אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
ID של השחקן : 3868
קטגוריה : C14 נקודות : 505.3
גברים
572
כל השדות חובה
מאסטרס כרמיאל מס' 1 18 בוגרים
204732 1 איתי אביבי הפועל חיפה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 7/11 6/11 4/11
204735 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין בן בכר הישגי כרמיאל 11/3 11/1 11/1
204737 3 יועד כוכבי מכבי זכרון יעקב אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 6/11 8/11 6/11
מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת 15 א
196720 1 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 2/11 4/11 8/11
196723 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין ליאור שפיגלמן הישגי כרמיאל 11/7 12/10 11/6
196725 3 יהונתן אלמוז הפועל גליל תחתון אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 7/11 4/11 4/11
אליפות שהם בוגרים ב
196528 1 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין בוריס שלפמן הפועל לוד 11/8 11/6 11/9
196530 2 רוי בן-עמי עירוני גבעתיים אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין /
196531 3 אורי מינץ עירוני גבעתיים אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/7 11/6 9/11 5/11 9/11
מאסטרס כרמיאל מס' 8 בוגרים
194067 1 סטניסלב בוייקנר מכבי זכרון יעקב אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 4/11 7/11 5/11
194068 2 עידו אטקין עירוני גבעתיים אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 4/11 6/11
194071 3 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין ליאוניד לנגר הישגי כרמיאל 8/11 11/8 9/11 11/7 9/11
אליפות מכבי 2019 בנים 15
188974 1 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין איתן פרנקו מכבי בני הרצליה /
188976 3 גוני נבנצאל מכבי זכרון יעקב אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין /
מאסטרס כרמיאל- 7 בוגרים
190542 1 רועי כהן הפועל קריית אונו אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 3/11 7/11 4/11
190543 2 אביב הלפרן הישגי כרמיאל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 5/11 9/11 2/11
אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019 בנים 15
184433 1 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין ליאב כהן מכבי זכרון יעקב 9/11 7/11 12/14
184435 3 נתן סגל הישגי כרמיאל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 7/11 6/11 1/11
184409 4 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין ליאור שפיגלמן הישגי כרמיאל 11/5 10/12 11/7 11/2
מאסטרס כרמיאל מס' 6 בנים 15
181575 1 איליי כוכבי מכבי זכרון יעקב אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 15/13 6/11 9/11
181576 2 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 6/11 9/11 4/11
181579 3 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין אריאל קרפינובסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1/11 19/21 8/11
מאסטרס כרמיאל- 5 בנים 15 א
177192 1 איתי אביבי הפועל חיפה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/8 12/10 5/11 9/11 4/11
177195 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 11/5 11/2 11/2
177197 3 איליי כוכבי מכבי זכרון יעקב אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 11/6 11/7 6/11 9/11
ליגת א גברים 2018-2019 צפון
177472 0 אברהם פרטוש הפועל עירוני נוף הגליל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 6/11 11/8 9/11 11/7 4/11
188077 0 שיזף שטרית הפועל גליל תחתון אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/7 11/6 8/11 11/5
182183 0 דוד בריש אליצור קריית אתא אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/8 11/7 12/10
172197 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין /
177474 0 יקיר טאיבי הפועל עירוני נוף הגליל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 7/11 8/11 6/11
187508 0 דורון אברהמי הפועל עירוני נוף הגליל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין /
182149 0 חני פלדמן אליצור קריית אתא אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין /
172193 0 ויטלי זלמן עמותת קריית מוצקין אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 7/11 9/11
175860 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין נדב מרטין הפועל גליל תחתון 8/11 9/11 8/11
182147 0 אלכסנדר שפירו אליצור קריית אתא אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 6/11 4/11 10/12
177444 0 יבגני ליבסטר הפועל עירוני נוף הגליל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 12/10 9/11 13/11 14/12
187504 0 אלה סייאנוב הפועל עירוני נוף הגליל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 11/8 11/8 11/8
175857 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין אורן וקרט הפועל גליל תחתון 8/11 11/8 7/11 11/8 8/11
177442 0 אנטולי יפנוב הפועל עירוני נוף הגליל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 6/11 11/7 11/7 11/7
מאסטרס כרמיאל-4 בנים 15 א
