עידו טל
מכבי גדרה
ID של השחקן : 3035
קטגוריה : S נקודות : 796.3
גברים
177
לא פעיל
אליפות אשדוד דרג א
270477 1 אלכס בינמן הפועל אשדוד עידו טל מכבי גדרה 9/11 8/11 7/11
270478 2 יעקב בוגן מכבי תל אביב עידו טל מכבי גדרה 11/9 9/11 8/11 9/11
270481 3 עידו טל מכבי גדרה יובל ורדי הפועל אשדוד 4/11 3/11 4/11
אליפות מכבי 2021 גברים ג'
251951 1 עידו טל מכבי גדרה נדב שמואלי מ. בני הרצליה 2/11 4/11 8/11
251953 2 עידו טל מכבי גדרה דמיטרי גלפרין מכבי גבירול באר שבע 7/11 11/4 8/11 10/12
251955 3 עידו טל מכבי גדרה דוד לוי מכבי דימונה 6/11 13/11 9/11 11/13
251974 4 סרגיי סקובלו מכבי גבירול באר שבע עידו טל מכבי גדרה 11/5 11/5 11/7
251979 5 יוסי עטיה טנ''ש נס ציונה עידו טל מכבי גדרה 7/11 11/5 11/4 11/8
251982 6 עידו טל מכבי גדרה אלון לב מכבי כוכב יאיר - צור יגאל 11/3 11/6 11/7
ליגת א גברים 2020-2021 אשדוד
267139 0 עידו טל מכבי גדרה גבריאל גנדלמן הפועל אשדוד 9/11 8/11 7/11
266364 0 עידו טל מכבי גדרה רומן אמינוב בית''ר אשדוד 11/8 8/11 9/11 11/9 8/11
261046 0 מישל וייספפר בית''ר אשדוד עידו טל מכבי גדרה 11/4 11/8 14/12
258036 0 עידו טל מכבי גדרה נטע קהתי הפועל באר טוביה 3/11 5/11 5/11
258952 0 שי הדר הפועל באר טוביה עידו טל מכבי גדרה 11/4 11/5 11/7
256433 0 חנוך לנר הפועל באר טוביה עידו טל מכבי גדרה 5/11 11/9 8/11 10/12
267141 0 עידו טל מכבי גדרה שמעון אלפסי הפועל אשדוד 9/11 8/11 7/11
262700 0 בוריס גיטרמן הפועל אשדוד עידו טל מכבי גדרה 11/7 11/6 11/7
260117 0 עידו טל מכבי גדרה מאיר פריבס הפועל באר טוביה 4/11 6/11 9/11
258032 0 עידו טל מכבי גדרה יניב אשרף הפועל באר טוביה 5/11 4/11 4/11
258950 0 יניב אשרף הפועל באר טוביה עידו טל מכבי גדרה 11/5 11/4 11/5
262696 0 גבריאל גנדלמן הפועל אשדוד עידו טל מכבי גדרה 11/5 11/5 11/6
266369 0 עידו טל מכבי גדרה גינדי בייבוק בית''ר אשדוד 5/11 4/11 7/11
261053 0 רומן אמינוב בית''ר אשדוד עידו טל מכבי גדרה 8/11 11/9 9/11 8/11
258948 0 זהר דוד הפועל באר טוביה עידו טל מכבי גדרה 11/8 11/4 11/3
260121 0 עידו טל מכבי גדרה דוד סיבוני הפועל באר טוביה 8/11 7/11 6/11
256437 0 מאיר פריבס הפועל באר טוביה עידו טל מכבי גדרה 11/5 11/6 11/4
267144 0 עידו טל מכבי גדרה בוריס גיטרמן הפועל אשדוד 9/11 8/11 7/11
266367 0 עידו טל מכבי גדרה מישל וייספפר בית''ר אשדוד 8/11 7/11 8/11
261049 0 גינדי בייבוק בית''ר אשדוד עידו טל מכבי גדרה 11/8 11/7 9/11 11/9
258040 0 עידו טל מכבי גדרה זהר דוד הפועל באר טוביה 4/11 7/11 8/11
260125 0 עידו טל מכבי גדרה חנוך לנר הפועל באר טוביה 3/11 8/11 7/11
256435 0 לאון איסחק הפועל באר טוביה עידו טל מכבי גדרה 11/6 11/5 11/8
פלייאוף עליה
267685 0 גיל אלבר מכבי זכרון יעקב עידו טל מכבי גדרה 11/8 7/11 11/9 11/5
267683 0 עידו רוזנבאום מכבי זכרון יעקב עידו טל מכבי גדרה 8/11 7/11 11/6 11/8 11/7
