פבל סטסנקו
הפועל בת ים
ID של השחקן : 2189
קטגוריה : S נקודות : 695.3
גברים
176
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
205471 31/10/2019
683.3
28/10/2019 ליגת לאומית גברים 2019-2020
לאומית גברים שפלה
הפועל חולון M1 - הפועל בת ים M1
אלכסנדר גולדובג
הפועל חולון
692.9 11/8 9/11 7/11 7/11 1-3 1.2 +12
203563 30/09/2019
674.3
25/09/2019 משחקי השלמה לקראת 2019-20
ארצית עלייה
עמותת קריית מוצקין M1 - הפועל בת ים M1
מיכאל דיטיניס
עמותת קריית מוצקין
693.5 10/12 12/14 11/8 8/11 1-3 1 +10
203553 30/09/2019
674.3
25/09/2019 משחקי השלמה לקראת 2019-20
ארצית עלייה
הפועל קריית אונו M3 - הפועל בת ים M1
עמית הד
הפועל קריית אונו
610.1 8/11 7/11 9/11 0-3 1 +7
203555 30/09/2019
674.3
25/09/2019 משחקי השלמה לקראת 2019-20
ארצית עלייה
הפועל קריית אונו M3 - הפועל בת ים M1
רועי כהן
הפועל קריית אונו
655.1 9/11 11/7 13/11 11/7 3-1 1 -5
203565 30/09/2019
674.3
25/09/2019 משחקי השלמה לקראת 2019-20
ארצית עלייה
עמותת קריית מוצקין M1 - הפועל בת ים M1
תומר בן זריהם
עמותת קריית מוצקין
867.4 15/13 11/9 9/11 11/8 3-1 1 -3
197761 30/06/2019
900.7
10/06/2019 ליגת ארצית גברים 2018-2019
פלייאוף עלייה
הפועל בת ים M1 - בית''ר באר שבע M2
חביב בן דוד
בית''ר באר שבע
1155.8 11/8 12/10 11/8 3-0 1 -2
196038 31/05/2019
912.6
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
גברים א
בית 1
3 דניאלה ברזוי
הפועל לוד
1344.2 11/8 11/6 11/7 3-0 0.7 -0.7
196036 31/05/2019
912.6
25/05/2019 אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
גברים א
בית 1
1 עידו טל
מכבי רחובות
758.2 11/8 11/7 9/11 6/11 11/9 3-2 0.7 -7
196420 31/05/2019
912.6
18/05/2019 אליפות שהם
בוגרים א
בית 2
3 שחר כרמון
מכבי שהם
1306.3 11/13 11/9 11/7 2-1 0.7 -1.4
196418 31/05/2019
912.6
18/05/2019 אליפות שהם
בוגרים א
בית 2
1 ברק פלד
מכבי שהם
964.1 11/8 11/7 11/6 3-0 0.7 -2.8
186929 30/04/2019
911.6
14/04/2019 אליפות הפועל 2019
גברים ג'
5 גלעד אקסלרוד
הפועל קריית אונו
815.0 11/8 12/10 11/3 3-0 1 -7
186917 30/04/2019
911.6
14/04/2019 אליפות הפועל 2019
גברים ג'
4 חביב דרגולי
הפועל ארנון רמת גן
757.1 2/11 11/5 7/11 4/11 1-3 1 +5
186873 30/04/2019
911.6
14/04/2019 אליפות הפועל 2019
גברים ג'
בית 4
3 שארלי אבגי
הפועל עירוני נוף הגליל
597.0 5/11 7/11 8/11 0-3 1 +3
183780 31/03/2019
900.3
10/03/2019 ליגת ארצית גברים 2018-2019
ארצית גברים שפלה
מכבי רחובות M3 - הפועל בת ים M1
דניאל בהונקר
מכבי רחובות
863.0 16/18 7/11 6/11 0-3 1 +8
183785 31/03/2019
900.3
10/03/2019 ליגת ארצית גברים 2018-2019
ארצית גברים שפלה
מכבי רחובות M2 - הפועל בת ים M1
דוד גולן
מכבי רחובות
1162.8 8/11 11/7 11/6 11/5 3-1 1 -2
183789 31/03/2019
900.3
10/03/2019 ליגת ארצית גברים 2018-2019
ארצית גברים שפלה
מכבי רחובות M2 - הפועל בת ים M1
רוני צציק
מכבי רחובות
760.8 6/11 11/9 6/11 7/11 1-3 1 +6
183557 31/03/2019
900.3
09/03/2019 אליפות תל אביב
בוגרים
5 אמנון בן-שחר
מכבי בני הרצליה
1162.4 11/8 11/9 11/6 3-0 0.7 -1.4
183550 31/03/2019
900.3
