אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
ID של השחקן : 3868
קטגוריה : C14 נקודות : 505.3
גברים
572
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
196725 30/06/2019
508.1
01/06/2019 מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת
15 א
בית 1
3 יהונתן אלמוז
הפועל גליל תחתון
738.6 11/7 11/4 11/4 3-0 0.7 -1.4
196723 30/06/2019
508.1
01/06/2019 מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת
15 א
בית 1
2 ליאור שפיגלמן
הישגי כרמיאל
850.1 11/7 12/10 11/6 3-0 0.7 -1.4
196720 30/06/2019
508.1
01/06/2019 מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת
15 א
בית 1
1 עידן טרוסמן
אליצור קריית אתא
1331.6 11/2 11/4 11/8 3-0 0.7 0
196531 31/05/2019
510.9
18/05/2019 אליפות שהם
בוגרים ב
בית 4
3 אורי מינץ
ק.ה. גבעתיים
801.8 7/11 6/11 11/9 11/5 11/9 3-2 0.7 -1.4
196528 31/05/2019
510.9
18/05/2019 אליפות שהם
בוגרים ב
בית 4
1 בוריס שלפמן
הפועל לוד
486.9 11/8 11/6 11/9 3-0 0.7 -3.5
194071 31/05/2019
510.9
04/05/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 8
בוגרים
בית 4
3 ליאוניד לנגר
הישגי כרמיאל
289.0 8/11 11/8 9/11 11/7 9/11 2-3 0.7 +2.8
194068 31/05/2019
510.9
04/05/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 8
בוגרים
בית 4
2 עידו אטקין
ק.ה. גבעתיים
1415.7 11/8 11/4 11/6 3-0 0.7 0
194067 31/05/2019
510.9
04/05/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 8
בוגרים
בית 4
1 סטניסלב בוייקנר
מכבי זכרון יעקב
913.1 11/4 11/7 11/5 3-0 0.7 -0.7
190543 30/04/2019
521.0
06/04/2019 מאסטרס כרמיאל- 7
בוגרים
בית 3
2 אביב הלפרן
הישגי כרמיאל
1213.4 11/5 11/9 11/2 3-0 0.7 -0.7
190542 30/04/2019
521.0
06/04/2019 מאסטרס כרמיאל- 7
בוגרים
בית 3
1 רועי כהן
הפועל קריית אונו
823.8 11/3 11/7 11/4 3-0 0.7 -1.4
190751 30/04/2019
521.0
03/04/2019 ליגות נוער 2018-2019
קדטים שלב ג - משחקי הצלבה
עמותת קריית מוצקין C1 - טנ''ש נס ציונה C1
גילי אנגלר
טנ''ש נס ציונה
525.4 7/11 11/3 11/8 11/6 3-1 1 -5
190754 30/04/2019
521.0
03/04/2019 ליגות נוער 2018-2019
קדטים שלב ג - משחקי הצלבה
עמותת קריית מוצקין C1 - טנ''ש נס ציונה C1
גלעד לוין
טנ''ש נס ציונה
630.3 11/9 11/7 11/2 3-0 1 -3
184409 31/03/2019
471.7
20/03/2019 אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019
בנים 15
4 ליאור שפיגלמן
הישגי כרמיאל
787.0 11/5 10/12 11/7 11/2 3-1 2 -4
184435 31/03/2019
471.7
20/03/2019 אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019
בנים 15
בית 1
3 נתן סגל
הישגי כרמיאל
1318.2 11/7 11/6 11/1 3-0 2 0
184433 31/03/2019
471.7
20/03/2019 אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019
בנים 15
בית 1
1 ליאב כהן
מכבי זכרון יעקב
287.3 9/11 7/11 12/14 0-3 2 +10
187504 31/03/2019
471.7
17/03/2019 ליגת א גברים 2018-2019
צפון
הפועל עירוני נוף הגליל M7 - עמותת קריית מוצקין M2
אלה סייאנוב
הפועל עירוני נוף הגליל
376.5 11/8 8/11 8/11 8/11 1-3 1 +7
188077 31/03/2019
471.7
17/03/2019 ליגת א גברים 2018-2019
צפון
הפועל גליל תחתון M3 - עמותת קריית מוצקין M2
שיזף שטרית
הפועל גליל תחתון
138.7 7/11 6/11 11/8 5/11 1-3 1 +3
183217 31/03/2019
471.7
06/03/2019 ליגות נוער 2018-2019
קדטים שלב ב צפון-חיפה
עמותת קריית מוצקין C1 - הפועל גליל תחתון C1
אורן וקרט
הפועל גליל תחתון
263.5 6/11 9/11 5/11 0-3 1 +4
183228 31/03/2019
471.7
06/03/2019 ליגות נוער 2018-2019
קדטים שלב ב צפון-חיפה