267681 0 אלכס ארונוב מכבי זכרון יעקב עידו טל מכבי גדרה 11/7 11/6 11/8
אליפות הפועל 2020 גברים ב'
232598 1 אלעד אסרף הפועל עירוני נוף הגליל עידו טל הפועל לוד /
232601 2 עידו טל הפועל לוד יבגני ריזוב טנש ירושלים 8/11 11/6 11/8 11/9
232603 3 זאב גליקמן הפועל אשדוד עידו טל הפועל לוד 10/12 12/10 5/11 11/6 11/9
אליפות רמלה 15.2.20 בוגרים ב
231233 1 עידו טל הפועל לוד יובל שריג מכבי שהם 11/8 9/11 8/11 9/11
231235 2 עידו טל הפועל לוד קרינה טברובסקי עירוני גבעתיים 8/11 7/11 6/11
231237 3 עידו טל הפועל לוד פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 11/8 8/11 8/11
231213 4 מיכאל חתמוב בית''ר רמלה עידו טל הפועל לוד 11/6 11/7 9/11 8/11 11/7
231218 5 אורי מינץ עירוני גבעתיים עידו טל הפועל לוד 11/6 11/8 9/11 8/11 8/11
אליפות ראשון לציון-תחרות 6 דרג א
226308 1 עידו טל הפועל לוד אייל זולוטרייב בית''ר ראשון לציון 5/11 5/11 9/11
226310 2 איתי שרון בית''ר ראשון לציון עידו טל הפועל לוד 11/7 12/10 11/3
226311 3 גיא צבי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה עידו טל הפועל לוד 8/11 10/12 11/9 11/7 8/11
226314 4 מתן פוקס בית''ר ראשון לציון עידו טל הפועל לוד 11/8 12/10 11/7
226321 5 נתנאל אברמוב בית''ר ראשון לציון עידו טל הפועל לוד 6/11 5/11 11/7 11/6 14/12
226325 6 עידו טל הפועל לוד יניב יאכלביץ עירוני גבעתיים 11/8 11/7 11/6
אליפות ראשון לציון- תחרות 4 דרג א'
217408 2 עידו טל הפועל לוד איתי שרון בית''ר ראשון לציון 8/11 7/11 10/12
217409 3 עידו טל הפועל לוד אופק ביתן בית''ר ראשון לציון 14/12 8/11 7/11 6/11
217423 4 ולרי סרייב מכבי רחובות עידו טל הפועל לוד 10/12 11/5 11/8 12/10
217430 5 נתנאל אברמוב בית''ר ראשון לציון עידו טל הפועל לוד 9/11 8/11 11/13
אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן בוגרים א
216518 1 עידו טל הפועל לוד אמיר רובינשטיין הפועל לוד 11/5 11/4 11/4
216520 3 יניב שפס כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה עידו טל הפועל לוד 5/11 4/11 6/11
אליפות רמלה 23.11.19 בוגרים א
212350 1 עידו טל הפועל לוד פיטר לוין טנש ירושלים 8/11 11/9 7/11 5/11
212352 3 יניב בלנק בית''ר רמלה עידו טל הפועל לוד 11/6 11/7 9/11 8/11 11/8
212362 4 יעקב ירוסלימסקי בית''ר ראשון לציון עידו טל הפועל לוד 11/6 7/11 11/8 6/11 11/7
212364 5 אביב גורדון טנ''ש נס ציונה עידו טל הפועל לוד 11/8 8/11 6/11 9/11
ליגת ארצית גברים 2019-2020 ארצית גברים שפלה
234401 0 נבו ברימברג מכבי רחובות עידו טל הפועל לוד 11/5 11/8 8/11 4/11 5/11
213480 0 עידו טל הפועל לוד דניאל דרזנר מכבי רחובות 11/8 11/6 9/11 2/11 7/11
234399 0 פליקס ברניסקין מכבי רחובות עידו טל הפועל לוד 4/11 15/17 14/12 11/6 11/9
235490 0 דניאל שלום טנ''ש נס ציונה עידו טל הפועל לוד 9/11 8/11 11/7 11/8 9/11
234362 0 יעקב שטינברג מכבי רחובות עידו טל הפועל לוד /
