ליגות גברים 2016-2017

ארצית גברים - מחוז צפון

ארצית גברים - מחוז צפון

## קבוצות + = - נקודות
1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 16 15 0 1 31
2 מכבי זכרון יעקב M3 16 13 0 3 29
3 הפועל חיפה M5 16 9 0 7 25
4 הפועל גליל תחתון M2 16 6 0 10 22 9/8=1.13
5 הפועל עירוני נוף הגליל M3 16 6 0 10 22 9/9=1.00
6 אליצור קריית אתא M1 16 6 0 10 22 8/9=0.89
7 טניס שולחן חיפה M1 16 4 0 12 20
8 אס''א טכניון M1 16 0 0 16 16
9 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 0 0 0 0 0
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
חיפה 06/11/2016 19:00 הפועל חיפה M5 1:3 אליצור קריית אתא M1
טכניון 20/11/2016 19:00 אס''א טכניון M1 3:0 טניס שולחן חיפה M1
נצרת עלית 06/11/2016 19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 2:3 הפועל גליל תחתון M2
כפר יונה 06/11/2016 19:00 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
קריית אתא
20/11/2016
19:00 אליצור קריית אתא M1 3:1 הפועל גליל תחתון M2
19:00 הפועל חיפה M5 0:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
19:00 אליצור קריית אתא M1 1:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
19:00 הפועל חיפה M5 1:3 הפועל גליל תחתון M2
טנש חיפה
01/12/2016
19:00 טניס שולחן חיפה M1 3:2 מכבי זכרון יעקב M3
19:00 אס''א טכניון M1 3:0 מכבי זכרון יעקב M3
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
טכניון
27/11/2016
19:00 אס''א טכניון M1 3:0 אליצור קריית אתא M1
19:00 טניס שולחן חיפה M1 3:0 הפועל חיפה M5
19:00 אס''א טכניון M1 3:0 הפועל חיפה M5
19:00 טניס שולחן חיפה M1 3:0 אליצור קריית אתא M1
גליל תחתון
27/11/2016
19:00 הפועל גליל תחתון M2 2:3
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
19:00 הפועל גליל תחתון M2 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 3:2
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
חיפה
04/12/2016
19:00 הפועל חיפה M5 3:1 מכבי זכרון יעקב M3
19:00 אליצור קריית אתא M1 3:2 מכבי זכרון יעקב M3
כפר יונה
11/12/2016
19:00 0:3 אס''א טכניון M1
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 0:3 טניס שולחן חיפה M1
19:00 1:3 טניס שולחן חיפה M1
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 0:3 אס''א טכניון M1
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
זכרון יעקב
18/12/2016
19:00 מכבי זכרון יעקב M3 0:3 הפועל גליל תחתון M2
19:00 מכבי זכרון יעקב M3 1:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
חיפה
18/12/2016
19:00 הפועל חיפה M5 3:2
19:00 אליצור קריית אתא M1 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
19:00 הפועל חיפה M5 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
19:00 אליצור קריית אתא M1 3:2
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
נצרת עלית
01/01/2017
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 2:3 טניס שולחן חיפה M1
19:00 הפועל גליל תחתון M2 0:3 אס''א טכניון M1
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 0:3 אס''א טכניון M1
19:00 הפועל גליל תחתון M2 1:3 טניס שולחן חיפה M1
זכרון יעקב
01/01/2017
19:00 מכבי זכרון יעקב M3 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
19:00 מכבי זכרון יעקב M3 3:0
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
קריית אתא 08/01/2017 19:00 אליצור קריית אתא M1 3:1 הפועל חיפה M5
טנש חיפה 08/01/2017 19:00 טניס שולחן חיפה M1 0:3 אס''א טכניון M1
גליל תחתון 08/01/2017 19:00 הפועל גליל תחתון M2 3:1 הפועל עירוני נוף הגליל M3
נתניה 08/01/2017 19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 1:3
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
גליל תחתון
15/01/2017
19:00 הפועל גליל תחתון M2 1:3 אליצור קריית אתא M1
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 0:3 הפועל חיפה M5
19:00 הפועל גליל תחתון M2 3:1 הפועל חיפה M5
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 3:2 אליצור קריית אתא M1
זכרון יעקב
15/01/2017
19:00 מכבי זכרון יעקב M3 0:3 טניס שולחן חיפה M1
19:00 מכבי זכרון יעקב M3 0:3 אס''א טכניון M1
מחזור 9 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
קריית אתא
22/01/2017
19:00 אליצור קריית אתא M1 2:3 אס''א טכניון M1
19:00 הפועל חיפה M5 0:3 טניס שולחן חיפה M1
19:00 אליצור קריית אתא M1 0:3 טניס שולחן חיפה M1
19:00 הפועל חיפה M5 0:3 אס''א טכניון M1
כפר יונה
22/01/2017
19:00 2:3 הפועל גליל תחתון M2
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 1:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
19:00 1:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 1:3 הפועל גליל תחתון M2
מחזור 10 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
זכרון יעקב
29/01/2017
19:00 מכבי זכרון יעקב M3 1:3 הפועל חיפה M5
19:00 מכבי זכרון יעקב M3 0:3 אליצור קריית אתא M1
טכניון
29/01/2017
19:00 אס''א טכניון M1 3:0
19:00 טניס שולחן חיפה M1 3:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
19:00 אס''א טכניון M1 3:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
19:00 טניס שולחן חיפה M1 3:0
מחזור 11 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
נצרת עלית
05/02/2017
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל M3 3:0 מכבי זכרון יעקב M3
19:00 הפועל גליל תחתון M2 3:1 מכבי זכרון יעקב M3
נתניה
05/02/2017
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 0:3 אליצור קריית אתא M1
19:00 0:3 הפועל חיפה M5
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 1:3 הפועל חיפה M5
19:00 1:3 אליצור קריית אתא M1
מחזור 12 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
חיפה
13/02/2017
19:00 טניס שולחן חיפה M1 1:3 הפועל עירוני נוף הגליל M3
19:00 אס''א טכניון M1 3:0 הפועל גליל תחתון M2
19:00 טניס שולחן חיפה M1 1:3 הפועל גליל תחתון M2
19:00 אס''א טכניון M1 3:0 הפועל עירוני נוף הגליל M3
כפר יונה
12/02/2017
19:00 1:3 מכבי זכרון יעקב M3
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 3:1 מכבי זכרון יעקב M3
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com