09/03/2019 אליפות תל אביב
בוגרים
4 דן ריביניק
מכבי בני הרצליה
748.0 8/11 8/11 7/11 0-3 0.7 +3.5
183541 31/03/2019
900.3
09/03/2019 אליפות תל אביב
בוגרים
בית 4
3 גולן סלמן
מועדון טניס שולחן רעננה
779.7 8/11 11/6 11/6 11/7 3-1 0.7 -5.6
183539 31/03/2019
900.3
09/03/2019 אליפות תל אביב
בוגרים
בית 4
2 עידו טל
מכבי רחובות
520.2 11/8 6/11 7/11 9/11 1-3 0.7 +2.1
183537 31/03/2019
900.3
09/03/2019 אליפות תל אביב
בוגרים
בית 4
1 שגב זלמה
טנ''ש 2007 נתניה
377.3 9/11 9/11 6/11 0-3 0.7 +0.7
181299 28/02/2019
809.3
23/02/2019 אליפות רמלה
בוגרים א
4 אלכסנדר אבשלומוב
טנ''ש נס ציונה
937.0 9/11 8/11 11/7 11/6 8/11 2-3 0.7 +11.2
181296 28/02/2019
809.3
23/02/2019 אליפות רמלה
בוגרים א
בית 3
3 ניר סקיטל
מכבי בני הרצליה
845.3 9/11 9/11 4/11 0-3 0.7 +8.4
181293 28/02/2019
809.3
23/02/2019 אליפות רמלה
בוגרים א
בית 3
1 גולן סלמן
מועדון טניס שולחן רעננה
750.3 10/12 8/11 12/10 9/11 1-3 0.7 +4.9
181307 28/02/2019
809.3
23/02/2019 אליפות רמלה
בוגרים א בית גמר
בית 1
3 שי רוטברת
מכבי דימונה
1052.8 11/9 11/7 8/11 6/11 11/9 3-2 0.7 -1.4
ליגת לאומית גברים 2019-2020 לאומית גברים שפלה Φ:1.2
205471
דירוג
31/10/2019
תאריך
28/10/2019
אלכסנדר גולדובג
הפועל חולון
692.894 3-1 +12
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
683.305
משחקי השלמה לקראת 2019-20 ארצית עלייה Φ:1
203563
דירוג
30/09/2019
תאריך
25/09/2019
מיכאל דיטיניס
עמותת קריית מוצקין
693.475 3-1 +10
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
674.305
משחקי השלמה לקראת 2019-20 ארצית עלייה Φ:1
203553
דירוג
30/09/2019
תאריך
25/09/2019
עמית הד
הפועל קריית אונו
610.131 3-0 +7
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
674.305
משחקי השלמה לקראת 2019-20 ארצית עלייה Φ:1
203555
דירוג
30/09/2019
תאריך
25/09/2019
רועי כהן
הפועל קריית אונו
655.075 1-3 -5
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
674.305
משחקי השלמה לקראת 2019-20 ארצית עלייה Φ:1
203565
דירוג
30/09/2019
תאריך
25/09/2019
תומר בן זריהם
עמותת קריית מוצקין
867.362 1-3 -3
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
674.305
ליגת ארצית גברים 2018-2019 פלייאוף עלייה Φ:1
197761
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
900.74 3-0 -2
חביב בן דוד
בית''ר באר שבע
1155.8
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל גברים א Φ:0.7
196038
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
דניאלה ברזוי
הפועל לוד
1344.24 0-3 -0.7
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
912.64
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל גברים א Φ:0.7
196036
דירוג
31/05/2019
תאריך
25/05/2019
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
912.64 3-2 -7
עידו טל
מכבי רחובות
758.2
אליפות שהם בוגרים א Φ:0.7
196420
דירוג
31/05/2019
תאריך
18/05/2019
שחר כרמון
מכבי שהם
1306.32 1-2 -1.4
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
912.64
אליפות שהם בוגרים א Φ:0.7
196418
דירוג
31/05/2019
תאריך
18/05/2019
