אילן אלטמן
אליצור קריית אתא
ID של השחקן : 3879
קטגוריה : B9 נקודות : 165.0
גברים
1134
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנים 10 (2010)
204141 2 אילן אלטמן אליצור קריית אתא מאור ניחנביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1/11 5/11 4/11
204142 3 אילן אלטמן אליצור קריית אתא נמרוד הורן הפועל עירוני נוף הגליל 1/11 6/11 6/11
204153 5 אילן אלטמן אליצור קריית אתא ניר אנגלר טנ''ש נס ציונה 11/4 8/11 11/13 11/9 3/11
204155 6 אילן אלטמן אליצור קריית אתא פולינה טרנוביך אליצור קריית אתא 4/11 7/11 6/11
בנים 12 א (2008)
204627 1 אילן אלטמן אליצור קריית אתא ניב שרמן מכבי זכרון יעקב 11/9 15/13 11/7
204629 2 יאיר שניידר הישגי כרמיאל אילן אלטמן אליצור קריית אתא 11/3 11/8 11/8
204630 3 איתי שרון בית''ר ראשון לציון אילן אלטמן אליצור קריית אתא 15/13 7/11 11/5 6/11 12/10
מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת בנים 9
196691 1 קורן דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל אילן אלטמן אליצור קריית אתא 11/6 11/1 11/4
196693 2 נמרוד הורן הפועל עירוני נוף הגליל אילן אלטמן אליצור קריית אתא 11/7 11/8 11/7
196695 3 ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אילן אלטמן אליצור קריית אתא 6/11 6/11 3/11
196699 4 אילן אלטמן אליצור קריית אתא ניר אנגלר טנ''ש נס ציונה 8/11 11/8 6/11 11/8 4/11
196703 5 אילן אלטמן אליצור קריית אתא פולינה טרנוביך אליצור קריית אתא 11/9 11/2 3/11 6/11 2/11
מאסטרס כרמיאל מס' 8 12 ב
193804 1 עידן כהן עמותת קריית מוצקין אילן אלטמן אליצור קריית אתא 8/11 11/9 12/10 11/7
193805 2 עילאי פריטש מכבי בני הרצליה אילן אלטמן אליצור קריית אתא 5/11 3/11 6/11
193808 3 אילן אלטמן אליצור קריית אתא אנטון מנשין הישגי כרמיאל 3/11 2/11 6/11
193838 4 אילן אלטמן אליצור קריית אתא מקסים שר הישגי כרמיאל 11/5 11/9 11/8
בנים 11
193936 1 אילן אלטמן אליצור קריית אתא אורן מוסקוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 11/8 11/8 11/9
193938 2 אליה סטפמן הפועל גליל תחתון אילן אלטמן אליצור קריית אתא 11/7 11/1 11/8
193939 3 טומי גרינפלד הפועל ארנון רמת גן אילן אלטמן אליצור קריית אתא 10/12 2/11 11/6 8/11
אליפות מכבי 2019 בנים 11
188319 1 אילן אלטמן אליצור קריית אתא יהלי וולטר מכבי שהם 5/11 11/13 5/11
188321 3 עילאי פריטש מכבי בני הרצליה אילן אלטמן אליצור קריית אתא 4/11 7/11 7/11
188341 4 איל רייפלר מכבי רחובות אילן אלטמן אליצור קריית אתא 10/12 6/11 11/8 5/11
מאסטרס כרמיאל- 7 בנים 11
190406 1 אילן אלטמן אליצור קריית אתא אורן מוסקוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 12/10 11/8 11/7
190408 2 רועי בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אילן אלטמן אליצור קריית אתא 7/11 8/11 7/11
190409 3 טומי גרינפלד הפועל ארנון רמת גן אילן אלטמן אליצור קריית אתא 7/11 9/11 8/11
12 ב
190276 1 אילן אלטמן אליצור קריית אתא מיכאל מובסוביץ הפועל גליל תחתון 3/11 7/11 6/11
190278 3 ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אילן אלטמן אליצור קריית אתא 11/8 1/11 5/11 4/11
190305 4 אילן אלטמן אליצור קריית אתא שיזף שטרית הפועל גליל תחתון 7/11 8/11 4/11
190310 5 יהונתן גנדל הישגי כרמיאל אילן אלטמן אליצור קריית אתא 4/11 2/11 6/11
אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019 בנים 9
183975 2 אילן אלטמן אליצור קריית אתא קורן דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל 6/11 5/11 7/11
183976 3 אילן אלטמן אליצור קריית אתא דניאל אזרד הפועל אילת 2/11 3/11 6/11
183986 4 ינאי זינגר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה אילן אלטמן אליצור קריית אתא 11/7 11/3 11/1
183988 5 ניר אנגלר טנ''ש נס ציונה אילן אלטמן אליצור קריית אתא 11/9 11/8 11/8