235486 0 אלכסנדר אבשלומוב טנ''ש נס ציונה עידו טל הפועל לוד 9/11 11/8 9/11 9/11
234358 0 דוד גולן מכבי רחובות עידו טל הפועל לוד 7/11 11/8 7/11 8/11
235463 0 ויאצ'סלב גלפמן טנ''ש נס ציונה עידו טל הפועל לוד 9/11 11/8 11/7 11/9
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה בוגרים א
198715 1 שי רוטברת מכבי דימונה עידו טל מכבי רחובות 8/11 11/9 8/11 7/11
198717 2 דוד גולן מכבי רחובות עידו טל מכבי רחובות 9/11 7/11 11/8 8/11
198721 3 עידו טל מכבי רחובות דן זוילי הפועל לוד 8/11 7/11 11/7 11/8 10/12
198725 4 עידו טל מכבי רחובות ארז יצחק הפועל לוד 11/6 11/5 11/8
198728 5 יעקב ירוסלימסקי בית''ר ראשון לציון עידו טל מכבי רחובות 11/7 11/8 9/11 11/7
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל גברים א
196036 1 פבל סטסנקו הפועל בת ים עידו טל מכבי רחובות 11/8 11/7 9/11 6/11 11/9
196037 2 דניאלה ברזוי הפועל לוד עידו טל מכבי רחובות 8/11 7/11 8/11
196050 4 יניב בלנק בית''ר רמלה עידו טל מכבי רחובות 5/11 8/11 10/12
אליפות נס ציונה בוגרים א
194652 1 דן ריביניק מ. בני הרצליה עידו טל מכבי רחובות 11/7 11/6 9/11 7/11 11/7
194653 2 יוסי עטיה הפועל ארנון רמת גן עידו טל מכבי רחובות 9/11 8/11 7/11
194662 4 עידו טל מכבי רחובות סטניסלב בוייקנר מכבי זכרון יעקב 8/11 11/9 11/8 11/7
אליפות מכבי 2019 גברים ג'
188724 1 עידו טל מכבי רחובות סרגיי סקובלו מכבי גבירול באר שבע 6/11 8/11 12/10 5/11
188726 2 ערן מעוז מ. בני הרצליה עידו טל מכבי רחובות /
188727 3 פבל פרנקל מכבי דימונה עידו טל מכבי רחובות 11/9 13/11 11/1
188744 4 אלכסנדר יורצ'נקו מכבי גבירול באר שבע עידו טל מכבי רחובות 11/1 11/4 11/4
188746 5 ויקטור מירוניוק מכבי דימונה עידו טל מכבי רחובות 11/7 11/5 11/9
188747 6 דניאל פטר מכבי מתנ''ס כפר יונה עידו טל מכבי רחובות 11/9 8/11 11/9 11/7
אליפות לוד בוגרים א
192333 1 דן סולודר הפועל לוד עידו טל מכבי רחובות 8/11 9/11 6/11
192336 2 עידו טל מכבי רחובות איתי תבורי מ. טנ"ש ויקטור נתניה 11/8 11/7 11/6
192338 3 דן זוילי הפועל לוד עידו טל מכבי רחובות 11/9 11/8 7/11 7/11 11/7
אליפות רמת גן ע"ש אהרון גולדנברג גברים ב'
193291 1 עידו טל מכבי רחובות רוי בן-עמי עירוני גבעתיים 7/11 6/11 8/11
193293 3 יוסי רוזנבלט הפועל אשדוד עידו טל מכבי רחובות 9/11 11/8 7/11 11/6 8/11
193310 4 עידו טל מכבי רחובות דניאל בהונקר מכבי רחובות 11/9 11/8 11/8
אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019 גברים ג
184731 1 ארז יצחק הפועל לוד עידו טל מכבי רחובות 11/4 11/6 11/8
184732 2 טל וינר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה עידו טל מכבי רחובות 11/6 11/4 11/5
184763 4 פיוטר אייכנבאום הפועל לוד עידו טל מכבי רחובות 13/11 11/5 11/4
184776 5 איגור נובק אליצור קריית אתא עידו טל מכבי רחובות 12/10 18/16 8/11 5/11 12/10
