ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
ID של השחקן : 3904
קטגוריה : J17 נקודות : 254.4
גברים
993
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
189106 31/03/2019
233.4
31/03/2019 ליגת א גברים 2018-2019
צפון
עמותת קריית מוצקין M2 - הפועל עירוני נוף הגליל M6
אברהם פרטוש
הפועל עירוני נוף הגליל
436.2 7/11 11/6 4/11 11/9 9/11 2-3 1 +24
189118 31/03/2019
233.4
31/03/2019 ליגת א גברים 2018-2019
צפון
עמותת קריית מוצקין M2 - הפועל עירוני נוף הגליל M5
לאוניד בונצ'וק
הפועל עירוני נוף הגליל
0.0 11/6 11/9 11/6 3-0 1 0
189109 31/03/2019
233.4
31/03/2019 ליגת א גברים 2018-2019
צפון
עמותת קריית מוצקין M2 - הפועל עירוני נוף הגליל M6
ישראל גור-אריה
הפועל עירוני נוף הגליל
418.6 7/11 11/9 8/11 11/6 11/7 3-2 1 -3
177471 28/02/2019
235.4
03/02/2019 ליגת א גברים 2018-2019
צפון
הפועל עירוני נוף הגליל M6 - עמותת קריית מוצקין M2
יקיר טאיבי
הפועל עירוני נוף הגליל
587.0 11/6 11/6 11/2 3-0 1 -2
177443 28/02/2019
235.4
03/02/2019 ליגת א גברים 2018-2019
צפון
הפועל עירוני נוף הגליל M5 - עמותת קריית מוצקין M2
לאוניד בונצ'וק
הפועל עירוני נוף הגליל
0.0 8/11 8/11 11/9 11/9 12/14 2-3 1 +0
175858 31/01/2019
240.4
20/01/2019 ליגת א גברים 2018-2019
צפון
עמותת קריית מוצקין M2 - הפועל גליל תחתון M3
נדב מרטין
הפועל גליל תחתון
236.5 11/9 11/8 10/12 11/9 3-1 1 -5
152406 30/04/2018
248.4
03/04/2018 אליפות ישראל לשנת 2018 ה-64 בטניס שולחן
בנים 18
בית 8
3 שרון לבילב
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
568.6 11/6 11/4 11/7 3-0 2 -4
152404 30/04/2018
248.4
03/04/2018 אליפות ישראל לשנת 2018 ה-64 בטניס שולחן
בנים 18
בית 8
2 דניס לב
בית''ר באר שבע
783.0 11/6 11/5 11/5 3-0 2 -2
152401 30/04/2018
248.4
03/04/2018 אליפות ישראל לשנת 2018 ה-64 בטניס שולחן
בנים 18
בית 8
1 בן זוסמן
הפועל ירושלים
923.1 11/6 11/5 11/4 3-0 2 -2
150805 31/03/2018
210.4
14/03/2018 ליגות נוער 2017-2018
ארצית נוער - מחוז צפון
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J5 - עמותת קריית מוצקין J1
לוטם קופרווסר
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
76.1 7/11 1/11 5/11 0-3 1 +6
150801 31/03/2018
210.4
14/03/2018 ליגות נוער 2017-2018
ארצית נוער - מחוז צפון
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J4 - עמותת קריית מוצקין J1
אריאל קרפינובסקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
162.9 4/11 6/11 11/9 11/8 7/11 2-3 1 +8
150803 31/03/2018
210.4
14/03/2018 ליגות נוער 2017-2018
ארצית נוער - מחוז צפון
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J4 - עמותת קריית מוצקין J1
שירן קליאוט
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
299.4 8/11 11/6 11/3 7/11 8/11 2-3 1 +14
150207 31/03/2018
210.4
07/03/2018 ליגות נוער 2017-2018
ארצית נוער - מחוז צפון
עמותת קריית מוצקין J1 - הפועל עירוני צפת J1
אבירם ימין בן שושן
הפועל עירוני צפת
223.3 11/4 10/12 11/7 7/11 6/11 2-3 1 +10
148552 27/02/2018
201.4
25/02/2018 ליגות נוער 2017-2018
ארצית נוער - מחוז צפון
עמותת קריית מוצקין J1 - כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J4
אריאל קרפינובסקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
169.0 2/11 14/12 7/11 8/11 1-3 1 +8
148608 27/02/2018
201.4
25/02/2018 ליגות נוער 2017-2018
ארצית נוער - מחוז צפון
עמותת קריית מוצקין J1 - כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J5
דניאל פרידמן
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
159.9 11/8 11/9 12/10 3-0 1 -6
148514 27/02/2018
201.4
21/02/2018 ליגות נוער 2017-2018
ארצית נוער - מחוז צפון
הפועל גליל תחתון J3 - עמותת קריית מוצקין J1
אורן וקרט
