ליגות נוער 2015-2016

לאומית נוער - מחוז מרכז

לאומית נוער - מחוז מרכז

## קבוצות + = - נקודות
1 מכבי שהם 1 12 12 0 0 24
2 מכבי שהם 2 12 8 0 4 20 5/4=1.25
3 הפועל קריית אונו J2 12 8 0 4 20 4/5=0.80
4 ק.ה. גבעתיים J3 12 6 0 6 18
5 הפועל מעוף רעננה 12 5 0 7 16
6 בית''ר ראשון לציון J1 12 3 0 9 15
7 מכבי תל אביב 12 0 0 12 0
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
שהם 10/11/2015 19:00 מכבי שהם 2 3:0 מכבי שהם 1
קריית אונו 11/11/2015 19:00 הפועל מעוף רעננה 3:2 הפועל קריית אונו J2
תל אביב 11/11/2015 19:00 מכבי תל אביב טכני ק.ה. גבעתיים J3
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
גבעתיים
25/11/2015
19:00 ק.ה. גבעתיים J3 3:2 הפועל קריית אונו J2
19:00 מכבי תל אביב טכני הפועל מעוף רעננה
20:00 ק.ה. גבעתיים J3 3:2 הפועל מעוף רעננה
20:00 מכבי תל אביב טכני הפועל קריית אונו J2
שהם
24/11/2015
19:00 מכבי שהם 1 0:3 בית''ר ראשון לציון J1
20:00 מכבי שהם 2 0:3 בית''ר ראשון לציון J1
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
גבעתיים
23/12/2015
19:00 מכבי תל אביב טכני מכבי שהם 1
19:00 ק.ה. גבעתיים J3 3:2 מכבי שהם 2
20:00 מכבי תל אביב טכני מכבי שהם 2
20:00 ק.ה. גבעתיים J3 3:0 מכבי שהם 1
קריית אונו
23/12/2015
19:00 הפועל קריית אונו J2 0:3 בית''ר ראשון לציון J1
20:00 הפועל מעוף רעננה 0:3 בית''ר ראשון לציון J1
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ראשלצ
05/01/2016
19:00 בית''ר ראשון לציון J1 3:0 ק.ה. גבעתיים J3
20:00 בית''ר ראשון לציון J1 טכני מכבי תל אביב
שהם
14/01/2016
19:00 מכבי שהם 2 1:3 הפועל קריית אונו J2
19:00 מכבי שהם 1 0:3 הפועל מעוף רעננה
20:00 מכבי שהם 2 3:2 הפועל מעוף רעננה
נדחה לבקשת קא 14/01/2016 20:00 מכבי שהם 1 0:3 הפועל קריית אונו J2
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
שהם 17/11/2015 19:00 מכבי שהם 1 0:3 מכבי שהם 2
קריית אונו 11/11/2015 19:00 הפועל קריית אונו J2 1:3 הפועל מעוף רעננה
גבעתיים 20/01/2016 19:00 ק.ה. גבעתיים J3 טכני מכבי תל אביב
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
קריית אונו
03/02/2016
19:00 הפועל מעוף רעננה טכני מכבי תל אביב
19:00 הפועל קריית אונו J2 3:1 ק.ה. גבעתיים J3
20:00 הפועל מעוף רעננה 3:1 ק.ה. גבעתיים J3
20:00 הפועל קריית אונו J2 טכני מכבי תל אביב
ראשלצ
02/02/2016
19:00 בית''ר ראשון לציון J1 3:1 מכבי שהם 1
20:00 בית''ר ראשון לציון J1 3:1 מכבי שהם 2
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
שהם
16/02/2016
19:00 מכבי שהם 1 טכני מכבי תל אביב
19:00 מכבי שהם 2 2:3 ק.ה. גבעתיים J3
20:00 מכבי שהם 1 1:3 ק.ה. גבעתיים J3
20:00 מכבי שהם 2 טכני מכבי תל אביב
ראשלצ
16/02/2016
19:00 בית''ר ראשון לציון J1 3:2 הפועל קריית אונו J2
20:00 בית''ר ראשון לציון J1 טכני הפועל מעוף רעננה
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
גבעתיים
02/03/2016
19:00 ק.ה. גבעתיים J3 0:3 בית''ר ראשון לציון J1
20:00 מכבי תל אביב טכני בית''ר ראשון לציון J1
קריית אונו
09/03/2016
19:00 הפועל קריית אונו J2 2:3 מכבי שהם 2
19:00 הפועל מעוף רעננה 3:0 מכבי שהם 1
20:00 הפועל קריית אונו J2 3:0 מכבי שהם 1
נדחה לבקשת שהם 09/03/2016 20:00 הפועל מעוף רעננה 3:2 מכבי שהם 2
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com