משחקי דירוג סבב 2

בנים 11: 12
בנים 11 - מקומות 1-4: 4
בנים 13 - דרגה א': 12
13 א - מקומות 1-4: 4
13 א - מקומות 5-8: 4
13 א - מקומות 9-12: 4
בנים 13 - דרגה ב': 16
13 ב - מקומות 9-16: 8
בנים 13 - דרגה ג': 7
בנים 15- דרגה א': 12
15 א - מקומות 1-4: 4
15 א - מקומות 5-8: 4
15 א - מקומות 9-12: 4
בנים 15- דרגה ב': 14
15 ב - מקומות 1-8: 8
15 ב - מקומות 9-16: 7
בנים 15- דרגה ג': 23
בנים 18- דרגה א': 12
18 א - מקומות 1-4: 4
18 א - מקומות 5-8: 4
18 א - מקומות - 9-12: 4
בנים 18- דרגה ב': 16
18 ב - מקומות 9-16: 8
בנים 18- דרגה ג': 25
נשים - דרג א': 12
נשים א - מקומות 1-4: 4
נשים א- מקומות 5-8: 4
נשים א- מקומות 9-12: 4
גברים - דרג א': 12
גברים א - מקומות 1-4: 4
גברים א - מקומות 5-8: 4
גברים א - מקומות 9-12: 4
נשים - דרג ב': 10
נשים ב- מקומות 1-4: 2
גברים - דרג ב': 15
גברים ב' - מקומות 1-8: 8
גברים ב' - מקומות 9-16: 8
גברים - דרג ג': 37
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 2578 אלרן אבוטבול ללא מועדון 15 ב - מקומות 9-16
2 2284 איתי אביבי הפועל חיפה בנים 11; בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
3 507 גיל אביבי הפועל חיפה גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 1-8
4 669 ניר אברהם ללא מועדון בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12
5 1083 ילנה אגרונוב מכבי רחובות נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
6 862 עידן אוגורצב מכבי תל אביב גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 9-12
7 635 רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4; בנים 15- דרגה ג'
8 2255 גנדי אוקון כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים - דרג ג'
9 692 דור אורן מכבי זכרון יעקב בנים 18- דרגה ב'
10 705 עידו אטקין עירוני גבעתיים בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4; בנים 18- דרגה ב'
11 2203 יהונתן איתן ללא מועדון בנים 11; בנים 11 - מקומות 1-4; בנים 13 - דרגה ב'
12 2172 יובל אלבוים ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
13 2486 ליאור אלישע ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
14 2281 שליו אלפסי הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18- דרגה ג'
15 1781 אדם אמיר עירוני גבעתיים בנים 13 - דרגה ב'
16 1155 דויד אסוביץ הפועל ירושלים גברים - דרג ג'
17 1512 אלעד אסרף הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
18 926 שימי אסרף הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ג'
19 863 אלון ארנליב הפועל לוד גברים - דרג ג'
20 820 אושר אשכנזי מכבי שהם גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
21 854 דן באייר הפועל גליל תחתון גברים - דרג ג'
22 702 כפיר בדיחי ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 1-8
23 804 רון בורובר ללא מועדון גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 5-8
24 2373 נגה ביצר ללא מועדון בנים 11
25 2136 יואב בירן ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
26 2674 רנטו בללי ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
27 1063 טלי בלץ הפועל טנ''ש באר שבע נשים - דרג ב'
28 524 אביב בן ארי הפועל עירוני נוף הגליל בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4; גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 5-8
29 894 עמרי בן ארי עירוני גבעתיים גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 1-8
30 2587 גיא בן חיים ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
31 2287 מאור בן ציון ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
32 1874 אורן בסן ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
33 618 דניאל בסקין ללא מועדון בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8; בנים 15- דרגה ג'
34 1860 מליסה בריימן מכבי דימונה נשים - דרג ב'
35 1034 מרגרט ברן מכבי רחובות נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 9-12
36 621 שון ברקטוב מכבי דימונה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8
37 163 רוי גבאי ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
38 824 זיו גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע גברים - דרג ג'
39 2579 יאיר גולדשמיד ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
40 922 דוד גולן מכבי רחובות גברים - דרג ג'
41 2245 דניס גונוחוב מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ג'
42 668 אלי גורביץ הפועל טנ''ש באר שבע בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
43 676 עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8; בנים 18- דרגה ג'
44 2375 אלון גל-לביא הפועל אילת בנים 11
45 1814 תמיר גלובוס ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
46 908 סמיון גנדלר מכבי גבירול באר שבע גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
47 2431 מישל גרויסברג ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
48 995 גנאדי גרינברג מכבי בני הרצליה גברים - דרג ג'
49 630 יונתן דבח ללא מועדון בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12
50 1844 נדב דהן הפועל חיפה גברים - דרג ג'
51 2583 דניאל דוד ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
52 2221 אלינור דוידוב מכבי דימונה בנים 11; בנים 13 - דרגה ג'
53 806 רונאל דוידוב הפועל ירושלים גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 9-12
54 881 רון דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 1-4
55 143 עמוס דורון ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
56 2232 אלישמע דיגודקר הפועל לוד בנים 18- דרגה ג'
57 675 רון דימנט הישגי כרמיאל בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8; גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
58 970 ציגי דיקשטיין מכבי בני הרצליה גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 1-8
59 738 אדיר דניאל הפועל קריית אונו בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12; גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
60 322 אילן דרמון מכבי בני הרצליה גברים - דרג ג'
