אליפות ישראל ה-61 בטניס שולחן

זוגות בנים 15

1/16

1/8

1/4

1/2

גמר

מנצח

מ פרנק/י פריבס מועדון טניס שולחן רעננה/הפועל קריית אונו          
0/0 מ פרנק/י פריבס מועדון טניס שולחן רעננה/הפועל קריית אונו        
         
  11/6 8/11 11/6 11/2 מ פרנק/י פריבס מועדון טניס שולחן רעננה/הפועל קריית אונו      
ע תמם/כ בדיחי עירוני גבעתיים          
11/5 11/4 11/8 ע תמם/כ בדיחי עירוני גבעתיים        
ד ישראל/נ ניר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
    11/5 11/8 11/7 מ פרנק/י פריבס מועדון טניס שולחן רעננה/הפועל קריית אונו    
ע לוי/ש אלי צדק הפועל גליל תחתון          
11/2 11/7 11/7 ע לוי/ש אלי צדק הפועל גליל תחתון        
י זיסקינד/ה עובדיה כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
  7/11 2/11 4/11 י הס/א פוקס עירוני גבעתיים      
ד פרידלנדר/ע גל טנש ירושלים          
11/9 9/11 7/11 6/11 י הס/א פוקס עירוני גבעתיים        
י הס/א פוקס עירוני גבעתיים          
      11/6 11/8 12/10 מ פרנק/י פריבס מועדון טניס שולחן רעננה/הפועל קריית אונו  
י קרמזין/ג קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
0/0 י קרמזין/ג קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה        
         
  14/12 11/5 12/10 י קרמזין/ג קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה      
מ מועלם/ע קור בית''ר ראשון לציון          
7/11 8/11 5/11 ש עמנואלי/ג פדה עירוני גבעתיים/מכבי זכרון יעקב        
ש עמנואלי/ג פדה עירוני גבעתיים/מכבי זכרון יעקב          
    2/11 5/11 13/11 11/7 11/7 י קרמזין/ג קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה    
י שר/א קופרווסר עמותת קריית מוצקין/כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
11/4 11/13 11/3 11/8 י שר/א קופרווסר עמותת קריית מוצקין/כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה        
מ רביב/א אגיוף טנש ירושלים/הפועל ירושלים          
  6/11 10/12 9/11 ד אורן/ז יצחק מכבי זכרון יעקב/עירוני גבעתיים      
ד אורן/ז יצחק מכבי זכרון יעקב/עירוני גבעתיים          
0/0 ד אורן/ז יצחק מכבי זכרון יעקב/עירוני גבעתיים        
         
        11/5 15/13 6/11 11/8 מ פרנק/י פריבס מועדון טניס שולחן רעננה/הפועל קריית אונו
א עמידור/א חננאל מועדון טניס שולחן רעננה/הפועל קריית אונו          
0/0 א עמידור/א חננאל מועדון טניס שולחן רעננה/הפועל קריית אונו        
         
  11/1 11/5 11/4 א עמידור/א חננאל מועדון טניס שולחן רעננה/הפועל קריית אונו      
ל אלטרץ/א גרשון הפועל ירושלים          
2/11 11/3 8/11 7/11 י דולב/מ רוגל הפועל גליל תחתון        
י דולב/מ רוגל הפועל גליל תחתון          
    15/13 11/5 11/5 א עמידור/א חננאל מועדון טניס שולחן רעננה/הפועל קריית אונו    
ר גבאי/ש אבני הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
13/11 11/8 12/14 3/11 8/11 י אלבוים/ב זוסמן הפועל ירושלים        
י אלבוים/ב זוסמן הפועל ירושלים          
  7/11 5/11 8/11 מ אמור/ע אטקין עירוני גבעתיים      
א יצחק/א ברנדשטטר הפועל גליל תחתון          
4/11 4/11 7/11 מ אמור/ע אטקין עירוני גבעתיים        
מ אמור/ע אטקין עירוני גבעתיים          
      8/11 11/4 11/8 6/11 11/9 א עמידור/א חננאל מועדון טניס שולחן רעננה/הפועל קריית אונו  
ל קוסטינסקי/י זהר הישגי כרמיאל/הפועל כפר סבא          
11/3 11/2 11/9 ל קוסטינסקי/י זהר הישגי כרמיאל/הפועל כפר סבא        
ז רוזנטל/ג פרידמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
  11/2 11/7 11/4 ל קוסטינסקי/י זהר הישגי כרמיאל/הפועל כפר סבא      
ע וולפרט/נ רחליס הפועל גליל תחתון          
0/0 ע וולפרט/נ רחליס הפועל גליל תחתון        
ע רייזמן/א שלום הפועל ירושלים          
    8/11 9/11 9/11 ר דימנט/ע גורן הישגי כרמיאל    
ב זפרן/י ציפורה אליצור קריית אתא          
11/4 11/4 11/9 ב זפרן/י ציפורה אליצור קריית אתא        
א יידוב/א אגמון הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה          
  4/11 10/12 11/8 8/11 ר דימנט/ע גורן הישגי כרמיאל      
         
0/0 ר דימנט/ע גורן הישגי כרמיאל        
ר דימנט/ע גורן הישגי כרמיאל          
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com