184783 6 עידו טל מכבי רחובות איתי שחק הפועל לוד 9/11 11/4 11/9 11/5
זוגות גברים ב
187061 1 ע. טל / ד. בהונקר מכבי רחובות/ מכבי רחובות ז מרדכי / א. מרדכייב בית''ר באר שבע/ בית''ר באר שבע 11/4 4/11 5/11 9/11
187076 2 ע. טל / ד. בהונקר מכבי רחובות/ מכבי רחובות ד אלכסנדרוביץ / א. שחק הפועל לוד/ הפועל לוד 11/5 11/8 11/8
אליפות שהם בוגרים א
188908 1 צחי פרום מ. טנ"ש ויקטור נתניה עידו טל מכבי רחובות 4/11 4/11 4/11
188911 2 עידו טל מכבי רחובות איתי אוניק מ. בני הרצליה 8/11 9/11 11/6 11/7 11/9
188913 3 ארז יצחק הפועל לוד עידו טל מכבי רחובות 9/11 9/11 11/4 11/9 11/9
אליפות תל אביב בוגרים
183538 1 גולן סלמן אופק רעננה עידו טל מכבי רחובות 7/11 6/11 8/11
183539 2 פבל סטסנקו הפועל בת ים עידו טל מכבי רחובות 11/8 6/11 7/11 9/11
183542 3 עידו טל מכבי רחובות שגב זלמה טנ''ש 2007 נתניה 8/11 8/11 6/11
אליפות רמלה בוגרים א
181292 1 ניר סקיטל מ. בני הרצליה עידו טל מכבי רחובות /
181295 2 עידו טל מכבי רחובות פבל סטסנקו הפועל בת ים /
181297 3 גולן סלמן אופק רעננה עידו טל מכבי רחובות 6/11 8/11 10/12
אליפות תל אביב הפתוחה בוגרים א
174845 1 גל ספרן טנ''ש 2007 נתניה עידו טל מכבי רחובות 11/8 9/11 11/7 12/10
174846 2 יוסי עטיה הפועל ארנון רמת גן עידו טל מכבי רחובות 8/11 8/11 6/11
174861 4 נדב שוורץ טנ''ש נס ציונה עידו טל מכבי רחובות 11/7 11/6 11/9
174868 5 אמנון בן-שחר מ. בני הרצליה עידו טל מכבי רחובות 11/8 7/11 6/11
תחרות קנטרי גורן בוגרים
172605 1 עידו טל מכבי רחובות עומר קמיל מ. בני הרצליה 8/11 11/7 6/11 8/11
172607 3 שמוליק שור בית''ר אשדוד עידו טל מכבי רחובות 6/11 7/11 8/11
172621 4 פיטר לוין הפועל ירושלים עידו טל מכבי רחובות 6/11 8/11 8/11
ליגת ארצית גברים 2018-2019 ארצית גברים שפלה
172713 0 עידו טל מכבי רחובות בוריס סמיונוב הפועל ירושלים 11/7 2/11 1/11 6/11
167594 0 דור בן-חורין מכבי שהם עידו טל מכבי רחובות 8/11 6/11 7/11
183781 0 עידו טל מכבי רחובות יבגני בלמן הפועל בת ים 11/7 11/8 9/11 11/7
190942 0 דויד אסוביץ הפועל ירושלים עידו טל מכבי רחובות 7/11 9/11 7/11
180968 0 אביב גורדון טנ''ש נס ציונה עידו טל מכבי רחובות /
172705 0 עידו טל מכבי רחובות ברק יולזרי טנש ירושלים /
166832 0 עידו טל מכבי רחובות דוד גולן מכבי רחובות /
183752 0 עידו טל מכבי רחובות שי רחמני הפועל ראשון לציון 6/11 6/11 11/6 11/6 6/11
190926 0 רון צפור טנש ירושלים עידו טל מכבי רחובות /
180964 0 נדב שוורץ טנ''ש נס ציונה עידו טל מכבי רחובות 8/11 11/7 8/11 8/11
178493 0 עידו טל מכבי רחובות טל פוקס מכבי שהם 11/6 11/7 11/5
166829 0 עידו טל מכבי רחובות יעקב שטינברג מכבי רחובות 11/7 11/6 11/5
172702 0 עידו טל מכבי רחובות אבישי אבוחצירא טנש ירושלים 11/7 11/7 12/10
190922 0 יאיר קורסקוב טנש ירושלים עידו טל מכבי רחובות 11/8 11/7 11/7