173721 1 איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 5/11 4/11 7/11
173724 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין ליאור שפיגלמן הישגי כרמיאל 6/11 11/5 11/8 11/6
173726 3 יועד כוכבי מכבי זכרון יעקב אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/9 8/11 7/11 9/11
אליפות שהם בוגרים ב
175380 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין עמנואל כהן הפועל ירושלים 11/8 11/6 6/11 11/3
175381 3 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין יוסי עטיה הפועל ארנון רמת גן 11/6 13/11 11/4
מאסטרס כרמיאל-2 בנים 15 א
166570 1 יועד כוכבי מכבי זכרון יעקב אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/6 8/11 4/11 11/5 7/11
166571 2 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 6/11 6/11 3/11
18 בוגרים
166583 1 איריס שטיין הישגי כרמיאל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 19/17 12/10 9/11 7/11 9/11
166584 2 עידו אטקין עירוני גבעתיים אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/6 8/11 4/11 6/11
בוגרים דרג ב
166642 1 תומר נעמה עירוני גבעתיים אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין /
166650 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין עומר קמיל מכבי בני הרצליה 11/5 11/1 11/1
אליפות באר שבע אוקטובר 2018 בוגרים ב
166726 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין אפרים מרדכייב בית''ר באר שבע 11/6 11/8 7/11 11/3
166727 3 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין לאוניד לבדינסקי הפועל טנ''ש באר שבע 11/6 13/11 12/10
מאסטרס כרמיאל-1 15 א
165338 1 ליאור שפיגלמן הישגי כרמיאל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 5/11 5/11
165339 2 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 5/11 6/11 8/11
18 בוגרים
165357 1 רועי כהן מועדון טניס שולחן רעננה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 3/11 6/11 5/11
165358 2 עידן לרמן הישגי כרמיאל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/13 7/11 5/11
ליגות נוער 2018-2019 קדטים חיפה
178190 0 ל. צליק / א. שלמה עמותת קריית מוצקין/ עמותת קריית מוצקין ע נזרי / י. אדרי טניס שולחן חיפה/ טניס שולחן חיפה 4/11 6/11 9/11
176712 0 עדאל נובק אליצור קריית אתא אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/4 11/7 11/3
176732 0 אריאל קרפינובסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/4 11/6 11/8
178195 0 א. שלמה / מ. קניס עמותת קריית מוצקין/ עמותת קריית מוצקין י טל / א. יוזבגי טניס שולחן חיפה/ טניס שולחן חיפה 6/11 11/7 7/11 12/10 6/11
176723 0 ע. כרים / מ. פוקרה הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה/ הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה א שלמה / מ. קניס עמותת קריית מוצקין/ עמותת קריית מוצקין 11/9 11/8 11/6
178193 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין יואב רודוי טניס שולחן חיפה 6/11 7/11 4/11
176714 0 יהונתן גירזיל אליצור קריית אתא אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 14/12 11/6 11/4
176734 0 שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין /
178196 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין אלעד יוזבגי טניס שולחן חיפה /
176713 0 י. גירזיל / ע. נובק אליצור קריית אתא/ אליצור קריית אתא ל צליק / א. שלמה עמותת קריית מוצקין/ עמותת קריית מוצקין 12/10 11/4 11/6
176733 0 ש. קליאוט / א. קרפינובסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה/ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה ל צליק / א. שלמה עמותת קריית מוצקין/ עמותת קריית מוצקין 8/11 11/7 11/8 11/9
קדטים שלב ב צפון-חיפה
183220 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין ליעד מור יוסף הפועל גליל תחתון 4/11 5/11 11/13
183228 0 אילון קבלה הפועל עירוני צפת אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 12/14 11/8 11/7 11/2
183229 0 א. בן שושן / א. קבלה הפועל עירוני צפת/ הפועל עירוני צפת ל צליק / א. שלמה עמותת קריית מוצקין/ עמותת קריית מוצקין 11/13 10/12 14/12 11/5 8/11
183217 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין אורן וקרט הפועל גליל תחתון 6/11 9/11 5/11
183254 0 לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין /
183230 0 אבירם ימין בן שושן הפועל עירוני צפת אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/7 10/12 11/7 11/7
183219 0 א. שלמה / ל. צליק עמותת קריית מוצקין/ עמותת קריית מוצקין א וקרט / ל. מור יוסף הפועל גליל תחתון/ הפועל גליל תחתון 5/11 4/11 6/11
183252 0 שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 12/10 8/11 11/8 11/8
קדטים שלב ג - משחקי הצלבה
190754 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין גלעד לוין טנ''ש נס ציונה 11/9 11/7 11/2
190753 0 א. שלמה / מ. קניס עמותת קריית מוצקין/ עמותת קריית מוצקין ג לוין / ג. אנגלר טנ''ש נס ציונה/ טנ''ש נס ציונה 11/9 4/11 7/11 11/9 9/11
190751 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין גילי אנגלר טנ''ש נס ציונה 7/11 11/3 11/8 11/6
אליפות נצרת עילית - ספטמבר 2018 בנים 15
