עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
ID של השחקן : 3954
קטגוריה : M13 נקודות : 340.0
גברים
740
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
204320
340.0
12/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 1
בנים 14 (2006)
5 גילי אנגלר
טנ''ש נס ציונה
711.8 11/6 11/5 11/9 3-0 0.7 -1.4
204315
340.0
12/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 1
בנים 14 (2006)
4 שיזף שטרית
הפועל גליל תחתון
291.3 7/11 8/11 8/11 0-3 0.7 +5.6
204305
340.0
12/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 1
בנים 14 (2006)
בית 5
3 אורי חאיה
בית''ר ראשון לציון
426.8 11/7 11/3 11/7 3-0 0.7 -2.8
204303
340.0
12/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 1
בנים 14 (2006)
בית 5
1 יואב אזרד
הפועל גליל תחתון
322.6 6/11 13/11 8/11 11/9 9/11 2-3 0.7 +6.3
204071
340.0
12/10/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 1
בנים 15 ב (2005)
4 ליאור סרף
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
534.9 9/11 11/2 11/9 8/11 11/5 3-2 0.7 -2.1
203495
340.0
04/10/2019 אליפות ראשון לציון למוזמנים
מיני קאדטים 4.10.19
בית 3
3 דניאל קרבצ'נקו
מכבי בני הרצליה
353.9 11/3 12/10 11/7 3-0 0.7 -3.5
203494
340.0
04/10/2019 אליפות ראשון לציון למוזמנים
מיני קאדטים 4.10.19
בית 3
2 ניר אנגלר
טנ''ש נס ציונה
135.6 11/13 11/7 11/9 9/11 9/11 2-3 0.7 +2.8
203492
340.0
04/10/2019 אליפות ראשון לציון למוזמנים
מיני קאדטים 4.10.19
בית 3
1 נדב פרצי
בית''ר ראשון לציון
225.4 11/6 9/11 11/7 11/9 3-1 0.7 -5.6
201983 31/08/2019
355.4
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 18 א'
בית 1
5 טומי גרינפלד
הפועל ארנון רמת גן
278.5 8/11 11/7 8/11 11/7 8/11 2-3 0.7 +4.9
201981 31/08/2019
355.4
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 18 א'
בית 1
4 אוהד חן
עירוני גבעתיים
275.8 7/11 11/8 11/6 11/8 3-1 0.7 -4.9
201979 31/08/2019
355.4
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 18 א'
בית 1
3 גיא אבני
הפועל ארנון רמת גן
128.0 11/9 11/6 11/9 3-0 0.7 -8.4
201977 31/08/2019
355.4
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 18 א'
בית 1
2 יהלי אבני
הפועל ארנון רמת גן
60.3 9/11 11/8 7/11 7/11 1-3 0.7 +2.8
201912 31/08/2019
355.4
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 13 א'
בית 1
3 אסף חננאל
הפועל קריית אונו
615.3 11/7 11/7 11/8 3-0 0.7 -1.4
201910 31/08/2019
355.4
28/08/2019 אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 13 א'
בית 1
1 יהלי וולטר
מכבי שהם
100.6 11/9 8/11 11/7 8/11 11/6 3-2 0.7 -8.4
198876 31/07/2019
362.6
08/07/2019 אליפות כרמים רשלצ הפתוחה
סיבוב 1
בית 5
3 שחר כרמלי
בית''ר ראשון לציון
414.1 11/7 11/8 11/7 3-0 0.4 -1.6
198874 31/07/2019
362.6
08/07/2019 אליפות כרמים רשלצ הפתוחה
סיבוב 1
בית 5
1 אושרי מלול
בית''ר ראשון לציון
53.5 7/11 7/11 11/9 11/8 11/9 3-2 0.4 -5.6
198598 30/06/2019
412.5
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
13 א
בית 3
3 דביר זינגר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
183.6 11/8 9/11 13/11 11/5 3-1 0.7 -8.4
198595 30/06/2019
412.5
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
13 א
בית 3
2 מיכאל לוסקי
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
139.8 7/11 8/11 11/9 11/8 11/8 3-2 0.7 -8.4
198594 30/06/2019
412.5
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
13 א
בית 3
1 אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
517.5 7/11 11/6 11/6 11/9 3-1 0.7 -2.1
198653 30/06/2019
412.5
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
15 א
בית 3
3 גלעד לוין
טנ''ש נס ציונה
668.0 11/9 11/8 11/7 3-0 0.7 -1.4
198651 30/06/2019
412.5
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
15 א
בית 3
1 אלינור דוידוב
מכבי דימונה
850.5 8/11 11/7 11/8 11/6 3-1 0.7 -0.7
198699 30/06/2019
412.5
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
18 א
בית 2
3 גיא אבני
הפועל ארנון רמת גן
110.1 11/8 11/7 6/11 7/11 11/8 3-2 0.7 -9.8
198697 30/06/2019
412.5
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
18 א
בית 2
2 הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
333.2 11/7 11/6 6/11 8/11 11/5 3-2 0.7 -4.9
198694 30/06/2019
412.5
29/06/2019 אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
18 א
בית 2
1 מרטין חרקובר
מכבי שהם
735.5 11/8 11/9 11/6 3-0 0.7 -1.4
198251 30/06/2019
412.5
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
13 א
5 גילי אנגלר
טנ''ש נס ציונה
694.7 11/9 11/7 8/11 11/9 3-1 0.7 -1.4
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנים 14 (2006) Φ:0.7
204320
דירוג

