יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
ID של השחקן : 1810
קטגוריה : E19 נקודות : 620.2
גברים
305
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
241852
620.2
24/06/2020 ליגת ארצית גברים 2019-2020
ארצית גברים צפון
הפועל עירוני נוף הגליל M3 - כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3
זאב סהר
הפועל עירוני נוף הגליל
775.2 6/11 7/11 8/11 0-3 1 +20
241078
620.2
17/06/2020 ליגת ארצית גברים 2019-2020
ארצית גברים צפון
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3 - מכבי זכרון יעקב M4
מורן גביש
מכבי זכרון יעקב
493.2 13/11 8/11 11/8 9/11 11/7 3-2 1 -8
241073
620.2
17/06/2020 ליגת ארצית גברים 2019-2020
ארצית גברים צפון
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3 - מכבי זכרון יעקב M3
יועד כוכבי
מכבי זכרון יעקב
619.9 11/9 4/11 8/11 6/11 1-3 1 +9
241076
620.2
17/06/2020 ליגת ארצית גברים 2019-2020
ארצית גברים צפון
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3 - מכבי זכרון יעקב M3
אדיר דנינו
מכבי זכרון יעקב
649.0 9/11 11/9 15/13 11/8 3-1 1 -4
241081
620.2
17/06/2020 ליגת ארצית גברים 2019-2020
ארצית גברים צפון
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3 - מכבי זכרון יעקב M4
סטניסלב בוייקנר
מכבי זכרון יעקב
775.7 8/11 8/11 10/12 0-3 1 +20
240393
620.2
14/06/2020 ליגת ארצית גברים 2019-2020
ארצית גברים צפון
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3 - אליצור קריית אתא M3
מיכאל גורביץ
אליצור קריית אתא
570.4 11/9 8/11 11/9 14/12 3-1 1 -6
240381
620.2
14/06/2020 ליגת ארצית גברים 2019-2020
ארצית גברים צפון
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3 - אליצור קריית אתא M2
בוריס יקובובסקי
אליצור קריית אתא
620.5 7/11 7/11 7/11 0-3 1 +9
223925 31/01/2020
620.2
15/01/2020 ליגת ארצית גברים 2019-2020
ארצית גברים צפון
מכבי זכרון יעקב M3 - כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3
אדיר דנינו
מכבי זכרון יעקב
568.0 11/8 11/7 9/11 6/11 10/12 2-3 1 +7
223920 31/01/2020
620.2
15/01/2020 ליגת ארצית גברים 2019-2020
ארצית גברים צפון
מכבי זכרון יעקב M4 - כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3
סטניסלב בוייקנר
מכבי זכרון יעקב
749.7 11/9 7/11 11/9 11/7 3-1 1 -3
223929 31/01/2020
620.2
15/01/2020 ליגת ארצית גברים 2019-2020
ארצית גברים צפון
מכבי זכרון יעקב M3 - כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3
יועד כוכבי
מכבי זכרון יעקב
673.7 11/3 11/8 8/11 11/7 3-1 1 -4
213382 30/11/2019
627.2
27/11/2019 ליגת ארצית גברים 2019-2020
ארצית גברים צפון
הפועל חיפה M4 - כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3
אנטולי לוינשטיין
הפועל חיפה
668.7 11/9 11/6 11/8 3-0 1 -4
213389 30/11/2019
627.2
27/11/2019 ליגת ארצית גברים 2019-2020
ארצית גברים צפון
הפועל חיפה M5 - כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3
בצלאל מייר
הפועל חיפה
696.3 8/11 11/7 11/5 11/8 3-1 1 -4
210943 30/11/2019
627.2
13/11/2019 ליגת ארצית גברים 2019-2020
