משחקי דירוג סבב 3

בנים 11: 9
בנים 11 - מקומות 1-4: 4
בנים 11 - מקומות 5-8: 4
בנים 13 - דרגה א': 12
13 א - מקומות 1-4: 4
13 א - מקומות 5-8: 4
13 א - מקומות 9-12: 4
בנים 13 - דרגה ב': 16
13 ב - מקומות 9-16: 8
בנים 13 - דרגה ג': 7
בנים 15- דרגה א': 12
15 א - מקומות 1-4: 4
15 א - מקומות 5-8: 4
15 א - מקומות 9-12: 4
בנים 15- דרגה ב': 16
15 ב - מקומות 9-16: 8
בנים 15- דרגה ג': 16
בנים 18- דרגה א': 12
18 א - מקומות 1-4: 4
18 א - מקומות 5-8: 4
18 א - מקומות - 9-12: 4
בנים 18- דרגה ב': 13
18 ב - מקומות 9-16: 5
בנים 18- דרגה ג': 20
נשים - דרג א': 11
נשים א - מקומות 1-4: 4
נשים א- מקומות 5-8: 4
נשים א- מקומות 9-12: 3
גברים - דרג א': 12
גברים א - מקומות 1-4: 4
גברים א - מקומות 5-8: 4
גברים א - מקומות 9-12: 4
נשים - דרג ב': 4
גברים - דרג ב': 16
גברים ב' - מקומות 1-8: 8
גברים ב' - מקומות 9-16: 8
גברים - דרג ג': 36
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 2578 אלרן אבוטבול ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
2 2284 איתי אביבי הפועל חיפה בנים 11; בנים 11 - מקומות 5-8; בנים 13 - דרגה ב'
3 507 גיל אביבי הפועל חיפה גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
4 911 אלכסנדר אבשלומוב טנ''ש נס ציונה גברים - דרג ג'
5 1083 ילנה אגרונוב מכבי רחובות נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
6 2669 שלומי אדליץ ללא מועדון בנים 13 - דרגה ג'
7 1043 קרינה אדמסקי הישגי כרמיאל נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 9-12
8 862 עידן אוגורצב מכבי תל אביב גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 5-8
9 509 רועי אוחיון ללא מועדון גברים - דרג ג'
10 635 רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4; בנים 15- דרגה ב'
11 2255 גנדי אוקון כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים - דרג ג'
12 692 דור אורן מכבי זכרון יעקב בנים 18- דרגה ב'
13 705 עידו אטקין עירוני גבעתיים בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8; בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
14 2203 יהונתן איתן ללא מועדון בנים 11; בנים 11 - מקומות 1-4; בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12
15 2486 ליאור אלישע ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
16 2620 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב בנים 11; בנים 11 - מקומות 1-4
17 2281 שליו אלפסי הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18- דרגה ג'
18 701 מאור אמור ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
19 1781 אדם אמיר עירוני גבעתיים בנים 13 - דרגה ב'
20 1155 דויד אסוביץ הפועל ירושלים גברים - דרג ג'
21 1512 אלעד אסרף הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 1-8
22 926 שימי אסרף הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ג'
23 820 אושר אשכנזי מכבי שהם גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 1-8
24 804 רון בורובר הפועל אשדוד גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 5-8
25 2136 יואב בירן ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
26 2591 עידן בירן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13 - דרגה ג'
27 2827 מעין בכר עירוני מודיעין בנים 15- דרגה ג'
28 2674 רנטו בללי ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
29 929 יניב בלנק בית''ר רמלה גברים - דרג ג'
30 524 אביב בן ארי הפועל עירוני נוף הגליל בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4; גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 1-4
31 894 עמרי בן ארי עירוני גבעתיים גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 1-4
32 1874 אורן בסן ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
33 618 דניאל בסקין ללא מועדון בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8
34 1860 מליסה בריימן מכבי דימונה נשים - דרג ב'
35 1034 מרגרט ברן מכבי רחובות בנים 13 - דרגה ג'; נשים - דרג ב'
36 621 שון ברקטוב מכבי דימונה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8
37 865 אור בשן מכבי בני הרצליה גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 1-8
38 518 אלנתן גד מכבי רחובות גברים - דרג ג'
39 2579 יאיר גולדשמיד ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
40 922 דוד גולן מכבי רחובות גברים - דרג ג'
41 2245 דניס גונוחוב מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ג'
42 676 עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4; בנים 18- דרגה ב'
43 908 סמיון גנדלר מכבי גבירול באר שבע גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
44 557 עידן גראי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
45 2431 מישל גרויסברג ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
46 995 גנאדי גרינברג מכבי בני הרצליה גברים - דרג ג'
47 512 ליחי גרינשטיין עירוני גבעתיים גברים - דרג ג'
48 630 יונתן דבח ללא מועדון בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12
49 2583 דניאל דוד ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
50 2221 אלינור דוידוב מכבי דימונה בנים 11; בנים 11 - מקומות 5-8; בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
51 806 רונאל דוידוב הפועל ירושלים גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 9-12
52 675 רון דימנט הישגי כרמיאל בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4
53 970 ציגי דיקשטיין מכבי בני הרצליה גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 1-8
