איתי פנחסוב
מכבי שהם
ID של השחקן : 4469
קטגוריה : M13 נקודות : 106.2
גברים
627
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
211138
106.2
06/11/2019 רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15)
ראנקליסט ב' גיל 13
4 הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
347.2 11/9 14/12 11/9 3-0 1 -2
211108
106.2
06/11/2019 רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15)
ראנקליסט ב' גיל 13
בית 1
2 בן הורנשטיין
עירוני גבעתיים
489.1 11/3 11/5 11/7 3-0 1 -2
211107
106.2
06/11/2019 רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15)
ראנקליסט ב' גיל 13
בית 1
1 יואב קמק
הפועל ארנון רמת גן
124.6 7/11 11/5 10/12 6/11 1-3 1 +10
206489 31/10/2019
104.1
26/10/2019 אליפות שהם 26.10.19
גיל 15
בית 3
3 אדם סידלר
מכבי שהם
107.5 11/8 9/11 11/13 7/11 1-3 0.7 +7
206488 31/10/2019
104.1
26/10/2019 אליפות שהם 26.10.19
גיל 15
בית 3
2 רועי חלמיש
בית''ר ראשון לציון
200.6 11/9 11/8 11/6 3-0 0.7 -2.8
206486 31/10/2019
104.1
26/10/2019 אליפות שהם 26.10.19
גיל 15
בית 3
1 אורי בר מנשה
טנ''ש 2007 נתניה
294.1 11/9 11/6 11/8 3-0 0.7 -2.1
201934 31/08/2019
125.2
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 13 א'
4 עילאי פריטש
מכבי בני הרצליה
562.0 11/9 11/8 11/7 3-0 0.7 -0.7
201924 31/08/2019
125.2
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 13 א'
בית 5
3 הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
409.2 9/11 6/11 4/11 0-3 0.7 +16.8
201922 31/08/2019
125.2
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 13 א'
בית 5
1 אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
154.2 11/9 11/8 11/7 3-0 0.7 -2.8
198618 30/06/2019
105.8
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
13 א
4 אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
517.5 11/8 11/9 8/11 11/8 3-1 0.7 -0.7
198615 30/06/2019
105.8
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
13 א
בית 6
3 אדיר שומר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
192.5 9/11 7/11 11/9 11/8 11/7 3-2 0.7 -2.8
198613 30/06/2019
105.8
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
13 א
בית 6
2 מושיקו נשיא
הפועל קריית אונו
259.5 8/11 8/11 11/8 11/7 9/11 2-3 0.7 +14
198611 30/06/2019
105.8
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
13 א
בית 6
1 עילאי מקוב
הפועל תל אביב
173.5 9/11 8/11 8/11 0-3 0.7 +9.8
198245 30/06/2019
105.8
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
13 א
בית 4
2 עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
412.5 14/12 9/11 14/12 11/8 3-1 0.7 -1.4
198244 30/06/2019
105.8
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
13 א
בית 4
1 אורי חאיה
מכבי ארזים רמת גן
372.0 11/7 11/4 11/8 3-0 0.7 -1.4
198291 30/06/2019
105.8
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
15 ב
4 טל דיבון
עירוני גבעתיים
172.4 11/9 11/8 11/7 3-0 0.7 -2.8
198289 30/06/2019
105.8
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
15 ב
בית 2
3 עמרי אלימלך
עירוני גבעתיים
198.3 7/11 6/11 11/9 8/11 1-3 0.7 +9.8
198287 30/06/2019
105.8
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
15 ב
בית 2
1 לידור חומארי
הפועל בת ים
26.9 9/11 8/11 9/11 0-3 0.7 +4.9
197559 30/06/2019
105.8
10/06/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים מקומות 9-16
מכבי שהם K1 - הפועל קריית אונו K2
רביד סלודובניק
הפועל קריית אונו
135.2 11/7 11/1 11/5 3-0 1 -4
197574 30/06/2019
105.8
10/06/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים מקומות 9-16
עמותת קריית מוצקין K1 - מכבי שהם K1
יניב רייבר
עמותת קריית מוצקין
416.0 11/7 12/14 11/7 11/6 3-1 1 -2
197562 30/06/2019
105.8
10/06/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים מקומות 9-16
מכבי שהם K1 - הפועל קריית אונו K2
יואב עיואן
הפועל קריית אונו
205.5 9/11 11/6 11/2 12/10 3-1 1 -4
196006 31/05/2019
106.5
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
בנים 13 א
בית 4
3 אלון חסון
מכבי בני הרצליה
245.2 11/8 9/11 11/7 11/6 3-1 0.7 -2.1
196004 31/05/2019
106.5
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
בנים 13 א
בית 4
2 עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
283.4 11/8 11/7 7/11 5/11 11/4 3-2 0.7 -2.1
196001 31/05/2019
106.5
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
בנים 13 א
בית 4
1 אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
356.7 11/8 11/7 11/9 3-0 0.7 -1.4
196336 31/05/2019
106.5
18/05/2019 אליפות שהם
גיל 13
4 אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
356.7 11/9 11/5 11/9 3-0 0.7 -1.4
רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15) ראנקליסט ב' גיל 13 Φ:1
211138
דירוג