ארצית גברים צפון
הפועל עירוני צפת M1 - כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3
מיכאל מלכה
הפועל עירוני צפת
524.2 3/11 7/11 6/11 0-3 1 +6
210945 30/11/2019
627.2
13/11/2019 ליגת ארצית גברים 2019-2020
ארצית גברים צפון
הפועל עירוני צפת M1 - כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3
שחר גילעד
הפועל עירוני צפת
880.9 12/10 11/6 11/5 3-0 1 -2
207432 30/11/2019
627.2
06/11/2019 ליגת ארצית גברים 2019-2020
ארצית גברים צפון
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M3 - טניס שולחן חיפה M1
אסף גונן
טניס שולחן חיפה
785.5 11/3 11/7 11/4 3-0 1 -3
197870 30/06/2019
839.6
10/06/2019 ליגת א גברים 2018-2019
ליגה א משחקי עליה
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5 - הפועל יוקנעם M1
פבל זילברשטיין
הפועל יוקנעם
791.4 11/5 7/11 9/11 7/11 1-3 1 +8
197881 30/06/2019
839.6
10/06/2019 ליגת א גברים 2018-2019
ליגה א משחקי עליה
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5 - מ. טנ"ש ויקטור נתניה M7
גיל ספורטה
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
569.8 8/11 7/11 11/9 9/11 1-3 1 +4
197873 30/06/2019
839.6
10/06/2019 ליגת א גברים 2018-2019
ליגה א משחקי עליה
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5 - הפועל יוקנעם M1
מיכאל קרדונסקי
הפועל יוקנעם
899.2 11/6 7/11 11/1 11/1 3-1 1 -4
197459 30/06/2019
839.6
10/06/2019 ליגות נוער 2018-2019
על נוער פלייאוף תחתון
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3 - הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה J1
עילאי לביא
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
576.3 11/8 5/11 11/8 10/12 11/6 3-2 1.2 -14.4
197470 30/06/2019
839.6
10/06/2019 ליגות נוער 2018-2019
על נוער פלייאוף תחתון
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3 - מכבי שהם J1
זיו יצחק
מכבי שהם
1735.6 11/8 11/7 4/11 11/6 3-1 1.2 0
197462 30/06/2019
839.6
10/06/2019 ליגות נוער 2018-2019
על נוער פלייאוף תחתון
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3 - הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה J1
קורן לרון
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
665.5 11/8 11/3 11/7 3-0 1.2 -12
196741 30/06/2019
839.6
01/06/2019 מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת
בוגרים
בית 1
3 ניר רחליס
הפועל גליל תחתון
1059.0 9/11 12/10 7/11 7/11 1-3 0.7 +16.8
196739 30/06/2019
839.6
01/06/2019 מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת
בוגרים
בית 1
2 עידו אטקין
עירוני גבעתיים
1441.2 11/6 11/2 11/8 3-0 0.7 -0.7
196736 30/06/2019
839.6
01/06/2019 מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת
בוגרים
בית 1
1 טל טילקין
הישגי כרמיאל
1599.9 11/5 12/10 11/9 3-0 0.7 0
196849 30/06/2019
839.6
01/06/2019 מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת
5-6
1 בן בכר
הישגי כרמיאל
1074.1 6/11 11/9 12/10 10/12 11/7 3-2 0.7 -1.4
ליגת ארצית גברים 2019-2020 ארצית גברים צפון Φ:1
241852
דירוג

