אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
ID של השחקן : 2232
קטגוריה : S נקודות : 230.5
גברים
523
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
85718 30/04/2016
310.0
25/04/2016 אליפות ישראל ה-62 בטניס שולחן
בנים 18
בית 12
3 עומר לוי
הפועל גליל תחתון
569.9 11/7 11/4 11/3 3-0 2 -2
85716 30/04/2016
310.0
25/04/2016 אליפות ישראל ה-62 בטניס שולחן
בנים 18
בית 12
2 מאור אמור
עירוני גבעתיים
815.9 11/6 11/6 11/7 3-0 2 0
85713 30/04/2016
310.0
25/04/2016 אליפות ישראל ה-62 בטניס שולחן
בנים 18
בית 12
1 אורי יצחקי
הפועל ירושלים
853.0 11/6 11/7 11/7 3-0 2 0
86735 30/04/2016
310.0
27/03/2016 ליגות גברים 2015-2016
א גברים - מחוז שפלה
מכבי רחובות 2 - הפועל לוד 2
אריה סמורודינסקי
מכבי רחובות
798.1 11/6 11/3 11/6 3-0 1 0
86732 30/04/2016
310.0
27/03/2016 ליגות גברים 2015-2016
א גברים - מחוז שפלה
מכבי רחובות M6 - הפועל לוד 2
פיליפ קושנר
מכבי רחובות
605.2 11/4 11/2 11/3 3-0 1 -1
83027 26/03/2016
308.0
23/03/2016 אליפות הפועל 2016
בנים 18
בית 4
3 אייל פיירשטיין
הפועל ארנון רמת גן
643.9 12/10 11/8 12/10 3-0 1 -1
83024 26/03/2016
308.0
23/03/2016 אליפות הפועל 2016
בנים 18
בית 4
2 אדיר דניאל
הפועל קריית אונו
961.7 11/4 11/1 11/4 3-0 1 0
85033 26/03/2016
308.0
16/03/2016 ליגות נוער 2015-2016
ארצית נוער - מחוז ירושלים
בית''ר ראשון לציון J3 - הפועל לוד
אלון הדר
בית''ר ראשון לציון
300.0 6/11 6/11 5/11 0-3 1 +6
83422 26/03/2016
308.0
09/03/2016 ליגות נוער 2015-2016
ארצית נוער - מחוז ירושלים
הפועל לוד - בית''ר רמלה J1
דוראל שינקולקר
בית''ר רמלה
300.0 6/11 7/11 11/8 8/11 1-3 1 +6
83447 26/03/2016
308.0
08/03/2016 ליגות גברים 2015-2016
א גברים - מחוז שפלה
הפועל בת ים M3 - הפועל לוד 2
אנטולי פלדמן
הפועל בת ים
327.7 11/6 11/5 11/6 3-0 1 -5
83432 26/03/2016
308.0
08/03/2016 ליגות גברים 2015-2016
א גברים - מחוז שפלה
טנ''ש נס ציונה M3 - הפועל לוד 2
לאוניד גילובוי
טנ''ש נס ציונה
359.0 11/6 11/7 11/8 3-0 1 -4
80609 29/02/2016
301.0
24/02/2016 ליגות נוער 2015-2016
ארצית נוער - מחוז ירושלים
הפועל ירושלים - הפועל לוד
אבנר אהרוני
הפועל ירושלים
301.0 11/9 9/11 9/11 11/7 11/8 3-2 1 -5
80615 29/02/2016
301.0
24/02/2016 ליגות נוער 2015-2016
ארצית נוער - מחוז ירושלים
טנש ירושלים J2 - הפועל לוד
יניב שרון
טנש ירושלים
318.0 7/11 7/11 11/7 11/8 7/11 2-3 1 +6
80612 29/02/2016
301.0
24/02/2016 ליגות נוער 2015-2016
ארצית נוער - מחוז ירושלים
הפועל ירושלים - הפועל לוד
עמנואל כהן
הפועל ירושלים
300.0 7/11 7/11 11/8 9/11 1-3 1 +6
80379 29/02/2016
301.0
21/02/2016 ליגות גברים 2015-2016
א גברים - מחוז שפלה
הפועל לוד 2 - מכבי שהם M4
שון סידלר
מכבי שהם
712.6 11/7 11/6 11/5 3-0 1 0
78407 31/01/2016
300.0
31/01/2016 ליגות גברים 2015-2016
א גברים - מחוז שפלה
בית''ר ראשון לציון 1 - הפועל לוד 2
יבגני לב
בית''ר ראשון לציון
521.1 11/5 11/7 11/8 3-0 1 -1
78482 31/01/2016
300.0
26/01/2016 ליגות נוער 2015-2016
ארצית נוער - מחוז ירושלים
הפועל לוד - בית''ר ראשון לציון J3
שי מיכאלי
בית''ר ראשון לציון
300.0 6/11 8/11 6/11 0-3 1 +6
77629 31/01/2016
300.0
24/01/2016 ליגות גברים 2015-2016
א גברים - מחוז שפלה
הפועל בת ים M3 - הפועל לוד 2
