ליגות נוער 2015-2016

לאומית נוער - מחוז צפון

לאומית נוער - מחוז צפון

## קבוצות + = - נקודות
1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J1 12 12 0 0 24
2 מכבי זכרון יעקב J3 12 10 0 2 22
3 אליצור קריית אתא J1 12 8 0 4 19
4 מ. טנ"ש ויקטור נתניה J4 12 6 0 6 18
5 הישגי כרמיאל J3 12 3 0 9 15
6 הפועל גליל תחתון 12 3 0 9 14
7 הפועל גליל תחתון 2 12 0 0 12 11
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
גליל 11/11/2015 19:00 הפועל גליל תחתון 2 3:0 הפועל גליל תחתון
קריית אתא 11/11/2015 19:00 אליצור קריית אתא J1 טכני כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J1
זכרון יעקב 11/11/2015 19:00 מכבי זכרון יעקב J3 1:3 מ. טנ"ש ויקטור נתניה J4
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
גליל תחתון
25/11/2015
19:00 הפועל גליל תחתון 3:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה J4
19:00 הפועל גליל תחתון 2 3:0 מכבי זכרון יעקב J3
20:30 הפועל גליל תחתון 3:0 מכבי זכרון יעקב J3
20:30 הפועל גליל תחתון 2 3:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה J4
חיפה
25/11/2015
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J1 0:3 הישגי כרמיאל J3
20:30 אליצור קריית אתא J1 0:3 הישגי כרמיאל J3
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
קריית אתא
23/12/2015
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J1 1:3 הפועל גליל תחתון
19:00 אליצור קריית אתא J1 0:3 הפועל גליל תחתון 2
20:30 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J1 0:3 הפועל גליל תחתון 2
20:30 אליצור קריית אתא J1 0:3 הפועל גליל תחתון
כרמיאל
23/12/2015
19:00 הישגי כרמיאל J3 3:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה J4
20:30 הישגי כרמיאל J3 3:0 מכבי זכרון יעקב J3
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
גליל תחתון
06/01/2016
19:00 הפועל גליל תחתון 2 3:1 הישגי כרמיאל J3
20:30 הפועל גליל תחתון 0:3 הישגי כרמיאל J3
נתניה
06/01/2016
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה J4 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J1
19:00 מכבי זכרון יעקב J3 0:3 אליצור קריית אתא J1
20:30 מכבי זכרון יעקב J3 3:1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J1
20:30 מ. טנ"ש ויקטור נתניה J4 3:1 אליצור קריית אתא J1
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
גליל תחתון 18/11/2015 19:00 הפועל גליל תחתון 1:3 הפועל גליל תחתון 2
נתניה 20/01/2016 19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה J4 3:0 מכבי זכרון יעקב J3
חיפה 20/01/2016 19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J1 1:3 אליצור קריית אתא J1
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
זכרון יעקב
03/02/2016
19:00 מכבי זכרון יעקב J3 1:3 הפועל גליל תחתון 2
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה J4 0:3 הפועל גליל תחתון
20:30 מכבי זכרון יעקב J3 0:3 הפועל גליל תחתון
20:30 מ. טנ"ש ויקטור נתניה J4 0:3 הפועל גליל תחתון 2
כרמיאל 20/01/2016 19:00 הישגי כרמיאל J3 3:2 אליצור קריית אתא J1
אושרה הקדמה של כרמל חיפה 20/01/2016 20:30 הישגי כרמיאל J3 3:2 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J1
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
גליל תחתון
17/02/2016
19:00 הפועל גליל תחתון 3:1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J1
19:00 הפועל גליל תחתון 2 3:0 אליצור קריית אתא J1
20:30 הפועל גליל תחתון 3:1 אליצור קריית אתא J1
20:30 הפועל גליל תחתון 2 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J1
נתניה
17/02/2016
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה J4 0:3 הישגי כרמיאל J3
20:30 מכבי זכרון יעקב J3 2:3 הישגי כרמיאל J3
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כרמיאל
02/03/2016
19:00 הישגי כרמיאל J3 טכני הפועל גליל תחתון 2
20:30 הישגי כרמיאל J3 טכני הפועל גליל תחתון
חיפה
02/03/2016
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J1 0:3 מ. טנ"ש ויקטור נתניה J4
19:00 אליצור קריית אתא J1 3:2 מכבי זכרון יעקב J3
20:30 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J1 2:3 מכבי זכרון יעקב J3
20:30 אליצור קריית אתא J1 0:3 מ. טנ"ש ויקטור נתניה J4
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com