משחקי דירוג 2014-2015 סבב 3

גברים א: 12
מקום 5-6: 2
מקום 7-8: 2
משחקי הישרדות: 4
גברים ב: 16
גברים ב מקומות 5-8: 3
גברים ב' פלייאוף תחתון: 8
גברים ג: 30
בנים 18 א: 12
18 א בית גמר: 4
18 א מקום 5-6: 2
18 א מקום 7-8: 2
18 א משחקי הישרדות: 4
בנים 18 ב: 14
18 ב פלייאוף תחתון: 6
בנים 18 ג: 15
בנים 15 א: 11
בנים 15 א מקומות 1-4: 4
בנים 15 א מקומות 5-6: 2
בנים 15 א מקומות 7-8: 2
בנים 15 א משחקי הישרדות: 4
בנים 15 ב: 16
בנים 15 ב פלייאוף תחתון: 8
בנים 15 ג: 17
בנים 13 א: 12
13 א מקומות 5-6: 2
13 א מקומות 7-8: 2
13 א משחקי הישרדות: 4
בנים 13 ב: 17
13 ב פלייאוף תחתון: 8
בנים 13 ג: 12
בנים 11 א: 15
בנים 11 פלייאוף תחתון: 7
נשים א: 12
נשים א' מקומות 1-4: 4
נשים א' מקומות 5-6: 2
נשים א' מקומות 7-8: 2
נשים א' משחקי הישרדות: 4
נשים ב : 6
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 507 גיל אביבי הפועל חיפה גברים ב; גברים ב' פלייאוף תחתון
2 669 ניר אברהם הישגי כרמיאל בנים 13 ב
3 801 איתמר אברמוב מכבי זכרון יעקב גברים א; מקום 5-6
4 1083 ילנה אגרונוב מכבי רחובות נשים ב
5 1043 קרינה אדמסקי הישגי כרמיאל נשים ב
6 862 עידן אוגורצב הפועל עירוני נוף הגליל גברים א; משחקי הישרדות
7 635 רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע בנים 13 א
8 290 יגאל אוניק הפועל ירושלים גברים ג
9 1125 טל אוקון כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 ג
10 692 דור אורן מכבי זכרון יעקב בנים 18 ג; בנים 15 ב
11 705 עידו אטקין עירוני גבעתיים בנים 18 ב; 18 ב פלייאוף תחתון; בנים 15 א; בנים 15 א מקומות 7-8
12 2203 יהונתן איתן עירוני גבעתיים בנים 13 ג; בנים 11 א; בנים 11 פלייאוף תחתון
13 694 שילה אלי צדק הפועל גליל תחתון בנים 15 ב; בנים 15 ב פלייאוף תחתון
14 701 מאור אמור עירוני גבעתיים בנים 18 ג; בנים 15 ב
15 1781 אדם אמיר עירוני גבעתיים בנים 13 ב; 13 ב פלייאוף תחתון
16 2052 לירון אנג'לס הפועל טנ''ש באר שבע בנים 13 ג
17 1512 אלעד אסרף הפועל עירוני נוף הגליל גברים ג
18 926 שימי אסרף הפועל עירוני נוף הגליל גברים ג
19 820 אושר אשכנזי עירוני גבעתיים גברים ב; גברים ב מקומות 5-8; בנים 18 א; 18 א מקום 7-8
20 702 כפיר בדיחי עירוני גבעתיים בנים 15 ג
21 948 דניאל בהונקר מכבי רחובות גברים ג
22 531 יעקב בוגן מכבי תל אביב גברים ב
23 804 רון בורובר הפועל חולון גברים א; משחקי הישרדות
24 2136 יואב בירן אופק קריית אונו בנים 13 ג; בנים 11 א; בנים 11 פלייאוף תחתון
25 524 אביב בן ארי מכבי זכרון יעקב גברים ב; בנים 18 א; 18 א בית גמר
26 2402 יפתח בן ארי הפועל גליל תחתון בנים 13 ב; 13 ב פלייאוף תחתון
27 894 עמרי בן ארי עירוני גבעתיים גברים א
28 2287 מאור בן ציון הפועל גליל תחתון בנים 13 ג
29 92 רומי בן שושן עירוני גבעתיים בנים 13 ג
30 1874 אורן בסן מכבי שהם בנים 15 ג
31 618 דניאל בסקין אליצור קריית אתא בנים 13 ב; בנים 11 א
32 621 שון ברקטוב בית''ר באר שבע בנים 11 א
33 865 אור בשן הפועל ירושלים גברים א; משחקי הישרדות
34 518 אלנתן גד מכבי בני הרצליה גברים ג
35 824 זיו גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע גברים ג; בנים 18 ב; 18 ב פלייאוף תחתון
36 922 דוד גולן מכבי רחובות גברים ג
37 2245 דניס גונוחוב הפועל כפר סבא גברים ג
38 676 עמית גורן הישגי כרמיאל בנים 15 א; בנים 15 א משחקי הישרדות
