ליגות נוער 2015-2016

ארצית נוער - מחוז ירושלים

ארצית נוער - מחוז ירושלים

## קבוצות + = - נקודות
1 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה J3 12 10 0 2 22
2 טנש ירושלים J2 12 8 0 4 20
3 הפועל ירושלים 12 8 0 4 20
4 הפועל לוד 12 8 0 4 18
5 בית''ר רמלה J1 12 6 0 6 18
6 בית''ר ראשון לציון J3 12 2 0 10 10
7 הפועל ראשון לציון 12 0 0 12 0
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הפועל ראשלצ 13/01/2016 19:00 הפועל ראשון לציון טכני בית''ר ראשון לציון J3
רמלה 13/01/2016 19:00 בית''ר רמלה J1 3:2 הפועל לוד
ירושלים 13/01/2016 19:00 הפועל ירושלים 3:0 טנש ירושלים J2
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
מבשרת ציון
03/02/2016
19:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה J3 3:0 הפועל ירושלים
20:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה J3 2:3 טנש ירושלים J2
ישורון
26/01/2016
19:00 בית''ר ראשון לציון J3 3:0 הפועל לוד
19:00 הפועל ראשון לציון טכני בית''ר רמלה J1
20:00 בית''ר ראשון לציון J3 3:1 בית''ר רמלה J1
20:00 הפועל ראשון לציון טכני הפועל לוד
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
לוד
10/02/2016
19:00 הפועל לוד 3:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה J3
20:00 בית''ר רמלה J1 3:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה J3
ירושלים
10/02/2016
19:00 הפועל ירושלים טכני בית''ר ראשון לציון J3
19:00 טנש ירושלים J2 טכני הפועל ראשון לציון
20:00 הפועל ירושלים טכני הפועל ראשון לציון
20:00 טנש ירושלים J2 טכני בית''ר ראשון לציון J3
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
מבשרת ציון
24/02/2016
19:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה J3 1:3 בית''ר ראשון לציון J3
20:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה J3 טכני הפועל ראשון לציון
רמלה
24/02/2016
19:00 בית''ר רמלה J1 2:3 טנש ירושלים J2
19:00 הפועל לוד 1:3 הפועל ירושלים
20:00 בית''ר רמלה J1 0:3 הפועל ירושלים
20:00 הפועל לוד 0:3 טנש ירושלים J2
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ישורון 08/03/2016 19:00 בית''ר ראשון לציון J3 טכני הפועל ראשון לציון
לוד 09/03/2016 19:00 הפועל לוד 1:3 בית''ר רמלה J1
מעלה אדומים 20/01/2016 19:00 טנש ירושלים J2 2:3 הפועל ירושלים
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ירושלים
16/03/2016
19:00 הפועל ירושלים 2:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה J3
20:00 טנש ירושלים J2 3:1 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה J3
לוד
16/03/2016
19:00 הפועל לוד 0:3 בית''ר ראשון לציון J3
19:00 בית''ר רמלה J1 טכני הפועל ראשון לציון
20:00 הפועל לוד טכני הפועל ראשון לציון
20:00 בית''ר רמלה J1 0:3 בית''ר ראשון לציון J3
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
מבשרת ציון
30/03/2016
19:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה J3 1:3 הפועל לוד
20:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה J3 0:3 בית''ר רמלה J1
הפועל ראשלצ
30/03/2016
19:00 הפועל ראשון לציון טכני טנש ירושלים J2
20:00 הפועל ראשון לציון טכני הפועל ירושלים
ירושלים 30/03/2016 19:00 בית''ר ראשון לציון J3 טכני הפועל ירושלים
ירושלים - בגלל אי הופעה בסיבוב א 30/03/2016 20:00 בית''ר ראשון לציון J3 טכני טנש ירושלים J2
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ראשלצ
12/04/2016
19:00 בית''ר ראשון לציון J3 3:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה J3
20:00 הפועל ראשון לציון טכני הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה J3
ירושלים
13/04/2016
19:00 הפועל ירושלים טכני הפועל לוד
19:00 טנש ירושלים J2 0:3 בית''ר רמלה J1
20:00 הפועל ירושלים 1:3 בית''ר רמלה J1
20:00 טנש ירושלים J2 טכני הפועל לוד
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com