הפועל גליל תחתון
129.0 10/12 12/10 9/11 1-2 1 +7
142760 31/01/2018
205.6
24/01/2018 ליגות נוער 2017-2018
ארצית נוער - מחוז צפון
הפועל עירוני צפת J1 - עמותת קריית מוצקין J1
אבירם ימין בן שושן
הפועל עירוני צפת
0.0 9/11 8/11 11/6 14/12 9/11 2-3 1 +0
142770 31/01/2018
205.6
24/01/2018 ליגות נוער 2017-2018
ארצית נוער - מחוז צפון
הפועל עירוני צפת J2 - עמותת קריית מוצקין J1
יהונתן דהן
הפועל עירוני צפת
0.0 6/11 8/11 4/11 0-3 1 +0
144307 31/01/2018
205.6
24/01/2018 רנקליסט 3 - 2017-2018 - שלב ג'
ק. מוצקין בוגרים
4 אליעזר צ'סלבסקי
עמותת קריית מוצקין
296.5 11/6 11/8 7/11 11/4 3-1 0.7 -2.8
144328 31/01/2018
205.6
24/01/2018 רנקליסט 3 - 2017-2018 - שלב ג'
ק. מוצקין בוגרים
בית 3
3 איסאק פרנקל
עמותת קריית מוצקין
430.1 11/1 11/4 11/3 3-0 0.7 -1.4
144326 31/01/2018
205.6
24/01/2018 רנקליסט 3 - 2017-2018 - שלב ג'
ק. מוצקין בוגרים
בית 3
1 אנה אלטמן
עמותת קריית מוצקין
0.0 11/6 11/7 9/11 1/11 4/11 2-3 0.7 +0
139346 31/01/2018
205.6
10/01/2018 ליגות נוער 2017-2018
ארצית נוער - מחוז צפון
עמותת קריית מוצקין J1 - הפועל גליל תחתון J3
אסף נוי
הפועל גליל תחתון
0.0 8/11, 6/11, 12/14 2-1 1 +0
137320 31/12/2017
194.4
25/12/2017 ליגות נוער 2017-2018
ארצית נוער - מחוז צפון
עמותת קריית מוצקין J2 - עמותת קריית מוצקין J1
יניב רייבר
עמותת קריית מוצקין
254.5 8,/11 4,/11 11,/9 11,/6 9/11 2-3 1 +14
135573 31/12/2017
194.4
08/12/2017 רנקליסט 2 - 2017-2018, שלב ג'
קריית מוצקין בוגרים
4 ויטלי זלמן
עמותת קריית מוצקין
456.0 11/4 11/5 11/9 3-0 0.7 -1.4
135593 31/12/2017
194.4
08/12/2017 רנקליסט 2 - 2017-2018, שלב ג'
קריית מוצקין בוגרים
בית 2
3 אבירם שלמה
עמותת קריית מוצקין
0.0 5/11 7/11 9/11 0-3 0.7 +0
ליגת א גברים 2018-2019 צפון Φ:1
189106
דירוג
31/03/2019
תאריך
31/03/2019
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
233.4 2-3 +24
אברהם פרטוש
הפועל עירוני נוף הגליל
436.2
ליגת א גברים 2018-2019 צפון Φ:1
189118
דירוג
31/03/2019
תאריך
31/03/2019
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
233.4 3-0 +0
לאוניד בונצ'וק
הפועל עירוני נוף הגליל
0
ליגת א גברים 2018-2019 צפון Φ:1
189109
דירוג
31/03/2019
תאריך
31/03/2019
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
233.4 3-2 -3
ישראל גור-אריה
הפועל עירוני נוף הגליל
418.575
ליגת א גברים 2018-2019 צפון Φ:1
177471
דירוג
28/02/2019
תאריך
03/02/2019
יקיר טאיבי
הפועל עירוני נוף הגליל
586.95 0-3 -2
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
235.4
ליגת א גברים 2018-2019 צפון Φ:1
177443
דירוג
28/02/2019
תאריך
03/02/2019
לאוניד בונצ'וק
הפועל עירוני נוף הגליל
0 3-2 +0
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
235.4
ליגת א גברים 2018-2019 צפון Φ:1
175858
דירוג
31/01/2019
תאריך
20/01/2019
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
240.4 3-1 -5
נדב מרטין
הפועל גליל תחתון
236.5
אליפות ישראל לשנת 2018 ה-64 בטניס שולחן בנים 18 Φ:2
152406
דירוג
30/04/2018
תאריך
03/04/2018
שרון לבילב
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
568.6 0-3 -4
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
248.4
אליפות ישראל לשנת 2018 ה-64 בטניס שולחן בנים 18 Φ:2
152404
דירוג
30/04/2018
תאריך
03/04/2018
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
248.4 3-0 -2
דניס לב
בית''ר באר שבע
783
אליפות ישראל לשנת 2018 ה-64 בטניס שולחן בנים 18 Φ:2
152401
דירוג
30/04/2018
תאריך
03/04/2018
בן זוסמן
הפועל ירושלים
923.075 0-3 -2
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
248.4
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז צפון Φ:1
150805
דירוג
31/03/2018
תאריך
14/03/2018
