ליגות גברים 2015-2016

א גברים - מחוז חיפה

א גברים - מחוז חיפה

## קבוצות + = - נקודות
1 הפועל חיפה 1 16 15 0 1 31
2 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M4 16 13 0 3 29 4/3=1.33
3 עמותת קריית מוצקין M2 16 13 0 3 29 3/4=0.75
4 מכבי זכרון יעקב M6 16 9 0 7 25
5 עמותת קריית מוצקין M1 16 8 0 8 24
6 הפועל חיפה 2 16 7 0 9 23
7 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 16 4 0 12 20
8 מכבי זכרון יעקב M5 16 3 0 13 19
9 טניס שולחן חיפה 16 0 0 16 16
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
זכרון יעקב 10/01/2016 19:00 מכבי זכרון יעקב M5 3:2 מכבי זכרון יעקב M6
קריית מוצקין 10/01/2016 19:00 עמותת קריית מוצקין M1 3:0 עמותת קריית מוצקין M2
כרמל חיפה 10/01/2016 19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M4
הפועל חיפה 10/01/2016 19:00 הפועל חיפה 1 0:3 הפועל חיפה 2
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
זכרון יעקב
24/01/2016
19:00 מכבי זכרון יעקב M5 3:1 הפועל חיפה 1
19:00 מכבי זכרון יעקב M6 3:2 הפועל חיפה 2
20:00 מכבי זכרון יעקב M5 3:1 הפועל חיפה 2
20:00 מכבי זכרון יעקב M6 3:1 הפועל חיפה 1
כרמל
24/01/2016
19:00 עמותת קריית מוצקין M1 1:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
19:00 עמותת קריית מוצקין M2 1:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M4
20:00 עמותת קריית מוצקין M1 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M4
20:00 עמותת קריית מוצקין M2 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הפועל חיפה
31/01/2016
19:00 הפועל חיפה 1 1:3 טניס שולחן חיפה
20:00 הפועל חיפה 2 0:3 טניס שולחן חיפה
קריית מוצקין
31/01/2016
19:00 עמותת קריית מוצקין M1 2:3 מכבי זכרון יעקב M5
19:00 עמותת קריית מוצקין M2 0:3 מכבי זכרון יעקב M6
20:00 עמותת קריית מוצקין M1 2:3 מכבי זכרון יעקב M6
20:00 עמותת קריית מוצקין M2 0:3 מכבי זכרון יעקב M5
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
טנש חיפה
07/02/2016
19:00 טניס שולחן חיפה 3:2 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
20:00 טניס שולחן חיפה 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M4
קריית מוצקין
07/02/2016
19:00 עמותת קריית מוצקין M1 3:0 הפועל חיפה 1
19:00 עמותת קריית מוצקין M2 0:3 הפועל חיפה 2
20:00 עמותת קריית מוצקין M1 3:2 הפועל חיפה 2
20:00 עמותת קריית מוצקין M2 1:3 הפועל חיפה 1
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
קריית מוצקין
21/02/2016
19:00 עמותת קריית מוצקין M1 0:3 טניס שולחן חיפה
20:00 עמותת קריית מוצקין M2 0:3 טניס שולחן חיפה
זכרון יעקב
21/02/2016
19:00 מכבי זכרון יעקב M5 3:2 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
19:00 מכבי זכרון יעקב M6 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M4
20:00 מכבי זכרון יעקב M5 3:1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M4
20:00 מכבי זכרון יעקב M6 2:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
טנש חיפה
28/02/2016
19:00 טניס שולחן חיפה 3:1 מכבי זכרון יעקב M5
20:00 טניס שולחן חיפה 3:1 מכבי זכרון יעקב M6
כרמל
28/02/2016
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 3:0 הפועל חיפה 1
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M4 0:3 הפועל חיפה 2
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 3:2 הפועל חיפה 2
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M4 3:2 הפועל חיפה 1
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
זכרון יעקב 17/01/2016 19:00 מכבי זכרון יעקב M6 0:3 מכבי זכרון יעקב M5
קריית מוצקין 17/01/2016 19:00 עמותת קריית מוצקין M2 1:3 עמותת קריית מוצקין M1
כרמל 17/01/2016 19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M4 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
הפועל חיפה 17/01/2016 19:00 הפועל חיפה 2 3:1 הפועל חיפה 1
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הפועל חיפה
06/03/2016
19:00 הפועל חיפה 1 0:3 מכבי זכרון יעקב M5
19:00 הפועל חיפה 2 3:2 מכבי זכרון יעקב M6
20:00 הפועל חיפה 1 1:3 מכבי זכרון יעקב M6
20:00 הפועל חיפה 2 3:1 מכבי זכרון יעקב M5
כרמל
06/03/2016
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 3:1 עמותת קריית מוצקין M1
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M4 0:3 עמותת קריית מוצקין M2
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 3:0 עמותת קריית מוצקין M2
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M4 0:3 עמותת קריית מוצקין M1
מחזור 9 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
טנש חיפה
20/03/2016
19:00 טניס שולחן חיפה 3:0 הפועל חיפה 1
20:00 טניס שולחן חיפה 3:2 הפועל חיפה 2
זכרון יעקב
20/03/2016
19:00 מכבי זכרון יעקב M5 3:2 עמותת קריית מוצקין M1
19:00 מכבי זכרון יעקב M6 1:3 עמותת קריית מוצקין M2
20:00 מכבי זכרון יעקב M5 3:1 עמותת קריית מוצקין M2
20:00 מכבי זכרון יעקב M6 1:3 עמותת קריית מוצקין M1
מחזור 10 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
כרמל
27/03/2016
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0:3 טניס שולחן חיפה
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M4 0:3 טניס שולחן חיפה
הפועל חיפה
27/03/2016
19:00 הפועל חיפה 1 0:3 עמותת קריית מוצקין M1
19:00 הפועל חיפה 2 3:0 עמותת קריית מוצקין M2
20:00 הפועל חיפה 1 1:3 עמותת קריית מוצקין M2
20:00 הפועל חיפה 2 3:1 עמותת קריית מוצקין M1
מחזור 11 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
טנש חיפה
03/04/2016
19:00 טניס שולחן חיפה 3:0 עמותת קריית מוצקין M1
20:00 טניס שולחן חיפה 3:0 עמותת קריית מוצקין M2
כרמל
03/04/2016
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 1:3 מכבי זכרון יעקב M5
19:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M4 2:3 מכבי זכרון יעקב M6
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 3:1 מכבי זכרון יעקב M6
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M4 0:3 מכבי זכרון יעקב M5
מחזור 12 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
זכרון יעקב
17/04/2016
19:00 מכבי זכרון יעקב M5 0:3 טניס שולחן חיפה
20:00 מכבי זכרון יעקב M6 0:3 טניס שולחן חיפה
הפועל חיפה
17/04/2016
19:00 הפועל חיפה 1 0:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
19:00 הפועל חיפה 2 3:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M4
20:00 הפועל חיפה 1 1:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M4
20:00 הפועל חיפה 2 1:3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com