גל חזן
הפועל לוד
ID של השחקן : 4346
קטגוריה : B11 נקודות : 67.9
גברים
1299
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
198303 30/06/2019
63.7
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
11 א
4 עידו דפני
מכבי שהם
143.1 11/6 11/7 11/8 3-0 0.7 -2.8
198295 30/06/2019
63.7
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
11 א
בית 1
3 הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
333.2 11/8 11/9 11/5 3-0 0.7 -1.4
198293 30/06/2019
63.7
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
11 א
בית 1
1 אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
97.2 6/11 11/13 7/11 0-3 0.7 +8.4
196631 31/05/2019
47.7
29/05/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים שלב ב דן תחתון
הפועל לוד K2 - בית''ר באר שבע K2
אורי שר
בית''ר באר שבע
238.1 11/5 11/7 8/11 11/6 3-1 1 -3
196887 31/05/2019
47.7
29/05/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים שלב ב דן תחתון
בית''ר באר שבע K1 - הפועל לוד K2
אגם שר
בית''ר באר שבע
33.6 8/11 6/11 5/11 0-3 1 +9
196889 31/05/2019
47.7
29/05/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים שלב ב דן תחתון
בית''ר באר שבע K1 - הפועל לוד K2
מיכל קושקרוב
בית''ר באר שבע
62.3 5/11 6/11 4/11 0-3 1 +10
193099 30/04/2019
33.5
17/04/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים שלב ב דן תחתון
הפועל לוד K4 - הפועל לוד K2
מוניקה מיירספלד
הפועל לוד
0.0 7/11 6/11 5/11 0-3 1 +0
193150 30/04/2019
33.5
17/04/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים שלב ב דן תחתון
הפועל לוד K2 - הפועל לוד K3
סוזאן דיבסי
הפועל לוד
37.1 9/11 8/11 8/11 0-3 1 +10
192025 30/04/2019
33.5
12/04/2019 אליפות לוד
בנים 11
4 טומי גרינפלד
הפועל ארנון רמת גן
254.0 11/8 11/8 11/8 3-0 0.7 -1.4
192013 30/04/2019
33.5
12/04/2019 אליפות לוד
בנים 11
בית 1
3 מתן פוקס
ק.ה. גבעתיים
467.0 6/11 11/8 11/9 11/9 3-1 0.7 -0.7
192011 30/04/2019
33.5
12/04/2019 אליפות לוד
בנים 11
בית 1
1 יהלי וולטר
מכבי שהם
24.7 8/11 8/11 6/11 0-3 0.7 +6.3
187850 31/03/2019
0.0
27/03/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים דן
הפועל לוד K2 - הפועל ארנון רמת גן K2
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
200.7 9/11 11/8 11/7 11/5 3-1 1 0
181137 28/02/2019
0.0
23/02/2019 אליפות רמלה
11 ב
5 ניר קולטניק
הפועל קריית אונו
0.0 7/11 11/8 11/9 11/7 3-1 0.7 0
181136 28/02/2019
0.0
23/02/2019 אליפות רמלה
11 ב
4 רועי הס
מכבי תל אביב
0.0 6/11 6/11 4/11 0-3 0.7 +0
181133 28/02/2019
0.0
23/02/2019 אליפות רמלה
11 ב
בית 2
3 יהודית בורנשטיין
הפועל בת ים
50.7 5/11 7/11 8/11 0-3 0.7 +0
181132 28/02/2019
0.0
23/02/2019 אליפות רמלה
11 ב
בית 2
2 ניר קולטניק
הפועל קריית אונו
0.0 6/11 7/11 7/11 0-3 0.7 +0
181130 28/02/2019
0.0
23/02/2019 אליפות רמלה
11 ב
בית 2
1 אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
0.0 4/11 9/11 4/11 0-3 0.7 +0
180148 28/02/2019
0.0
20/02/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים דן
הפועל לוד K2 - הפועל לוד K3
סוזאן דיבסי
הפועל לוד
0.0 5/11 6/11 5/11 0-3 1 +0
180089 28/02/2019
0.0
20/02/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים דן