תאריך
06/11/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
347.225 0-3 -2
איתי פנחסוב
מכבי שהם
106.225
רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15) ראנקליסט ב' גיל 13 Φ:1
211108
דירוג

תאריך
06/11/2019
בן הורנשטיין
עירוני גבעתיים
489.133 0-3 -2
איתי פנחסוב
מכבי שהם
106.225
רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15) ראנקליסט ב' גיל 13 Φ:1
211107
דירוג

תאריך
06/11/2019
יואב קמק
הפועל ארנון רמת גן
124.6 3-1 +10
איתי פנחסוב
מכבי שהם
106.225
אליפות שהם 26.10.19 גיל 15 Φ:0.7
206489
דירוג
31/10/2019
תאריך
26/10/2019
אדם סידלר
מכבי שהם
107.5 3-1 +7
איתי פנחסוב
מכבי שהם
104.125
אליפות שהם 26.10.19 גיל 15 Φ:0.7
206488
דירוג
31/10/2019
תאריך
26/10/2019
רועי חלמיש
בית''ר ראשון לציון
200.575 0-3 -2.8
איתי פנחסוב
מכבי שהם
104.125
אליפות שהם 26.10.19 גיל 15 Φ:0.7
206486
דירוג
31/10/2019
תאריך
26/10/2019
איתי פנחסוב
מכבי שהם
104.125 3-0 -2.1
אורי בר מנשה
טנ''ש 2007 נתניה
294.1
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 13 א' Φ:0.7
201934
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
עילאי פריטש
מכבי בני הרצליה
562 0-3 -0.7
איתי פנחסוב
מכבי שהם
125.2
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 13 א' Φ:0.7
201924
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
409.2 3-0 +16.8
איתי פנחסוב
מכבי שהם
125.2
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 13 א' Φ:0.7
201922
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
איתי פנחסוב
מכבי שהם
125.2 3-0 -2.8
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
154.2
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 13 א Φ:0.7
198618
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
517.5 1-3 -0.7
איתי פנחסוב
מכבי שהם
105.8
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 13 א Φ:0.7
198615
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
איתי פנחסוב
מכבי שהם
105.8 3-2 -2.8
אדיר שומר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
192.5
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 13 א Φ:0.7
198613
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
איתי פנחסוב
מכבי שהם
105.8 2-3 +14
מושיקו נשיא
הפועל קריית אונו
259.5
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 13 א Φ:0.7
198611
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
איתי פנחסוב
מכבי שהם
105.8 0-3 +9.8
עילאי מקוב
הפועל תל אביב
173.5
אליפות רמלה יוני 2019 13 א Φ:0.7
198245
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
412.5 1-3 -1.4
איתי פנחסוב
מכבי שהם
105.8
אליפות רמלה יוני 2019 13 א Φ:0.7
198244
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
אורי חאיה
מכבי ארזים רמת גן
372 0-3 -1.4
איתי פנחסוב
מכבי שהם
105.8
אליפות רמלה יוני 2019 15 ב Φ:0.7
198291
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
טל דיבון
עירוני גבעתיים
172.4 0-3 -2.8
איתי פנחסוב
מכבי שהם
105.8
אליפות רמלה יוני 2019 15 ב Φ:0.7
198289
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
עמרי אלימלך
עירוני גבעתיים
198.3 3-1 +9.8
איתי פנחסוב
מכבי שהם
105.8
אליפות רמלה יוני 2019 15 ב Φ:0.7
198287
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
איתי פנחסוב
מכבי שהם
105.8 0-3 +4.9
לידור חומארי
הפועל בת ים
26.9
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים מקומות 9-16 Φ:1
197559
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
איתי פנחסוב
מכבי שהם
105.8 3-0 -4
רביד סלודובניק
הפועל קריית אונו
135.2
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים מקומות 9-16 Φ:1
197574
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
יניב רייבר
עמותת קריית מוצקין
416 1-3 -2
איתי פנחסוב
מכבי שהם
105.8
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים מקומות 9-16 Φ:1
197562
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
איתי פנחסוב
מכבי שהם
105.8 3-1 -4
יואב עיואן
הפועל קריית אונו
205.5
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 13 א Φ:0.7
196006
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
אלון חסון
מכבי בני הרצליה
245.2 1-3 -2.1
איתי פנחסוב
מכבי שהם
106.5
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 13 א Φ:0.7
196004
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
איתי פנחסוב
מכבי שהם
106.5 3-2 -2.1
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
283.4
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 13 א Φ:0.7
196001
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
356.7 0-3 -1.4
איתי פנחסוב
מכבי שהם
106.5
אליפות שהם גיל 13 Φ:0.7
196336
דירוג
31/05/2019
תאריך
18/05/2019
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
356.7 0-3 -1.4
איתי פנחסוב
מכבי שהם
106.5
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com