תאריך
12/10/2019
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
340 3-0 -1.4
גילי אנגלר
טנ''ש נס ציונה
711.8
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנים 14 (2006) Φ:0.7
204315
דירוג

תאריך
12/10/2019
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
340 0-3 +5.6
שיזף שטרית
הפועל גליל תחתון
291.3
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנים 14 (2006) Φ:0.7
204305
דירוג

תאריך
12/10/2019
אורי חאיה
בית''ר ראשון לציון
426.8 0-3 -2.8
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
340
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנים 14 (2006) Φ:0.7
204303
דירוג

תאריך
12/10/2019
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
340 2-3 +6.3
יואב אזרד
הפועל גליל תחתון
322.6
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנים 15 ב (2005) Φ:0.7
204071
דירוג

תאריך
12/10/2019
ליאור סרף
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
534.9 2-3 -2.1
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
340
אליפות ראשון לציון למוזמנים מיני קאדטים 4.10.19 Φ:0.7
203495
דירוג

תאריך
04/10/2019
דניאל קרבצ'נקו
מכבי בני הרצליה
353.9 0-3 -3.5
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
340
אליפות ראשון לציון למוזמנים מיני קאדטים 4.10.19 Φ:0.7
203494
דירוג

תאריך
04/10/2019
ניר אנגלר
טנ''ש נס ציונה
135.6 3-2 +2.8
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
340
אליפות ראשון לציון למוזמנים מיני קאדטים 4.10.19 Φ:0.7
203492
דירוג

תאריך
04/10/2019
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
340 3-1 -5.6
נדב פרצי
בית''ר ראשון לציון
225.4
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 18 א' Φ:0.7
201983
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
355.4 2-3 +4.9
טומי גרינפלד
הפועל ארנון רמת גן
278.5
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 18 א' Φ:0.7
201981
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
355.4 3-1 -4.9
אוהד חן
עירוני גבעתיים
275.8
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 18 א' Φ:0.7
201979
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
355.4 3-0 -8.4
גיא אבני
הפועל ארנון רמת גן
128
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 18 א' Φ:0.7
201977
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
355.4 1-3 +2.8
יהלי אבני
הפועל ארנון רמת גן
60.3
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 13 א' Φ:0.7
201912
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
אסף חננאל
הפועל קריית אונו
615.31 0-3 -1.4
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
355.4
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 13 א' Φ:0.7
201910
דירוג
31/08/2019
תאריך
28/08/2019
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
355.4 3-2 -8.4
יהלי וולטר
מכבי שהם
100.6
אליפות כרמים רשלצ הפתוחה סיבוב 1 Φ:0.4
198876
דירוג
31/07/2019
תאריך
08/07/2019
שחר כרמלי
בית''ר ראשון לציון
414.125 0-3 -1.6
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
362.6
אליפות כרמים רשלצ הפתוחה סיבוב 1 Φ:0.4
198874
דירוג
31/07/2019
תאריך
08/07/2019
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
362.6 3-2 -5.6
אושרי מלול
בית''ר ראשון לציון
53.5
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 13 א Φ:0.7
198598
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
412.5 3-1 -8.4
דביר זינגר
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
183.6
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 13 א Φ:0.7
198595
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
מיכאל לוסקי
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
139.8 2-3 -8.4
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
412.5
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 13 א Φ:0.7
198594
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
אופק ביתן
מכבי ארזים רמת גן
517.5 1-3 -2.1
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
412.5
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 15 א Φ:0.7
198653
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
גלעד לוין
טנ''ש נס ציונה
668 0-3 -1.4
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
412.5
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 15 א Φ:0.7
198651
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
412.5 3-1 -0.7
אלינור דוידוב
מכבי דימונה
850.5
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 18 א Φ:0.7
198699
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
גיא אבני
הפועל ארנון רמת גן
110.1 2-3 -9.8
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
412.5
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 18 א Φ:0.7
198697
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
412.5 3-2 -4.9
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
333.2
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 18 א Φ:0.7
198694
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
מרטין חרקובר
מכבי שהם
735.5 0-3 -1.4
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
412.5
אליפות רמלה יוני 2019 13 א Φ:0.7
198251
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
גילי אנגלר
טנ''ש נס ציונה
694.7 1-3 -1.4
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
412.5
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com