משחקי דירוג סבב 2

תחרות מנצח 2 3 4
בנים 11 - מקומות 1-4 (4) עידן טרוסמן
אליצור קריית אתא
יהונתן איתן
ללא מועדון
מארק פולובץ
ללא מועדון
עילי סימון
ללא מועדון
13 א - מקומות 1-4 (4) טל ישראלי
הפועל חיפה
רון אוישר
הפועל טנ''ש באר שבע
תום סידלר
מכבי שהם
יונתן קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
13 א - מקומות 5-8 (4) נתן סגל
הישגי כרמיאל
שון ברקטוב
מכבי דימונה
דניאל קושקרוב
הפועל חיפה
דניאל בסקין
ללא מועדון
13 א - מקומות 9-12 (4) ניר אברהם
ללא מועדון
עידן טרוסמן
אליצור קריית אתא
חן מזור
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
עידו לאור
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
בנים 13 - דרגה ב' (16) יהונתן איתן
ללא מועדון
מארק פולובץ
ללא מועדון
רועי כהן
הפועל קריית אונו
אדם אמיר
עירוני גבעתיים
13 ב - מקומות 9-16 (8) תמיר גלובוס
ללא מועדון
עילי סימון
ללא מועדון
יוש זהר
ללא מועדון
איתי אביבי
הפועל חיפה
בנים 13 - דרגה ג' (7) עידן לרמן
ללא מועדון
ליאור קליין
ללא מועדון
אלינור דוידוב
מכבי דימונה
דניאל פרידמן
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
15 א - מקומות 1-4 (4) זיו יצחק
מכבי שהם
יניב קרמזין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
עידו אטקין
עירוני גבעתיים
טל טילקין
הישגי כרמיאל
15 א - מקומות 5-8 (4) אלון מרקין
ללא מועדון
עמית גורן
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
יונתן קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
יובל הס
ללא מועדון
15 א - מקומות 9-12 (4) טל ישראלי
הפועל חיפה
יונתן דבח
ללא מועדון
תום סידלר
מכבי שהם
סמיון פליפנקו
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
15 ב - מקומות 1-8 (8) אורן פוקס
ללא מועדון
דור רזניק
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
עידו תמם
ללא מועדון
עמית וולפרט
הפועל עירוני נוף הגליל
15 ב - מקומות 9-16 (7) רועי שאבי
ללא מועדון
אורן בסן
ללא מועדון
ארווין זלן
ללא מועדון

18 א - מקומות 5-8 (4) רון דימנט
הישגי כרמיאל
יואב פריבס
ללא מועדון
יונתן שוסטרמן
הפועל חיפה
גיא קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
18 א - מקומות - 9-12 (4) בן סורוקין
הפועל ירושלים
זיו יצחק
מכבי שהם
בר פומפס
ללא מועדון
אדיר דניאל
הפועל קריית אונו
גברים א - מקומות 1-4 (4) יניב שרון
מכבי רחובות
רון דוידוביץ
הפועל עירוני נוף הגליל
עמרי טל
מכבי בני הרצליה
מתן סימון
עירוני גבעתיים
גברים א - מקומות 5-8 (4) אביב בן ארי
הפועל עירוני נוף הגליל
רון בורובר
ללא מועדון
יונתן שוסטרמן
הפועל חיפה
עידו רוזנבאום
מכבי זכרון יעקב
גברים ב' - מקומות 1-8 (8) שמעון רבינוביץ
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
עמרי בן ארי
עירוני גבעתיים
פבל טמנוגורוד
הפועל טנ''ש באר שבע
ולדי פורמן
הפועל טנ''ש באר שבע
גברים ב' - מקומות 9-16 (8) אדיר דניאל
הפועל קריית אונו
יבגני ספוזניקוב
הפועל לוד
אושר אשכנזי
מכבי שהם
סמיון גנדלר
מכבי גבירול באר שבע
גברים - דרג ג' (37) גיא קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
אביתר ויאולא
ללא מועדון
ארז זכריה
מכבי בני הרצליה
עופר קלטש
עמותת קריית מוצקין
נשים א - מקומות 1-4 (4) חני פלדמן
אליצור קריית אתא
סיני יצחקי
הפועל גליל תחתון
ילנה אגרונוב
מכבי רחובות
יקטרינה רוזנוייר
ללא מועדון
נשים א- מקומות 5-8 (4) סוניה טיפליצקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
גילי לבילב
ללא מועדון
ניקול קוגן
הפועל לוד
ויטל קרלין
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
נשים א- מקומות 9-12 (4) אמילי קליין
הישגי כרמיאל
אליסה ירובינסקי
ללא מועדון
אמילי קרבצוב
מכבי דימונה
מרגרט ברן
מכבי רחובות
בנים 18- דרגה ב' (16) מעיין פרנק
הפועל קריית אונו
ולדי פורמן
הפועל טנ''ש באר שבע
דן סולודר
הפועל לוד
דור אורן
מכבי זכרון יעקב
18 ב - מקומות 9-16 (8) יאן שויפר
ללא מועדון
אורי יצחקי
ללא מועדון
חני פלדמן
אליצור קריית אתא
ניב ראובני
ללא מועדון
בנים 18- דרגה ג' (25) עמית גורן
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
איתי שחק
הפועל לוד
עומר צאירי
מכבי זכרון יעקב
רוי קופיט
ללא מועדון
בנים 15- דרגה ג' (23) נתן סגל
הישגי כרמיאל
דניאל בסקין
ללא מועדון
שגיא רכליס
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
תמיר חייק
ללא מועדון
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com