163315 1 רן מלינגר הפועל גליל תחתון אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/7 14/12 5/11 4/11 4/11
163316 2 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 5/11 5/11 4/11
בוגרים ב'
163206 1 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין זוהיר מג'אדולי הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה 4/11 12/14 6/11
163208 3 יובל וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 5/11 7/11 5/11
163241 4 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין נדב מרטין הפועל גליל תחתון 11/8 8/11 7/11 6/11
163254 5 ניר סקיטל מכבי בני הרצליה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 7/11 11/9 8/11 8/11
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גילאי 15 - רמה א'
161263 1 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין רוי בן-עמי מכבי תל אביב 8/11 8/11 9/11
161266 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין יואב ניר-גנש מ. טנ"ש ויקטור נתניה 9/11 11/8 9/11 11/8 11/7
161270 4 אלדד ברגר מ. טנ"ש ויקטור נתניה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/9 8/11 11/8 9/11 11/9
161271 5 נדב שוורץ טנ''ש נס ציונה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 9/11 6/11
גברים - דרג ב'
161300 1 עומר קמיל מכבי בני הרצליה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/9 8/11 8/11 8/11
161303 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין טימור ישראל קריכלי הפועל בת ים 9/11 8/11 7/11
161305 3 עידו טל מכבי רחובות אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 11/9 8/11 8/11
161306 4 רוי בן-עמי מכבי תל אביב אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/9 11/8 11/9
161308 5 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין עידו טל מכבי רחובות 9/11 11/8 11/9 11/8
תחרות לזכרו של אלעד קופרברג ז"ל נוער דרג ג
160208 1 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין עידן בירן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 2/11 6/11 8/11
160210 3 נדב שוורץ טנ''ש נס ציונה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/7 8/11 11/8 9/11 11/9
160212 4 יהונתן גירזיל אליצור קריית אתא אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/8 11/7 11/8
160215 5 רועי ליבנר עירוני גבעתיים אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/8 11/6 11/7
160217 6 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין נדב שוורץ טנ''ש נס ציונה 9/11 7/11 6/11
אליפות נצרת מס' 1 תחרות 1
160555 1 יובל וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 7/11 6/11 3/11
160558 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין עודד נחשול אס''א טכניון 11/6 12/10 11/9
160560 3 מתן ביטון עמותת קריית מוצקין אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 8/11 6/11
מקום 7-12
160576 1 יניב בוקובזה הפועל עירוני נוף הגליל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 7/11 11/7 11/8 11/9
160579 2 דן קריב הפועל עירוני נוף הגליל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 10/12 5/11 7/11
מאסטרס כרמיאל - תחרות מסכמת בנים 13
158910 1 איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 5/11 8/11
158913 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין איתי אביבי הפועל חיפה 11/7 11/7 11/7
158915 3 ניב עמר מכבי דימונה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 11/9 7/11 11/6 8/11
אליפות קריית אונו הפתוחה 2018 בנים 13
158705 1 בן וינטרויב עירוני גבעתיים אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 11/8 9/11 11/8 11/8
158708 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין עידן בר שאן טנ''ש 2007 נתניה 9/11 6/11 9/11
158710 3 מושיקו נשיא הפועל קריית אונו אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/7 11/5 11/6
158729 4 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין מור בן טובים הפועל ארנון רמת גן 9/11 11/8 7/11 11/8 7/11
158733 5 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין עומר אריאן הפועל קריית אונו 9/11 8/11 11/8 8/11
158735 6 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין אסף חננאל הפועל קריית אונו 9/11 11/8 10/12 10/12
בנים 15 - דרג א'
158684 1 דן פאליי עירוני גבעתיים אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/9 8/11 9/11 11/8 11/7
158685 2 יועד כוכבי מכבי זכרון יעקב אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 11/8 9/11 11/8 9/11
158688 3 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין נדב שוורץ טנ''ש נס ציונה 7/11 4/11 8/11
158690 4 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין רועי כהן מועדון טניס שולחן רעננה 11/9 11/8 11/9
אליפות לוד מס' 1 גברים ב
160615 1 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין עדי חריף מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/6 11/7 11/8
160617 3 יוסי עטיה הפועל ארנון רמת גן אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 7/11 6/11