תאריך
24/06/2020
זאב סהר
הפועל עירוני נוף הגליל
775.175 3-0 +20
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
620.175
ליגת ארצית גברים 2019-2020 ארצית גברים צפון Φ:1
241078
דירוג

תאריך
17/06/2020
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
620.175 3-2 -8
מורן גביש
מכבי זכרון יעקב
493.152
ליגת ארצית גברים 2019-2020 ארצית גברים צפון Φ:1
241073
דירוג

תאריך
17/06/2020
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
620.175 1-3 +9
יועד כוכבי
מכבי זכרון יעקב
619.943
ליגת ארצית גברים 2019-2020 ארצית גברים צפון Φ:1
241076
דירוג

תאריך
17/06/2020
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
620.175 3-1 -4
אדיר דנינו
מכבי זכרון יעקב
649.02
ליגת ארצית גברים 2019-2020 ארצית גברים צפון Φ:1
241081
דירוג

תאריך
17/06/2020
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
620.175 0-3 +20
סטניסלב בוייקנר
מכבי זכרון יעקב
775.713
ליגת ארצית גברים 2019-2020 ארצית גברים צפון Φ:1
240393
דירוג

תאריך
14/06/2020
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
620.175 3-1 -6
מיכאל גורביץ
אליצור קריית אתא
570.365
ליגת ארצית גברים 2019-2020 ארצית גברים צפון Φ:1
240381
דירוג

תאריך
14/06/2020
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
620.175 0-3 +9
בוריס יקובובסקי
אליצור קריית אתא
620.525
ליגת ארצית גברים 2019-2020 ארצית גברים צפון Φ:1
223925
דירוג
31/01/2020
תאריך
15/01/2020
אדיר דנינו
מכבי זכרון יעקב
568.02 3-2 +7
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
620.175
ליגת ארצית גברים 2019-2020 ארצית גברים צפון Φ:1
223920
דירוג
31/01/2020
תאריך
15/01/2020
סטניסלב בוייקנר
מכבי זכרון יעקב
749.713 1-3 -3
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
620.175
ליגת ארצית גברים 2019-2020 ארצית גברים צפון Φ:1
223929
דירוג
31/01/2020
תאריך
15/01/2020
יועד כוכבי
מכבי זכרון יעקב
673.743 1-3 -4
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
620.175
ליגת ארצית גברים 2019-2020 ארצית גברים צפון Φ:1
213382
דירוג
30/11/2019
תאריך
27/11/2019
אנטולי לוינשטיין
הפועל חיפה
668.657 0-3 -4
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
627.175
ליגת ארצית גברים 2019-2020 ארצית גברים צפון Φ:1
213389
דירוג
30/11/2019
תאריך
27/11/2019
בצלאל מייר
הפועל חיפה
696.25 1-3 -4
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
627.175
ליגת ארצית גברים 2019-2020 ארצית גברים צפון Φ:1
210943
דירוג
30/11/2019
תאריך
13/11/2019
מיכאל מלכה
הפועל עירוני צפת
524.177 3-0 +6
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
627.175
ליגת ארצית גברים 2019-2020 ארצית גברים צפון Φ:1
210945
דירוג
30/11/2019
תאריך
13/11/2019
שחר גילעד
הפועל עירוני צפת
880.893 0-3 -2
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
627.175
ליגת ארצית גברים 2019-2020 ארצית גברים צפון Φ:1
207432
דירוג
30/11/2019
תאריך
06/11/2019
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
627.175 3-0 -3
אסף גונן
טניס שולחן חיפה
785.545
ליגת א גברים 2018-2019 ליגה א משחקי עליה Φ:1
197870
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
839.6 1-3 +8
פבל זילברשטיין
הפועל יוקנעם
791.4
ליגת א גברים 2018-2019 ליגה א משחקי עליה Φ:1
197881
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
839.6 1-3 +4
גיל ספורטה
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
569.8
ליגת א גברים 2018-2019 ליגה א משחקי עליה Φ:1
197873
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
839.6 3-1 -4
מיכאל קרדונסקי
הפועל יוקנעם
899.198
ליגות נוער 2018-2019 על נוער פלייאוף תחתון Φ:1.2
197459
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
839.6 3-2 -14.4
עילאי לביא
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
576.25
ליגות נוער 2018-2019 על נוער פלייאוף תחתון Φ:1.2
197470
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
839.6 3-1 +0
זיו יצחק
מכבי שהם
1735.61
ליגות נוער 2018-2019 על נוער פלייאוף תחתון Φ:1.2
197462
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
839.6 3-0 -12
קורן לרון
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
665.525
מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת בוגרים Φ:0.7
196741
דירוג
30/06/2019
תאריך
01/06/2019
ניר רחליס
הפועל גליל תחתון
1058.97 3-1 +16.8
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
839.6
מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת בוגרים Φ:0.7
196739
דירוג
30/06/2019
תאריך
01/06/2019
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
839.6 3-0 -0.7
עידו אטקין
עירוני גבעתיים
1441.17
מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת בוגרים Φ:0.7
196736
דירוג
30/06/2019
תאריך
01/06/2019
טל טילקין
הישגי כרמיאל
1599.87 0-3 +0
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
839.6
מאסטרס כרמיאל תחרות מסכמת 5-6 Φ:0.7
196849
דירוג
30/06/2019
תאריך
01/06/2019
בן בכר
הישגי כרמיאל
1074.1 2-3 -1.4
יונתן זיסקינד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
839.6
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com