משחקי דירוג סבב 1

בנים 11: 10
בנים 11 - מקומות 1-4: 4
בנים 11 - מקומות 5-8: 4
בנים 11 - מקומות 9-10: 2
בנים 13 - דרגה א': 12
13 א - מקומות 1-4: 4
13 א - מקומות 5-8: 4
13 א - מקומות 9-12: 4
בנים 13 - דרגה ב': 20
13 ב - מקומות 9-16: 8
13 ב - מקומות 17-20: 4
בנים 15- דרגה א': 12
15 א - מקומות 1-4: 4
15 א - מקומות 5-8: 4
15 א - מקומות 9-12: 4
בנים 15- דרגה ב': 14
15 ב - מקומות 9-16: 6
בנים 15- דרגה ג': 12
בנים 18- דרגה א': 12
18 א - מקומות 1-4: 4
18 א - מקומות 5-8: 4
18 א - מקומות - 9-12: 4
בנים 18- דרגה ב': 16
18 ב - מקומות 9-16: 8
בנים 18- דרגה ג': 32
נשים - דרג א': 12
נשים א - מקומות 1-4: 4
נשים א- מקומות 5-8: 4
נשים א- מקומות 9-12: 4
גברים - דרג א': 12
גברים א - מקומות 1-4: 4
גברים א - מקומות 5-8: 4
גברים א - מקומות 9-12: 4
נשים - דרג ב': 13
נשים ב' - מקומות 9-13: 7
גברים - דרג ב': 16
גברים ב' - מקומות 9-16: 8
גברים - דרג ג': 46
גברים - דרג ד': 10
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 2920 עדי אביאני מכבי בני הרצליה גברים - דרג ג'
2 2284 איתי אביבי הפועל חיפה בנים 11; בנים 11 - מקומות 1-4; בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12
3 669 ניר אברהם ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
4 1083 ילנה אגרונוב מכבי רחובות נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
5 862 עידן אוגורצב מכבי תל אביב גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 5-8
6 509 רועי אוחיון ללא מועדון גברים - דרג ג'
7 290 יגאל אוניק ללא מועדון גברים - דרג ג'
8 2255 גנדי אוקון כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים - דרג ד'
9 1125 טל אוקון ללא מועדון גברים - דרג ג'
10 692 דור אורן מכבי זכרון יעקב בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8; גברים - דרג ג'
11 2963 אלכסנדר איוונוב ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 17-20
12 2203 יהונתן איתן ללא מועדון בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8; בנים 15- דרגה ב'
13 2503 נועם איתן ללא מועדון בנים 11; בנים 11 - מקומות 9-10
14 133 ליעד אלטרץ הפועל ירושלים בנים 18- דרגה ג'
15 2486 ליאור אלישע ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
16 2969 יהונתן אלמוז הפועל גליל תחתון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
17 2620 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב בנים 11; בנים 11 - מקומות 1-4; בנים 13 - דרגה ב'
18 2281 שליו אלפסי הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18- דרגה ג'
19 701 מאור אמור ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'
20 1155 דויד אסוביץ הפועל ירושלים גברים - דרג ג'
21 1512 אלעד אסרף הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
22 926 שימי אסרף הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ג'
23 890 רועי ארליך מכבי תל אביב גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
24 2907 ליאור אשחר ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
25 820 אושר אשכנזי מכבי שהם גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
26 948 דניאל בהונקר מכבי רחובות גברים - דרג ג'
27 531 יעקב בוגן מכבי תל אביב גברים - דרג ג'
28 2941 אלכסנדרה בורדצוב ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 17-20
29 804 רון בורובר ללא מועדון גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 5-8
30 2136 יואב בירן ללא מועדון בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12; בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
31 2285 בן בכר הישגי כרמיאל בנים 15- דרגה ב'
32 2674 רנטו בללי ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'
33 1063 טלי בלץ הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18- דרגה ג'; נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
34 524 אביב בן ארי הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 1-4
35 894 עמרי בן ארי עירוני גבעתיים גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 1-4
36 2287 מאור בן ציון ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
37 887 דור בן-חורין מכבי שהם גברים - דרג ג'
38 2919 רוי בן-עמי עירוני גבעתיים בנים 15- דרגה ג'
39 2596 אמנון בן-שחר מכבי בני הרצליה גברים - דרג ג'
40 2973 ניר בנאי הפועל קריית אונו גברים - דרג ד'
41 1874 אורן בסן ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
42 618 דניאל בסקין ללא מועדון בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4; בנים 15- דרגה ב'
43 140 יובל בץ טנש ירושלים גברים - דרג ג'
44 2236 סרגיי ברזונסקי הפועל ארנון רמת גן גברים - דרג ג'
45 1860 מליסה בריימן מכבי דימונה נשים - דרג ב'
46 1034 מרגרט ברן מכבי רחובות בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12; נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 9-12