54 738 אדיר דניאל הפועל קריית אונו בנים 18- דרגה ב'; גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 1-8
55 322 אילן דרמון ללא מועדון גברים - דרג ג'
56 2024 עמית הד הפועל קריית אונו בנים 15- דרגה ג'
57 2733 דין הורנשטיין ללא מועדון בנים 13 - דרגה ג'
58 657 אביב הלפרן הישגי כרמיאל בנים 15- דרגה ג'
59 689 יובל הס ללא מועדון בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8; בנים 18- דרגה ב'
60 2180 אלעד ווינשטוק ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
61 1922 עמית וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל בנים 15- דרגה ב'
62 879 אביתר ויאולא ללא מועדון גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 1-8
63 2022 יוש זהר ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
64 600 בן זוסמן טנש ירושלים בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
65 2828 עידן זיג עירוני מודיעין בנים 15- דרגה ג'
66 1810 יונתן זיסקינד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה ג'
67 921 ארז זכריה מכבי בני הרצליה גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
68 2478 ארווין זלן ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
69 642 תמיר חייק ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
70 687 איתי חננאל הפועל קריית אונו בנים 18- דרגה ב'
71 631 טל טילקין הישגי כרמיאל בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8; בנים 18- דרגה ג'
72 1065 סוניה טיפליצקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
73 2600 אסף טל ללא מועדון בנים 13 - דרגה ג'
74 1198 עמרי טל מכבי בני הרצליה גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 1-4
75 858 פבל טמנוגורוד הפועל טנ''ש באר שבע גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 5-8
76 624 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא בנים 11; בנים 11 - מקומות 1-4; בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8
77 682 זיו יצחק מכבי שהם בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4; בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8
78 2171 מאיר יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ג'
79 1053 סיני יצחקי הפועל גליל תחתון נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
80 845 יוני ירמיהו הפועל לוד גברים - דרג ג'
81 892 אדי ישראלי הפועל חיפה גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
82 651 טל ישראלי הפועל חיפה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4
83 2286 יונתן כהן ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
84 1894 רועי כהן הפועל ארנון רמת גן בנים 18- דרגה ג'
85 2438 רועי כהן הפועל קריית אונו בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12
86 445 יאיר כרמלי הפועל פתח תקווה גברים - דרג ג'
87 571 עידו לאור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12
88 734 דניס לב בית''ר באר שבע בנים 15- דרגה ב'
89 566 עילאי לביא הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
90 1081 גילי לבילב ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'; נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 9-12
91 2252 שרון לבילב כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה ג'
92 2138 עופרי להב ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
93 1839 יובל ליאור ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
94 1943 רועי לימור מכבי בני הרצליה גברים - דרג ג'
95 2813 יהודה לנג ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
96 574 קורן לרון ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
97 667 חן מזור מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8
98 634 אלון מרקין ללא מועדון בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4; בנים 18- דרגה ג'
99 2069 שליו נגרין ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
100 626 נתן סגל הישגי כרמיאל בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
101 752 דן סולודר הפועל לוד בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12; גברים - דרג ג'
102 144 בן סורוקין הפועל ירושלים בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8; גברים - דרג ג'
103 629 תום סידלר מכבי שהם בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4; בנים 15- דרגה ב'
104 341 מתן סימון עירוני גבעתיים בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4; גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 9-12
105 2145 עילי סימון ללא מועדון בנים 11; בנים 11 - מקומות 5-8; בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
106 2575 גולן סלמן הפועל ארנון רמת גן גברים - דרג ג'
107 309 בוריס סמיונוב הפועל ירושלים גברים - דרג ג'
108 523 יבגני ספוזניקוב הפועל לוד גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
109 1819 עידן סריקוב ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
110 2253 הראל עובדיה ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
111 130 אביב עמידור טנש ירושלים בנים 18- דרגה ב'
112 2584 אלעד עמידור ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
113 712 שחר עמנואלי ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
114 1923 גל פדה ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'
115 2012 מארק פולובץ ללא מועדון בנים 11; בנים 11 - מקומות 1-4
116 762 בר פומפס ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'; גברים - דרג ג'
117 349 אופק פוני הפועל קריית אונו גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