183989 6 ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אילן אלטמן אליצור קריית אתא 6/11 0/11 7/11
זוגות בנים 11
184926 1 י. ספקטור / ד. גורן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה/ הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה א אלטמן / י. זינגר אליצור קריית אתא/ הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 11/8 5/11 11/6 7/11 11/7
184933 2 א. שרון / מ. פוקס בית''ר ראשון לציון/ עירוני גבעתיים א אלטמן / י. זינגר אליצור קריית אתא/ הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 5/11 4/11 9/11
רנקליסט-3 2018-19 רמה ב' בנים 13, צפון, דרג ב'
181828 1 איתי יעקובי הפועל גליל תחתון אילן אלטמן אליצור קריית אתא 5/11 9/11 9/11
181829 2 אלה שביט הישגי כרמיאל אילן אלטמן אליצור קריית אתא 8/11 11/7 8/11 6/11
181832 3 אילן אלטמן אליצור קריית אתא מיכאל מובסוביץ הפועל גליל תחתון 9/11 11/8 9/11 6/11
מאסטרס כרמיאל מס' 6 בנים 9
181373 2 אילן אלטמן אליצור קריית אתא קורן דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל 9/11 7/11 11/5
181375 3 אילן אלטמן אליצור קריית אתא ניר אנגלר טנ''ש נס ציונה 8/11 3/11 11/9 3/11
181377 4 אילן אלטמן אליצור קריית אתא מיכאל מובסוביץ הפועל גליל תחתון 2/11 1/11 4/11
181379 5 אילן אלטמן אליצור קריית אתא פולינה טרנוביך אליצור קריית אתא 4/11 12/10 11/8 2/11 5/11
מאסטרס כרמיאל-4 גיל 9
173272 2 אילן אלטמן אליצור קריית אתא ניר אנגלר טנ''ש נס ציונה 11/6 3/11 4/11 5/11
173274 3 אילן אלטמן אליצור קריית אתא יובל רוזנברג הישגי כרמיאל 7/11 11/9 6/11 3/11
173276 4 אילן אלטמן אליצור קריית אתא מיכאל מובסוביץ הפועל גליל תחתון 6/11 8/11 7/11
173278 5 אילן אלטמן אליצור קריית אתא פולינה טרנוביך אליצור קריית אתא 5/11 11/7 4/11 17/15 3/11
בנים 11
173418 1 אילן אלטמן אליצור קריית אתא יונתן מדור מכבי זכרון יעקב 12/14 11/7 11/9 11/8
173420 2 אלון חסון מכבי בני הרצליה אילן אלטמן אליצור קריית אתא 11/13 11/4 13/11 7/11 12/10
173421 3 ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אילן אלטמן אליצור קריית אתא 11/5 12/10 5/11 7/11 11/3
173412 4 אילן אלטמן אליצור קריית אתא אורן מוסקוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 11/5 13/11 11/9
מאסטרס כרמיאל-2 12 ב
166400 1 אילן אלטמן אליצור קריית אתא טל דימנט הישגי כרמיאל 9/11 5/11 8/11
166402 3 איתי שרון בית''ר ראשון לציון אילן אלטמן אליצור קריית אתא 8/11 7/11 11/8 9/11
166413 4 לב לנגר מרשק הישגי כרמיאל אילן אלטמן אליצור קריית אתא 5/11 5/11 11/7 11/7 6/11
בנים 11
166458 1 מקסים שר הישגי כרמיאל אילן אלטמן אליצור קריית אתא 11/8 8/11 11/3 2/11 9/11
166459 2 יניב רייבר עמותת קריית מוצקין אילן אלטמן אליצור קריית אתא 9/11 11/13 8/11
רנקליסט-1 2018-19 רמה ב' בנים 13, צפון, דרג ב'
165714 1 אלעד מור יוסף הפועל גליל תחתון אילן אלטמן אליצור קריית אתא 9/11 10/12 6/11
165715 2 אליזבט ננחוב הישגי כרמיאל אילן אלטמן אליצור קריית אתא 11/7 11/9 10/12 14/12
165718 3 אילן אלטמן אליצור קריית אתא יובל שלף הפועל גליל תחתון 6/11 7/11 11/8 6/11
מאסטרס כרמיאל-1 גיל 9
165213 1 אילן אלטמן אליצור קריית אתא ולריה ליבקינד אליצור קריית אתא 4/11 4/11 1/11
165217 2 אילן אלטמן אליצור קריית אתא הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 12/14 11/9 11/8 11/5
165220 3 טל דימנט הישגי כרמיאל אילן אלטמן אליצור קריית אתא 11/2 5/11 11/9 11/6
165222 4 פולינה טרנוביך אליצור קריית אתא אילן אלטמן אליצור קריית אתא 11/8 11/5 11/5
165224 5 טומי גרינפלד הפועל ארנון רמת גן אילן אלטמן אליצור קריית אתא 7/11 6/11 8/11
11 א
165298 1 אילן אלטמן אליצור קריית אתא רועי בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 10/12 11/8 12/10 11/6
