אופק ביתן
בית''ר ראשון לציון
ID של השחקן : 4191
קטגוריה : M12 נקודות : 541.7
גברים
535
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
204299
541.7
12/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 1
בנים 14 (2006)
בית 3
3 מקסים שר
הישגי כרמיאל
283.8 9/11 8/11 8/11 0-3 0.7 +2.8
204398
541.7
12/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 1
בנים 16 (2004)
בית 1
1 גלעד אברהם לב
הפועל עירוני צפת
לא מדורג 5/11 11/9 3/11 5/11 1-3 0.7 +0
203527
541.7
04/10/2019 אליפות ראשון לציון למוזמנים
קאדטים 4.10.19
בית 3
3 סטניסלב סוקולוב
בית''ר ראשון לציון
427.3 11/8 12/10 11/7 3-0 0.7 -5.6
203524
541.7
04/10/2019 אליפות ראשון לציון למוזמנים
קאדטים 4.10.19
בית 3
2 אורי אלמור
מכבי זכרון יעקב
1242.5 11/4 11/6 11/4 3-0 0.7 -0.7
203523
541.7
04/10/2019 אליפות ראשון לציון למוזמנים
קאדטים 4.10.19
בית 3
1 תומר נעמה
עירוני גבעתיים
949.5 11/7 11/4 11/6 3-0 0.7 -0.7
201974 31/08/2019
511.6
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 15 א'
בית 1
3 אוהד חן
עירוני גבעתיים
275.8 7/11 11/8 7/11 11/8 6/11 2-3 0.7 +2.8
201971 31/08/2019
511.6
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 15 א'
בית 1
2 הילי ברבי
הפועל לוד
735.7 9/11 11/8 11/8 7/11 7/11 2-3 0.7 +16.8
201970 31/08/2019
511.6
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 15 א'
בית 1
1 תמר גולן
מכבי שהם
555.5 11/8 7/11 6/11 11/8 6/11 2-3 0.7 +8.4
201939 31/08/2019
511.6
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 13 א'
5 עילאי פריטש
מכבי בני הרצליה
562.0 11/9 11/7 6/11 11/5 3-1 0.7 -2.8
201918 31/08/2019
511.6
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 13 א'
בית 3
3 שי יפרח
הפועל קריית אונו
237.4 7/11 8/11 6/11 0-3 0.7 +2.8
201917 31/08/2019
511.6
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 13 א'
בית 3
2 עידו דפני
מכבי שהם
184.6 9/11 7/11 6/11 0-3 0.7 +2.1
199107 31/07/2019
510.8
21/07/2019 אליפות כרמים רשלצ הפתוחה
סיבוב 2
5 מתן פוקס
עירוני גבעתיים
517.0 11/7 11/8 11/6 3-0 0.4 -2
199094 31/07/2019
510.8
21/07/2019 אליפות כרמים רשלצ הפתוחה
סיבוב 2
בית 5
3 איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
332.7 8/11 11/8 9/11 7/11 1-3 0.4 +2
199093 31/07/2019
510.8
21/07/2019 אליפות כרמים רשלצ הפתוחה
סיבוב 2
בית 5
2 יובל בקרמן
בית''ר ראשון לציון
8.9 5/11 7/11 6/11 0-3 0.4 +0.4
198889 31/07/2019
510.8
08/07/2019 אליפות כרמים רשלצ הפתוחה
סיבוב 1
5 שחר כרמלי
בית''ר ראשון לציון
414.1 11/4 5/11 11/7 11/8 3-1 0.4 -2.8
198873 31/07/2019
510.8
08/07/2019 אליפות כרמים רשלצ הפתוחה
סיבוב 1
בית 4
3 איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
332.7 6/11 8/11 4/11 0-3 0.4 +2
198872 31/07/2019
510.8
08/07/2019 אליפות כרמים רשלצ הפתוחה
סיבוב 1
בית 4
2 ערן נמני
בית''ר ראשון לציון
110.9 7/11 11/7 8/11 11/8 9/11 2-3 0.4 +1.2
198625 30/06/2019
517.5
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
13 א
5 עילאי פריטש
מכבי בני הרצליה
507.4 9/11 7/11 11/9 11/8 11/7 3-2 0.7 -3.5
198618 30/06/2019
517.5
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
13 א
4 איתי פנחסוב
מכבי שהם
105.8 8/11 9/11 11/8 8/11 1-3 0.7 +1.4
198597 30/06/2019
517.5
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
13 א
בית 3
3 מיכאל לוסקי
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
139.8 6/11 5/11 9/11 0-3 0.7 +2.1
198596 30/06/2019
517.5
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
13 א
בית 3
2 דביר זינגר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
183.6 11/5 11/7 11/9 3-0 0.7 -9.8
198594 30/06/2019
517.5
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
13 א
בית 3
1 עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
412.5 11/7 6/11 6/11 9/11 1-3 0.7 +4.2
198650 30/06/2019
517.5
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
15 א
בית 2
3 גיא לוי
עירוני גבעתיים
295.2 11/4 11/7 11/9 3-0 0.7 -8.4
198647 30/06/2019
517.5
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
15 א
בית 2
2 יעל רייפלר
מכבי רחובות
575.4 11/9 11/7 11/5 3-0 0.7 -2.8
198646 30/06/2019
517.5
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
15 א
בית 2
1 מור בן טובים
הפועל ארנון רמת גן
171.5 9/11 8/11 11/8 11/7 7/11 2-3 0.7 +2.1
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנים 14 (2006) Φ:0.7
204299
דירוג