118 717 אורן פוקס ללא מועדון בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12
119 753 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12; גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 9-12
120 519 מרדכי פישמן ללא מועדון גברים - דרג ג'
121 1080 חני פלדמן אליצור קריית אתא בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16; נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
122 950 מיכאל פלדמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים - דרג ג'
123 663 סמיון פליפנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה ב'; בנים 18- דרגה ג'
124 2609 יניב פלישמן ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
125 673 עידו פנסו הפועל קריית אונו בנים 15- דרגה ב'
126 678 יואב פריבס ללא מועדון בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12
127 2409 גבריאל פרידמן ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
128 2408 דניאל פרידמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
129 679 מעיין פרנק הפועל קריית אונו בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12; גברים - דרג ג'
130 741 גל פרפל הישגי כרמיאל בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8; גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
131 2574 רון פרץ ללא מועדון בנים 11; בנים 11 - מקומות 5-8; בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
132 2276 עומר צאירי מכבי זכרון יעקב בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
133 188 גיא צבי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה גברים - דרג ג'
134 1917 יובל קוגן ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
135 1069 ניקול קוגן הפועל לוד נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 9-12
136 684 גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8; גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 1-8
137 653 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4; בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8
138 769 רוי קופיט ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
139 2154 ארז קופרווסר ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
140 972 בוריס קושניר בית''ר רמלה גברים - דרג ג'
141 2387 פיליפ קושנר ללא מועדון גברים - דרג ג'
142 620 דניאל קושקרוב הפועל חיפה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12
143 324 גבריאל קלוו הפועל ירושלים גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 1-8
144 1939 עופר קלטש עמותת קריית מוצקין גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
145 2673 שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 11
146 1067 אמילי קליין הישגי כרמיאל נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
147 2271 ליאור קליין ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
148 2588 רועי קליין ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
149 1194 אמילי קרבצוב מכבי דימונה נשים - דרג ב'
150 1041 איריס קרונפלד הפועל טנ''ש באר שבע נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
151 1033 ויטל קרלין מ. טנ"ש ויקטור נתניה נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
152 685 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4; בנים 18- דרגה ב'
153 2181 ליאור רובין ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
154 517 יבגני רובמן ללא מועדון גברים - דרג ג'
155 870 עידו רוזנבאום מכבי זכרון יעקב גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 9-12
156 903 רועי רוזנבלט הפועל אשדוד גברים - דרג ג'
157 1975 זיו רוזנטל ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
158 798 שי רוטברת מכבי דימונה בנים 18- דרגה ג'
159 652 דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12; בנים 18- דרגה ג'
160 2292 ניר רחליס הפועל גליל תחתון בנים 15- דרגה ג'
161 2626 איליה ריטבין בית''ר באר שבע גברים - דרג ג'
162 2293 כנרת ריעני הפועל גליל תחתון נשים - דרג ב'
163 2590 שגיא רכליס כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
164 1086 נלי שוייפר הישגי כרמיאל נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
165 745 יונתן שוסטרמן הפועל חיפה בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4; גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 5-8
166 805 ניב שורצולד הפועל קריית אונו גברים - דרג ג'
167 1395 טל שורק ללא מועדון גברים - דרג ג'
168 720 איתי שחק הפועל לוד בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
169 2592 עמית שטינבך עירוני גבעתיים בנים 13 - דרגה ג'
170 1526 דיאגו שיקינסקי הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ג'
171 2787 עומרי שלום ללא מועדון בנים 13 - דרגה ג'
172 1825 דוד שלם ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
173 1867 יניב שפס כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים - דרג ג'
174 857 אדר שקד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים - דרג ג'
175 690 יואב שר ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
176 622 נועם שר בית''ר באר שבע בנים 13 - דרגה ב'
177 934 רם שר בית''ר באר שבע גברים - דרג ג'
178 661 שחף שר בית''ר באר שבע בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12
179 882 יניב שרון מכבי רחובות גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 1-4
180 1826 עידו תמם ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com