גל חזן
הפועל לוד
ID של השחקן : 4346
קטגוריה : M12 נקודות : 121.1
גברים
1019
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
237232
121.1
09/03/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K1 - הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K3
לביא פנחסי
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
65.6 7/11 11/6 8/11 9/11 1-3 1 +7
237235
121.1
09/03/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K1 - הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K3
ראם שרוני
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
45.6 7/11 6/11 8/11 0-3 1 +7
228069 29/02/2020
112.1
03/02/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K1 - הפועל ירושלים K2
ערן בר טוב רוטמן
הפועל ירושלים
0.0 0/11 0/11 2/11 0-3 1 +0
228055 29/02/2020
112.1
03/02/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K1 - הפועל ירושלים K1
יהונתן מבורך
הפועל ירושלים
100.4 9/11 9/11 8/11 0-3 1 +9
223463 31/01/2020
98.1
15/01/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K1 - מכבי עלה אריאל K1
מרטין קבקוב
מכבי עלה אריאל
1.0 5/11 6/11 7/11 0-3 1 +7
223479 31/01/2020
98.1
15/01/2020 ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים ירושלים
הפועל לוד K1 - הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה K1
רועי פלגי
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1.0 6/11 7/11 8/11 0-3 1 +7
216254 31/12/2019
100.2
09/12/2019 אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן
13א
5 רביד סלודובניק
הפועל קריית אונו
227.0 11/6 11/5 11/4 3-0 0.7 -2.1
213889 30/11/2019
72.9
06/11/2019 אליפות רמלה 23.11.19
גיל 11 א (2009)
בית 1
4 טומי גרינפלד
בית''ר ראשון לציון
223.7 11/8 8/11 9/11 7/11 1-3 0.7 +14
213888 30/11/2019
72.9
06/11/2019 אליפות רמלה 23.11.19
גיל 11 א (2009)
בית 1
3 רני ליכטר
מכבי תל אביב
0.0 5/11 6/11 8/11 0-3 0.7 +0
213886 30/11/2019
72.9
06/11/2019 אליפות רמלה 23.11.19
גיל 11 א (2009)
בית 1
2 ניר אנגלר
טנ''ש נס ציונה
85.9 11/7 8/11 7/11 6/11 1-3 0.7 +7
213884 30/11/2019
72.9
06/11/2019 אליפות רמלה 23.11.19
גיל 11 א (2009)
בית 1
1 גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
47.3 8/11 7/11 6/11 0-3 0.7 +6.3
206472 31/10/2019
51.2
26/10/2019 אליפות שהם 26.10.19
גיל 13
5 ניר אנגלר
טנ''ש נס ציונה
102.0 8/11 7/11 9/11 0-3 0.7 +8.4
206470 31/10/2019
51.2
26/10/2019 אליפות שהם 26.10.19
גיל 13
4 טומי גרינפלד
בית''ר ראשון לציון
199.2 11/3 8/11 11/7 11/5 3-1 0.7 -2.1
206467 31/10/2019
51.2
26/10/2019 אליפות שהם 26.10.19
גיל 13
בית 2
2 גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
71.8 11/13 7/11 9/11 0-3 0.7 +7
206466 31/10/2019
51.2
26/10/2019 אליפות שהם 26.10.19
גיל 13
בית 2
1 ניר אנגלר
טנ''ש נס ציונה
102.0 8/11 11/8 9/11 12/14 1-3 0.7 +8.4
198303 30/06/2019
63.7
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
11 א
4 עידו דפני
מכבי שהם
143.1 11/6 11/7 11/8 3-0 0.7 -2.8
198295 30/06/2019
63.7
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
11 א
בית 1
3 הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
333.2 11/8 11/9 11/5 3-0 0.7 -1.4
198293 30/06/2019
63.7
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
11 א
בית 1
1 אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
97.2 6/11 11/13 7/11 0-3 0.7 +8.4
196631 31/05/2019
47.7
29/05/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים שלב ב דן תחתון
הפועל לוד K2 - בית''ר באר שבע K2
אורי שר
בית''ר באר שבע
238.1 11/5 11/7 8/11 11/6 3-1 1 -3
196887 31/05/2019
47.7
29/05/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים שלב ב דן תחתון
בית''ר באר שבע K1 - הפועל לוד K2
אגם שר
בית''ר באר שבע
33.6 8/11 6/11 5/11 0-3 1 +9
196889 31/05/2019
47.7
29/05/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים שלב ב דן תחתון
בית''ר באר שבע K1 - הפועל לוד K2
מיכל קושקרוב
בית''ר באר שבע
62.3 5/11 6/11 4/11 0-3 1 +10
193099 30/04/2019
33.5
17/04/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים שלב ב דן תחתון
הפועל לוד K4 - הפועל לוד K2
מוניקה מיירספלד
הפועל לוד
0.0 7/11 6/11 5/11 0-3 1 +0
193150 30/04/2019
33.5
17/04/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים שלב ב דן תחתון
הפועל לוד K2 - הפועל לוד K3
סוזאן דיבסי
הפועל לוד
37.1 9/11 8/11 8/11 0-3 1 +10
192025 30/04/2019
33.5
12/04/2019 אליפות לוד
בנים 11
4 טומי גרינפלד
הפועל ארנון רמת גן
254.0 11/8 11/8 11/8 3-0 0.7 -1.4
192013 30/04/2019
