ליגות נוער 2015-2016

ארצית נוער - מחוז צפון

ארצית נוער - מחוז צפון

## קבוצות + = - נקודות
1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3 16 16 0 0 32
2 עמותת קריית מוצקין J2 16 14 0 2 30
3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2 16 12 0 4 28
4 עמותת קריית מוצקין J1 16 9 0 7 25
5 טניס שולחן חיפה 16 6 0 10 22
6 הפועל עירוני נוף הגליל 16 9 0 7 21
7 אליצור קריית אתא 16 0 0 16 0
8 הפועל אום אל פחם J2 16 0 0 16 0
9 הפועל אום אל פחם 2 16 0 0 16 0
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
קריית מוצקין 20/01/2016 19:00 עמותת קריית מוצקין J1 3:0 עמותת קריית מוצקין J2
כרמל חיפה 20/01/2016 19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2 3:1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3
קריית אתא 20/01/2016 19:00 אליצור קריית אתא טכני טניס שולחן חיפה
אום אל פאחם 20/01/2016 19:00 הפועל אום אל פחם J2 טכני הפועל אום אל פחם 2
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
קריית מוצקין
27/01/2016
19:00 עמותת קריית מוצקין J1 טכני הפועל אום אל פחם J2
19:00 עמותת קריית מוצקין J2 טכני הפועל אום אל פחם 2
20:00 עמותת קריית מוצקין J1 טכני הפועל אום אל פחם 2
20:00 עמותת קריית מוצקין J2 טכני הפועל אום אל פחם J2
כרמל חיפה
27/01/2016
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2 טכני אליצור קריית אתא
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3 1:3 טניס שולחן חיפה
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2 0:3 טניס שולחן חיפה
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3 טכני אליצור קריית אתא
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
נצרת עלית
10/02/2016
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל 3:2 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3
קריית מוצקין
10/02/2016
19:00 עמותת קריית מוצקין J2 0:3 טניס שולחן חיפה
20:00 עמותת קריית מוצקין J1 0:3 טניס שולחן חיפה
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
טנש חיפה 25/02/2016 19:00 טניס שולחן חיפה 3:0 הפועל עירוני נוף הגליל
כרמל חיפה
24/02/2016
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2 0:3 עמותת קריית מוצקין J1
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3 0:3 עמותת קריית מוצקין J2
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2 3:1 עמותת קריית מוצקין J2
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3 0:3 עמותת קריית מוצקין J1
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
נצרת עלית
09/03/2016
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל 0:3 עמותת קריית מוצקין J1
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל 3:0 עמותת קריית מוצקין J2
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
טנש חיפה
10/03/2016
19:00 טניס שולחן חיפה 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2
20:00 טניס שולחן חיפה 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3
קריית מוצקין
16/03/2016
19:00 עמותת קריית מוצקין J1 טכני הפועל עירוני נוף הגליל
20:00 עמותת קריית מוצקין J2 טכני הפועל עירוני נוף הגליל
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
קריית מוצקין 20/01/2016 19:00 עמותת קריית מוצקין J2 0:3 עמותת קריית מוצקין J1
כרמל חיפה 20/01/2016 19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2
טנש חיפה 21/01/2016 19:00 טניס שולחן חיפה טכני אליצור קריית אתא
אום אל פאחם 20/01/2016 19:00 הפועל אום אל פחם 2 טכני הפועל אום אל פחם J2
כרמל חיפה
01/04/2016
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2 טכני הפועל עירוני נוף הגליל
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3 טכני הפועל עירוני נוף הגליל
טנש חיפה
24/03/2016
19:00 טניס שולחן חיפה 3:1 עמותת קריית מוצקין J2
20:00 טניס שולחן חיפה 3:1 עמותת קריית מוצקין J1
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
נצרת עלית 30/03/2016 19:00 הפועל עירוני נוף הגליל 0:3 טניס שולחן חיפה
קריית מוצקין
30/03/2016
19:00 עמותת קריית מוצקין J1 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2
19:00 עמותת קריית מוצקין J2 3:1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3
20:00 עמותת קריית מוצקין J1 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3
20:00 עמותת קריית מוצקין J2 1:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2
מחזור 9 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
קריית מוצקין 01/04/2016 19:00 עמותת קריית מוצקין J1 טכני אליצור קריית אתא
טנש חיפה 01/04/2016 19:00 טניס שולחן חיפה טכני הפועל אום אל פחם 2
כרמל חיפה
01/04/2016
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3 טכני הפועל אום אל פחם 2
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2 טכני הפועל אום אל פחם J2
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2 טכני הפועל אום אל פחם 2
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3 טכני הפועל אום אל פחם J2
מחזור 10 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
אום אל פאחם
08/04/2016
19:00 הפועל אום אל פחם J2 טכני הפועל עירוני נוף הגליל
19:00 הפועל אום אל פחם 2 טכני הפועל עירוני נוף הגליל
19:00 הפועל אום אל פחם J2 טכני כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2
19:00 הפועל אום אל פחם 2 טכני כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3
19:00 הפועל אום אל פחם J2 טכני כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3
19:00 הפועל אום אל פחם 2 טכני כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2
19:00 הפועל אום אל פחם J2 טכני עמותת קריית מוצקין J1
19:00 הפועל אום אל פחם 2 טכני עמותת קריית מוצקין J2
19:00 הפועל אום אל פחם J2 טכני עמותת קריית מוצקין J2
19:00 הפועל אום אל פחם 2 טכני עמותת קריית מוצקין J1
19:00 הפועל אום אל פחם J2 טכני אליצור קריית אתא
19:00 הפועל אום אל פחם 2 טכני טניס שולחן חיפה
19:00 הפועל אום אל פחם J2 טכני טניס שולחן חיפה
19:00 הפועל אום אל פחם 2 טכני אליצור קריית אתא
מחזור 11 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
15/04/2016 19:00 אליצור קריית אתא טכני הפועל אום אל פחם J2
19:00 אליצור קריית אתא טכני הפועל אום אל פחם 2
19:00 אליצור קריית אתא טכני כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2
19:00 אליצור קריית אתא טכני כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3
19:00 אליצור קריית אתא טכני עמותת קריית מוצקין J1
19:00 אליצור קריית אתא טכני עמותת קריית מוצקין J2
19:00 אליצור קריית אתא טכני הפועל עירוני נוף הגליל
מחזור 12 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
נצרת עלית
01/04/2016
19:00 הפועל עירוני נוף הגליל טכני הפועל אום אל פחם J2
20:00 הפועל עירוני נוף הגליל טכני הפועל אום אל פחם 2
נצרת עלית 22/04/2016 19:00 הפועל עירוני נוף הגליל טכני אליצור קריית אתא
קריית מוצקין 08/04/2016 20:00 עמותת קריית מוצקין J2 טכני אליצור קריית אתא
טנש חיפה 08/04/2016 20:00 טניס שולחן חיפה טכני הפועל אום אל פחם J2
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com