מכבי בני הרצליה
338.8 11/9 11/7 11/8 3-0 0.7 -2.1
198588 30/06/2019
143.1
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
13 א
בית 2
1 מור בן טובים
הפועל ארנון רמת גן
171.5 11/7 11/8 11/6 3-0 0.7 -2.8
198249 30/06/2019
143.1
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
13 א
4 אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
517.5 11/8 9/11 11/8 11/7 3-1 0.7 -1.4
198236 30/06/2019
143.1
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
13 א
בית 1
2 גילי אנגלר
טנ''ש נס ציונה
694.7 11/13 11/4 11/9 11/8 3-1 0.7 -0.7
198235 30/06/2019
143.1
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
13 א
בית 1
1 אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
157.0 11/7 8/11 11/8 9/11 10/12 2-3 0.7 +7
198304 30/06/2019
143.1
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
11 א
5 הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
333.2 11/9 8/11 11/8 16/14 3-1 0.7 -2.1
198303 30/06/2019
143.1
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
11 א
4 גל חזן
הפועל לוד
63.7 6/11 7/11 8/11 0-3 0.7 +4.9
198300 30/06/2019
143.1
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
11 א
בית 2
3 אליאן דרביאן
מכבי דימונה
204.8 8/11 7/11 9/11 0-3 0.7 +9.8
198299 30/06/2019
143.1
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
11 א
בית 2
2 יהלי אבני
הפועל ארנון רמת גן
61.0 8/11 7/11 5/11 0-3 0.7 +4.9
198297 30/06/2019
143.1
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
11 א
בית 2
1 שחר ברנשטין
הפועל ארנון רמת גן
80.7 11/8 11/7 8/11 9/11 6/11 2-3 0.7 +4.9
197519 30/06/2019
143.1
10/06/2019 ליגות נוער 2018-2019
קדטים מקומות 9-16
הפועל גליל תחתון C1 - מכבי שהם C1
ליעד מור יוסף
הפועל גליל תחתון
489.9 11/9 11/5 11/7 3-0 1 -2
197523 30/06/2019
143.1
10/06/2019 ליגות נוער 2018-2019
קדטים מקומות 9-16
הפועל גליל תחתון C1 - מכבי שהם C1
אורן וקרט
הפועל גליל תחתון
380.9 11/6 10/12 11/4 11/8 3-1 1 -2
197560 30/06/2019
143.1
10/06/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים מקומות 9-16
מכבי שהם K1 - הפועל קריית אונו K2
יואב עיואן
הפועל קריית אונו
205.5 11/5 6/11 11/9 9/11 9/11 2-3 1 +14
195950 31/05/2019
105.3
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
בנים 11 א
4 אלון חסון
מכבי בני הרצליה
245.2 11/9 11/7 11/9 3-0 0.7 -2.1
195939 31/05/2019
105.3
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
בנים 11 א
בית 2
2 איל רייפלר
מכבי רחובות
299.5 8/11 11/9 9/11 8/11 1-3 0.7 +14
195938 31/05/2019
105.3
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
בנים 11 א
בית 2
1 מקסים שר
הישגי כרמיאל
219.2 8/11 7/11 9/11 0/0 0-3 0.7 +11.2
196507 31/05/2019
105.3
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
13 ב
בית 2
3 גיא לוי
ק.ה. גבעתיים
243.6 11/8 8/11 11/7 11/6 3-1 0.7 -2.1
196505 31/05/2019
105.3
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
13 ב
בית 2
2 עומרי קומל
מכבי רחובות
66.8 9/11 11/7 6/11 5/11 1-3 0.7 +5.6
196300 31/05/2019
105.3
18/05/2019 אליפות שהם
גיל 11
בית 4
3 אלון חסון
מכבי בני הרצליה
245.2 11/5 11/5 9/11 11/9 3-1 0.7 -2.1
196298 31/05/2019
105.3
18/05/2019 אליפות שהם
גיל 11
בית 4
2 רועי בניימין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
22.9 11/9 9/11 8/11 8/11 1-3 0.7 +4.9
196295 31/05/2019
105.3
18/05/2019 אליפות שהם
גיל 11
בית 4
1 איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
362.4 11/7 11/5 11/5 3-0 0.7 -1.4
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 11 א Φ:0.7
198583
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
עידו דפני
מכבי שהם
143.1 0-3 +4.9
יהלי וולטר
מכבי שהם
71.9
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 11 א Φ:0.7
198580
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
דניאל קרבצ'נקו
מכבי בני הרצליה
338.8 0-3 -2.1
עידו דפני
מכבי שהם
143.1
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 11 א Φ:0.7
198579
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
אליאן דרביאן
מכבי דימונה
204.8 3-0 +9.8
