רומי טילקין
הישגי כרמיאל
ID של השחקן : 2269
קטגוריה : M12 נקודות : 652.2
נשים
44
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
197614 30/06/2019
693.0
10/06/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים מקומות 1-4
הישגי כרמיאל K2 - מכבי דימונה K1
ניב עמר
מכבי דימונה
664.8 8/11 14/12 11/8 7/11 11/9 3-2 1 -6
197605 30/06/2019
693.0
10/06/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים מקומות 1-4
הפועל קריית אונו K3 - הישגי כרמיאל K2
עמית בן-עמי
הפועל קריית אונו
505.0 10/12 11/7 11/8 11/1 3-1 1 -10
197620 30/06/2019
693.0
10/06/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים מקומות 1-4
הפועל ארנון רמת גן K2 - הישגי כרמיאל K2
איתי ישראלי
הפועל ארנון רמת גן
468.0 11/9 11/8 8/11 11/9 3-1 1 -12
197622 30/06/2019
693.0
10/06/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים מקומות 1-4
הפועל ארנון רמת גן K2 - הישגי כרמיאל K2
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
500.9 12/10 11/4 11/4 3-0 1 -10
196776 30/06/2019
693.0
01/06/2019 מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת
בנות 12
בית 1
5 ליאל שוט
הישגי כרמיאל
533.5 16/14 11/7 8/11 11/8 3-1 0.7 -7
196774 30/06/2019
693.0
01/06/2019 מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת
בנות 12
בית 1
4 שיראל הרון
הישגי כרמיאל
307.9 3/11 6/11 9/11 0-3 0.7 +2.1
196772 30/06/2019
693.0
01/06/2019 מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת
בנות 12
בית 1
3 אליזבט ננחוב
הישגי כרמיאל
373.2 8/11 5/11 6/11 0-3 0.7 +2.1
196770 30/06/2019
693.0
01/06/2019 מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת
בנות 12
בית 1
2 אליה סטפמן
הפועל גליל תחתון
0.0 7/11 5/11 6/11 0-3 0.7 +0
196621 31/05/2019
669.6
29/05/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים משחקי הצלבה
הישגי כרמיאל K2 - הפועל מבשרת ציון K1
אדיר שומר
הפועל מבשרת ציון
145.8 1/11 4/11 9/11 0-3 1 +1
196624 31/05/2019
669.6
29/05/2019 ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים משחקי הצלבה
הישגי כרמיאל K2 - הפועל מבשרת ציון K1
דביר זינגר
הפועל מבשרת ציון
163.6 8/11 11/5 11/13 7/11 1-3 1 +1
196438 31/05/2019
669.6
28/05/2019 רנקליסט-5 2018-19
בנים 13
בית 1
3 נתנאל אברמוב
ק.ה. גבעתיים
849.7 11/7 11/8 9/11 8/11 11/9 3-2 1.5 -4.5
196437 31/05/2019
669.6
28/05/2019 רנקליסט-5 2018-19
בנים 13
בית 1
2 איתמר עמר
מכבי דימונה
314.2 5/11 6/11 6/11 0-3 1.5 +4.5
196435 31/05/2019
669.6
28/05/2019 רנקליסט-5 2018-19
בנים 13
בית 1
1 ליאור סרף
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
524.8 11/8 11/13 9/11 12/10 14/12 3-2 1.5 -12
196550 31/05/2019
669.6
28/05/2019 רנקליסט-5 2018-19
בנים 13 פלייאוף תחתון
3 איתי ישראלי
הפועל ארנון רמת גן
387.9 9/11 11/8 11/13 12/14 1-3 1.5 +6
196548 31/05/2019
669.6
28/05/2019 רנקליסט-5 2018-19
בנים 13 פלייאוף תחתון
2 מתן פוקס
ק.ה. גבעתיים
466.4 7/11 7/11 4/11 0-3 1.5 +6
196544 31/05/2019
669.6
28/05/2019 רנקליסט-5 2018-19
בנים 13 פלייאוף תחתון
1 עילאי פריטש
מכבי בני הרצליה
509.0 6/11 8/11 11/6 11/9 10/12 2-3 1.5 +7.5
195987 31/05/2019
669.6
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
בנים 15
5 אלינור דוידוב
מכבי דימונה
811.1 8/11 11/7 11/8 11/9 3-1 0.7 -2.1
195982 31/05/2019
669.6
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
בנים 15
4 ליאל שוט
הישגי כרמיאל
581.1 8/11 11/7 8/11 7/11 1-3 0.7 +4.9
195966 31/05/2019
669.6
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
בנים 15
בית 4
3 גיל ספורטה
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
518.0 11/7 11/6 11/8 3-0 0.7 -7
195965 31/05/2019
669.6
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
בנים 15
בית 4
2 יאיר קורסקוב
טנש ירושלים
208.8 11/8 8/11 7/11 6/11 1-3 0.7 +1.4
196139 31/05/2019
669.6
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
בנות 15
5 אלינור דוידוב
מכבי דימונה
811.1 11/8 8/11 11/9 9/11 9/11 2-3 0.7 +11.2
196137 31/05/2019
669.6
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
בנות 15
4 ליאל שוט
הישגי כרמיאל
581.1 8/11 6/11 9/11 0-3 0.7 +4.9
196133 31/05/2019
669.6
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
בנות 15
בית 1
3 יעל רייפלר
מכבי רחובות
571.9 6/11 7/11 9/11 0-3 0.7 +4.9
196132 31/05/2019
669.6
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
בנות 15
בית 1
2 מוניקה מיירספלד
הפועל לוד
51.5 1/11 3/11 1/11 0-3 0.7 +0.7
194787 31/05/2019
669.6
12/05/2019 רנקליסט-5 2018-19 רמה ב'
בנים 13, צפון, דרג ב'
6 אורן וקרט
הפועל גליל תחתון
356.0 11/7 8/11 9/11 11/6 8/11 2-3 1 +3
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים מקומות 1-4 Φ:1
197614
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
693 3-2 -6
ניב עמר
מכבי דימונה
664.8
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים מקומות 1-4 Φ:1
197605
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
