הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
ID של השחקן : 4187
קטגוריה : B11 נקודות : 347.2
נשים
43
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
211149
347.2
06/11/2019 רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15)
ראנקליסט ב' גיל 13
7 דניאל קרבצ'נקו
מכבי בני הרצליה
271.3 11/8 8/11 7/11 6/11 1-3 1 +7
211147
347.2
06/11/2019 רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15)
ראנקליסט ב' גיל 13
6 אופק ביתן
בית''ר ראשון לציון
403.0 11/6 12/10 11/9 3-0 1 -4
211144
347.2
06/11/2019 רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15)
ראנקליסט ב' גיל 13
5 יובל אלחזוב
עירוני גבעתיים
188.6 11/6 10/12 9/11 5/11 1-3 1 +5
211138
347.2
06/11/2019 רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15)
ראנקליסט ב' גיל 13
4 איתי פנחסוב
מכבי שהם
106.2 9/11 12/14 9/11 0-3 1 +4
211115
347.2
06/11/2019 רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15)
ראנקליסט ב' גיל 13
בית 3
3 יהודית בורנשטיין
הפועל בת ים
154.6 3/11 10/12 11/9 11/13 1-3 1 +5
211114
347.2
06/11/2019 רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15)
ראנקליסט ב' גיל 13
בית 3
2 אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
73.5 4/11 9/11 9/11 0-3 1 +4
206850 31/10/2019
308.7
22/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 2
בנות 16 (2004)
בית 2
3 אלה שביט
הישגי כרמיאל
391.0 8/11 6/11 11/6 11/13 1-3 0.7 +9.8
206849 31/10/2019
308.7
22/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 2
בנות 16 (2004)
בית 2
2 ספיר ברקוביץ
הישגי כרמיאל
275.3 11/5 11/5 11/9 3-0 0.7 -4.2
206847 31/10/2019
308.7
22/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 2
בנות 16 (2004)
בית 2
1 שירן קליאוט
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
287.0 12/10 11/5 11/6 3-0 0.7 -3.5
207037
347.2
22/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 2
נשים
בית 1
5 איריס שטיין
הישגי כרמיאל
407.8 11/6 11/8 8/11 9/11 11/9 3-2 0.7 -2.8
207036
347.2
22/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 2
נשים
בית 1
4 דינה ירושבסקי
הישגי כרמיאל
226.0 11/9 7/11 6/11 8/11 1-3 0.7 +4.2
207032
347.2
22/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 2
נשים
בית 1
2 יוליה אהרפי
הישגי כרמיאל
230.1 6/11 1/11 1/11 0-3 0.7 +4.2
207029
347.2
22/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 2
נשים
בית 1
1 אירינה נורדקין
הישגי כרמיאל
196.9 3/11 4/11 1/11 0-3 0.7 +3.5
205395 31/10/2019
308.7
17/10/2019 אליפות ראשון לציון - תחרות 2
גילאים עד 2003
בית 3
3 יובל ירוסלמסקי
בית''ר ראשון לציון
173.4 11/9 11/13 7/11 5/11 1-3 0.7 +4.2
205392 31/10/2019
308.7
17/10/2019 אליפות ראשון לציון - תחרות 2
גילאים עד 2003
בית 3
2 הילי ברבי
הפועל לוד
541.5 11/8 11/9 12/10 3-0 0.7 -1.4
205391 31/10/2019
308.7
17/10/2019 אליפות ראשון לציון - תחרות 2
גילאים עד 2003
בית 3
1 אופק ביתן
בית''ר ראשון לציון
406.5 8/11 11/8 11/8 9/11 11/13 2-3 0.7 +9.8
204279 31/10/2019
308.7
12/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 1
בנות 16 (2004)
בית 3
3 ליאל שוט
הישגי כרמיאל
434.6 11/7 6/11 12/10 11/9 3-1 0.7 -2.1
204276 31/10/2019
308.7
12/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 1
בנות 16 (2004)
בית 3
1 שני סלוצקי
הישגי כרמיאל
209.7 7/11 7/11 9/11 0-3 0.7 +4.9
203478 31/10/2019
308.7
04/10/2019 אליפות ראשון לציון - תחרות 1
צעירות 4.10.19
5 יהודית בורנשטיין
הפועל בת ים
107.7 6/11 6/11 11/7 11/7 9/11 2-3 0.7 +2.8
203477 31/10/2019
308.7
04/10/2019 אליפות ראשון לציון - תחרות 1
צעירות 4.10.19
4 נועה שרון
מכבי ארזים רמת גן
52.2 6/11 5/11 4/11 0-3 0.7 +2.8
203474 31/10/2019
308.7
04/10/2019 אליפות ראשון לציון - תחרות 1
צעירות 4.10.19
בית 2
3 אלה שביט
הישגי כרמיאל
391.0 11/8 6/11 8/11 6/11 1-3 0.7 +9.8
203473 31/10/2019
308.7
04/10/2019 אליפות ראשון לציון - תחרות 1
צעירות 4.10.19
בית 2
2 אלין נתנוב
בית''ר ראשון לציון
37.7 8/11 2/11 6/11 0-3 0.7 +2.8
203471 31/10/2019
308.7
04/10/2019 אליפות ראשון לציון - תחרות 1
צעירות 4.10.19
בית 2
1 יהודית בורנשטיין
הפועל בת ים
107.7 7/11 8/11 10/12 0-3 0.7 +2.8
201924 31/08/2019
409.2
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 13 א'
בית 5
3 איתי פנחסוב
מכבי שהם
125.2 11/9 11/6 11/4 3-0 0.7 -8.4
201923 31/08/2019
409.2
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 13 א'
בית 5
2 אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
154.2 9/11 11/8 11/8 9/11 11/8 3-2 0.7 -8.4
רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15) ראנקליסט ב' גיל 13 Φ:1
211149
דירוג