הפועל לוד K2 - הפועל לוד K4
אלכסנדר ירושלימסקי
הפועל לוד
0.0 5/11 7/11 9/11 0-3 1 +0
אליפות רמלה יוני 2019 11 א Φ:0.7
198303
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
גל חזן
הפועל לוד
63.7 3-0 -2.8
עידו דפני
מכבי שהם
143.1
אליפות רמלה יוני 2019 11 א Φ:0.7
198295
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
333.2 0-3 -1.4
גל חזן
הפועל לוד
63.7
אליפות רמלה יוני 2019 11 א Φ:0.7
198293
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
גל חזן
הפועל לוד
63.7 0-3 +8.4
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
97.2
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים שלב ב דן תחתון Φ:1
196631
דירוג
31/05/2019
תאריך
29/05/2019
גל חזן
הפועל לוד
47.7 3-1 -3
אורי שר
בית''ר באר שבע
238.1
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים שלב ב דן תחתון Φ:1
196887
דירוג
31/05/2019
תאריך
29/05/2019
אגם שר
בית''ר באר שבע
33.6 3-0 +9
גל חזן
הפועל לוד
47.7
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים שלב ב דן תחתון Φ:1
196889
דירוג
31/05/2019
תאריך
29/05/2019
מיכל קושקרוב
בית''ר באר שבע
62.3 3-0 +10
גל חזן
הפועל לוד
47.7
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים שלב ב דן תחתון Φ:1
193099
דירוג
30/04/2019
תאריך
17/04/2019
מוניקה מיירספלד
הפועל לוד
0 3-0 +0
גל חזן
הפועל לוד
33.5
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים שלב ב דן תחתון Φ:1
193150
דירוג
30/04/2019
תאריך
17/04/2019
גל חזן
הפועל לוד
33.5 0-3 +10
סוזאן דיבסי
הפועל לוד
37.1
אליפות לוד בנים 11 Φ:0.7
192025
דירוג
30/04/2019
תאריך
12/04/2019
טומי גרינפלד
הפועל ארנון רמת גן
254 0-3 -1.4
גל חזן
הפועל לוד
33.5
אליפות לוד בנים 11 Φ:0.7
192013
דירוג
30/04/2019
תאריך
12/04/2019
מתן פוקס
ק.ה. גבעתיים
467 1-3 -0.7
גל חזן
הפועל לוד
33.5
אליפות לוד בנים 11 Φ:0.7
192011
דירוג
30/04/2019
תאריך
12/04/2019
גל חזן
הפועל לוד
33.5 0-3 +6.3
יהלי וולטר
מכבי שהם
24.7
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים דן Φ:1
187850
דירוג
31/03/2019
תאריך
27/03/2019
גל חזן
הפועל לוד
0 3-1 +0
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
200.7
אליפות רמלה 11 ב Φ:0.7
181137
דירוג
28/02/2019
תאריך
23/02/2019
ניר קולטניק
הפועל קריית אונו
0 1-3 +0
גל חזן
הפועל לוד
0
אליפות רמלה 11 ב Φ:0.7
181136
דירוג
28/02/2019
תאריך
23/02/2019
רועי הס
מכבי תל אביב
0 3-0 +0
גל חזן
הפועל לוד
0
אליפות רמלה 11 ב Φ:0.7
181133
דירוג
28/02/2019
תאריך
23/02/2019
יהודית בורנשטיין
הפועל בת ים
50.7 3-0 +0
גל חזן
הפועל לוד
0
אליפות רמלה 11 ב Φ:0.7
181132
דירוג
28/02/2019
תאריך
23/02/2019
ניר קולטניק
הפועל קריית אונו
0 3-0 +0
גל חזן
הפועל לוד
0
אליפות רמלה 11 ב Φ:0.7
181130
דירוג
28/02/2019
תאריך
23/02/2019
גל חזן
הפועל לוד
0 0-3 +0
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
0
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים דן Φ:1
180148
דירוג
28/02/2019
תאריך
20/02/2019
גל חזן
הפועל לוד
0 0-3 +0
סוזאן דיבסי
הפועל לוד
0
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים דן Φ:1
180089
דירוג
28/02/2019
תאריך
20/02/2019
גל חזן
הפועל לוד
0 0-3 +0
אלכסנדר ירושלימסקי
הפועל לוד
0
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com