13 א
160710 1 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין אורי בן-זיו הפועל קריית אונו 8/11 7/11 9/11
160712 2 מושיקו נשיא הפועל קריית אונו אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/5 11/6 11/8
160713 3 איליי כוכבי מכבי זכרון יעקב אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/6 11/8 11/5
15 ב
160766 1 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין גיא ארונוב בית''ר רמלה 11/7 7/11 6/11 9/11
160768 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין לב סיניצקי עמותת קריית מוצקין 11/5 9/11 9/11 7/11
160770 3 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין אלדד ברגר מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/9 8/11 11/8 7/11 7/11
160742 4 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין ליאור צליק עמותת קריית מוצקין 11/9 8/11 8/11 7/11
160744 5 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין יובל ירוסלמסקי בית''ר ראשון לציון 11/7 9/11 8/11 7/11
מאסטרס כרמיאל 7 15 ב
157903 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין אריאל קרפינובסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1/11 2/11 5/11
157905 3 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין דניאל פרידמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 2/11 8/11 3/11
157907 4 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 2/11 9/11 11/13
157909 5 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין מיכאל חתמוב בית''ר רמלה 8/11 11/8 5/11 4/11
בנים 13
157979 1 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין איתי אביבי הפועל חיפה 11/4 11/2 11/4
157981 3 ליאור שפיגלמן הישגי כרמיאל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 7/11 6/11
מאסטרס כרמיאל מס' 6 15 ב
156032 1 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין יעל יהוד מכבי שהם 11/8 9/11 11/7 8/11 8/11
156034 2 אסף נוי הפועל גליל תחתון אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 10/12 11/4 11/5 9/11 11/2
156035 3 יועד כוכבי מכבי זכרון יעקב אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 10/12 9/11 12/10 11/13
156044 4 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין דן פאליי עירוני גבעתיים /
13 א
156126 1 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין איליי כוכבי מכבי זכרון יעקב 4/11 5/11 11/8 8/11
156128 2 אורן וקרט הפועל גליל תחתון אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 11/5 11/6 5/11 11/8
156129 3 איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 3/11 5/11 6/11
156133 4 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 6/11 5/11 10/12
15 ב בית גמר
156048 1 דן פאליי עירוני גבעתיים אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/2 8/11 11/4 14/12
156049 2 יועד כוכבי מכבי זכרון יעקב אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 10/12 9/11 12/10 11/13
156052 3 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין עומר טוכמן מכבי זכרון יעקב /
אליפות ישראל לשנת 2018 ה-64 בטניס שולחן בנים 13
151521 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין מושיקו נשיא הפועל קריית אונו /
151522 3 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין יונתן שרם הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה /
מאסטרס כרמיאל מס' 5 15 ב
148903 1 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין אריאל קרפינובסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 4/11 7/11 7/11
148905 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין דן פאליי עירוני גבעתיים 11/9 11/9 9/11 11/9
148907 3 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין יועד כוכבי מכבי זכרון יעקב 11/8 11/9 13/11
13 א
148931 1 איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 7/11 5/11 14/12 6/11
148934 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין אורי אלמור מכבי זכרון יעקב 13/11 11/4 11/5
148936 3 ליאור שפיגלמן הישגי כרמיאל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 3/11 5/11 5/11
מאסטרס כרמיאל מס' 4 15 ב
144054 1 יועד כוכבי מכבי זכרון יעקב אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 5/11 5/11 8/11
144055 2 יהונתן אלמוז הפועל גליל תחתון אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 6/11 6/11 4/11
144058 3 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 8/11 11/8 6/11 12/10 8/11
בנים 13
144095 1 מארק פולובץ הישגי כרמיאל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 3/11 2/11 5/11
144098 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין יהונתן אלמוז הפועל גליל תחתון 11/7 11/8 11/3
144100 3 ירדן וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 4/11 4/11 3/11
רנקליסט 3 - 2017-2018 - שלב ג' ק. מוצקין גיל 15
144366 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין יותם שם טוב עמותת קריית מוצקין 4/11 4/11 11/6