39 1814 תמיר גלובוס הפועל גליל תחתון בנים 13 ב; 13 ב פלייאוף תחתון
40 1087 שלי גלמן הישגי כרמיאל נשים א; נשים א' מקומות 1-4
41 908 סמיון גנדלר מכבי גבירול באר שבע גברים ג
42 2431 מישל גרויסברג כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 ג; בנים 11 א; בנים 11 פלייאוף תחתון
43 512 ליחי גרינשטיין עירוני גבעתיים גברים ב; גברים ב' פלייאוף תחתון
44 1059 סטאר גרינשטיין עירוני גבעתיים בנים 15 ג
45 630 יונתן דבח עירוני גבעתיים בנים 13 א; 13 א משחקי הישרדות
46 806 רונאל דוידוב מכבי זכרון יעקב גברים ב; בנים 18 א; 18 א מקום 7-8
47 881 רון דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל גברים א
48 675 רון דימנט הישגי כרמיאל בנים 18 א; 18 א מקום 5-6; בנים 15 א; בנים 15 א מקומות 1-4
49 970 ציגי דיקשטיין עירוני גבעתיים גברים ג
50 738 אדיר דניאל אופק קריית אונו גברים ב; גברים ב' פלייאוף תחתון; בנים 18 א; 18 א משחקי הישרדות
51 322 אילן דרמון הפועל ירושלים גברים ג
52 1625 ענבר המר מקום 7-8
53 689 יובל הס עירוני גבעתיים בנים 18 ג; בנים 15 א; בנים 15 א משחקי הישרדות
54 1076 ליאל וולך הפועל עירוני נוף הגליל נשים א; נשים א' מקומות 1-4
55 1922 עמית וולפרט הפועל גליל תחתון בנים 15 ב; בנים 15 ב פלייאוף תחתון
56 837 נתנאל וזאנה הפועל גליל תחתון גברים ג
57 879 אביתר ויאולא הפועל חיפה גברים ג
58 628 אליה זבולוני אופק קריית אונו בנים 15 ג; בנים 13 ב
59 1389 יואב זהר הפועל כפר סבא בנים 15 ג
60 2022 יוש זהר הפועל כפר סבא בנים 11 א; בנים 11 פלייאוף תחתון
61 1810 יונתן זיסקינד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 ג
62 921 ארז זכריה מכבי בני הרצליה גברים ג
63 1976 נוי חייט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 ב; 13 ב פלייאוף תחתון
64 642 תמיר חייק עירוני גבעתיים בנים 13 ב
65 687 איתי חננאל אופק קריית אונו בנים 18 ב; 18 ב פלייאוף תחתון; בנים 15 א; בנים 15 א מקומות 7-8
66 853 מיכאל טאובר עירוני גבעתיים גברים א
67 631 טל טילקין הישגי כרמיאל בנים 15 ב; בנים 13 א
68 1065 סוניה טיפליצקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 ג; נשים א; נשים א' מקומות 5-6
69 1198 עמרי טל מכבי רחובות גברים ב; גברים ב' פלייאוף תחתון
70 1039 עלמה טנא מכבי שהם נשים א; נשים א' משחקי הישרדות
71 1837 אירה טסקייב מכבי בני הרצליה נשים ב
72 624 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא בנים 13 ב; בנים 11 א
73 2205 רותם יגור-קרול הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13 ג
74 682 זיו יצחק עירוני גבעתיים בנים 18 ג; בנים 15 א; בנים 15 א מקומות 1-4
75 1042 שרן יצחקוב בית''ר אשדוד נשים א; נשים א' משחקי הישרדות
76 145 אורי יצחקי הפועל ירושלים בנים 18 ב
77 1053 סיני יצחקי הפועל גליל תחתון בנים 15 ב; בנים 15 ב פלייאוף תחתון; נשים א; נשים א' מקומות 1-4
78 845 יוני ירמיהו הפועל לוד גברים ג; בנים 18 א; 18 א משחקי הישרדות
79 892 אדי ישראלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים ב
80 651 טל ישראלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 ב; בנים 13 א
81 1893 מרום כהן הפועל ארנון רמת גן בנים 13 ג
82 1894 רועי כהן הפועל ארנון רמת גן בנים 15 ב; בנים 15 ב פלייאוף תחתון
83 2207 שי כהן הפועל ארנון רמת גן בנים 13 ג