הפועל עירוני צפת C1 - עמותת קריית מוצקין C1
אילון קבלה
הפועל עירוני צפת
245.6 14/12 8/11 7/11 2/11 1-3 1 +4
183252 31/03/2019
471.7
06/03/2019 ליגות נוער 2018-2019
קדטים שלב ב צפון-חיפה
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C1 - עמותת קריית מוצקין C1
שירן קליאוט
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
371.7 10/12 11/8 8/11 8/11 1-3 1 +7
183220 31/03/2019
471.7
06/03/2019 ליגות נוער 2018-2019
קדטים שלב ב צפון-חיפה
עמותת קריית מוצקין C1 - הפועל גליל תחתון C1
ליעד מור יוסף
הפועל גליל תחתון
429.9 4/11 5/11 11/13 0-3 1 +8
183230 31/03/2019
471.7
06/03/2019 ליגות נוער 2018-2019
קדטים שלב ב צפון-חיפה
הפועל עירוני צפת C1 - עמותת קריית מוצקין C1
אבירם ימין בן שושן
הפועל עירוני צפת
256.4 7/11 12/10 7/11 7/11 1-3 1 +4
182147 31/03/2019
471.7
03/03/2019 ליגת א גברים 2018-2019
צפון
אליצור קריית אתא M3 - עמותת קריית מוצקין M2
אלכסנדר שפירו
אליצור קריית אתא
776.0 11/6 11/4 12/10 3-0 1 -2
182183 31/03/2019
471.7
03/03/2019 ליגת א גברים 2018-2019
צפון
אליצור קריית אתא M4 - עמותת קריית מוצקין M2
דוד בריש
אליצור קריית אתא
449.1 8/11 7/11 10/12 0-3 1 +9
181579 31/03/2019
471.7
02/03/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 6
בנים 15
בית 3
3 אריאל קרפינובסקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
139.4 1/11 19/21 8/11 0-3 0.7 +2.1
מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת 15 א Φ:0.7
196725
דירוג
30/06/2019
תאריך
01/06/2019
יהונתן אלמוז
הפועל גליל תחתון
738.6 0-3 -1.4
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
508.1
מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת 15 א Φ:0.7
196723
דירוג
30/06/2019
תאריך
01/06/2019
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
508.1 3-0 -1.4
ליאור שפיגלמן
הישגי כרמיאל
850.1
מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת 15 א Φ:0.7
196720
דירוג
30/06/2019
תאריך
01/06/2019
עידן טרוסמן
אליצור קריית אתא
1331.58 0-3 +0
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
508.1
אליפות שהם בוגרים ב Φ:0.7
196531
דירוג
31/05/2019
תאריך
18/05/2019
אורי מינץ
ק.ה. גבעתיים
801.8 2-3 -1.4
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
510.9
אליפות שהם בוגרים ב Φ:0.7
196528
דירוג
31/05/2019
תאריך
18/05/2019
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
510.9 3-0 -3.5
בוריס שלפמן
הפועל לוד
486.925
מאסטרס כרמיאל מס' 8 בוגרים Φ:0.7
194071
דירוג
31/05/2019
תאריך
04/05/2019
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
510.9 2-3 +2.8
ליאוניד לנגר
הישגי כרמיאל
289
מאסטרס כרמיאל מס' 8 בוגרים Φ:0.7
194068
דירוג
31/05/2019
תאריך
04/05/2019
עידו אטקין
ק.ה. גבעתיים
1415.67 0-3 +0
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
510.9
מאסטרס כרמיאל מס' 8 בוגרים Φ:0.7
194067
דירוג
31/05/2019
תאריך
04/05/2019
סטניסלב בוייקנר
מכבי זכרון יעקב
913.05 0-3 -0.7
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
510.9
מאסטרס כרמיאל- 7 בוגרים Φ:0.7
190543
דירוג
30/04/2019
תאריך
06/04/2019
אביב הלפרן
הישגי כרמיאל
1213.4 0-3 -0.7
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
521
מאסטרס כרמיאל- 7 בוגרים Φ:0.7
190542
דירוג
30/04/2019
תאריך
06/04/2019
רועי כהן
הפועל קריית אונו
823.8 0-3 -1.4
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
521