61 2024 עמית הד הפועל קריית אונו בנים 15- דרגה ג'
62 520 ליאור הורוביץ ללא מועדון גברים - דרג ג'
63 689 יובל הס ללא מועדון בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8; בנים 18- דרגה ב'
64 2180 אלעד ווינשטוק ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
65 1922 עמית וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 1-8
66 879 אביתר ויאולא ללא מועדון גברים - דרג ג'
67 1389 יואב זהר ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
68 2022 יוש זהר ללא מועדון בנים 11; בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
69 600 בן זוסמן טנש ירושלים בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
70 1810 יונתן זיסקינד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה ג'
71 921 ארז זכריה מכבי בני הרצליה גברים - דרג ג'
72 2478 ארווין זלן ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
73 1172 אושרי זפרן אליצור קריית אתא גברים - דרג ג'
74 642 תמיר חייק ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
75 687 איתי חננאל הפועל קריית אונו בנים 18- דרגה ב'
76 2193 מרטין חרקובר מכבי שהם בנים 15- דרגה ג'
77 631 טל טילקין הישגי כרמיאל בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4; בנים 18- דרגה ג'
78 1065 סוניה טיפליצקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18- דרגה ג'; נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
79 2600 אסף טל ללא מועדון בנים 13 - דרגה ג'
80 1198 עמרי טל מכבי בני הרצליה גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 1-4
81 858 פבל טמנוגורוד הפועל טנ''ש באר שבע גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 1-8
82 1039 עלמה טנא הפועל קריית אונו נשים - דרג ב'
83 624 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא בנים 11; בנים 11 - מקומות 1-4; בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12
84 682 זיו יצחק מכבי שהם בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4; בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12
85 2171 מאיר יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ג'
86 145 אורי יצחקי ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
87 1053 סיני יצחקי הפועל גליל תחתון נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
88 1060 אליסה ירובינסקי ללא מועדון נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 9-12
89 845 יוני ירמיהו הפועל לוד גברים - דרג ג'
90 892 אדי ישראלי הפועל חיפה גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 1-8
91 651 טל ישראלי הפועל חיפה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4; בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12
92 2286 יונתן כהן ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
93 1894 רועי כהן הפועל ארנון רמת גן בנים 18- דרגה ג'
94 2438 רועי כהן הפועל קריית אונו בנים 13 - דרגה ב'
95 1992 שחר כרמון מכבי תל אביב גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 9-12
96 445 יאיר כרמלי ללא מועדון גברים - דרג ג'
97 571 עידו לאור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12
98 734 דניס לב בית''ר באר שבע בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
99 566 עילאי לביא הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
100 1081 גילי לבילב ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'; נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
101 2252 שרון לבילב כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה ג'
102 2138 עופרי להב ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
103 2374 גיא לוי ללא מועדון בנים 11
104 1857 דוד לוי מכבי דימונה בנים 15- דרגה ג'
105 693 עומר לוי ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
106 1824 ארז לויים ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
107 1528 אנדרי לפיצקי הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ג'
108 2267 עידן לרמן ללא מועדון בנים 13 - דרגה ג'
109 667 חן מזור מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12
110 1865 נויה מייזלס ללא מועדון נשים - דרג ב'
111 2063 אופק מרואני מכבי זכרון יעקב בנים 18- דרגה ג'
112 634 אלון מרקין ללא מועדון בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8; בנים 18- דרגה ג'
113 2069 שליו נגרין ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
114 626 נתן סגל הישגי כרמיאל בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8; בנים 15- דרגה ג'
115 752 דן סולודר הפועל לוד בנים 18- דרגה ב'
116 144 בן סורוקין הפועל ירושלים בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12; גברים - דרג ג'
117 629 תום סידלר מכבי שהם בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4; בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12
118 341 מתן סימון עירוני גבעתיים בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4; גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 1-4
119 2145 עילי סימון ללא מועדון בנים 11; בנים 11 - מקומות 1-4; בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
120 2575 גולן סלמן הפועל ארנון רמת גן גברים - דרג ג'
121 688 רונן סמוטריצקי אליצור קריית אתא בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 1-8
122 309 בוריס סמיונוב הפועל ירושלים גברים - דרג ג'
123 523 יבגני ספוזניקוב הפועל לוד גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
124 1819 עידן סריקוב ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
125 2253 הראל עובדיה ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
126 2584 אלעד עמידור ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
127 712 שחר עמנואלי ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
128 1923 גל פדה ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 1-8
129 2735 רואי פודגייצקי ללא מועדון בנים 13 - דרגה ג'
130 2012 מארק פולובץ ללא מועדון בנים 11; בנים 11 - מקומות 1-4; בנים 13 - דרגה ב'