84 1992 שחר כרמון הפועל ירושלים גברים ב; גברים ב' פלייאוף תחתון
85 445 יאיר כרמלי עירוני גבעתיים גברים ג
86 571 עידו לאור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13 ב
87 566 עילאי לביא הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13 ג
88 1081 גילי לבילב כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 ג; נשים א; נשים א' משחקי הישרדות
89 2252 שרון לבילב כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 ג
90 693 עומר לוי הפועל גליל תחתון בנים 15 א; בנים 15 א משחקי הישרדות
91 1824 ארז לויים עירוני גבעתיים בנים 15 ג
92 790 נמרוד לוריא אליצור קריית אתא בנים 18 ג
93 1943 רועי לימור מכבי בני הרצליה גברים ג
94 667 חן מזור מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 13 ב; 13 ב פלייאוף תחתון
95 633 יונתן מיינצר בנים 15 ב; בנים 13 א; 13 א מקומות 5-6; בנים 11 פלייאוף תחתון
96 633 יונתן מיינצר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 ב; בנים 13 א; 13 א מקומות 5-6; בנים 11 פלייאוף תחתון
97 1038 נויה מיינצר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 11 א; בנים 11 פלייאוף תחתון
98 2407 מיקה מינצר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 11 א
99 1873 איתי מלמד אופק רעננה בנים 18 ג
100 1838 דוד מנשה מכבי בני הרצליה גברים ג
101 634 אלון מרקין בית''ר ראשון לציון בנים 13 א
102 1928 ויקטור מרקין בית''ר ראשון לציון גברים ג
103 2069 שליו נגרין הפועל ארנון רמת גן בנים 15 ג
104 1953 סער נוימן בית''ר רמלה בנים 18 ג
105 626 נתן סגל הישגי כרמיאל בנים 13 א; 13 א משחקי הישרדות; בנים 11 א
106 144 בן סורוקין הפועל ירושלים בנים 18 ב
107 629 תום סידלר מכבי שהם בנים 15 ב; בנים 15 ב פלייאוף תחתון; בנים 13 א; 13 א מקומות 5-6
108 341 מתן סימון עירוני גבעתיים גברים א; בנים 18 א; 18 א בית גמר
109 1686 נבט סימון גברים ג
110 2145 עילי סימון אופק קריית אונו בנים 11 א; בנים 11 פלייאוף תחתון
111 309 בוריס סמיונוב הפועל ירושלים גברים ג
112 523 יבגני ספוזניקוב הפועל אשדוד גברים ג
113 1819 עידן סריקוב עירוני גבעתיים בנים 13 ג
114 2253 הראל עובדיה כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 ג
115 1945 מתן עולי מכבי בני הרצליה גברים ב; גברים ב מקומות 5-8
116 130 אביב עמידור אופק רעננה בנים 18 ב; בנים 15 א; בנים 15 א מקומות 5-6
117 712 שחר עמנואלי עירוני גבעתיים בנים 15 ג
118 1923 גל פדה מכבי זכרון יעקב בנים 13 ב
119 2012 מארק פולובץ הישגי כרמיאל בנים 11 א
120 201 תומר פומפן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה בנים 13 ב; 13 ב פלייאוף תחתון
121 762 בר פומפס עירוני גבעתיים בנים 18 ב
122 349 אופק פוני אופק קריית אונו גברים ב; גברים ב' פלייאוף תחתון; בנים 18 א; 18 א משחקי הישרדות
123 717 אורן פוקס עירוני גבעתיים בנים 15 ב; בנים 15 ב פלייאוף תחתון
124 753 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18 א; 18 א משחקי הישרדות
125 519 מרדכי פישמן מכבי בני הרצליה גברים ג
126 730 קורן פלדוס הפועל עירוני נוף הגליל בנים 15 ב
127 1080 חני פלדמן אליצור קריית אתא בנים 18 ג; נשים ב
128 2351 אולג פלוטקין הפועל כפר סבא גברים ג
129 663 סמיון פליפנקו הישגי כרמיאל בנים 13 א; 13 א משחקי הישרדות