47 621 שון ברקטוב מכבי דימונה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4
48 865 אור בשן מכבי בני הרצליה גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 9-12
49 518 אלנתן גד מכבי רחובות גברים - דרג ג'
50 824 זיו גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע גברים - דרג ג'
51 2579 יאיר גולדשמיד ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
52 2764 תמר גולן מכבי שהם נשים - דרג ב'
53 2245 דניס גונוחוב מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ג'
54 676 עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18- דרגה ב'
55 2322 עומר גל ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
56 1087 שלי גלמן הישגי כרמיאל נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
57 908 סמיון גנדלר מכבי גבירול באר שבע גברים - דרג ג'
58 2431 מישל גרויסברג ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
59 995 גנאדי גרינברג מכבי בני הרצליה גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
60 512 ליחי גרינשטיין עירוני גבעתיים גברים - דרג ג'
61 630 יונתן דבח ללא מועדון בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12; בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
62 2951 איתיאלי דהן ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 17-20
63 1844 נדב דהן הפועל חיפה גברים - דרג ג'
64 2852 עמית דהן ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
65 2583 דניאל דוד ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
66 2782 אור דוידוב ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
67 2221 אלינור דוידוב מכבי דימונה בנים 11; בנים 11 - מקומות 1-4; נשים - דרג ב'
68 806 רונאל דוידוב הפועל ירושלים גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 5-8
69 881 רון דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ב'
70 1096 כרמית דור הפועל ירושלים נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
71 675 רון דימנט הישגי כרמיאל בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8
72 970 ציגי דיקשטיין מכבי בני הרצליה גברים - דרג ב'
73 738 אדיר דניאל הפועל קריית אונו בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8; גברים - דרג ב'
74 2895 מקסים דרור ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
75 322 אילן דרמון מכבי בני הרצליה גברים - דרג ג'
76 2970 אמיר הופמן ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
77 2964 בן הורנשטיין עירוני גבעתיים בנים 11; בנים 11 - מקומות 1-4
78 2733 דין הורנשטיין ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
79 657 אביב הלפרן הישגי כרמיאל בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12
80 689 יובל הס ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
81 2180 אלעד ווינשטוק ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
82 2057 יובל וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ד'
83 2788 ירדן וולפרט ללא מועדון בנים 11; בנים 11 - מקומות 5-8
84 1922 עמית וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל בנים 18- דרגה ג'
85 837 נתנאל וזאנה עמותת קריית מוצקין גברים - דרג ג'
86 1389 יואב זהר ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
87 2022 יוש זהר ללא מועדון בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8
88 600 בן זוסמן טנש ירושלים בנים 18- דרגה ג'
89 522 יורם זילכה מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ד'
90 1810 יונתן זיסקינד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18- דרגה ג'
91 921 ארז זכריה מכבי בני הרצליה גברים - דרג ב'
92 2478 ארווין זלן ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
93 687 איתי חננאל הפועל קריית אונו בנים 18- דרגה ב'
94 2161 עדי חריף מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 15- דרגה ג'
95 631 טל טילקין הישגי כרמיאל בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4; בנים 18- דרגה ב'
96 2269 רומי טילקין הישגי כרמיאל בנים 11; בנים 11 - מקומות 5-8
97 2600 אסף טל ללא מועדון בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12
98 1198 עמרי טל מכבי בני הרצליה גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 1-4
99 858 פבל טמנוגורוד הפועל טנ''ש באר שבע גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 9-12
100 1039 עלמה טנא הפועל קריית אונו נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 9-12
101 1837 אירה טסקייב ללא מועדון נשים - דרג ב'; נשים ב' - מקומות 9-13
102 624 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8; בנים 15- דרגה ב'
103 2761 יעל יהוד מכבי שהם נשים - דרג ב'; נשים ב' - מקומות 9-13
104 682 זיו יצחק מכבי שהם בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4; גברים - דרג ג'