דן ריביניק
הפועל בת ים
316.3 11/6 11/2 11/5 3-0 1 -5
76810 31/01/2016
300.0
13/01/2016 ליגות נוער 2015-2016
ארצית נוער - מחוז ירושלים
בית''ר רמלה J1 - הפועל לוד
דוראל שינקולקר
בית''ר רמלה
300.0 11/7 7/11 6/11 1/11 1-3 1 +6
76813 31/01/2016
300.0
13/01/2016 ליגות נוער 2015-2016
ארצית נוער - מחוז ירושלים
בית''ר רמלה J1 - הפועל לוד
יונתן גולדיץ
בית''ר רמלה
300.0 11/8 11/9 8/11 12/10 3-1 1 -5
72872 31/12/2015
300.0
13/12/2015 משחקי דירוג סבב 2
בנים 18- דרגה ג'
בית 7
2 סמיון פליפנקו
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
576.7 11/5 11/9 11/6 3-0 1.5 -1.5
72871 31/12/2015
300.0
13/12/2015 משחקי דירוג סבב 2
בנים 18- דרגה ג'
בית 7
1 טל טילקין
הישגי כרמיאל
712.3 11/3 11/1 11/5 3-0 1.5 0
61973 10/04/2015
300.0
25/03/2015 ליגות נוער 2014-2015
ליגה ארצית נוער מחוז יהודה
הפועל לוד - הפועל ירושלים J4
עידו רייזמן
הפועל ירושלים
649.6 8/11 11/8 11/8 11/8 3-1 1 -1
48204 28/02/2015
300.0
04/02/2015 ליגות נוער 2014-2015
ליגה ארצית נוער מחוז יהודה
הפועל לוד - מכבי שהם 2
אופק שומר
מכבי שהם
334.5 11/8 11/8 11/8 3-0 1 -5
48210 28/02/2015
300.0
04/02/2015 ליגות נוער 2014-2015
ליגה ארצית נוער מחוז יהודה
הפועל לוד - מכבי שהם 1
עומר מור
מכבי שהם
306.0 8/11 11/8 8/11 11/8 8/11 2-3 1 +6
אליפות ישראל ה-62 בטניס שולחן בנים 18 Φ:2
85718
דירוג
30/04/2016
תאריך
25/04/2016
עומר לוי
הפועל גליל תחתון
569.85 0-3 -2
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
310
אליפות ישראל ה-62 בטניס שולחן בנים 18 Φ:2
85716
דירוג
30/04/2016
תאריך
25/04/2016
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
310 3-0 +0
מאור אמור
עירוני גבעתיים
815.9
אליפות ישראל ה-62 בטניס שולחן בנים 18 Φ:2
85713
דירוג
30/04/2016
תאריך
25/04/2016
אורי יצחקי
הפועל ירושלים
853.025 0-3 +0
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
310
ליגות גברים 2015-2016 א גברים - מחוז שפלה Φ:1
86735
דירוג
30/04/2016
תאריך
27/03/2016
אריה סמורודינסקי
מכבי רחובות
798.095 0-3 +0
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
310
ליגות גברים 2015-2016 א גברים - מחוז שפלה Φ:1
86732
דירוג
30/04/2016
תאריך
27/03/2016
פיליפ קושנר
מכבי רחובות
605.2 0-3 -1
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
310
אליפות הפועל 2016 בנים 18 Φ:1
83027
דירוג
26/03/2016
תאריך
23/03/2016
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
308 3-0 -1
אייל פיירשטיין
הפועל ארנון רמת גן
643.9
אליפות הפועל 2016 בנים 18 Φ:1
83024
דירוג
26/03/2016
תאריך
23/03/2016
אדיר דניאל
הפועל קריית אונו
961.695 0-3 +0
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
308
ליגות נוער 2015-2016 ארצית נוער - מחוז ירושלים Φ:1
85033
דירוג
26/03/2016
תאריך
16/03/2016
אלון הדר
בית''ר ראשון לציון
300 3-0 +6
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
308
ליגות נוער 2015-2016 ארצית נוער - מחוז ירושלים Φ:1
83422
דירוג
26/03/2016
תאריך
09/03/2016
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
308 1-3 +6
דוראל שינקולקר
בית''ר רמלה
300
ליגות גברים 2015-2016 א גברים - מחוז שפלה Φ:1
83447
דירוג
26/03/2016
תאריך
08/03/2016