165300 3 איתי שרון בית''ר ראשון לציון אילן אלטמן אליצור קריית אתא 10/12 8/11 14/12 11/7 8/11
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים חיפה
179796 0 אורן מוסקוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אילן אלטמן אליצור קריית אתא 11/8 11/2 11/6
179768 0 אילן אלטמן אליצור קריית אתא ניב שרמן מכבי זכרון יעקב 11/4 11/3 11/8
179785 0 ע. פרידמן / י. רייבר עמותת קריית מוצקין/ עמותת קריית מוצקין א אלטמן / פ. טרנוביך אליצור קריית אתא/ אליצור קריית אתא 10/12 4/11 1/11
188022 0 א. אלטמן / פ. טרנוביך אליצור קריית אתא/ אליצור קריית אתא ע בר שאן / א. בר מנשה טנ''ש 2007 נתניה/ טנ''ש 2007 נתניה 11/6 11/7 11/4
188034 0 יהונתן אזרי טנ''ש 2007 נתניה אילן אלטמן אליצור קריית אתא /
179795 0 א. מוסקוביץ / ל. סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה/ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה פ טרנוביך / א. אלטמן אליצור קריית אתא/ אליצור קריית אתא 7/11 6/11 11/8 9/11
179784 0 עידן כהן עמותת קריית מוצקין אילן אלטמן אליצור קריית אתא 13/11 11/9 10/12 14/12
188032 0 י. אזרי / י. ביטון טנ''ש 2007 נתניה/ טנ''ש 2007 נתניה א אלטמן / פ. טרנוביך אליצור קריית אתא/ אליצור קריית אתא 11/8 8/11 11/7 11/5
188020 0 אילן אלטמן אליצור קריית אתא אורי בר מנשה טנ''ש 2007 נתניה 11/6 11/8 11/7
179771 0 אילן אלטמן אליצור קריית אתא איליי כוכבי מכבי זכרון יעקב /
179794 0 איילון בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אילן אלטמן אליצור קריית אתא 11/3 11/8 11/7
188030 0 יונתן ביטון טנ''ש 2007 נתניה אילן אלטמן אליצור קריית אתא 7/11 13/11 11/8 8/11 6/11
179770 0 א. אלטמן / פ. טרנוביך אליצור קריית אתא/ אליצור קריית אתא י מדור / א. כוכבי מכבי זכרון יעקב/ מכבי זכרון יעקב 11/3 11/6 11/4
179786 0 יניב רייבר עמותת קריית מוצקין אילן אלטמן אליצור קריית אתא 5/11 4/11 8/11
188023 0 אילן אלטמן אליצור קריית אתא עידן בר שאן טנ''ש 2007 נתניה /
מיני קדטים שלב ב צפון תחתון
196587 0 אורן מוסקוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אילן אלטמן אליצור קריית אתא 8/11 7/11 11/6 5/11
192973 0 א. אלטמן / פ. טרנוביך אליצור קריית אתא/ אליצור קריית אתא י גנדל / א. ננחוב הישגי כרמיאל/ הישגי כרמיאל 7/11 11/8 11/2 11/6
192971 0 אילן אלטמן אליצור קריית אתא יובל רוזנברג הישגי כרמיאל 5/11 5/11 7/11
196589 0 ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אילן אלטמן אליצור קריית אתא /
196588 0 א. בניימין / ר. בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה/ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה פ טרנוביך / א. אלטמן אליצור קריית אתא/ אליצור קריית אתא 8/11 6/11 11/7 11/4 9/11
192974 0 אילן אלטמן אליצור קריית אתא יהונתן גנדל הישגי כרמיאל 11/9 11/9 11/9
אליפות נצרת עילית - ספטמבר 2018 בנים 11
163031 1 גלעד לוין טנ''ש נס ציונה אילן אלטמן אליצור קריית אתא 6/11 4/11 9/11
163039 4 יניב רייבר עמותת קריית מוצקין אילן אלטמן אליצור קריית אתא 8/11 5/11 3/11
תחרות לזכרו של אלעד קופרברג ז"ל נוער דרג ד
160224 1 עמית שטינבך עירוני גבעתיים אילן אלטמן אליצור קריית אתא 7/11 11/9 6/11 7/11
160225 2 רומי לביא הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה אילן אלטמן אליצור קריית אתא 9/11 11/7 7/11 11/8 5/11
מאסטרס כרמיאל - תחרות מסכמת בנים 9
158880 1 ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אילן אלטמן אליצור קריית אתא 2/11 8/11 6/11
158882 2 יניב רייבר עמותת קריית מוצקין אילן אלטמן אליצור קריית אתא 4/11 3/11 1/11
158886 3 אילן אלטמן אליצור קריית אתא אלעד מור יוסף הפועל גליל תחתון 15/13 11/8 11/8
