אליפות ישראל ה-61 בטניס שולחן

זוגות בנים 13

1/16

1/8

1/4

1/2

גמר

מנצח

ת סידלר/א מרקין מכבי שהם/בית''ר ראשון לציון          
0/0 ת סידלר/א מרקין מכבי שהם/בית''ר ראשון לציון        
         
  11/4 12/10 11/6 ת סידלר/א מרקין מכבי שהם/בית''ר ראשון לציון      
נ שר/ע סימון בית''ר באר שבע/הפועל קריית אונו          
11/4 11/9 11/4 נ שר/ע סימון בית''ר באר שבע/הפועל קריית אונו        
מ בן ציון/ת גלובוס הפועל גליל תחתון          
    11/8 11/8 11/5 ת סידלר/א מרקין מכבי שהם/בית''ר ראשון לציון    
ע לאור/ת פומפן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
0/0 ע לאור/ת פומפן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה        
         
  2/11 7/11 8/11 ד קושקרוב/ח מזור בית''ר באר שבע/מ. טנ"ש ויקטור נתניה      
         
0/0 ד קושקרוב/ח מזור בית''ר באר שבע/מ. טנ"ש ויקטור נתניה        
ד קושקרוב/ח מזור בית''ר באר שבע/מ. טנ"ש ויקטור נתניה          
      11/9 12/10 3/11 11/7 ת סידלר/א מרקין מכבי שהם/בית''ר ראשון לציון  
ס פליפנקו/נ אברהם הישגי כרמיאל          
0/0 ס פליפנקו/נ אברהם הישגי כרמיאל        
         
  6/11 12/10 8/11 11/4 7/11 י איתן/ת חייק ק.ה. גבעתיים      
ע שוורץ/ט טנס הפועל קריית אונו          
6/11 9/11 11/9 9/11 י איתן/ת חייק ק.ה. גבעתיים        
י איתן/ת חייק ק.ה. גבעתיים          
    4/11 9/11 9/11 ש ברקטוב/ש שר בית''ר באר שבע    
ר תורגמן/ב שיפרין הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
5/11 11/6 11/9 9/11 7/11 ש לבילב/נ חייט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה        
ש לבילב/נ חייט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
  5/11 8/11 7/11 ש ברקטוב/ש שר בית''ר באר שבע      
         
0/0 ש ברקטוב/ש שר בית''ר באר שבע        
ש ברקטוב/ש שר בית''ר באר שבע          
        11/13 11/5 11/6 11/3 ת סידלר/א מרקין מכבי שהם/בית''ר ראשון לציון
י מיינצר/י קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
0/0 י מיינצר/י קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה        
         
  11/5 11/2 11/1 י מיינצר/י קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה      
ע לביא/ר יגור-קרול הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
10/12 8/11 10/12 ת ברוך/ר כהן הפועל קריית אונו        
ת ברוך/ר כהן הפועל קריית אונו          
    9/11 3/11 11/6 11/9 8/11 ע פנסו/א זבולוני הפועל מעוף רעננה/הפועל קריית אונו    
ד שלם/ע סריקוב ק.ה. גבעתיים          
7/11 11/3 11/5 11/7 ד שלם/ע סריקוב ק.ה. גבעתיים        
ע לרמן/מ פולובץ הישגי כרמיאל          
  7/11 2/11 5/11 ע פנסו/א זבולוני הפועל מעוף רעננה/הפועל קריית אונו      
         
0/0 ע פנסו/א זבולוני הפועל מעוף רעננה/הפועל קריית אונו        
ע פנסו/א זבולוני הפועל מעוף רעננה/הפועל קריית אונו          
      6/11 16/14 7/11 11/13 ט טילקין/נ סגל הישגי כרמיאל  
ד בסקין/ע טרוסמן אליצור קריית אתא          
0/0 ד בסקין/ע טרוסמן אליצור קריית אתא        
         
  11/8 11/5 11/8 ד בסקין/ע טרוסמן אליצור קריית אתא      
מ גרויסברג/ד פרידמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
6/11 6/11 2/11 ר אוישר/ל אנג'לס הפועל טנ''ש באר שבע        
ר אוישר/ל אנג'לס הפועל טנ''ש באר שבע          
    12/14 11/8 6/11 10/12 ט טילקין/נ סגל הישגי כרמיאל    
מ ונונו/א אמיר ק.ה. גבעתיים          
0/0        
י בן ארי/י רדיע הפועל גליל תחתון          
  0/0 ט טילקין/נ סגל הישגי כרמיאל      
         
0/0 ט טילקין/נ סגל הישגי כרמיאל        
ט טילקין/נ סגל הישגי כרמיאל          
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com