אנטולי פלדמן
הפועל בת ים
327.7 0-3 -5
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
308
ליגות גברים 2015-2016 א גברים - מחוז שפלה Φ:1
83432
דירוג
26/03/2016
תאריך
08/03/2016
לאוניד גילובוי
טנ''ש נס ציונה
359 0-3 -4
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
308
ליגות נוער 2015-2016 ארצית נוער - מחוז ירושלים Φ:1
80609
דירוג
29/02/2016
תאריך
24/02/2016
אבנר אהרוני
הפועל ירושלים
301 2-3 -5
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
301
ליגות נוער 2015-2016 ארצית נוער - מחוז ירושלים Φ:1
80615
דירוג
29/02/2016
תאריך
24/02/2016
יניב שרון
טנש ירושלים
318 3-2 +6
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
301
ליגות נוער 2015-2016 ארצית נוער - מחוז ירושלים Φ:1
80612
דירוג
29/02/2016
תאריך
24/02/2016
עמנואל כהן
הפועל ירושלים
300 3-1 +6
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
301
ליגות גברים 2015-2016 א גברים - מחוז שפלה Φ:1
80379
דירוג
29/02/2016
תאריך
21/02/2016
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
301 3-0 +0
שון סידלר
מכבי שהם
712.622
ליגות גברים 2015-2016 א גברים - מחוז שפלה Φ:1
78407
דירוג
31/01/2016
תאריך
31/01/2016
יבגני לב
בית''ר ראשון לציון
521.13 0-3 -1
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
300
ליגות נוער 2015-2016 ארצית נוער - מחוז ירושלים Φ:1
78482
דירוג
31/01/2016
תאריך
26/01/2016
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
300 0-3 +6
שי מיכאלי
בית''ר ראשון לציון
300
ליגות גברים 2015-2016 א גברים - מחוז שפלה Φ:1
77629
דירוג
31/01/2016
תאריך
24/01/2016
דן ריביניק
הפועל בת ים
316.325 0-3 -5
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
300
ליגות נוער 2015-2016 ארצית נוער - מחוז ירושלים Φ:1
76810
דירוג
31/01/2016
תאריך
13/01/2016
דוראל שינקולקר
בית''ר רמלה
300 3-1 +6
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
300
ליגות נוער 2015-2016 ארצית נוער - מחוז ירושלים Φ:1
76813
דירוג
31/01/2016
תאריך
13/01/2016
יונתן גולדיץ
בית''ר רמלה
300 1-3 -5
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
300
משחקי דירוג סבב 2 בנים 18- דרגה ג' Φ:1.5
72872
דירוג
31/12/2015
תאריך
13/12/2015
סמיון פליפנקו
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
576.745 0-3 -1.5
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
300
משחקי דירוג סבב 2 בנים 18- דרגה ג' Φ:1.5
72871
דירוג
31/12/2015
תאריך
13/12/2015
טל טילקין
הישגי כרמיאל
712.265 0-3 +0
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
300
ליגות נוער 2014-2015 ליגה ארצית נוער מחוז יהודה Φ:1
61973
דירוג
10/04/2015
תאריך
25/03/2015
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
300 3-1 -1
עידו רייזמן
הפועל ירושלים
649.625
ליגות נוער 2014-2015 ליגה ארצית נוער מחוז יהודה Φ:1
48204
דירוג
28/02/2015
תאריך
04/02/2015
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
300 3-0 -5
אופק שומר
מכבי שהם
334.5
ליגות נוער 2014-2015 ליגה ארצית נוער מחוז יהודה Φ:1
48210
דירוג
28/02/2015
תאריך
04/02/2015
אלישמע דיגודקר
הפועל לוד
300 2-3 +6
עומר מור
מכבי שהם
306
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com