משחקי דירוג 2014-2015 סבב 3

תחרות מנצח 2 3 4
גברים א (12) עמרי בן ארי
עירוני גבעתיים
רון דוידוביץ
הפועל עירוני נוף הגליל
מיכאל טאובר
עירוני גבעתיים
מתן סימון
עירוני גבעתיים
מקום 5-6 (2) שמעון רבינוביץ
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
איתמר אברמוב
טנ''ש 2007 נתניה



מקום 7-8 (2) ענבר צוק שגיא
הפועל גליל תחתון
יניב שרון
מכבי רחובות



גברים ב (16) אביב בן ארי
הפועל עירוני נוף הגליל
רונאל דוידוב
הפועל ירושלים
עידו רוזנבאום
מכבי זכרון יעקב
אדי ישראלי
הפועל חיפה
גברים ב מקומות 5-8 (3) יעקב בוגן
מכבי תל אביב
מתן עולי
מכבי בני הרצליה
אושר אשכנזי
מכבי שהם
אורי פסקל
ללא מועדון
18 א בית גמר (4) יונתן שוסטרמן
הפועל חיפה
מתן סימון
עירוני גבעתיים
אביב בן ארי
הפועל עירוני נוף הגליל
ענבר צוק שגיא
הפועל גליל תחתון
18 א מקום 5-6 (2) גל פרפל
הישגי כרמיאל
רון דימנט
הישגי כרמיאל



18 א מקום 7-8 (2) רונאל דוידוב
הפועל ירושלים
אושר אשכנזי
מכבי שהם



בנים 18 ב (14) בן סורוקין
הפועל ירושלים
בר פומפס
ללא מועדון
מעיין פרנק
הפועל קריית אונו
שי רוטברת
מכבי דימונה
בנים 15 א מקומות 1-4 (4) רון דימנט
הישגי כרמיאל
גיא קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
זיו יצחק
מכבי שהם
יואב פריבס
ללא מועדון
בנים 15 א מקומות 5-6 (2) יניב קרמזין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
אביב עמידור
ללא מועדון



בנים 15 א מקומות 7-8 (2) עידו אטקין
עירוני גבעתיים
איתי חננאל
הפועל קריית אונו



בנים 15 ב (16) דור אורן
מכבי זכרון יעקב
טל ישראלי
הפועל חיפה
טל טילקין
הישגי כרמיאל
יואב שר
ללא מועדון
בנים 13 א (12) טל ישראלי
הפועל חיפה
אלון מרקין
ללא מועדון
טל טילקין
הישגי כרמיאל
רון אוישר
הפועל טנ''ש באר שבע
13 א מקומות 5-6 (2) יונתן מיינצר
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
תום סידלר
מכבי שהם



13 א מקומות 7-8 (2) דור רזניק
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
שחף שר
בית''ר באר שבע



בנים 13 ב (17) דניאל בסקין
ללא מועדון
אליה זבולוני
ללא מועדון
גל פדה
ללא מועדון
עידו לאור
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
בנים 11 א (15) נתן סגל
הישגי כרמיאל
שון ברקטוב
מכבי דימונה
דניאל בסקין
ללא מועדון
עידן טרוסמן
אליצור קריית אתא
בנים 11 פלייאוף תחתון (7) יהונתן איתן
ללא מועדון
עילי סימון
ללא מועדון
יוש זהר
ללא מועדון
יואב בירן
ללא מועדון
נשים א' מקומות 1-4 (4) סיני יצחקי
הפועל גליל תחתון
שלי גלמן
הישגי כרמיאל
אמילי קליין
הישגי כרמיאל
ליאל וולך
ללא מועדון
נשים א' מקומות 5-6 (2) איריס קרונפלד
הפועל טנ''ש באר שבע
סוניה טיפליצקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה



נשים א' מקומות 7-8 (2) חן צבע
ללא מועדון
ניקול קוגן
הפועל לוד



נשים ב (6) נלי שוייפר
הישגי כרמיאל
ילנה אגרונוב
מכבי רחובות
קרינה אדמסקי
הישגי כרמיאל
חני פלדמן
אליצור קריית אתא
© Copyright 2012-2020 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com