158890 4 אילן אלטמן אליצור קריית אתא רועי בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 11/7 5/11 6/11 11/13 0/0
158893 5 איילון בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אילן אלטמן אליצור קריית אתא 11/7 11/9 11/8
מאסטרס כרמיאל 7 בנים 9
157851 1 רועי בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין 7/11 9/11 11/6 11/7 11/8
157852 2 עידו פרידמן עמותת קריית מוצקין אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין 11/7 11/8 12/10
157860 4 אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 11/4 8/11 8/11 11/7 9/11
157862 5 אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין יניב רייבר עמותת קריית מוצקין 11/3 11/5 11/4
רנקליסט 3 - 2017-2018 - שלב ג' ק. מוצקין גיל 13
144357 1 אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין עידו פרידמן עמותת קריית מוצקין 11/6 9/11 11/9 11/4
144359 2 מקסים צוזמר עמותת קריית מוצקין אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין 11/6 11/4 11/3
144360 3 לב סיניצקי עמותת קריית מוצקין אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין 4/11 9/11 6/11
רנקליסט 2 - 2017-2018, שלב ג' קריית מוצקין גיל 13
135442 1 יהונתן גירזיל עמותת קריית מוצקין אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין 5/11 5/11 3/11
135445 2 אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין אליסה מורדוכוביץ עמותת קריית מוצקין 8/11 11/9 6/11 4/11
135447 3 מקסים צוזמר עמותת קריית מוצקין אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין 11/6 11/8 11/3
135455 4 אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין לב סיניצקי עמותת קריית מוצקין 11/5 11/3 11/8
3-6
135457 1 יהונתן גירזיל עמותת קריית מוצקין אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין 3/11 5/11 2/11
מאסטרס כרמיאל מס' 2‎ בנים 9
133858 1 אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין איילון בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 5/11 9/11 4/11
133860 2 עידו אבוחצריה עמותת קריית מוצקין אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין 10/12 9/11 11/8 2/11
133861 3 אלעד מור יוסף הפועל גליל תחתון אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין 8/11 11/4 15/13 8/11 3/11
משחקי דירוג סיבוב 1 - שלב ג' קריית מוצקין גיל 13
130729 1 יניב רייבר עמותת קריית מוצקין אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין 6/11 8/11 5/11
130731 2 יהונתן גירזיל עמותת קריית מוצקין אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין 9/11 6/11 4/11
130734 3 אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין עידו אבוחצריה עמותת קריית מוצקין 8/11 6/11 12/10 11/8 7/11
130738 5 עידו פרידמן עמותת קריית מוצקין אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין 9/11 12/14 11/9
מאסטרס כרמיאל מס'1 בנים 9
131366 1 ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין 11/8 11/6 8/11 7/11 7/11
131369 2 אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין אלעד מור יוסף הפועל גליל תחתון 9/11 11/9 11/7 11/5
131371 3 עידו אבוחצריה עמותת קריית מוצקין אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין 11/9 8/11 11/8 9/11 7/11
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז צפון
142757 0 מתן סבג הפועל עירוני צפת אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין 9/11 6/11 11/8 4/11
139337 0 אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין שחר כהן הפועל גליל תחתון 11/8, 11/6, 11/6
142777 0 אבירם ימין בן שושן הפועל עירוני צפת אילן אלטמן עמותת קריית מוצקין 7/11 6/11 8/11
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com