105 2171 מאיר יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ד'
106 1053 סיני יצחקי הפועל גליל תחתון נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
107 1060 אליסה ירובינסקי ללא מועדון נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 9-12
108 892 אדי ישראלי הפועל חיפה גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 9-12
109 651 טל ישראלי הפועל חיפה בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4; בנים 18- דרגה ב'
110 2286 יונתן כהן ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
111 1894 רועי כהן הפועל ארנון רמת גן בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
112 1992 שחר כרמון מכבי תל אביב גברים - דרג ג'
113 445 יאיר כרמלי ללא מועדון גברים - דרג ג'
114 571 עידו לאור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15- דרגה ב'
115 1081 גילי לבילב ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'; נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
116 2252 שרון לבילב כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
117 2491 עידן לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
118 2480 אמה לויתן הפועל בת ים בנים 11; בנים 11 - מקומות 5-8
119 1943 רועי לימור מכבי בני הרצליה גברים - דרג ג'
120 1528 אנדרי לפיצקי הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ד'
121 574 קורן לרון ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
122 2267 עידן לרמן ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'
123 2968 ליעד מור יוסף הפועל גליל תחתון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
124 667 חן מזור מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
125 1660 טל מיטרני מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ג'
126 633 יונתן מיינצר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8; בנים 18- דרגה ג'
127 1038 נויה מיינצר ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
128 2965 עדי מיינצר ללא מועדון בנים 11; בנים 11 - מקומות 9-10
129 2713 אורי מינץ עירוני גבעתיים גברים - דרג ד'
130 2407 מיקה מינצר ללא מועדון בנים 11; בנים 11 - מקומות 5-8
131 2289 נדב מרטין ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
132 634 אלון מרקין ללא מועדון בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4; בנים 18- דרגה ב'
133 2069 שליו נגרין ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
134 170 נדב ניר ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
135 2335 אליזבט ננחוב הישגי כרמיאל נשים - דרג ב'; נשים ב' - מקומות 9-13
136 2952 תומר נעמה עירוני גבעתיים בנים 13 - דרגה ב'
137 626 נתן סגל הישגי כרמיאל בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4; בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8
138 1206 ערן סגל מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ג'
139 2833 סרגיי סורוזינסקי ללא מועדון גברים - דרג ג'
140 144 בן סורוקין הפועל ירושלים בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4; גברים - דרג ב'
141 1511 אלכסנדר סליטרניק הפועל טנ''ש באר שבע גברים - דרג ג'
142 2575 גולן סלמן הפועל ארנון רמת גן גברים - דרג ג'
143 309 בוריס סמיונוב הפועל ירושלים גברים - דרג ג'
144 523 יבגני ספוזניקוב הפועל לוד גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
145 1819 עידן סריקוב ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
146 2624 מקסים סרנקו ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
147 2291 אלון עטיה ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
148 2572 יוסי עטיה מכבי בני הרצליה גברים - דרג ג'
149 130 אביב עמידור ללא מועדון בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12; גברים - דרג ג'
150 2584 אלעד עמידור ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
151 712 שחר עמנואלי ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
152 1923 גל פדה ללא מועדון בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8; בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
153 2012 מארק פולובץ ללא מועדון בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8; בנים 15- דרגה ב'
154 762 בר פומפס ללא מועדון בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12
155 349 אופק פוני הפועל קריית אונו גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
156 717 אורן פוקס ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
157 753 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע גברים - דרג ב'
158 888 יורי פורמן הפועל לוד גברים - דרג ג'
159 2219 גבריאלה פורשטט ללא מועדון נשים - דרג ב'; נשים ב' - מקומות 9-13
160 764 אייל פיירשטיין הפועל ארנון רמת גן בנים 18- דרגה ג'
