משחקי דירוג 2014-2015 סבב 3

תחרות מנצח 2 3 4
גברים א (12) עמרי בן ארי
עירוני גבעתיים
רון דוידוביץ
הפועל עירוני נוף הגליל
מיכאל טאובר
עירוני גבעתיים
מתן סימון
עירוני גבעתיים
מקום 5-6 (2) שמעון רבינוביץ
עירוני גבעתיים
איתמר אברמוב
מכבי זכרון יעקב


מקום 7-8 (2) ענבר צוק שגיא
הפועל גליל תחתון
יניב שרון
הפועל גליל תחתון


גברים ב (16) אביב בן ארי
מכבי זכרון יעקב
רונאל דוידוב
מכבי זכרון יעקב
עידו רוזנבאום
מכבי זכרון יעקב
אדי ישראלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
גברים ב מקומות 5-8 (3) יעקב בוגן
מכבי תל אביב
מתן עולי
מכבי בני הרצליה
אושר אשכנזי
עירוני גבעתיים
אורי פסקל
מכבי זכרון יעקב
18 א בית גמר (4) יונתן שוסטרמן
מכבי זכרון יעקב
מתן סימון
עירוני גבעתיים
אביב בן ארי
מכבי זכרון יעקב
ענבר צוק שגיא
הפועל גליל תחתון
18 א מקום 5-6 (2) גל פרפל
הישגי כרמיאל
רון דימנט
הישגי כרמיאל


18 א מקום 7-8 (2) רונאל דוידוב
מכבי זכרון יעקב
אושר אשכנזי
עירוני גבעתיים


בנים 18 ב (14) בן סורוקין
הפועל ירושלים
בר פומפס
עירוני גבעתיים
מעיין פרנק
אופק רעננה
שי רוטברת
בית''ר באר שבע
בנים 15 א מקומות 1-4 (4) רון דימנט
הישגי כרמיאל
גיא קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
זיו יצחק
עירוני גבעתיים
יואב פריבס
אופק קריית אונו
בנים 15 א מקומות 5-6 (2) יניב קרמזין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
אביב עמידור
אופק רעננה


בנים 15 א מקומות 7-8 (2) עידו אטקין
עירוני גבעתיים
איתי חננאל
אופק קריית אונו


בנים 15 ב (16) דור אורן
מכבי זכרון יעקב
טל ישראלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
טל טילקין
הישגי כרמיאל
יואב שר
עמותת קריית מוצקין
בנים 13 א (12) טל ישראלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
אלון מרקין
בית''ר ראשון לציון
טל טילקין
הישגי כרמיאל
רון אוישר
הפועל טנ''ש באר שבע
13 א מקומות 5-6 (2) יונתן מיינצר
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
תום סידלר
מכבי שהם


13 א מקומות 7-8 (2) דור רזניק
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
שחף שר
בית''ר באר שבע


בנים 13 ב (17) דניאל בסקין
אליצור קריית אתא
אליה זבולוני
אופק קריית אונו
גל פדה
מכבי זכרון יעקב
עידו לאור
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
בנים 11 א (15) נתן סגל
הישגי כרמיאל
שון ברקטוב
בית''ר באר שבע
דניאל בסקין
אליצור קריית אתא
עידן טרוסמן
אליצור קריית אתא
בנים 11 פלייאוף תחתון (7) יהונתן איתן
עירוני גבעתיים
עילי סימון
אופק קריית אונו
יוש זהר
הפועל כפר סבא
יואב בירן
אופק קריית אונו
נשים א' מקומות 1-4 (4) סיני יצחקי
הפועל גליל תחתון
שלי גלמן
הישגי כרמיאל
אמילי קליין
הישגי כרמיאל
ליאל וולך
הפועל עירוני נוף הגליל
נשים א' מקומות 5-6 (2) איריס קרונפלד
בית''ר אשדוד
סוניה טיפליצקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה


נשים א' מקומות 7-8 (2) חן צבע
הפועל גליל תחתון
ניקול קוגן
מ. טנ"ש ויקטור נתניה


נשים ב (6) נלי שוייפר
הישגי כרמיאל
ילנה אגרונוב
מכבי רחובות
קרינה אדמסקי
הישגי כרמיאל
חני פלדמן
אליצור קריית אתא
© Copyright 2012-2021 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com