משחקי דירוג סבב 3

תחרות מנצח 2 3 4
בנים 11 - מקומות 1-4 (4) מארק פולובץ
ללא מועדון
יהונתן איתן
ללא מועדון
עידן טרוסמן
אליצור קריית אתא
אורי אלמור
מכבי זכרון יעקב
בנים 11 - מקומות 5-8 (4) איתי אביבי
הפועל חיפה
עילי סימון
ללא מועדון
אלינור דוידוב
מכבי דימונה
רון פרץ
ללא מועדון
13 א - מקומות 1-4 (4) טל ישראלי
הפועל חיפה
רון אוישר
הפועל טנ''ש באר שבע
יונתן קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
תום סידלר
מכבי שהם
13 א - מקומות 5-8 (4) דניאל בסקין
ללא מועדון
חן מזור
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
שון ברקטוב
מכבי דימונה
עידן טרוסמן
אליצור קריית אתא
13 א - מקומות 9-12 (4) יהונתן איתן
ללא מועדון
רועי כהן
הפועל קריית אונו
עידו לאור
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
דניאל קושקרוב
הפועל חיפה
בנים 13 - דרגה ב' (16) נועם שר
בית''ר באר שבע
עידן סריקוב
ללא מועדון
יובל ליאור
ללא מועדון
יוש זהר
ללא מועדון
13 ב - מקומות 9-16 (8) יונתן כהן
ללא מועדון
רון פרץ
ללא מועדון
עידן גראי
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
עילי סימון
ללא מועדון
בנים 13 - דרגה ג' (7) מרגרט ברן
מכבי רחובות
שלומי אדליץ
ללא מועדון
אסף טל
ללא מועדון
דין הורנשטיין
ללא מועדון
15 א - מקומות 1-4 (4) זיו יצחק
מכבי שהם
יניב קרמזין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
עמית גורן
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
אלון מרקין
ללא מועדון
15 א - מקומות 5-8 (4) יובל הס
ללא מועדון
עידו אטקין
עירוני גבעתיים
טל טילקין
הישגי כרמיאל
יונתן קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
15 א - מקומות 9-12 (4) שחף שר
בית''ר באר שבע
אורן פוקס
ללא מועדון
דור רזניק
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
יונתן דבח
ללא מועדון
בנים 15- דרגה ב' (16) תום סידלר
מכבי שהם
רון אוישר
הפועל טנ''ש באר שבע
גל פדה
ללא מועדון
עידו פנסו
הפועל קריית אונו
15 ב - מקומות 9-16 (8) אלרן אבוטבול
ללא מועדון
נתן סגל
הישגי כרמיאל
ארווין זלן
ללא מועדון
בן זוסמן
טנש ירושלים
בנים 15- דרגה ג' (16) עמית הד
הפועל קריית אונו
אביב הלפרן
הישגי כרמיאל
יהודה לנג
ללא מועדון
ניר רחליס
הפועל גליל תחתון
18 א - מקומות 1-4 (4) אביב בן ארי
הפועל עירוני נוף הגליל
רון דימנט
הישגי כרמיאל
מתן סימון
עירוני גבעתיים
יונתן שוסטרמן
הפועל חיפה
18 א - מקומות 5-8 (4) גל פרפל
הישגי כרמיאל
בן סורוקין
הפועל ירושלים
זיו יצחק
מכבי שהם
גיא קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
18 א - מקומות - 9-12 (4) ולדי פורמן
הפועל טנ''ש באר שבע
יואב פריבס
ללא מועדון
מעיין פרנק
הפועל קריית אונו
דן סולודר
הפועל לוד
בנים 18- דרגה ב' (13) אדיר דניאל
הפועל קריית אונו
בר פומפס
ללא מועדון
דור אורן
מכבי זכרון יעקב
אביב עמידור
טנש ירושלים
18 ב - מקומות 9-16 (5) עידו אטקין
עירוני גבעתיים
רוי קופיט
ללא מועדון
חני פלדמן
אליצור קריית אתא
איתי שחק
הפועל לוד
בנים 18- דרגה ג' (20) מאור אמור
ללא מועדון
שי רוטברת
מכבי דימונה
אלון מרקין
ללא מועדון
טל טילקין
הישגי כרמיאל
נשים א - מקומות 1-4 (4) נלי שוייפר
הישגי כרמיאל
ילנה אגרונוב
מכבי רחובות
חני פלדמן
אליצור קריית אתא
סוניה טיפליצקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
נשים א- מקומות 5-8 (4) איריס קרונפלד
הפועל טנ''ש באר שבע
סיני יצחקי
הפועל גליל תחתון
אמילי קליין
הישגי כרמיאל
ויטל קרלין
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
נשים א- מקומות 9-12 (3) קרינה אדמסקי
הישגי כרמיאל
ניקול קוגן
הפועל לוד
גילי לבילב
ללא מועדון

גברים א - מקומות 1-4 (4) עמרי בן ארי
עירוני גבעתיים
יניב שרון
מכבי רחובות
עמרי טל
מכבי בני הרצליה
אביב בן ארי
הפועל עירוני נוף הגליל
גברים א - מקומות 5-8 (4) רון בורובר
הפועל אשדוד
עידן אוגורצב
מכבי תל אביב
פבל טמנוגורוד
הפועל טנ''ש באר שבע
יונתן שוסטרמן
הפועל חיפה
גברים א - מקומות 9-12 (4) רונאל דוידוב
הפועל ירושלים
עידו רוזנבאום
מכבי זכרון יעקב
ולדי פורמן
הפועל טנ''ש באר שבע
מתן סימון
עירוני גבעתיים
נשים - דרג ב' (4) אמילי קרבצוב
מכבי דימונה
מרגרט ברן
מכבי רחובות
מליסה בריימן
מכבי דימונה
כנרת ריעני
הפועל גליל תחתון
גברים - דרג ב' (16) אור בשן
מכבי בני הרצליה
אדיר דניאל
הפועל קריית אונו
גבריאל קלוו
הפועל ירושלים
אביתר ויאולא
ללא מועדון
גברים ב' - מקומות 1-8 (8) אור בשן
מכבי בני הרצליה
אדיר דניאל
הפועל קריית אונו
אביתר ויאולא
ללא מועדון
גבריאל קלוו
הפועל ירושלים
גברים ב' - מקומות 9-16 (8) גל פרפל
הישגי כרמיאל
אדי ישראלי
הפועל חיפה
אופק פוני
הפועל קריית אונו
יבגני ספוזניקוב
הפועל לוד
גברים - דרג ג' (36) יניב שפס
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
בן סורוקין
הפועל ירושלים
מעיין פרנק
הפועל קריית אונו
בר פומפס
ללא מועדון
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com