משחקי דירוג סבב 4

תחרות מנצח 2 3 4
בנים 11 - מקומות 1-4 (4) יהונתן איתן
ללא מועדון
איתי אביבי
הפועל חיפה
אורי אלמור
מכבי זכרון יעקב
מארק פולובץ
ללא מועדון
בנים 11 - מקומות 5-8 (3) רון פרץ
ללא מועדון
עילי סימון
ללא מועדון
שירן קליאוט
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה

13 א - מקומות 1-4 (4) תום סידלר
מכבי שהם
יונתן קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
דניאל בסקין
ללא מועדון
רון אוישר
הפועל טנ''ש באר שבע
13 א - מקומות 5-8 (4) שון ברקטוב
מכבי דימונה
חן מזור
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
עידן סריקוב
ללא מועדון
רועי כהן
הפועל קריית אונו
13 א - מקומות 9-12 (4) עידן טרוסמן
אליצור קריית אתא
יהונתן איתן
ללא מועדון
יובל ליאור
ללא מועדון
נועם שר
בית''ר באר שבע
בנים 13 - דרגה ב' (16) נתן סגל
הישגי כרמיאל
ניר אברהם
ללא מועדון
דניאל קושקרוב
הפועל חיפה
יוש זהר
ללא מועדון
13 ב - מקומות 9-16 (8) איתי אביבי
הפועל חיפה
מרגרט ברן
מכבי רחובות
אסף טל
ללא מועדון
עילי סימון
ללא מועדון
בנים 13 - דרגה ג' (3) עומרי שלום
ללא מועדון
מישל גרויסברג
ללא מועדון
ליאור קליין
ללא מועדון

15 א - מקומות 1-4 (4) זיו יצחק
מכבי שהם
טל ישראלי
הפועל חיפה
עמית גורן
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
תום סידלר
מכבי שהם
15 א - מקומות 5-8 (4) עידו אטקין
עירוני גבעתיים
יובל הס
ללא מועדון
טל טילקין
הישגי כרמיאל
אלון מרקין
ללא מועדון
15 א - מקומות 9-12 (4) גל פדה
ללא מועדון
יונתן קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
שחף שר
בית''ר באר שבע
אורן פוקס
ללא מועדון
15 ב - מקומות 9-16 (8) עידו פנסו
הפועל קריית אונו
אורן בסן
ללא מועדון
ארווין זלן
ללא מועדון
רנטו בללי
ללא מועדון
בנים 15- דרגה ג' (11) חן מזור
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
עידן סריקוב
ללא מועדון
רועי כהן
הפועל קריית אונו
ליאור אלישע
ללא מועדון
18 א - מקומות 1-4 (4) מתן סימון
עירוני גבעתיים
גל פרפל
הישגי כרמיאל
אביב בן ארי
הפועל עירוני נוף הגליל
רון דימנט
הישגי כרמיאל
18 א - מקומות 5-8 (4) יונתן שוסטרמן
הפועל חיפה
יואב פריבס
ללא מועדון
זיו יצחק
מכבי שהם
ולדי פורמן
הפועל טנ''ש באר שבע
18 א - מקומות - 9-12 (4) בן סורוקין
הפועל ירושלים
גיא קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
אדיר דניאל
הפועל קריית אונו
בר פומפס
ללא מועדון
בנים 18- דרגה ב' (16) דור אורן
מכבי זכרון יעקב
יניב קרמזין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
אביב עמידור
ללא מועדון
שי רוטברת
מכבי דימונה
18 ב - מקומות 9-16 (8) עידו אטקין
עירוני גבעתיים
דן סולודר
הפועל לוד
יאן שויפר
ללא מועדון
איתי חננאל
הפועל קריית אונו
בנים 18- דרגה ג' (17) יואב זהר
ללא מועדון
רועי כהן
הפועל ארנון רמת גן
שחף שר
בית''ר באר שבע
יואב שר
ללא מועדון
נשים א - מקומות 1-4 (4) שלי גלמן
הישגי כרמיאל
איריס קרונפלד
הפועל טנ''ש באר שבע
סיני יצחקי
הפועל גליל תחתון
קרינה אדמסקי
הישגי כרמיאל
נשים א- מקומות 5-8 (4) ילנה אגרונוב
מכבי רחובות
טלי בלץ
הפועל טנ''ש באר שבע
ניקול קוגן
הפועל לוד
ויטל קרלין
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
נשים א- מקומות 9-12 (2) אמילי קרבצוב
מכבי דימונה
מרגרט ברן
מכבי רחובות


גברים א - מקומות 1-4 (4) עמרי בן ארי
עירוני גבעתיים
יניב שרון
מכבי רחובות
עמרי טל
מכבי בני הרצליה
רונאל דוידוב
הפועל ירושלים
גברים א - מקומות 5-8 (4) אביב בן ארי
הפועל עירוני נוף הגליל
יונתן שוסטרמן
הפועל חיפה
אור בשן
מכבי בני הרצליה
עידן אוגורצב
מכבי תל אביב
גברים א - מקומות 9-12 (4) פבל טמנוגורוד
הפועל טנ''ש באר שבע
רון בורובר
ללא מועדון
עידו רוזנבאום
מכבי זכרון יעקב
אדיר דניאל
הפועל קריית אונו
נשים ב' - מקומות 1-4 (4) עלמה טנא
הפועל קריית אונו
אליסה ירובינסקי
ללא מועדון
אלינור דוידוב
מכבי דימונה
מליסה בריימן
מכבי דימונה
נשים ב' - מקומות 5-8 (4) עינת שקרטשי
ללא מועדון
כנרת ריעני
הפועל גליל תחתון
אינה בר-לב
ללא מועדון
ויקטוריה שפטקובסקי
ללא מועדון
גברים - דרג ב' (16) גל פרפל
הישגי כרמיאל
מתן סימון
עירוני גבעתיים
אדי ישראלי
הפועל חיפה
מעיין פרנק
הפועל קריית אונו
גברים ב' - מקומות 9-16 (8) אושר אשכנזי
מכבי שהם
ציגי דיקשטיין
מכבי בני הרצליה
ארז זכריה
מכבי בני הרצליה
אופק פוני
הפועל קריית אונו
גברים - דרג ג' (40) עידן לוי
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
רועי ארליך
מכבי תל אביב
אדר שקד
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
גנאדי גרינברג
מכבי בני הרצליה
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com