180982 0 דניאל שלום טנ''ש נס ציונה עידו טל מכבי רחובות /
178490 0 עידו טל מכבי רחובות ברק פלד מכבי שהם 8/11 11/7 11/8 11/7
167598 0 ברק פלד מכבי שהם עידו טל מכבי רחובות /
183784 0 עידו טל מכבי רחובות פבל סטסנקו הפועל בת ים /
190946 0 בוריס סמיונוב הפועל ירושלים עידו טל מכבי רחובות /
180980 0 אלכסנדר אבשלומוב טנ''ש נס ציונה עידו טל מכבי רחובות 11/9 8/11 7/11 7/11
אליפות הרצליה - ראש השנה דרג ב
164975 1 דן ריביניק מ. בני הרצליה עידו טל מכבי רחובות 7/11 9/11 6/11
164977 2 עמית וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל עידו טל מכבי רחובות 11/6 11/9 9/11 5/11 9/11
164980 3 עידו טל מכבי רחובות אנדרי לפיצקי הפועל עירוני נוף הגליל 9/11 9/11 10/12
164984 5 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין עידו טל מכבי רחובות 6/11 10/12 12/10 11/9 9/11
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גברים - דרג ב'
161301 1 טימור ישראל קריכלי הפועל בת ים עידו טל מכבי רחובות 9/11 11/8 11/8 11/8
161302 2 עומר קמיל מ. בני הרצליה עידו טל מכבי רחובות 11/9 9/11 11/8 11/8
161305 3 עידו טל מכבי רחובות אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 11/9 8/11 8/11
161307 4 ניב שורצולד אופק קריית אונו עידו טל מכבי רחובות 11/8 11/9 11/8
161308 5 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין עידו טל מכבי רחובות 9/11 11/8 11/9 11/8
אליפות נתניה 2007 דרג א
160945 1 עידו טל מכבי רחובות אופיר ספקטור טנ''ש 2007 נתניה 10/12 7/11 8/11
160947 2 יונתן ביטון טנ''ש 2007 נתניה עידו טל מכבי רחובות 11/8 11/6 11/4
160948 3 גילעד סקופ טנ''ש 2007 נתניה עידו טל מכבי רחובות 11/8 11/7 8/11 11/9
160940 6 אורי איתן טנ''ש 2007 נתניה עידו טל מכבי רחובות 11/6 11/8 4/11 11/8
160942 7 יובל וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל עידו טל מכבי רחובות 8/11 6/11 11/7 7/11
ליגות גברים 2017-2018 א גברים - מחוז שפלה
147651 0 הילי ברבי הפועל לוד עידו טל מכבי רחובות /
140636 0 מיכאל טברסקי מכבי שהם עידו טל מכבי רחובות /
145213 0 עידו טל מכבי רחובות יניב קטריבס בית''ר רמלה 6/11 3/11 11/8 6/11
156791 0 עידו טל מכבי רחובות גבור אליאש הפועל לוד 6/11 12/10 11/5 11/7 11/9
155313 0 עידו טל מכבי רחובות גולן עוז מכבי שהם 11/8 12/10 11/6
155816 0 אלכס וייסמן בית''ר רמלה עידו טל מכבי רחובות 6/11 9/11 8/11
150314 0 עידו טל מכבי רחובות אלמוג כהן טנ''ש נס ציונה 9/11 13/11 9/11 11/8 12/10
157458 0 נדב שוורץ טנ''ש נס ציונה עידו טל מכבי רחובות 11/8 7/11 11/6 11/8
147649 0 אליהו טל הפועל לוד עידו טל מכבי רחובות 11/9 8/11 7/11 7/11
140634 0 עדי סידלר מכבי שהם עידו טל מכבי רחובות 2/11 12/14 9/11
145210 0 עידו טל מכבי רחובות תובל אפרת בית''ר רמלה 4/11 11/8 6/11 11/8 12/10
156788 0 עידו טל מכבי רחובות אמיר רובינשטיין הפועל לוד 8/11 11/6 11/6 11/9