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
912.64 3-0 -2.8
ברק פלד
מכבי שהם
964.125
אליפות הפועל 2019 גברים ג' Φ:1
186929
דירוג
30/04/2019
תאריך
14/04/2019
גלעד אקסלרוד
הפועל קריית אונו
815.043 0-3 -7
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
911.64
אליפות הפועל 2019 גברים ג' Φ:1
186917
דירוג
30/04/2019
תאריך
14/04/2019
חביב דרגולי
הפועל ארנון רמת גן
757.1 3-1 +5
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
911.64
אליפות הפועל 2019 גברים ג' Φ:1
186873
דירוג
30/04/2019
תאריך
14/04/2019
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
911.64 0-3 +3
שארלי אבגי
הפועל עירוני נוף הגליל
597
ליגת ארצית גברים 2018-2019 ארצית גברים שפלה Φ:1
183780
דירוג
31/03/2019
תאריך
10/03/2019
דניאל בהונקר
מכבי רחובות
862.955 3-0 +8
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
900.34
ליגת ארצית גברים 2018-2019 ארצית גברים שפלה Φ:1
183785
דירוג
31/03/2019
תאריך
10/03/2019
דוד גולן
מכבי רחובות
1162.75 1-3 -2
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
900.34
ליגת ארצית גברים 2018-2019 ארצית גברים שפלה Φ:1
183789
דירוג
31/03/2019
תאריך
10/03/2019
רוני צציק
מכבי רחובות
760.8 3-1 +6
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
900.34
אליפות תל אביב בוגרים Φ:0.7
183557
דירוג
31/03/2019
תאריך
09/03/2019
אמנון בן-שחר
מכבי בני הרצליה
1162.4 0-3 -1.4
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
900.34
אליפות תל אביב בוגרים Φ:0.7
183550
דירוג
31/03/2019
תאריך
09/03/2019
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
900.34 0-3 +3.5
דן ריביניק
מכבי בני הרצליה
748.025
אליפות תל אביב בוגרים Φ:0.7
183541
דירוג
31/03/2019
תאריך
09/03/2019
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
900.34 3-1 -5.6
גולן סלמן
מועדון טניס שולחן רעננה
779.7
אליפות תל אביב בוגרים Φ:0.7
183539
דירוג
31/03/2019
תאריך
09/03/2019
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
900.34 1-3 +2.1
עידו טל
מכבי רחובות
520.2
אליפות תל אביב בוגרים Φ:0.7
183537
דירוג
31/03/2019
תאריך
09/03/2019
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
900.34 0-3 +0.7
שגב זלמה
טנ''ש 2007 נתניה
377.3
אליפות רמלה בוגרים א Φ:0.7
181299
דירוג
28/02/2019
תאריך
23/02/2019
אלכסנדר אבשלומוב
טנ''ש נס ציונה
937.025 3-2 +11.2
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
809.34
אליפות רמלה בוגרים א Φ:0.7
181296
דירוג
28/02/2019
תאריך
23/02/2019
ניר סקיטל
מכבי בני הרצליה
845.3 3-0 +8.4
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
809.34
אליפות רמלה בוגרים א Φ:0.7
181293
דירוג
28/02/2019
תאריך
23/02/2019
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
809.34 1-3 +4.9
גולן סלמן
מועדון טניס שולחן רעננה
750.3
אליפות רמלה בוגרים א בית גמר Φ:0.7
181307
דירוג
28/02/2019
תאריך
23/02/2019
שי רוטברת
מכבי דימונה
1052.8 2-3 -1.4
פבל סטסנקו
הפועל בת ים
809.34
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com