עמית בן-עמי
הפועל קריית אונו
505 1-3 -10
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
693
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים מקומות 1-4 Φ:1
197620
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
איתי ישראלי
הפועל ארנון רמת גן
468.037 1-3 -12
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
693
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים מקומות 1-4 Φ:1
197622
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
500.9 0-3 -10
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
693
מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת בנות 12 Φ:0.7
196776
דירוג
30/06/2019
תאריך
01/06/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
693 3-1 -7
ליאל שוט
הישגי כרמיאל
533.475
מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת בנות 12 Φ:0.7
196774
דירוג
30/06/2019
תאריך
01/06/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
693 0-3 +2.1
שיראל הרון
הישגי כרמיאל
307.9
מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת בנות 12 Φ:0.7
196772
דירוג
30/06/2019
תאריך
01/06/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
693 0-3 +2.1
אליזבט ננחוב
הישגי כרמיאל
373.2
מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת בנות 12 Φ:0.7
196770
דירוג
30/06/2019
תאריך
01/06/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
693 0-3 +0
אליה סטפמן
הפועל גליל תחתון
0
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים משחקי הצלבה Φ:1
196621
דירוג
31/05/2019
תאריך
29/05/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
669.6 0-3 +1
אדיר שומר
הפועל מבשרת ציון
145.8
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים משחקי הצלבה Φ:1
196624
דירוג
31/05/2019
תאריך
29/05/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
669.6 1-3 +1
דביר זינגר
הפועל מבשרת ציון
163.6
רנקליסט-5 2018-19 בנים 13 Φ:1.5
196438
דירוג
31/05/2019
תאריך
28/05/2019
נתנאל אברמוב
ק.ה. גבעתיים
849.71 2-3 -4.5
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
669.6
רנקליסט-5 2018-19 בנים 13 Φ:1.5
196437
דירוג
31/05/2019
תאריך
28/05/2019
איתמר עמר
מכבי דימונה
314.2 3-0 +4.5
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
669.6
רנקליסט-5 2018-19 בנים 13 Φ:1.5
196435
דירוג
31/05/2019
תאריך
28/05/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
669.6 3-2 -12
ליאור סרף
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
524.8
רנקליסט-5 2018-19 בנים 13 פלייאוף תחתון Φ:1.5
196550
דירוג
31/05/2019
תאריך
28/05/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
669.6 1-3 +6
איתי ישראלי
הפועל ארנון רמת גן
387.937
רנקליסט-5 2018-19 בנים 13 פלייאוף תחתון Φ:1.5
196548
דירוג
31/05/2019
תאריך
28/05/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
669.6 0-3 +6
מתן פוקס
ק.ה. גבעתיים
466.4
רנקליסט-5 2018-19 בנים 13 פלייאוף תחתון Φ:1.5
196544
דירוג
31/05/2019
תאריך
28/05/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
669.6 2-3 +7.5
עילאי פריטש
מכבי בני הרצליה
509
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 15 Φ:0.7
195987
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
669.6 3-1 -2.1
אלינור דוידוב
מכבי דימונה
811.1
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 15 Φ:0.7
195982
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
ליאל שוט
הישגי כרמיאל
581.075 3-1 +4.9
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
669.6
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 15 Φ:0.7
195966
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
669.6 3-0 -7
גיל ספורטה
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
518
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 15 Φ:0.7
195965
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
669.6 1-3 +1.4
יאיר קורסקוב
טנש ירושלים
208.8
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנות 15 Φ:0.7
196139
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
669.6 2-3 +11.2
אלינור דוידוב
מכבי דימונה
811.1
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנות 15 Φ:0.7
196137
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
669.6 0-3 +4.9
ליאל שוט
הישגי כרמיאל
581.075
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנות 15 Φ:0.7
196133
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
669.6 0-3 +4.9
יעל רייפלר
מכבי רחובות
571.937
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנות 15 Φ:0.7
196132
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
669.6 0-3 +0.7
מוניקה מיירספלד
הפועל לוד
51.5
רנקליסט-5 2018-19 רמה ב' בנים 13, צפון, דרג ב' Φ:1
194787
דירוג
31/05/2019
תאריך
12/05/2019
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
669.6 2-3 +3
אורן וקרט
הפועל גליל תחתון
356
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com