משחקי דירוג סבב 3

גברים - דרג ג'

1/16

1/8

1/4

1/2

גמר

מנצח

בן סורוקין הפועל ירושלים          
0/0 בן סורוקין הפועל ירושלים        
         
  10/12 11/1 9/11 11/8 11/7 בן סורוקין הפועל ירושלים      
בוריס סמיונוב הפועל ירושלים          
9/11 9/11 9/11 יוני ירמיהו הפועל לוד        
יוני ירמיהו הפועל לוד          
    10/12 11/7 10/12 11/6 14/12 בן סורוקין הפועל ירושלים    
דן סולודר הפועל לוד          
0/0 דן סולודר הפועל לוד        
רועי רוזנבלט בית''ר אשדוד          
  11/8 11/4 11/7 דן סולודר הפועל לוד      
         
0/0 בוריס קושניר מכבי רחובות        
בוריס קושניר מכבי רחובות          
      11/4 11/6 11/6 בן סורוקין הפועל ירושלים  
רם שר בית''ר באר שבע          
0/0 רם שר בית''ר באר שבע        
         
  8/11 9/11 11/5 10/12 אדר שקד הפועל לוד      
אלנתן גד מכבי בני הרצליה          
4/11 12/10 8/11 7/11 אדר שקד הפועל לוד        
אדר שקד הפועל לוד          
    9/11 8/11 7/11 בר פומפס עירוני גבעתיים    
אילן דרמון הפועל ירושלים          
0/0 אילן דרמון הפועל ירושלים        
גיא צבי הפועל ירושלים          
  9/11 8/11 7/11 בר פומפס עירוני גבעתיים      
         
0/0 בר פומפס עירוני גבעתיים        
בר פומפס עירוני גבעתיים          
        11/9 8/11 8/11 8/11 יניב שפס אליצור קריית אתא
מעיין פרנק הפועל קריית אונו          
0/0 מעיין פרנק הפועל קריית אונו        
         
  11/7 11/2 11/8 מעיין פרנק הפועל קריית אונו      
ניב שורצולד מועדון טניס שולחן רעננה          
1/11 9/11 6/11 רועי לימור מכבי בני הרצליה        
רועי לימור מכבי בני הרצליה          
    11/9 11/5 11/7 מעיין פרנק הפועל קריית אונו    
גנאדי גרינברג מכבי בני הרצליה          
7/11 11/9 6/11 10/12 פיליפ קושנר מכבי רחובות        
פיליפ קושנר מכבי רחובות          
  11/13 10/12 6/11 שימי אסרף הפועל עירוני נוף הגליל      
         
0/0 שימי אסרף הפועל עירוני נוף הגליל        
שימי אסרף הפועל עירוני נוף הגליל          
      9/11 15/13 11/8 10/12 9/11 יניב שפס אליצור קריית אתא  
יניב בלנק בית''ר רמלה          
0/0 יניב בלנק בית''ר רמלה        
         
  7/11 4/11 8/11 יניב שפס אליצור קריית אתא      
דיאגו שיקינסקי הפועל עירוני נוף הגליל          
6/11 7/11 8/11 יניב שפס אליצור קריית אתא        
יניב שפס אליצור קריית אתא          
    12/10 11/7 11/8 יניב שפס אליצור קריית אתא    
אלכסנדר אבשלומוב טנ''ש נס ציונה          
11/7 11/7 11/3 אלכסנדר אבשלומוב טנ''ש נס ציונה        
דניס גונוחוב מ. טנ"ש ויקטור נתניה          
  3/11 6/11 3/11 דוד גולן מכבי רחובות      
         
0/0 דוד גולן מכבי רחובות        
דוד גולן מכבי רחובות          

גמר

מקום 3

בר פומפס עירוני גבעתיים  
9/11 11/8 8/11 8/11 מעיין פרנק הפועל קריית אונו
מעיין פרנק הפועל קריית אונו  
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com