תאריך
12/10/2019
אופק ביתן
בית''ר ראשון לציון
541.7 0-3 +2.8
מקסים שר
הישגי כרמיאל
283.8
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנים 16 (2004) Φ:0.7
204398
דירוג

תאריך
12/10/2019
אופק ביתן
בית''ר ראשון לציון
541.7 1-3 +0
גלעד אברהם לב
הפועל עירוני צפת
NOT_RANKED
אליפות ראשון לציון למוזמנים קאדטים 4.10.19 Φ:0.7
203527
דירוג

תאריך
04/10/2019
אופק ביתן
בית''ר ראשון לציון
541.7 3-0 -5.6
סטניסלב סוקולוב
בית''ר ראשון לציון
427.3
אליפות ראשון לציון למוזמנים קאדטים 4.10.19 Φ:0.7
203524
דירוג

תאריך
04/10/2019
אורי אלמור
מכבי זכרון יעקב
1242.5 0-3 -0.7
אופק ביתן
בית''ר ראשון לציון
541.7
אליפות ראשון לציון למוזמנים קאדטים 4.10.19 Φ:0.7
203523
דירוג

תאריך
04/10/2019
תומר נעמה
עירוני גבעתיים
949.5 0-3 -0.7
אופק ביתן
בית''ר ראשון לציון
541.7
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 15 א' Φ:0.7
201974
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
511.6 2-3 +2.8
אוהד חן
עירוני גבעתיים
275.8
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 15 א' Φ:0.7
201971
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
הילי ברבי
הפועל לוד
735.7 3-2 +16.8
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
511.6
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 15 א' Φ:0.7
201970
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
תמר גולן
מכבי שהם
555.5 3-2 +8.4
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
511.6
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 13 א' Φ:0.7
201939
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
עילאי פריטש
מכבי בני הרצליה
562 1-3 -2.8
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
511.6
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 13 א' Φ:0.7
201918
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
511.6 0-3 +2.8
שי יפרח
הפועל קריית אונו
237.4
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 13 א' Φ:0.7
201917
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
511.6 0-3 +2.1
עידו דפני
מכבי שהם
184.6
אליפות כרמים רשלצ הפתוחה סיבוב 2 Φ:0.4
199107
דירוג
31/07/2019
תאריך
21/07/2019
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
510.8 3-0 -2
מתן פוקס
עירוני גבעתיים
517
אליפות כרמים רשלצ הפתוחה סיבוב 2 Φ:0.4
199094
דירוג
31/07/2019
תאריך
21/07/2019
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
510.8 1-3 +2
איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
332.7
אליפות כרמים רשלצ הפתוחה סיבוב 2 Φ:0.4
199093
דירוג
31/07/2019
תאריך
21/07/2019
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
510.8 0-3 +0.4
יובל בקרמן
בית''ר ראשון לציון
8.9
אליפות כרמים רשלצ הפתוחה סיבוב 1 Φ:0.4
198889
דירוג
31/07/2019
תאריך
08/07/2019
שחר כרמלי
בית''ר ראשון לציון
414.125 1-3 -2.8
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
510.8
אליפות כרמים רשלצ הפתוחה סיבוב 1 Φ:0.4
198873
דירוג
31/07/2019
תאריך
08/07/2019
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
510.8 0-3 +2
איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
332.7
אליפות כרמים רשלצ הפתוחה סיבוב 1 Φ:0.4
198872
דירוג
31/07/2019
תאריך
08/07/2019
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
510.8 2-3 +1.2
ערן נמני
בית''ר ראשון לציון
110.9
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 13 א Φ:0.7
198625
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
עילאי פריטש
מכבי בני הרצליה
507.4 2-3 -3.5
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
517.5
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 13 א Φ:0.7
198618
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
517.5 1-3 +1.4
איתי פנחסוב
מכבי שהם
105.8
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 13 א Φ:0.7
198597
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
מיכאל לוסקי
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
139.8 3-0 +2.1
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
517.5
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 13 א Φ:0.7
198596
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
דביר זינגר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
183.6 0-3 -9.8
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
517.5
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 13 א Φ:0.7
198594
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
517.5 1-3 +4.2
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
412.5
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 15 א Φ:0.7
198650
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
517.5 3-0 -8.4
גיא לוי
עירוני גבעתיים
295.2
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 15 א Φ:0.7
198647
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
יעל רייפלר
מכבי רחובות
575.437 0-3 -2.8
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
517.5
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 15 א Φ:0.7
198646
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
מור בן טובים
הפועל ארנון רמת גן
171.5 3-2 +2.1
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
517.5
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com