161 2879 שי פינשטיין ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
162 519 מרדכי פישמן ללא מועדון גברים - דרג ד'
163 1080 חני פלדמן אליצור קריית אתא נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
164 950 מיכאל פלדמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים - דרג ג'
165 663 סמיון פליפנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12; בנים 18- דרגה ג'
166 673 עידו פנסו הפועל קריית אונו בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8
167 678 יואב פריבס ללא מועדון בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8
168 2321 דור פרידלנדר ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
169 2409 גבריאל פרידמן ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
170 2408 דניאל פרידמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה ג'
171 741 גל פרפל הישגי כרמיאל בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4; גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 9-12
172 2574 רון פרץ ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
173 2276 עומר צאירי מכבי זכרון יעקב בנים 18- דרגה ג'
174 188 גיא צבי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה גברים - דרג ג'
175 2923 ענבל צלקה ללא מועדון נשים - דרג ב'
176 1917 יובל קוגן ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
177 684 גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12; גברים - דרג ב'
178 653 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4; בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
179 2971 עמית קול ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
180 2918 פולינה קוניצנקו ללא מועדון נשים - דרג ב'
181 769 רוי קופיט ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'
182 972 בוריס קושניר בית''ר רמלה גברים - דרג ג'
183 2387 פיליפ קושנר מכבי גבירול באר שבע גברים - דרג ג'
184 620 דניאל קושקרוב הפועל חיפה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4
185 324 גבריאל קלוו הפועל ירושלים גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
186 2673 שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 17-20
187 2672 גיא קליג טנש ירושלים גברים - דרג ד'
188 2271 ליאור קליין ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
189 1194 אמילי קרבצוב מכבי דימונה נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 9-12
190 1041 איריס קרונפלד הפועל טנ''ש באר שבע נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
191 2796 דן קריב הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ד'
192 2962 אדם קריוצ'קוב ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
193 685 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12; גברים - דרג ג'
194 2961 אריאל קרפינובסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
195 517 יבגני רובמן ללא מועדון גברים - דרג ג'
196 2742 יקטרינה רוזנוייר ללא מועדון נשים - דרג ב'; נשים ב' - מקומות 9-13
197 652 דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12; בנים 18- דרגה ג'
198 2292 ניר רחליס הפועל גליל תחתון בנים 18- דרגה ג'
199 2889 יבגני ריזוב טנש ירושלים גברים - דרג ג'
200 2626 איליה ריטבין בית''ר באר שבע גברים - דרג ג'
201 2293 כנרת ריעני הפועל גליל תחתון נשים - דרג ב'
202 2590 שגיא רכליס כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18- דרגה ג'
203 2146 ניקול רפין הישגי כרמיאל נשים - דרג ב'; נשים ב' - מקומות 9-13
204 740 יאן שויפר ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
205 745 יונתן שוסטרמן הפועל חיפה בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4; גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 5-8
206 720 איתי שחק הפועל לוד בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
207 126 אור שטיין הפועל ירושלים גברים - דרג ג'
208 1526 דיאגו שיקינסקי הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ג'
209 2787 עומרי שלום ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
210 2658 דוד שמואלס ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
211 2734 נטע שער ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
212 2175 מיכאל שפירא טנש ירושלים גברים - דרג ג'
213 857 אדר שקד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים - דרג ב'
214 2581 עינת שקרטשי ללא מועדון נשים - דרג ב'; נשים ב' - מקומות 9-13
215 690 יואב שר ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'
216 934 רם שר בית''ר באר שבע גברים - דרג ג'
217 882 יניב שרון מכבי רחובות גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 1-4
218 1826 עידו תמם ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
219 704 איתי תצבי ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com