עידו דפני
מכבי שהם
143.1
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 13 א Φ:0.7
198591
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
יהונתן אזרי
טנ''ש 2007 נתניה
167.7 0-3 -3.5
עידו דפני
מכבי שהם
143.1
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 13 א Φ:0.7
198590
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
דניאל קרבצ'נקו
מכבי בני הרצליה
338.8 0-3 -2.1
עידו דפני
מכבי שהם
143.1
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 13 א Φ:0.7
198588
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
עידו דפני
מכבי שהם
143.1 3-0 -2.8
מור בן טובים
הפועל ארנון רמת גן
171.5
אליפות רמלה יוני 2019 13 א Φ:0.7
198249
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
517.5 1-3 -1.4
עידו דפני
מכבי שהם
143.1
אליפות רמלה יוני 2019 13 א Φ:0.7
198236
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
גילי אנגלר
טנ''ש נס ציונה
694.7 1-3 -0.7
עידו דפני
מכבי שהם
143.1
אליפות רמלה יוני 2019 13 א Φ:0.7
198235
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
157 3-2 +7
עידו דפני
מכבי שהם
143.1
אליפות רמלה יוני 2019 11 א Φ:0.7
198304
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
333.2 1-3 -2.1
עידו דפני
מכבי שהם
143.1
אליפות רמלה יוני 2019 11 א Φ:0.7
198303
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
גל חזן
הפועל לוד
63.7 3-0 +4.9
עידו דפני
מכבי שהם
143.1
אליפות רמלה יוני 2019 11 א Φ:0.7
198300
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
אליאן דרביאן
מכבי דימונה
204.8 3-0 +9.8
עידו דפני
מכבי שהם
143.1
אליפות רמלה יוני 2019 11 א Φ:0.7
198299
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
יהלי אבני
הפועל ארנון רמת גן
61 3-0 +4.9
עידו דפני
מכבי שהם
143.1
אליפות רמלה יוני 2019 11 א Φ:0.7
198297
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
עידו דפני
מכבי שהם
143.1 2-3 +4.9
שחר ברנשטין
הפועל ארנון רמת גן
80.7
ליגות נוער 2018-2019 קדטים מקומות 9-16 Φ:1
197519
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
ליעד מור יוסף
הפועל גליל תחתון
489.9 0-3 -2
עידו דפני
מכבי שהם
143.1
ליגות נוער 2018-2019 קדטים מקומות 9-16 Φ:1
197523
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
אורן וקרט
הפועל גליל תחתון
380.9 1-3 -2
עידו דפני
מכבי שהם
143.1
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים מקומות 9-16 Φ:1
197560
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
עידו דפני
מכבי שהם
143.1 2-3 +14
יואב עיואן
הפועל קריית אונו
205.5
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 11 א Φ:0.7
195950
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
אלון חסון
מכבי בני הרצליה
245.2 0-3 -2.1
עידו דפני
מכבי שהם
105.3
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 11 א Φ:0.7
195939
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
איל רייפלר
מכבי רחובות
299.5 3-1 +14
עידו דפני
מכבי שהם
105.3
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 11 א Φ:0.7
195938
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
מקסים שר
הישגי כרמיאל
219.2 3-0 +11.2
עידו דפני
מכבי שהם
105.3
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל 13 ב Φ:0.7
196507
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
עידו דפני
מכבי שהם
105.3 3-1 -2.1
גיא לוי
ק.ה. גבעתיים
243.6
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל 13 ב Φ:0.7
196505
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
עידו דפני
מכבי שהם
105.3 1-3 +5.6
עומרי קומל
מכבי רחובות
66.8
אליפות שהם גיל 11 Φ:0.7
196300
דירוג
31/05/2019
תאריך
18/05/2019
אלון חסון
מכבי בני הרצליה
245.2 1-3 -2.1
עידו דפני
מכבי שהם
105.3
אליפות שהם גיל 11 Φ:0.7
196298
דירוג
31/05/2019
תאריך
18/05/2019
עידו דפני
מכבי שהם
105.3 1-3 +4.9
רועי בניימין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
22.9
אליפות שהם גיל 11 Φ:0.7
196295
דירוג
31/05/2019
תאריך
18/05/2019
איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
362.4 0-3 -1.4
עידו דפני
מכבי שהם
105.3
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com