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ג - משחקי הצלבה Φ:1
190751
דירוג
30/04/2019
תאריך
03/04/2019
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
521 3-1 -5
גילי אנגלר
טנ''ש נס ציונה
525.4
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ג - משחקי הצלבה Φ:1
190754
דירוג
30/04/2019
תאריך
03/04/2019
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
521 3-0 -3
גלעד לוין
טנ''ש נס ציונה
630.3
אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019 בנים 15 Φ:2
184409
דירוג
31/03/2019
תאריך
20/03/2019
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
471.7 3-1 -4
ליאור שפיגלמן
הישגי כרמיאל
787
אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019 בנים 15 Φ:2
184435
דירוג
31/03/2019
תאריך
20/03/2019
נתן סגל
הישגי כרמיאל
1318.24 0-3 +0
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
471.7
אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019 בנים 15 Φ:2
184433
דירוג
31/03/2019
תאריך
20/03/2019
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
471.7 0-3 +10
ליאב כהן
מכבי זכרון יעקב
287.3
ליגת א גברים 2018-2019 צפון Φ:1
187504
דירוג
31/03/2019
תאריך
17/03/2019
אלה סייאנוב
הפועל עירוני נוף הגליל
376.49 3-1 +7
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
471.7
ליגת א גברים 2018-2019 צפון Φ:1
188077
דירוג
31/03/2019
תאריך
17/03/2019
שיזף שטרית
הפועל גליל תחתון
138.7 3-1 +3
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
471.7
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב צפון-חיפה Φ:1
183217
דירוג
31/03/2019
תאריך
06/03/2019
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
471.7 0-3 +4
אורן וקרט
הפועל גליל תחתון
263.5
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב צפון-חיפה Φ:1
183228
דירוג
31/03/2019
תאריך
06/03/2019
אילון קבלה
הפועל עירוני צפת
245.6 3-1 +4
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
471.7
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב צפון-חיפה Φ:1
183252
דירוג
31/03/2019
תאריך
06/03/2019
שירן קליאוט
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
371.7 3-1 +7
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
471.7
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב צפון-חיפה Φ:1
183220
דירוג
31/03/2019
תאריך
06/03/2019
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
471.7 0-3 +8
ליעד מור יוסף
הפועל גליל תחתון
429.9
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב צפון-חיפה Φ:1
183230
דירוג
31/03/2019
תאריך
06/03/2019
אבירם ימין בן שושן
הפועל עירוני צפת
256.4 3-1 +4
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
471.7
ליגת א גברים 2018-2019 צפון Φ:1
182147
דירוג
31/03/2019
תאריך
03/03/2019
אלכסנדר שפירו
אליצור קריית אתא
776 0-3 -2
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
471.7
ליגת א גברים 2018-2019 צפון Φ:1
182183
דירוג
31/03/2019
תאריך
03/03/2019
דוד בריש
אליצור קריית אתא
449.07 3-0 +9
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
471.7
מאסטרס כרמיאל מס' 6 בנים 15 Φ:0.7
181579
דירוג
31/03/2019
תאריך
02/03/2019
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
471.7 0-3 +2.1
אריאל קרפינובסקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
139.4
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com