33.5
12/04/2019 אליפות לוד
בנים 11
בית 1
3 מתן פוקס
עירוני גבעתיים
467.0 6/11 11/8 11/9 11/9 3-1 0.7 -0.7
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
237232
דירוג

תאריך
09/03/2020
גל חזן
הפועל לוד
121.075 1-3 +7
לביא פנחסי
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
65.6
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
237235
דירוג

תאריך
09/03/2020
גל חזן
הפועל לוד
121.075 0-3 +7
ראם שרוני
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
45.55
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
228069
דירוג
29/02/2020
תאריך
03/02/2020
גל חזן
הפועל לוד
112.075 0-3 +0
ערן בר טוב רוטמן
הפועל ירושלים
0
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
228055
דירוג
29/02/2020
תאריך
03/02/2020
גל חזן
הפועל לוד
112.075 0-3 +9
יהונתן מבורך
הפועל ירושלים
100.442
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
223463
דירוג
31/01/2020
תאריך
15/01/2020
גל חזן
הפועל לוד
98.075 0-3 +7
מרטין קבקוב
מכבי עלה אריאל
1
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים ירושלים Φ:1
223479
דירוג
31/01/2020
תאריך
15/01/2020
גל חזן
הפועל לוד
98.075 0-3 +7
רועי פלגי
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
1
אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן 13א Φ:0.7
216254
דירוג
31/12/2019
תאריך
09/12/2019
רביד סלודובניק
הפועל קריית אונו
227.017 0-3 -2.1
גל חזן
הפועל לוד
100.175
אליפות רמלה 23.11.19 גיל 11 א (2009) Φ:0.7
213889
דירוג
30/11/2019
תאריך
06/11/2019
טומי גרינפלד
בית''ר ראשון לציון
223.65 3-1 +14
גל חזן
הפועל לוד
72.875
אליפות רמלה 23.11.19 גיל 11 א (2009) Φ:0.7
213888
דירוג
30/11/2019
תאריך
06/11/2019
רני ליכטר
מכבי תל אביב
0 3-0 +0
גל חזן
הפועל לוד
72.875
אליפות רמלה 23.11.19 גיל 11 א (2009) Φ:0.7
213886
דירוג
30/11/2019
תאריך
06/11/2019
ניר אנגלר
טנ''ש נס ציונה
85.85 3-1 +7
גל חזן
הפועל לוד
72.875
אליפות רמלה 23.11.19 גיל 11 א (2009) Φ:0.7
213884
דירוג
30/11/2019
תאריך
06/11/2019
גל חזן
הפועל לוד
72.875 0-3 +6.3
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
47.3
אליפות שהם 26.10.19 גיל 13 Φ:0.7
206472
דירוג
31/10/2019
תאריך
26/10/2019
ניר אנגלר
טנ''ש נס ציונה
101.95 3-0 +8.4
גל חזן
הפועל לוד
51.175
אליפות שהם 26.10.19 גיל 13 Φ:0.7
206470
דירוג
31/10/2019
תאריך
26/10/2019
טומי גרינפלד
בית''ר ראשון לציון
199.15 1-3 -2.1
גל חזן
הפועל לוד
51.175
אליפות שהם 26.10.19 גיל 13 Φ:0.7
206467
דירוג
31/10/2019
תאריך
26/10/2019
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
71.8 3-0 +7
גל חזן
הפועל לוד
51.175
אליפות שהם 26.10.19 גיל 13 Φ:0.7
206466
דירוג
31/10/2019
תאריך
26/10/2019
ניר אנגלר
טנ''ש נס ציונה
101.95 3-1 +8.4
גל חזן
הפועל לוד
51.175
אליפות רמלה יוני 2019 11 א Φ:0.7
198303
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
גל חזן
הפועל לוד
63.7 3-0 -2.8
עידו דפני
מכבי שהם
143.1
אליפות רמלה יוני 2019 11 א Φ:0.7
198295
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
333.2 0-3 -1.4
גל חזן
הפועל לוד
63.7
אליפות רמלה יוני 2019 11 א Φ:0.7
198293
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
גל חזן
הפועל לוד
63.7 0-3 +8.4
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
97.2
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים שלב ב דן תחתון Φ:1
196631
דירוג
31/05/2019
תאריך
29/05/2019
גל חזן
הפועל לוד
47.7 3-1 -3
אורי שר
בית''ר באר שבע
238.1
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים שלב ב דן תחתון Φ:1
196887
דירוג
31/05/2019
תאריך
29/05/2019
אגם שר
בית''ר באר שבע
33.6 3-0 +9
גל חזן
הפועל לוד
47.7
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים שלב ב דן תחתון Φ:1
196889
דירוג
31/05/2019
תאריך
29/05/2019
מיכל קושקרוב
בית''ר באר שבע
62.3 3-0 +10
גל חזן
הפועל לוד
47.7
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים שלב ב דן תחתון Φ:1
193099
דירוג
30/04/2019
תאריך
17/04/2019
מוניקה מיירספלד
הפועל לוד
0 3-0 +0
גל חזן
הפועל לוד
33.5
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים שלב ב דן תחתון Φ:1
193150
דירוג
30/04/2019
תאריך
17/04/2019
גל חזן
הפועל לוד
33.5 0-3 +10
סוזאן דיבסי
הפועל לוד
37.1
אליפות לוד בנים 11 Φ:0.7
192025
דירוג
30/04/2019
תאריך
12/04/2019
טומי גרינפלד
הפועל ארנון רמת גן
254 0-3 -1.4
גל חזן
הפועל לוד
33.5
אליפות לוד בנים 11 Φ:0.7
192013
דירוג
30/04/2019
תאריך
12/04/2019
מתן פוקס
עירוני גבעתיים
467 1-3 -0.7
גל חזן
הפועל לוד
33.5
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com