131 762 בר פומפס ללא מועדון בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12; גברים - דרג ג'
132 349 אופק פוני הפועל קריית אונו גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
133 717 אורן פוקס ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 1-8
134 753 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18- דרגה ב'; גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 1-8
135 519 מרדכי פישמן ללא מועדון גברים - דרג ג'
136 1080 חני פלדמן אליצור קריית אתא בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16; נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
137 663 סמיון פליפנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12; בנים 18- דרגה ג'
138 2609 יניב פלישמן ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
139 673 עידו פנסו הפועל קריית אונו בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 1-8
140 678 יואב פריבס ללא מועדון בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8
141 2409 גבריאל פרידמן ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
142 2408 דניאל פרידמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 - דרגה ג'
143 679 מעיין פרנק הפועל קריית אונו בנים 18- דרגה ב'; גברים - דרג ג'
144 741 גל פרפל הישגי כרמיאל בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4; גברים ב' - מקומות 1-8
145 2574 רון פרץ ללא מועדון בנים 11; בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
146 2276 עומר צאירי מכבי זכרון יעקב בנים 18- דרגה ג'
147 188 גיא צבי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה גברים - דרג ג'
148 754 ענבר צוק שגיא הפועל גליל תחתון בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4; גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 9-12
149 1917 יובל קוגן ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
150 1069 ניקול קוגן הפועל לוד נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
151 684 גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8; גברים - דרג ג'
152 653 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4; בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8
153 769 רוי קופיט ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
154 2154 ארז קופרווסר ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
155 972 בוריס קושניר בית''ר רמלה גברים - דרג ג'
156 2387 פיליפ קושנר מכבי גבירול באר שבע גברים - דרג ג'
157 620 דניאל קושקרוב הפועל חיפה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8
158 324 גבריאל קלוו הפועל ירושלים גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
159 292 דניאל קלוו הפועל חולון גברים - דרג ג'
160 1939 עופר קלטש עמותת קריית מוצקין גברים - דרג ג'
161 2673 שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 11
162 1067 אמילי קליין הישגי כרמיאל נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 9-12
163 2271 ליאור קליין ללא מועדון בנים 13 - דרגה ג'
164 2588 רועי קליין ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
165 1194 אמילי קרבצוב מכבי דימונה נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 9-12
166 1041 איריס קרונפלד הפועל טנ''ש באר שבע נשים - דרג ב'; נשים ב- מקומות 1-4
167 1033 ויטל קרלין מ. טנ"ש ויקטור נתניה נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
168 685 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4; בנים 18- דרגה ב'
169 756 ניב ראובני ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
170 869 שמעון רבינוביץ הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 1-8
171 517 יבגני רובמן ללא מועדון גברים - דרג ג'
172 1093 נטלי רובמן הפועל לוד נשים - דרג ב'; נשים ב- מקומות 1-4
173 870 עידו רוזנבאום מכבי זכרון יעקב גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 5-8
174 903 רועי רוזנבלט הפועל אשדוד גברים - דרג ג'
175 2742 יקטרינה רוזנוייר ללא מועדון נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
176 1975 זיו רוזנטל ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
177 798 שי רוטברת מכבי דימונה בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
178 796 אוריה רז הפועל עירוני נוף הגליל בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
179 652 דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 1-8
180 2292 ניר רחליס הפועל גליל תחתון בנים 15- דרגה ג'
181 2293 כנרת ריעני הפועל גליל תחתון נשים - דרג ב'
182 2590 שגיא רכליס כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה ג'
183 709 רועי שאבי ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
184 1086 נלי שוייפר הישגי כרמיאל נשים - דרג ב'
185 740 יאן שויפר ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
186 745 יונתן שוסטרמן הפועל חיפה בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8; גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 5-8
187 2380 דוד שורץ ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
188 720 איתי שחק הפועל לוד בנים 18- דרגה ג'
189 2592 עמית שטינבך עירוני גבעתיים בנים 13 - דרגה ג'
190 1526 דיאגו שיקינסקי הפועל עירוני נוף הגליל גברים - דרג ג'
191 1825 דוד שלם ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
192 2734 נטע שער ללא מועדון נשים - דרג ב'
193 1867 יניב שפס כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים - דרג ג'
194 857 אדר שקד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים - דרג ג'
195 2581 עינת שקרטשי ללא מועדון נשים - דרג ב'
196 690 יואב שר ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
197 622 נועם שר בית''ר באר שבע בנים 13 - דרגה ב'
198 934 רם שר בית''ר באר שבע גברים - דרג ג'
199 882 יניב שרון מכבי רחובות גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 1-4
200 1826 עידו תמם ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 1-8
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com