130 673 עידו פנסו אופק רעננה בנים 13 ב
131 802 אורי פסקל מכבי זכרון יעקב גברים ב; גברים ב מקומות 5-8
132 678 יואב פריבס אופק קריית אונו בנים 15 א מקומות 1-4
133 2409 גבריאל פרידמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 ג
134 679 מעיין פרנק אופק רעננה בנים 18 ב; בנים 15 א; בנים 15 א משחקי הישרדות
135 741 גל פרפל הישגי כרמיאל גברים ג; בנים 18 א; 18 א מקום 5-6
136 1055 חן צבע הפועל גליל תחתון נשים א; נשים א' מקומות 7-8
137 754 ענבר צוק שגיא הפועל גליל תחתון גברים א; בנים 18 א; 18 א בית גמר
138 1917 יובל קוגן הפועל גליל תחתון בנים 18 ג
139 1069 ניקול קוגן מ. טנ"ש ויקטור נתניה נשים א; נשים א' מקומות 7-8
140 684 גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 ב; בנים 15 א; בנים 15 א מקומות 1-4
141 653 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 ב; בנים 15 ב פלייאוף תחתון; בנים 13 א; 13 א משחקי הישרדות
142 769 רוי קופיט מכבי זכרון יעקב בנים 18 ב; 18 ב פלייאוף תחתון
143 2154 ארז קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 ג
144 1091 דינה קורובין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 ג; נשים א; נשים א' משחקי הישרדות
145 620 דניאל קושקרוב בית''ר באר שבע בנים 11 א
146 324 גבריאל קלוו הפועל ירושלים גברים ב; גברים ב' פלייאוף תחתון
147 292 דניאל קלוו טנ''ש נס ציונה גברים ב; גברים ב' פלייאוף תחתון
148 1067 אמילי קליין הישגי כרמיאל נשים א; נשים א' מקומות 1-4
149 1927 טלי קסטלבאום אס''א טכניון נשים ב
150 1041 איריס קרונפלד בית''ר אשדוד נשים א; נשים א' מקומות 5-6
151 685 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18 ב; 18 ב פלייאוף תחתון; בנים 18 ג; בנים 15 א; בנים 15 א מקומות 5-6
152 756 ניב ראובני הפועל גליל תחתון בנים 18 ב
153 869 שמעון רבינוביץ עירוני גבעתיים גברים א; מקום 5-6
154 870 עידו רוזנבאום מכבי זכרון יעקב גברים ב
155 1975 זיו רוזנטל כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 ג
156 798 שי רוטברת בית''ר באר שבע בנים 18 ב
157 652 דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15 ג; בנים 13 א; 13 א מקומות 7-8
158 2292 ניר רחליס הפועל גליל תחתון בנים 15 ג
159 709 רועי שאבי עירוני גבעתיים בנים 15 ג
160 1872 רועי שגב מכבי שהם בנים 15 ג
161 1086 נלי שוייפר הישגי כרמיאל נשים ב
162 745 יונתן שוסטרמן מכבי זכרון יעקב גברים א; משחקי הישרדות; בנים 18 א; 18 א בית גמר
163 805 ניב שורצולד אופק רעננה בנים 18 ב; 18 ב פלייאוף תחתון
164 1395 טל שורק גברים ג
165 655 עילי שחק הפועל לוד בנים 13 ב; 13 ב פלייאוף תחתון
166 841 יעקב שי בית''ר באר שבע גברים ג
167 1825 דוד שלם עירוני גבעתיים בנים 13 ב; בנים 11 א
168 1847 עומרי שקד מכבי רחובות גברים ג
169 690 יואב שר עמותת קריית מוצקין בנים 18 ג; בנים 15 ב
170 622 נועם שר בית''ר באר שבע בנים 13 ב; 13 ב פלייאוף תחתון; בנים 11 א
171 934 רם שר בית''ר באר שבע גברים ג
172 661 שחף שר בית''ר באר שבע בנים 15 ב; בנים 13 א; 13 א מקומות 7-8
173 882 יניב שרון הפועל גליל תחתון גברים א; מקום 7-8
174 886 יובל תגר בית''ר ראשון לציון גברים ג
175 1826 עידו תמם עירוני גבעתיים בנים 15 ב; בנים 15 ב פלייאוף תחתון
© Copyright 2012-2021 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com