לוטם קופרווסר
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
76.1 3-0 +6
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
210.4
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז צפון Φ:1
150801
דירוג
31/03/2018
תאריך
14/03/2018
אריאל קרפינובסקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
162.9 3-2 +8
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
210.4
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז צפון Φ:1
150803
דירוג
31/03/2018
תאריך
14/03/2018
שירן קליאוט
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
299.4 3-2 +14
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
210.4
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז צפון Φ:1
150207
דירוג
31/03/2018
תאריך
07/03/2018
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
210.4 2-3 +10
אבירם ימין בן שושן
הפועל עירוני צפת
223.3
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז צפון Φ:1
148552
דירוג
27/02/2018
תאריך
25/02/2018
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
201.4 1-3 +8
אריאל קרפינובסקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
169
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז צפון Φ:1
148608
דירוג
27/02/2018
תאריך
25/02/2018
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
201.4 3-0 -6
דניאל פרידמן
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
159.9
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז צפון Φ:1
148514
דירוג
27/02/2018
תאריך
21/02/2018
אורן וקרט
הפועל גליל תחתון
129 2-1 +7
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
201.4
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז צפון Φ:1
142760
דירוג
31/01/2018
תאריך
24/01/2018
אבירם ימין בן שושן
הפועל עירוני צפת
0 3-2 +0
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
205.6
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז צפון Φ:1
142770
דירוג
31/01/2018
תאריך
24/01/2018
יהונתן דהן
הפועל עירוני צפת
0 3-0 +0
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
205.6
רנקליסט 3 - 2017-2018 - שלב ג' ק. מוצקין בוגרים Φ:0.7
144307
דירוג
31/01/2018
תאריך
24/01/2018
אליעזר צ'סלבסקי
עמותת קריית מוצקין
296.5 1-3 -2.8
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
205.6
רנקליסט 3 - 2017-2018 - שלב ג' ק. מוצקין בוגרים Φ:0.7
144328
דירוג
31/01/2018
תאריך
24/01/2018
איסאק פרנקל
עמותת קריית מוצקין
430.1 0-3 -1.4
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
205.6
רנקליסט 3 - 2017-2018 - שלב ג' ק. מוצקין בוגרים Φ:0.7
144326
דירוג
31/01/2018
תאריך
24/01/2018
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
205.6 2-3 +0
אנה אלטמן
עמותת קריית מוצקין
0
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז צפון Φ:1
139346
דירוג
31/01/2018
תאריך
10/01/2018
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
205.6 2-1 +0
אסף נוי
הפועל גליל תחתון
0
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז צפון Φ:1
137320
דירוג
31/12/2017
תאריך
25/12/2017
יניב רייבר
עמותת קריית מוצקין
254.5 3-2 +14
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
194.4
רנקליסט 2 - 2017-2018, שלב ג' קריית מוצקין בוגרים Φ:0.7
135573
דירוג
31/12/2017
תאריך
08/12/2017
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
194.4 3-0 -1.4
ויטלי זלמן
עמותת קריית מוצקין
456
רנקליסט 2 - 2017-2018, שלב ג' קריית מוצקין בוגרים Φ:0.7
135593
דירוג
31/12/2017
תאריך
08/12/2017
אבירם שלמה
עמותת קריית מוצקין
0 3-0 +0
ארטיום דוליה
עמותת קריית מוצקין
194.4
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com