144367 3 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין נעמי פינק עמותת קריית מוצקין 5/11 6/11 2/11
144378 5 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין יונתן לובוביץ' עמותת קריית מוצקין 2/11 6/11 5/11
144380 6 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין ליאור צליק עמותת קריית מוצקין 9/11 6/11 4/11
מאסטרס כרמיאל מס' 3 15 ב
138740 1 דניאל פרידמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 13/11 11/1 11/6
138741 2 דוד קופצוב טניס שולחן חיפה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 11/6 11/1 11/6
138747 5 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין עומר טוכמן מכבי זכרון יעקב 9/11 6/11 4/11
138749 6 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין יועד כוכבי מכבי זכרון יעקב 10/12 9/11 8/11
13 א
138802 1 סוניה ירובינסקי הישגי כרמיאל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 6/11 12/10 5/11 6/11
138803 2 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 5/11 5/11 9/11
רנקליסט 2 - 2017-2018, שלב ג' קריית מוצקין גיל 15
135465 2 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין מתן קניס עמותת קריית מוצקין 6/11 9/11 4/11
135466 3 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין אריאל לובוביץ' עמותת קריית מוצקין 7/11 6/11 2/11
135473 4 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין נעמי פינק עמותת קריית מוצקין 6/11 4/11 8/11
135477 5 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין יונתן לובוביץ' עמותת קריית מוצקין 5/11 6/11 8/11
135479 6 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין ליאור צליק עמותת קריית מוצקין 7/11 5/11 4/11
מאסטרס כרמיאל מס' 2‎ 15 ב
133998 1 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין יהונתן אלמוז הפועל גליל תחתון 11/3 11/8 11/9
134000 2 דניאל פרידמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 12/10 8/11 11/4 11/5
134001 3 דן פאליי עירוני גבעתיים אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 5/11 5/11 2/11
בנים 13
134201 1 ניב עמר מכבי דימונה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 2/11 7/11
134202 2 מארק פולובץ הישגי כרמיאל אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 3/11 6/11 7/11
134205 3 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין אלכסנדר איוונוב כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 2/11 11/13 11/13
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז צפון
139345 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין שחר כהן הפועל גליל תחתון 6/11, 8/11, 6/11
142771 0 דוד דהן הפועל עירוני צפת אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/4 11/9 11/7
137321 0 ליאור צליק עמותת קריית מוצקין אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/7, 11/5, 11/9
150194 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין יוסף שלמה שבת הפועל עירוני צפת 9/11 9/11 11/9 11/9 9/11
148606 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 5/11 5/11 6/11
148515 0 אסף נוי הפועל גליל תחתון אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 11/7 11/9 12/10
150807 0 גלעד קאופמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/3 11/5 11/3
137853 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין ליאור צליק עמותת קריית מוצקין 5/11, 5/11, 6/11
142763 0 אבירם ימין בן שושן הפועל עירוני צפת אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/6 11/8 9/11 10/12 11/7
148554 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין אריאל קרפינובסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה /
150209 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין אבירם ימין בן שושן הפועל עירוני צפת /
142761 0 אילון קבלה הפועל עירוני צפת אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 11/6 11/8 10/12 11/4
137850 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין ליאב ממן עמותת קריית מוצקין 8/11, 7/11, 9/11
148551 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 2/11 11/7 11/3 12/14 7/11
150206 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין אילון קבלה הפועל עירוני צפת 2/11 4/11 8/11
139348 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין אסף נוי הפועל גליל תחתון /
142773 0 יהונתן דהן הפועל עירוני צפת אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין /
137323 0 יניב רייבר עמותת קריית מוצקין אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין /
148517 0 אורן וקרט הפועל גליל תחתון אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 11/7 11/8 10/12 11/4
150197 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין דוד דהן הפועל עירוני צפת /
148609 0 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין אורן מוסקוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 2/11 8/11 6/11
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com