תאריך
06/11/2019
דניאל קרבצ'נקו
מכבי בני הרצליה
271.275 3-1 +7
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
347.225
רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15) ראנקליסט ב' גיל 13 Φ:1
211147
דירוג

תאריך
06/11/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
347.225 3-0 -4
אופק ביתן
בית''ר ראשון לציון
403.025
רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15) ראנקליסט ב' גיל 13 Φ:1
211144
דירוג

תאריך
06/11/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
347.225 1-3 +5
יובל אלחזוב
עירוני גבעתיים
188.575
רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15) ראנקליסט ב' גיל 13 Φ:1
211138
דירוג

תאריך
06/11/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
347.225 0-3 +4
איתי פנחסוב
מכבי שהם
106.225
רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15) ראנקליסט ב' גיל 13 Φ:1
211115
דירוג

תאריך
06/11/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
347.225 1-3 +5
יהודית בורנשטיין
הפועל בת ים
154.55
רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15) ראנקליסט ב' גיל 13 Φ:1
211114
דירוג

תאריך
06/11/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
347.225 0-3 +4
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
73.5
מאסטרס כרמיאל מס' 2 בנות 16 (2004) Φ:0.7
206850
דירוג
31/10/2019
תאריך
22/10/2019
אלה שביט
הישגי כרמיאל
391 3-1 +9.8
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
308.725
מאסטרס כרמיאל מס' 2 בנות 16 (2004) Φ:0.7
206849
דירוג
31/10/2019
תאריך
22/10/2019
ספיר ברקוביץ
הישגי כרמיאל
275.275 0-3 -4.2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
308.725
מאסטרס כרמיאל מס' 2 בנות 16 (2004) Φ:0.7
206847
דירוג
31/10/2019
תאריך
22/10/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
308.725 3-0 -3.5
שירן קליאוט
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
286.975
מאסטרס כרמיאל מס' 2 נשים Φ:0.7
207037
דירוג

תאריך
22/10/2019
איריס שטיין
הישגי כרמיאל
407.8 2-3 -2.8
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
347.225
מאסטרס כרמיאל מס' 2 נשים Φ:0.7
207036
דירוג

תאריך
22/10/2019
דינה ירושבסקי
הישגי כרמיאל
226 3-1 +4.2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
347.225
מאסטרס כרמיאל מס' 2 נשים Φ:0.7
207032
דירוג

תאריך
22/10/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
347.225 0-3 +4.2
יוליה אהרפי
הישגי כרמיאל
230.125
מאסטרס כרמיאל מס' 2 נשים Φ:0.7
207029
דירוג

תאריך
22/10/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
347.225 0-3 +3.5
אירינה נורדקין
הישגי כרמיאל
196.9
אליפות ראשון לציון - תחרות 2 גילאים עד 2003 Φ:0.7
205395
דירוג
31/10/2019
תאריך
17/10/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
308.725 1-3 +4.2
יובל ירוסלמסקי
בית''ר ראשון לציון
173.425
אליפות ראשון לציון - תחרות 2 גילאים עד 2003 Φ:0.7
205392
דירוג
31/10/2019
תאריך
17/10/2019
הילי ברבי
הפועל לוד
541.525 0-3 -1.4
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
308.725
אליפות ראשון לציון - תחרות 2 גילאים עד 2003 Φ:0.7
205391
דירוג
31/10/2019
תאריך
17/10/2019
אופק ביתן
בית''ר ראשון לציון
406.525 3-2 +9.8
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
308.725
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנות 16 (2004) Φ:0.7
204279
דירוג
31/10/2019
תאריך
12/10/2019
ליאל שוט
הישגי כרמיאל
434.631 1-3 -2.1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
308.725
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנות 16 (2004) Φ:0.7
204276
דירוג
31/10/2019
תאריך
12/10/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
308.725 0-3 +4.9
שני סלוצקי
הישגי כרמיאל
209.725
אליפות ראשון לציון - תחרות 1 צעירות 4.10.19 Φ:0.7
203478
דירוג
31/10/2019
תאריך
04/10/2019
יהודית בורנשטיין
הפועל בת ים
107.65 3-2 +2.8
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
308.725
אליפות ראשון לציון - תחרות 1 צעירות 4.10.19 Φ:0.7
203477
דירוג
31/10/2019
תאריך
04/10/2019
נועה שרון
מכבי ארזים רמת גן
52.225 3-0 +2.8
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
308.725
אליפות ראשון לציון - תחרות 1 צעירות 4.10.19 Φ:0.7
203474
דירוג
31/10/2019
תאריך
04/10/2019
אלה שביט
הישגי כרמיאל
391 3-1 +9.8
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
308.725
אליפות ראשון לציון - תחרות 1 צעירות 4.10.19 Φ:0.7
203473
דירוג
31/10/2019
תאריך
04/10/2019
אלין נתנוב
בית''ר ראשון לציון
37.675 3-0 +2.8
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
308.725
אליפות ראשון לציון - תחרות 1 צעירות 4.10.19 Φ:0.7
203471
דירוג
31/10/2019
תאריך
04/10/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
308.725 0-3 +2.8
יהודית בורנשטיין
הפועל בת ים
107.65
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 13 א' Φ:0.7
201924
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
409.2 3-0 -8.4
איתי פנחסוב
מכבי שהם
125.2
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 13 א' Φ:0.7
201923
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
409.2 3-2 -8.4
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
154.2
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com