155310 0 עידו טל מכבי רחובות פנינה גור מכבי שהם 11/8 11/8 9/11 11/6
155814 0 גור רולניק בית''ר רמלה עידו טל מכבי רחובות 5/11 11/6 7/11 11/7 8/11
150311 0 עידו טל מכבי רחובות נדב שוורץ טנ''ש נס ציונה 8/11 12/10 6/11 9/11
157454 0 פיליפ בלדר טנ''ש נס ציונה עידו טל מכבי רחובות 11/9 11/7 11/6
147646 0 דן זוילי הפועל לוד עידו טל מכבי רחובות /
144851 0 עידו טל מכבי רחובות אלכס וייסמן בית''ר רמלה /
156505 0 עידו טל מכבי רחובות הילי ברבי הפועל לוד 7/11 9/11 11/8 11/7 6/11
155308 0 עידו טל מכבי רחובות גיא בלוך מכבי שהם /
155811 0 אלכסנדר ריינשטיין בית''ר רמלה עידו טל מכבי רחובות /
150309 0 עידו טל מכבי רחובות רובין חיימוב טנ''ש נס ציונה 7/11 8/11 12/10 11/9 11/9
157448 0 רובין חיימוב טנ''ש נס ציונה עידו טל מכבי רחובות /
147644 0 ארז יצחק הפועל לוד עידו טל מכבי רחובות 6/11 5/11 11/7 11/8 8/11
144848 0 עידו טל מכבי רחובות ארטיום מרטיסיוק בית''ר רמלה 10/12 11/7 9/11 11/6 11/5
155305 0 עידו טל מכבי רחובות עופר פוקס מכבי שהם 11/8 11/7 11/6
157444 0 לאוניד גילובוי טנ''ש נס ציונה עידו טל מכבי רחובות 8/11 9/11 7/11
155809 0 יניב קטריבס בית''ר רמלה עידו טל מכבי רחובות 11/7 11/9 11/8
150306 0 עידו טל מכבי רחובות לאוניד גילובוי טנ''ש נס ציונה 11/4 8/11 4/11 9/11
156502 0 עידו טל מכבי רחובות אליהו טל הפועל לוד 6/11 12/10 9/11 11/8 11/7
סבב תחרויות יולי 2017 של הרשתות הכחולות - תחרות מספר 3 דרג א
121016 1 פליקס פלייש בית''ר ראשון לציון עידו טל מכבי רחובות 8/11 8/11 8/11
121017 2 דניאל פטר מכבי מתנ''ס כפר יונה עידו טל מכבי רחובות 8/11 8/11 8/11
121020 3 עידו טל מכבי רחובות גיל סולומון עירוני גבעתיים 8/11 8/11 8/11
סבב תחרויות יוני 2017 של הרשתות הכחולות - תחרות מספר 3 דרג א
118339 1 יבגני גולנדר בית''ר ראשון לציון עידו טל מכבי רחובות 9/11 6/11 7/11
118342 2 עידו טל מכבי רחובות עומר קמיל הפועל ארנון רמת גן 6/11 8/11 10/12
118344 3 גל בן נתן בית''ר ראשון לציון עידו טל מכבי רחובות 11/6 11/1 11/1
118358 4 דוד אשרוב מכבי רחובות עידו טל מכבי רחובות 11/7 8/11 10/12 9/11
סבב תחרויות יוני 2017 של הרשתות הכחולות - תחרות מספר 2 דרג א
122168 4 עידו טל מכבי רחובות אריאל פוקשנסקי הפועל טנ''ש באר שבע 7/11 8/11 6/11
122172 5 עידו טל מכבי רחובות עידו סקאזי הפועל טנ''ש באר שבע 7/11 8/11 9/11
122174 6 עידו טל מכבי רחובות דוד אשרוב מכבי רחובות 8/11 11/8 9/11 9/11
סבב תחרויות יוני 2017 של הרשתות הכחולות - תחרות מספר 1 דרג א
118213 1 גבור אליאש טנ''ש נס ציונה עידו טל מכבי רחובות 5/11 6/11 8/11
118216 2 עידו טל מכבי רחובות רועי אוחיון בית''ר ראשון לציון 12/10 11/9 11/7
118218 3 עמיחי קור בית''ר ראשון לציון עידו טל מכבי רחובות 11/5 6/11 11/7 11/8
© Copyright 2012-2021 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com